Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I tak każdy z was kupi

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, sam zaczynam mieć duze watpliwosci czy kupic. Czy moze zostac przy 15 mimo wszystko. Czekam na demo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baku please... kupi większość forumowych futowców, zaczną pisać, wymieniać się uwagami, cenami na rynkach, zrobią turniej i... też kupisz :P

Jak i ja pewnie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baku please... kupi większość forumowych futowców, zaczną pisać, wymieniać się uwagami, cenami na rynkach, zrobią turniej i... też kupisz

Jak i ja pewnie ;)

Zapewne i tak bedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak każdy z was kupi

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Oczywiscie ze kazdy kupi. A co za problem w dzisiejszych czasach kupic i sprzedac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupie i nie sprzedam :P wygląda średnio ale co zrobić :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupie i nie sprzedam :P wygląda średnio ale co zrobić :whistling:

ty to ja wiem ze nie sprzedasz, przecież dla ciebie wolny czas to ten poza fifą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakby cale to forum nie kupiło tej "fifki" to i tak mają pewniaka u dzieci i rodziców na całym świecie. Dopóki Konami nie poprawi ONLINE lub dopóki będą tylko dwa soccery na rynku - EA może nie robić zupełnie NIC. Wystarczy nowy soundtrack i kolejny numerek przy nazwie, a kasa ciągle będzie wpływać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jakby cale to forum nie kupiło tej "fifki" to i tak mają pewniaka u dzieci i rodziców na całym świecie. Dopóki Konami nie poprawi ONLINE lub dopóki będą tylko dwa soccery na rynku - EA może nie robić zupełnie NIC. Wystarczy nowy soundtrack i kolejny numerek przy nazwie, a kasa ciągle będzie wpływać. 

Bo tak naprawde to Fifa jest bardzo dobrą grą i gdyby taką nie byla nikt tego by nie kupowal. Czasami zapominamy ze to nie tylko FUT.

Edytowane przez evo666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w fut gra się najwięcej, dla mnie reszta to tylko przystawka :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak naprawde to Fifa jest bardzo dobrą grą i gdyby taką nie byla nikt tego by nie kupowal. Czasami zapominamy ze to nie tylko FUT.

 

Bardzo dobrą grą dla dzieci w przedziale wieku 10 - 15 :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrą grą dla dzieci w przedziale wieku 10 - 15 :laugh:

Myślę, że ten przedział można rozszerzyć do 45lat - bo i tacy tu grają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh co poradzić, też mi średnio się to podoba, wiadomo jak będzie ze skryptami itd. Trzeba poczekać na demko, chociaż z reguły to ono nic nie zmienia. Demko pesa ograłem, podoba mi się, ale wiadomo jak będzie z online więc odpada :D A FIFA będzie czekała na odbiór bo już pre-order w MM zamówiony xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh co poradzić, też mi średnio się to podoba, wiadomo jak będzie ze skryptami itd. Trzeba poczekać na demko, chociaż z reguły to ono nic nie zmienia. Demko pesa ograłem, podoba mi się, ale wiadomo jak będzie z online więc odpada :D A FIFA będzie czekała na odbiór bo już pre-order w MM zamówiony xD

Ja 23 idę na polowanie po robocie, 24 już mam wolny więc jak nie dostane 23 to wezme z półki - z preorderami jeżeli chodzi o Fife już się przejechalem, gra zawsze wcześniej była w sklepie :p niż mi ją kurier dowoził

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze w sklepach jest wcześniej. Też nie zamawiam preodera tylko pójdę do Saturna i wezmę z półki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz wszystko zależy od ceny :biggrin: Też mogę podejść wcześniej, ale 206zł  z rabatem mnie to wyniosło, a płatność przy odbiorze więc zawsze można się rozmyślić :)

A Saturn fakt, w Krakowskiej już nie raz coś wcześniej było :P

Edytowane przez michupol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie FIFA to wirtualne kluby, w fit nigdy nie gralem:) dla tego trybu pewnie sie kupi. Do tego nba 2k16 i nhl eh tylko kiedy grac? zona sie spakuje po kolejnej zarwanej nocce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie FIFA to wirtualne kluby, w fit nigdy nie gralem:) dla tego trybu pewnie sie kupi. Do tego nba 2k16 i nhl eh tylko kiedy grac? zona sie spakuje po kolejnej zarwanej nocce

Wirtualne kluby fajna zabawa?

Z ekipą wygląda to jak prawdziwy futbol czy arkadowy misz masz (pytam o Fifa 15)?

Pytam bo demo PES 2016 nie podoba mi się więc planuje kupić fife 16 głównie aby znaleźć team i grać właśnie w klubie.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo tak naprawde to Fifa jest bardzo dobrą grą i gdyby taką nie byla nikt tego by nie kupowal. Czasami zapominamy ze to nie tylko FUT.

 

Moim zdaniem FIFA nie jest b.dobra gra poniewaz duzo tu robia licencje oraz online ktorego PES nie ma na takim poziomie jak fifa. (Sam gram w FIFE glownie dla WK i FUT). Jesli chodzi o gameplay w tym roku to widze ze konami pozamiatało konkurencje choc zobaczymy jak wyjdzie pelna wersja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TrueGrand oczywiscie ze to zalezy od tego jakich masz znajomcyh w druzynie:) z takimi wynalazkami co tylko do przodu to sie nie da grac ale jak sie ma paru ogarnietych ludzi to jest spoko. Niestety czesto gra decyduje o losach meczu tak jak w sezonach. ale co poradzic,nic lepszego nie ma na rynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa nie jest bardzo dobrą grą to na pewno ;) Pes Też nie jest bardzo dobrą grą ale z innych względów ;) Pes ewidentnie przegrywa poza boiskiem, chodzi mi tutaj o licencje ( chociaż podobno w 16 ma nie być z tym problemu dzięki edytorowi ) i o grę online.

 

Natomiast Fifa na boisku wygląda gorzej... Przy tworzeniu akcji często wiemy jak się ona potoczy, za często... Przeszkadza mi to, że jeśli zauważymy, że bramkarz nie broni piłki przykładowo po ziemi na dalszy słupek, to 90% naszych strzałów będzie zakończonych bramką, a przecież w piłce nożnej tak łatwo nie jest.. zawsze dochodzi do tego siła uderzenia, warunki pogodowe, ustawienie stopy, szybkość biegu, pozycja i kierunek poruszania się piłki, reakcja bramkarza ( bo przecież nie wszyscy tak samo reagują ) itp itd, ale w Fifie największe ma znaczenie pozycja analoga i napełnienie paska ;). W Pesie to wygląda napewno lepiej i to jest duży +

 

Fifa także zyskuje tym, że jest bardziej popularna. Jak twoi znajomi grają w Fife a ty nie to tracisz tą przyjemność podczas gry z nimi np. jak się spotykacie aby zagrać jakiś turniej. Online gra bardzo dużo graczy więc nie ma problemu ze znalezieniem przeciwnika, i rywalizacja w rankingach ( co przenosi się na boisko ) jest dla EA na + ( W pesie z tego co czytałem i słyszałem nie wygląda to najlepiej )

 

Dlatego nie wiem na co się zdecydować ;) Musze poczekać na demo fify chociaż i tak chyba będę miał dylemat ;/

Edytowane przez FlozZe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera w tym roku będzie najtrudniej wybrac :)

Czy EA coś kiedyś wspominali o skryptach, Handicapach? i ich ewentualnej eliminacji z poszczególnych trybów? Czy trzeba sie pogodzić i jakąś walczyć z tym ustrojstwem BTW czy mocno to przeszkadza w grze rankingowej?

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera w tym roku będzie najtrudniej wybrac :)

Czy EA coś kiedyś wspominali o skryptach, Handicapach? i ich ewentualnej eliminacji z poszczególnych trybów? Czy trzeba sie pogodzić i jakąś walczyć z tym ustrojstwem BTW czy mocno to przeszkadza w grze rankingowej?

Przeszkadza na tyle, że ryzykujesz sprawność nie jednego pada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×