Skocz do zawartości
kubaork

Need for Speed (2015)

Rekomendowane odpowiedzi

na kierownicy duzo osob gra z widokiem na masce/zderzaka, bardziej mi chodzi o to ze nfs to taki arcade ze na kierownice sie raczej nie nadaje.

co do driftu to wiadomo ze od wielu czesci praktykuja branie zakretow bokiem wciskajac gaz i hamulec (hot pursuit, rivals itp) moze sie wydawac to glupie ale tak sie w sumie jezdzi bokiem mocniejszymi autami. Ten kto oglada chociazby top geara to wie.

Bardziej mnie zastanawia latanie bokiem przednionapedowym siwikiem :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej driftuje sie na tych waskich drogach w górach i w tym trybie toughe gdzie trzeba w grupie jechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem po kilku godzinach rozgrywki i pozwolicie, że podzielę się swoimi uwagami:

 

+ Klimat (undergrandowy)

+ ilość samochodów

+ Tuning (oj tu można się zatracić, jest wszystko co ma być)

+ soundtrack jest całkiem przyjemny ;) 

 

- oprawa graficzna (co tu dużo gadać, jest słabo), jeszcze jak jest zmierzch (trochę jaśniej) to nawet, nawet, ale noc (większość czasu) jest nijaka

- lokacje są nijakie, do tego stopnia, że nie chce się jeździć i "zwiedzać" 

- model jazdy jest, żeby nie powiedzieć kiepski jakiś dziwny (chyba najgorszy z całej serii imo) po prostu nie odczuwam przyjemności z jazdy

- fabuła ( za mną ok 5h gry), ale jest tak miałka i sztuczna, że szkoda gadać...

 

no cóż osobiście liczyłem na coś więcej

Edytowane przez boom.L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Po pracy kupiłem NFS , wracam co domu odpalam konsole i widze , że jestem wylogowany z PSN , próbuje sie zalogowac i wyskakuje mi  , że PS4 zostało chwilowo zawieszone lub zablokowane , dzwoniłem z tym do Sony i powiedziała mi babka , że najprawdopodobniej za hackowanie , wiec domyślyłem sie , że przez kupowanie profili z grami na allegro , kupiłem 3 razy .... No ale cholerna jasna , skoro jest za to ban , to czemu dalej sprzedaja takie profile na allegro . Miałem dostac Email od sony z wyjasnieniem sytuacji ale nie dostałem . Przez to nie mam dostepu do PS+ , PSN i nie mogę nawet włączyc NFS bo wymaga połaczenia z internetem , i pieniadze w błoto . Bezsens

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Po pracy kupiłem NFS , wracam co domu odpalam konsole i widze , że jestem wylogowany z PSN , próbuje sie zalogowac i wyskakuje mi  , że PS4 zostało chwilowo zawieszone lub zablokowane , dzwoniłem z tym do Sony i powiedziała mi babka , że najprawdopodobniej za hackowanie , wiec domyślyłem sie , że przez kupowanie profili z grami na allegro , kupiłem 3 razy .... No ale cholerna jasna , skoro jest za to ban , to czemu dalej sprzedaja takie profile na allegro . Miałem dostac Email od sony z wyjasnieniem sytuacji ale nie dostałem . Przez to nie mam dostepu do PS+ , PSN i nie mogę nawet włączyc NFS bo wymaga połaczenia z internetem , i pieniadze w błoto . Bezsens

Twoj post dotyczy stricte problemu z zablokowanym kontem. O Need for Speedzie napisales tylko tyle, ze go kupiles i chciales w niego zagrac :D Sugeruje poszukac odpowiedniego watku dla tego typu problemow ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

always online... czyli to tez jest wada i to wielka :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dwa razy nie mogłem dołączyć do gry ponieważ nie mogło wyszukać graczy.

Minął jeden dzień od premiery i mamy takie problemy to co będzie za parę miesięcy jak mniej osób będzie w to grać?

Przecież to jest chore, że jak nie znajdzie graczy to nie mogę grać singla, już rozumiem ten stały dostęp do internetu ale po cholerę mi inni ludzie przy graniu singla.

 

Bez sensu, już to pisałem w poprzednim poście, pomysł na stałe połączenie do internetu gdy inni gracze jeżdżą razem z nami po mapie jest super, wykonanie niestety bardzo słabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Gdy robie zdjęcie to jest "nie można wysłać zdjecia" w czym jest problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piwko jest, chipsy sa, shisha sie powoli rozpala. No to lecim oby bez kickow z serwera :P

http://www.twitch.tv/skibalpll

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piwko jest, chipsy sa, shisha sie powoli rozpala. No to lecim oby bez kickow z serwera

http://www.twitch.tv/skibalpll

Bedziesz jadl palil czy pil? Bo na pewno nie gral... Edytowane przez KurtRolson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy też macie jakąś taką ziarnistość obrazu? 

mamy mamy a jak ktoś nie widzi to do okulisty :)

Ja nie mam

 

Natomiast pytanie mam dla znawców, o co chodzi z tymi gwiazdkami nad wyścigami na mapie ? zrobiłem  jeden wyścig, wygrałem a gwiazdka znowu jest...

ponawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsi w tym NFS są przeciwnicy , EA zrobiła to samo co w Underground czyli nie da im się za daleko uciec , i tak samo praktycznie oni tobie za daleko nie uciekną bo dziwnym trafem ich doganiasz ;/. Nie ważne jak będziesz jechał i tak masz szanse wyjść na prowadzenie lub spaść na ostatnie miejsce to najbardziej koli w oczy w tej grze , EA powinna bardziej się skupić na potyczkach Online więcej jakiś Eventów Multi (no chyba że są ja o tym nie wiem bo przypadkowe spotkanie żywego gracza i zaproponowanie mu wyścigu raczej szybko się znudzi.

Edytowane przez Bartek1982sce
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 100% zgadzam sie z Bartkiem.

Gdy jedziemy na 1 miejscu nie ma sensu uzywac nitra bo nagle przeciwnicy zaczynaja osiagac kosmiczne predkosci i nas doganiaja.

Ciekawi mnie tylko, jezeli zbiore sie z ekipa np 4 kumpli to jak zorganizowac wyscig dla wszystkich? Przeciez wyzwanie mozna rzucic tylko jednej osobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne bylo to ze w wyscigu "fabularnym" raz gosciu mi sie wcisnal i zamiast jechac 1vs1 to 3 auta sie scigaly, nie wiem jakim cudem dolaczyl do tego wyscigu

tez nie mam pojecia o co chodzi z tymi gwiazdkami przy wyscigach

policji w tej grze jak na lekarstwo, zadnego patrolu nie moge znalezc zeby zrobic zadania...

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze że Midnight Club : Los Angeles z 2008 roku na PS3 rozkłada tego NFSa na łopatki. Widać próbę naśladowania w tym need for spedzie ale bez powodzenia jak dla mnie to ta gra zasługuje na 6/10 max. Bardzo szybko można ztunnigować furę tak by przyspieszała jak samolot , bardzo szybko może to znudzić.

 

 

 

tutaj link do Midnight CLub Los Angels recenzji jak ktoś nie grał.
Edytowane przez Bartek1982sce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakieś trofea online się znalazły ? Czy tylko solo można robić ?

 

Jesli dobrze widze to 1 moze 2:

- dolacz do zalogi

- 15 wyzwan dziennych (choc te wyzwania nie musza sie wiazac z online)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tej grze można na prawdę wiele wybaczyć.

Ten rynek nie jest praktycznie eksploatowany i oprócz Horizon na X0 już dawno takiego fajnego arcade nie było.

Powrót do klimatu, muzyka i świetne przerywniki to wystarczający już powiew świeżości żeby zagrać.

A ogólnie co do NFS to moim zdaniem najlepsza produkcja od 09 roku bo od Shift'a jest znaczący spadek poziomu a tutaj twórcy dają jakieś rokowania tej marce na przyszłość.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem grę nawet nie wiem kiedy, nie było jakiegoś fabularnego przełomu a gra podobno miała być "nastawiona na fabułę"

Smutna prawda jest taka, że teraz zupełnie nie ma co robić, mogę jeździć wyścigi bez celu i nic poza tym, multi teoretycznie jest ale w praktyce nie funkcjonuje, nic tylko sprzedawać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym ograniu stwierdzam, ze dostałem niedorobiony produkt. Im więcej czasu spędzam w tej grze tym bardziej mnie ona irytuje. Sztuczna inteligencja naszych ziomali to jakaś porażka, pojawiające sie znikąd auta cywilne podczas wyścigu, irytujący respawn "gdziekolwiek" po uderzeniu - bywało ze respawnowalo mnie na wprost słupa lub ściany. Otarcie bandy czasem skończy sie animacja, czasem poprostu sie odbije i pojadę dalej, czasem prędkość spadnie do zera i auto stoi... Nieważne na jaka odległość odjedziesz podczas wyścigu, i tak Cie dogonią.

Gra leci na Allegro póki jeszcze za dużo nie spadło na cenie a za pół roku ogram w eaaccess.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez krettinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nfs na kierze? Brzmi głupio

 

Ja na PS3 grałem w NFS Most Wanted na kierownicy. W sumie to lepiej mi się w niego grało niż w inne gry samochodowe :P. W GT nie próbowałem na kierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×