Skocz do zawartości
redo

Titanfall 2

Rekomendowane odpowiedzi

@up

Też tego nie rozumiem...

Nie ma lepszej futurystycznej strzelaniki niż TF2, w tej grze aż się chce takiego klimatu i w takiej scenerii gdyż TF od początku był w takim świecie przedstawiony. Do tego ta miodnosc, gameplay. Świetna kampania, świetny multi... No ale nic nie poradzimy na to choć wbrew pozorom to wcale mało osób nie gra w TF2, jest nas dość sporo i mam nadzieję, że będzie nas coraz więcej tymbardziej, że wszystkie dodatki będą za darmo :)

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Brak sukcesu tej gry pokazuje jakimi durniami są gracze. COD wychodzi tak samo denny od kilku lat, ale jest napisane COD to Janusze i Sebiksy biorą.

Januszu, a zarazem Sebiksie - gracze są durniami dlaczego? CoD to Janusze bo co? Bo ty tak mówisz? Zapewne ograles obie gierki i jesteś spec w temacie, więc powiedz co jest tak mocna zaletą że wychwalasz na niebiosa TF2?

Sent from my m2 using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

A Ty oczywiście sprawdziłeś TF2 i stwierdziłeś, że jednak wybierasz nowego CODa bo jest zdecydowanie lepszy tak? 😂

Przestań już lepiej...

Pograj trochę w TF2 a wtedy zrozumiesz co ta gra ma do zaoferowania a czego nie ma COD 😊

Dziwi mnie to tymbardziej, że tak narzekałaś na tego CODa a nawet wspominales, że Ci kasę oddali a teraz znowu go zakupiłeś? Zostawię to bez komentarza...

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

A Ty oczywiście sprawdziłeś TF2 i stwierdziłeś, że jednak wybierasz nowego CODa bo jest zdecydowanie lepszy tak? 😂

Przestań już lepiej...

Pograj trochę w TF2 a wtedy zrozumiesz co ta gra ma do zaoferowania a czego nie ma COD 😊

Dziwi mnie to tymbardziej, że tak narzekałaś na tego CODa a nawet wspominales, że Ci kasę oddali a teraz znowu go zakupiłeś? Zostawię to bez komentarza...

HTC 10

Na CoDa narzekam dalej. To że narzekam zakazuje mi kupna gry?

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, że nie zakazuje, tylko Ty najpierw zwróciłeś CODa aby go kupić od nowa nie dając TF2 szansy.

Pewnie bym tego nie skomentował gdybym nie przeczytał Twojego przedostatniego postu w tym wątku gdzie zaatakowałeś Frost Prime

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam porównanie bo mam obie gry. W coda gram od zawsze a z tf to moja 1sza randka i na pierwsze wrażenia to naprawdę tytany są fajniejsze.

Nie przrpadam za tymi nowymi trendami kosmosem laserami itd.

Ale poprzedni cod bo3 był całkiem miodny i gralem sporo ale w tym roku jest slabo

Pogralem w tytany na razie tylko pilotami bez mechow i mam więcej frajdy niż w IW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HAHA nawet w wątku Titanfall 2 Janusze nie mogą przestać podniecać się CoD'em i to jest magia tej gry :jaro:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowożytnego CODa i Titanfalle stworzyli ci sami ludzie. Cały futurystyczny klimat ostatnich części CODa to bezpośrednia zrzynka z TF1. Premiery obok siebie - no wydaje mi się że podobieństwa są i chyba nic dziwnego że się te pozycje porównuje. A co do oceny obu gier to w moim odczuciu jest tak jakby porównywać jakiegoś lichego burgera z maca do wypasionej kanapki z fajnej burgerowni. I to burger i to burger, ale jak spróbujesz tego lepszego to już inaczej patrzysz na te z maca. 

 

Pożyjemy zobaczymy, może właśnie rośnie nam drugi "R6: Siege". To że okno startowe EA dało arcy*hujowe to sprawa oczywista. Niemniej jednak ja tam tragedii nie widzę nigdy nie czekałem na dołączenie do gry dłużej niż parenaście sekund(i to tylko wtedy kiedy odpalałem sobie mecz w godzinach wczesnoporannych przed wyjściem do firmy) czyli jeśli o mnie chodzi to problemu z brakiem graczy nie ma. A gra się po prostu broni sama - nie znam nikogo kto faktycznie dał tej grze szanse i już nie został przy TF. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce tu występować w roli adwokata diabła, ale śmieszą mnie niektórzy co robią najpierw hejt na CoD'a jaki to kosmos futurystyczne gówno skakanie , latanie , bieganie po ścianach, a potem kupują TF2 i wielkie WOW bo tu można jeszcze linką na dach wskoczyć albo wpier.....ć się w mecha czy tytana. No trochę konsekwencji .

Owszem można dyskutować nad samą fizyką gry mechaniką itp..., no ale nie że tam kosmos do g...,a tu nie.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Problem w tym, że COD z założenia nie był grą futurystyczną a TF tak 😊

A więc TF broni się sam z siebie - mam nadzieję, że rozumiesz mój skrót myślowy 😁

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze rozumiem, jaki CoD był z założenia dobrze wiem bo jestem z tą serią od początku, ale nie stety albo stety ale świat poszedł do przodu i liczy się kasa a nie sentymenty i jak na razie Activision bardzo dobrze na tym wychodzi finansowo zapewniam Cię.

Myślę że dość jest gier na rynku i każdy znajdzie coś dla siebie i nie trzeba nikogo wyzywać od januszy i innych takich tam, każdy gra w to co mu pasuję.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka pytan odnosnie Titanfalla do osob grajacych. Jako ze gierka sprzedala sie slabo to jak oceniacie jej zywotnosc? Z tego co kolega wyzej pisal to obecnie nie ma problemu z matchmakingiem. Myslicie ze tak sie utrzyma czy za kilka miesiecy moze byc ciezko? Szukam drugiego shootera bo w BF1 raczej problemu nie bedzie. w codzie tez watpie ale ta odslona coda mi nie podeszla po ograniu bety. W sumie Titanfalla w folii mozna dostac za niecale 150zl i to kuszaca cena i gra zbiera dobre opinie uzytkownikow z tym ze jest ich niewiele w porownaniu do konkurencji...

Nastepna kwestia to czy multi jest w jakis sposob dopakowane na PS4 PRO? Lepszy framerate, rozdzialka, efekty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TF2 śmiga w 60 klatkach na każdym sprzęcie i z tego co się orientuje ma jakieś tam bajery na Pro. A co do żywotności to jak już pisałem: ja obecnie problemu zupełnie nie widzę, ponadto gra ma dosyć oddaną grupę fanów którzy grają od czasów jedynki i podejrzewam że będą grali bez względu na konkurencję. Ujmę to tak: jest inna gra w której można porządzić wielkim mechem w multi? No właśnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory ludzie grają w jedynkę, więc podejrzewam że dwójka też długo będzie oblegana przez graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

od wczoraj mam titanfall 2. gra jest super. warto ją kupić. moim zdaniem lepsza od coda (oczywiście grałem). bez wahania polecam. wydaje mi się że to będzie jedna z najlepszych gier tego typu na ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem 3 dni temu BF 1 i TF 2

Częściej gram na TF2. Gra się naprawdę fajnie. Nie brakuje graczy. Moim skromnym zadaniem ta gra jest bardzo niedoceniona. Dynamiczna skilowa i wciąga jak bagno. A to uciekanie do transportować po przegranym meczu .... Grafa trzyma 60 kl\s. Gram na premierówce. Klasy zolnierzy tworzysz sam.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ona jest doceniona i to bardzo. Przez graczy, przez prasę i krytyków. Nic jej nie brakuje.

 

Ale i tak się kupuje gówno zamiast tego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie chyba sie zdecyduje na zakup, @kill ty chyba od premiery pogrywasz to tez pytanie. Nie nudzi sie? Nie przejada? Widzisz potencjal na kilka miesiecy? (w BO3 kilka miesiecy pogralem i milo wspominam mimo lagow a w titana tylko w bete gralem i ogolnie mechanika podobna z tym ze rozgrywka troche inna, tytany to imo fajne urozmaicenie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 30 godzin na liczniku, dobijam  do 3 prestige i trochę mi się znudziła. Moim zdaniem za mało na razie jest w multi unlocków i broni. Wypróbowałem wszystkie i w sumie gra mi się dobrze tylko dwoma. A Tytanem jednym. Mimo to staram się z godzinkę dziennie pograć.

W grudniu chyba ma być już nowa mapa i jakiś większy patch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, też gram od premiery, też dobijam do 3ciej Regeneracji i w życiu bym nie powiedział że mało broni(no chyba że ktoś lubi jak w np. BF3 mieć pierdyliard niemalże nie różniących się od siebie pistoletów, karabinów i strzelb) jest w sumie ze 30 pukawek i każda z nich jest wyraźnie różna od reszty.  Co więcej jak na razie dopiero kończę porządnie testować karabiny i już parę razy sięzaskoczyłem - np. wróciłem do Hemlocka ostatnio i jak z początku totalnie mi nie pasił, tak teraz rewelka. Podobnie G2 albo Devotion.

Co do tytanów to też mam swojego faworyta, ale dobrze gra mi się praktycznie wszystkimi. Inna sprawa że je generalnie nie gram dla unlocków. Jeśli o mnie chodzi wszystkie spluwy i tytany mogłyby być dostępne od początku, a levele wylecieć za okno. Chyba nie jestem z tego pokolenia graczy które potrzebuje żeby gra klepała je po ramieniu i mówiła "Ale jesteś super, masz tu level i nowy skin na nóż w nagrodę". 

 

A pacz faktycznie ma być na początku grudnia - na razie potwierdzona jedna mega dobra mapa z jedynki "Angel City"

 

@Kill można spytać o których pukawkach i tytanie mówisz?

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broni jest w sumie 20. Jak odejmiemy granatniki i shotguny to zostaje nam 14 z czego jeszcze 3 to snajperki. A więc "normalnych pukawek" jest raptem 11... :)

 

Mój zdecydowany faworyt to Kostucha (chyba po ang V-47 Flatline). Ale lubię też pobiegać z Voltem.

A Tytan bez niespodzianki - Tone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 + te przeciw tytanom i pistolety czyli w sumie właśnie ok. 30... Poza tym tak jak pisałem - mi akurat odpowiada że karabiny są 4 a nie 14 - jest full auto celny, jest walący seriami, jest półautomat i jest spray'n pray(flatline), plus zestaw bardzo sensownych dodatków(każdy celownik ma swoje bardzo konkretne zastosowanie, podobnie jak każdy attachment,). Efekt jest taki że każdy karabin jest inny i każdy ma swoje zastosowanie(widać to po killcamach - ludzie korzystają z naprawdę dużego przekroju broni)

 

Co do tytanów to nie jest już tak różnorodnie bo nie ma co ukrywać że Tone to jest taki easy mode - broń ohk na pilotów z nieoganiczonym zasięgiem, rakiety praktycznie bez cooldowna, najprostsza w użyciu tarcza i najmocniejszy core... tym samym na 10 tytanów, conajmniej 5-6 to Tony. Co nie sprawia że inne są do kitu, po prostu nie są tak łatwe w użyciu. Nie zmienia to faktu że przechwycenie pełnego magazynka od Legiona za pomocą vortex shield i oddanie mu go prosto w twarz + egzekucja = sama radość. Zachęcam do potestowania wszystkiego co ta gra do zaoferowania.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wbić platynę, w sumie to braknie mi jedno trofeum :1_grinning:
Ale dam sobie spokój .. nie mam na to nerwów :1_grinning:
pobicie tych 33,5 s w strefie treningu to jakiś obłęd :1_grinning: 35s to max po 5h grania ...

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaa... Dziękuje za uwagę :14bqqmb:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×