Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne jest to że moje ulubione Claymore, można dostać już po kilkunastu minutach :)

 

 

Wiedziałem, że ten 

smok nie siedzi tam bez powodu, da się go po prostu zmęczyć z łuku jak w DS1? Czy potrzebna jest jakas bardziej wyrafinowana technika? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że ten 

smok nie siedzi tam bez powodu, da się go po prostu zmęczyć z łuku jak w DS1? Czy potrzebna jest jakas bardziej wyrafinowana technika? :)

Bieganie :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach mozna zmienić na kółko :) 5!

Tak, ale mowie o defaultowych ustawieniach. Jakby kolega zmienil, to chyba by o tym pamietal nie?;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten smok mi uciekł po 30 strzałach z łuku :-)

Gdzie go można dorwać aby dobić? Wiecie?

Świetne uczucie zagubienia w nowej większej lokacji, które mija po spokojnym splądrowaniu i ubiciu wszystkiego co się rusza.

Mobki (te zwykłe) odradzają się w nieskończoność, czy jest patent z DS2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem dzisiaj konczyc gre, a skonczylo sie na tym ze caly dzien spedzilem na PvP :obama: - chyba z 50-60 inwazji zrobilem dla roznych covenantow w celach testowych i praktycznie zawsze wychodzilem zwycieska reka, PvP to tutaj taki troche Gank Mode, bez zasad fair play czy tez jakiegokolwiek pomyslunku - pewnie to glownie przez to ze host z reguly ma przy sobie armie pomagierow, lamusy osrane w coopie tylko biegac potrafia, pierwsze przejscie powinno zawsze byc samodzielne, no ale pomijajac te jakze bogate tereny lowieckie, to odwiedzilem tez Fight Club - gdzie sie przyzywa wrogow i wtedy jest pelna profeska, brak leczenia, szpagatu do mobkow etc. bardzo przyjemnie spedzilem tam troche czasu. Mam tyle nagranego materialu ze juz chyba dysk w ps4 zapelnilem, oto pierwszy kawalek dzisiejszych podbojow, na ktorym kislem mocno siedzac na party:

 

 

Najgorsze jest to ze przed ta inwazja wrzucilem super heavy armor zeby POISE przetestowac a tu taki zwinny dżony sie trafil xD

 

Pewnie pokleje jutro urywki "gank squadowego pvp" a potem moze osobny filmik z fight clubu bez edycji zarzuce jak juz jest serious business, jesli komus w ogole bedzie sie chcialo ogladac takie PvP :P

Ale chyba gra offline nie wygląda TAK jak na tym filmiku? Emocje jak na grzybobraniu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak czytałem czytałem ten temat i rano wstałem wyjalem kartę i kupiłem cyfrowkę, wrócę z pracy akurat będzie. A bloodborne nie ukończony. Cała magia jest właśnie kiedy gramy w tą grę na premierę kiedy nie ma poradników i wszyscy naparzaja a ja głupi przed BB naczytalem się poradników i ta magia juz taka nie była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w nocy pokonałam Abyss Watchers. I ostatni taki ścisk gardła miałam w Soulsach w DkS1...

... przy walce z Artoriasem. Tutaj wszystkie wspomnienia wracają. Muzyka jest po prostu przepiękna, nadaje tak smutno-gorzki ton tej walce. Niesamowite animacje w drugiej części walki i ten ogień... Pierwszy raz zginęłam na tym bossie bo zbierałam szczękę z podłogi jak to wygląda... I niech mi ktoś powie, że ta gra jest przeciętna graficznie.

Nie mogę się doczekać analizy lore tej części. You did it again, From Software...

Potwierdzam póki co najbardziej epicka walka, ale za łatwi Ci Bossowie. Częściej się ginie w lokacjach niż przy Bossach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo te gry od FS powinny mieć dostępny tryb trudności. Dla laików łagodna przeprawa a dla hardkorów tryb odpowiedni czyli taki jaki jest domyślnie np. w BB ☺

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mobki (te zwykłe) odradzają się w nieskończoność, czy jest patent z DS2?

Nie farmilem jednego spotu do bolu, aczkolwiek wydaje mi sie ze odradzaja sie zawsze.

Sa wyjatki w postaci wiekszych/silniejszych mobow, ale to pojedyncze sztuki.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo te gry od FS powinny mieć dostępny tryb trudności. Dla laików łagodna przeprawa a dla hardkorów tryb odpowiedni czyli taki jaki jest domyślnie np. w BB ☺

Tapatalk - S5

Calamity Ring, zakładasz i zbierasz większe obrażenia (w DS1 było x2).

Pierścień nie ma innego zastosowania niż zwiększenie poziomu trudności.

Mówisz masz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak odnosnie grania solo vs coop, to w sumie nie mam nic przeciwko jak ktos w coopie cisnie, takich lamusow potrzeba jak najwiecej zeby sobie z gra radzili i wspierali nowe czesci swoim portfelem, ale potem kisne jak ogorek w sloiku kiedy czytam jak takie osobniki chwala sie przeszli gierke i nie byla wcale taka trudna, a kilku takich na fejsie czy innych forach juz spotkalem.


Ale chyba gra offline nie wygląda TAK jak na tym filmiku? Emocje jak na grzybobraniu.....

 

To ogolnie byla cienka walka, wlasnie taki typowy coopowy lamus stracil phantomy swoje i nie wiedzial co robic wiec wciskal kolko i czekal az sie jakies inne phantomy przed mgłą pojawią zeby mu znowu pomoc.

 

Wiekszosc PvP wyglada tak:

 

 

Sa jeszcze oczywiscie miejscowki gdzie walczy sie 1v1 bez leczenia i uciekania do mobow/phantomow i takie walki daja najwieksza satysfakcje, znacznie wieksza niz cokolwiek w PvE.

Edytowane przez One Post Man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jeszcze jedno, myślałem ze żar ognia działa jak humanity w poprzednich częściach, ta sama sekwencja "zjadania, od razu mam więcej energii, cala postać jarzy się itd. Ale nawet jak tego użyje to w kapliczce niedaleko szczurów, posąg dalej sobie życzy 3000 dusz za odwrócenie pustego. Czy to znaczy ze ten żar ognia nie przywraca człowieczeństwa tym razem?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bije sie sam ze soba i ,,, z kieszenia (kto wymyslil te ceny) by kupic te gre. Jeszcze chwile i przegram te walke :)

 

Pewnie pierwsze przejscie bedzie postacia "standardowa" - pod sile. Fajnie ze claymore mozna znalezc w dosc bliskim czasie gry.

DS1 probowalem przechodzi z tym Zweihanderem, ale ta bron byla tak wielka i powolna, ze ... glowa mala :). DS2 przechodzilem z Geatswordem.

Claymore jednak jest (dla mnie) dobrze "wywazony" orezem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra jeszcze jedno, myślałem ze żar ognia działa jak humanity w poprzednich częściach, ta sama sekwencja "zjadania, od razu mam więcej energii, cala postać jarzy się itd. Ale nawet jak tego użyje to w kapliczce niedaleko szczurów, posąg dalej sobie życzy 3000 dusz za odwrócenie pustego. Czy to znaczy ze ten żar ognia nie przywraca człowieczeństwa tym razem?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Nie, nie przywraca. Co do kwesti "czlowieczenstwa" w tej czesci jest bardzo fajny twist z jednym z npc;pp

U pani ktora siedzi na krzesle w shrine, mozesz kupic tez kamyk za 4500 ktory niweluje holow look. Mozna tez to zrobic w jeszcze jeden sposob i w ogole to odwrocic, ale to juz zostawiam do rozkminki samemu=]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bansai

Widzę że spamowanie R1 działa zadziwiająco dobrze, trzeba korzystać póki ludzie nie ogarniają :)

Co to za broń i ile masz staminy, że aż tyle uderzeń ci wchodzi?

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bije sie sam ze soba i ,,, z kieszenia (kto wymyslil te ceny) by kupic te gre. Jeszcze chwile i przegram te walke :)

 

Pewnie pierwsze przejscie bedzie postacia "standardowa" - pod sile. Fajnie ze claymore mozna znalezc w dosc bliskim czasie gry.

DS1 probowalem przechodzi z tym Zweihanderem, ale ta bron byla tak wielka i powolna, ze ... glowa mala :). DS2 przechodzilem z Geatswordem.

Claymore jednak jest (dla mnie) dobrze "wywazony" orezem.

Ja dzisiaj rano przegrałem ta walkę a BB nie dokończone ale trudno jeszcze będzie czas. A w maju Uncharted i Battleborn; (

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie przywraca. Co do kwesti "czlowieczenstwa" w tej czesci jest bardzo fajny twist z jednym z npc;pp

U pani ktora siedzi na krzesle w shrine, mozesz kupic tez kamyk za 4500 ktory niweluje holow look. Mozna tez to zrobic w jeszcze jeden sposob i w ogole to odwrocic, ale to juz zostawiam do rozkminki samemu=]

Czyżby właśnie dlatego nie widzę żadnych znaków na ziemi ani nie mam invaderow bo cały czas latam jako pusty myśląc że żar ognia przywrócił mi człowieczeństwo?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bansai

Widzę że spamowanie R1 działa zadziwiająco dobrze, trzeba korzystać póki ludzie nie ogarniają :)

Co to za broń i ile masz staminy, że aż tyle uderzeń ci wchodzi?

 

Jak widze ze goscie w 2-3 lataja to nawet nie kombinuje z innymi opcjami bo wiem ze samo R1 wystarczy, potem pewnie zrobie montaz z fight clubu jak juz trzeba troche myslec nad tym co sie robi to zobaczysz roznice.

 

Staminy mam chyba 21 + ring ktory zwieksza stamine, mieczyk wylecial mi z Darkwraithow i okazal sie zadziwiajaco dobry.

Edytowane przez One Post Man
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby właśnie dlatego nie widzę żadnych znaków na ziemi ani nie mam invaderow bo cały czas latam jako pusty myśląc że żar ognia przywrócił mi człowieczeństwo?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Jeśli użyjesz żaru nie powinno być żadnych problemów z przyzywanie innych graczy.

Nie potrzeba do tego jakichś specjalnych gimnastyk i nie musisz kupować żadnych kamieni.

 

Zobacz czy w opcjach masz włączony Matchmaking na ON i czy nie masz ustawionego hasła, najlepiej przywróć wszystkie ustawienia do domyślnych.

Jeszcze jest opcja że dostałeś Soft Ban, ale nie wiem z czego miało to by wynikać raczej pewnie nie robiłeś jakichś dziwnych akcji (np. wyłączanie gry podczas gdy ktoś cię najeżdża).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby właśnie dlatego nie widzę żadnych znaków na ziemi ani nie mam invaderow bo cały czas latam jako pusty myśląc że żar ognia przywrócił mi człowieczeństwo?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Tzn nie nie. Jak uzyjesz ember to wracasz do swiata zywych i mozesz przywolywac innych i byc najechanym.

Mi chodzilo tylko o "holow look" w kwesti estetycznej. Tak ze sorka za nie sprecyzowanie.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli użyjesz żaru nie powinno być żadnych problemów z przyzywanie innych graczy.

Nie potrzeba do tego jakichś specjalnych gimnastyk i nie musisz kupować żadnych kamieni.

Zobacz czy w opcjach masz włączony Matchmaking na ON i czy nie masz ustawionego hasła, najlepiej przywróć wszystkie ustawienia do domyślnych.

Jeszcze jest opcja że dostałeś Soft Ban, ale nie wiem z czego miało to by wynikać raczej pewnie nie robiłeś jakichś dziwnych akcji (np. wyłączanie gry podczas gdy ktoś cię najeżdża).

Dobra sprawa wyjaśniona, miałem to wcześniej sprawdzić ale zapomniałem. Matchmaking miałem wyłączony i widoczność znaków ograniczona (cokolwiek to znaczy). Dzieki

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Tzn nie nie. Jak uzyjesz ember to wracasz do swiata zywych i mozesz przywolywac innych i byc najechanym.

Mi chodzilo tylko o "holow look" w kwesti estetycznej. Tak ze sorka za nie sprecyzowanie.

No dobra ale skoro wracam do świata żywych po użyciu żaru ognia to dlaczego w kapliczce dalej krzyczą 3000 dusz za odwrócenie efektu pustego?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakiś spot na farming dusz albo kamyków drugiego poziomu w pierwszych 15 godzinach gry? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra sprawa wyjaśniona, miałem to wcześniej sprawdzić ale zapomniałem. Matchmaking miałem wyłączony i widoczność znaków ograniczona (cokolwiek to znaczy). Dzieki

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

No dobra ale skoro wracam do świata żywych po użyciu żaru ognia to dlaczego w kapliczce dalej krzyczą 3000 dusz za odwrócenie efektu pustego?

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Wydaje mi sie, ze tu wlasnie moze chodzic o wyglad. Aczkolwiek nie dam sobie nic uciac, bo szczerze ja to zlalem na maksa i tak chodzilem  przeobrazony w smoka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×