Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY XV

Rekomendowane odpowiedzi

 w 4,19 minucie jak on tankuje?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 w 4,19 minucie jak on tankuje?

Tankuje jak tankuje, mnie bardziej zastanawia technologia błyskawicznego szpachlowania 2cm dziury w karoserii :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że tym Demon's w komentarzach też wywołam wilka ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa stare gameplay'e sprzed 7 miechów, jeśli to naprawdę doszlifują to będzie miazga, chociaż i tak wygląda cholernie ładnie.

 

           

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, na gameplayach wygląda zajebiście ale demka jakoś mi nie podeszły .

Mimo wszystko  mam straszny sensyment do tej serii, wystarczy mi popatrzeć jak biegają sobie chocobo i wiem że i tak kupie choć nie do końca jestem przekonany do tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2:16 czy tam gra się Ignisem czy to jakiś specjalny atak czy coś? Bo za cholerę nie wiem.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie pokazana tylko sama animacja. Nie potwierdzali przypadkiem, że gra się wyłącznie Noctisem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli potwierdzili, to umknęło to mojej uwadze, ale może będzie mały zaskok i w "prawdziwym FF XV" będzie taka możliwość. Dowalili ze swoim eventem, więc można jeszcze paru niespodzianek oczekiwać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tyle powrotów do dobrych, prawdziwych Finalów, to ciekawe jaki wynalazek w XV nam zaoferuje Cid :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe informacje ujawnione w rozmowie z serwisem JeuxVideo:

 

-Trudno jednoznacznie stwierdzić ile osób pracuje nad Final Fantasy XV, ale twórca szacuje, że około 300 deweloperów tworzy tytuł.

-Tabata również nie potrafi dokładnie określić dokładnego stopnia rozwoju prac nad pozycją, ale etap jest na tyle zaawansowany, że autorzy mogli ogłosić datę premiery. Faza lokalizacji na różne języki została już zapoczątkowana.

-W tytule pojawią się mniej filmowe przerywniki, ponieważ Square Enix postanowiło stworzyć pełnometrażowy film fabularny Kingsglaive.

-W tej chwili zespół ciężko pracuje nad zbalanoswaniem pozycji i takimi szczegółami jak ilość zdobytego doświadczenia, progresja konieczna do zdobycia nowego poziomu, balansowaniem mocny poszczególnych broni i szybkością animacji ataków. Inżynierowie pracują nad optymalizacją, a artyści skupiają się na polerowania oprawy.

-Deweloperzy pracują również nad optymalizacją klatek na sekundę. Ich zadaniem jest znalezienie kompromisu pomiędzy tym co widzimy na ekranie, a okiełznaniem fps-ów.

-Najważniejszym elementem dla twórców jest upewnienie się, że gra nie utraci swojego ducha.

-W tytule nasz pojazd może latać, ale nie od początku. Gdy już to będziemy mogli zrobić, to jeden klawisz zamieni maszynę.
-Wszystkie szczegóły dotyczące DLC poznamy latem. Twórcy chcą za pomocą dodatkowych opowieści rozszerzyć naszą przyjemność z gry. Square Enix nie chce zwykłych dodatków, a elementów, które faktycznie zadowolą graczy.
-Tabata jest zainteresowany przygotowaniem wersji na PC po stworzeniu edycji na konsole, ponieważ chciałby osiągnąć nowy poziom technologiczny. Twórca nie ukrywa, że z powodu ograniczeń konsolowych jego zespół nie mógł zająć się niektórymi elementami. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że nową edycję trzeba tworzyć od podstaw i na początku należy sprawdzić dokładnie wszystkie technologie, które można użyć do przygotowania tytułu. Nie byłby to prosty port wersji konsolowej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wersja na PC wyjdzie około 2027 roku :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po za tym zagramy w remaster na ps5  :yes:

 

Chyba największym wynalazkiem Cid'a będzie Cidney, coś mi się wydaje że staruszek Cid pokażę się na parę chwil i przekaże interes wnusi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zwiastunie uniósł się nad ulicę i po sekundzie skończył się zwiastun.

Oby nie było tak, że po wzbiciu się w powietrze odrazu wyświetli się mapka "wybierz cel szybkiej podróży"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie. Wszędzie będziemy musieli dolecieć sami. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę żeby były jakieś uber bronie czy przedmioty które można tylko zdobyć na złotym chocobosie, lub w jakiś inny przegięty sposób  :yes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał, żeby najlepsze bronie nie zapewniały zwycięstwa z każdym. Niech to będzie coś bez czego nie będziemy mieli najmniejszych szans z opcjonalnymi bossami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrót eventu

Plus mały, acz sympatyczny bonusik.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wygląda naprawdę dobrze, czary, a raczej itemy, bo dla mnie tak to wyglada cieszą oko, oby tylko muza nie była z gry bo jest koszmarna, może im się jednak uda stworzyć grę z dusza prawdziwego Finala.

 

Edytowane przez Strife
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×