Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Tomi915 napisał:

Koszmarnie spieprzona sprawa z questami i "dodatkowymi" postaciami w grze. ZERO wyboru czy info o czymkolwiek

 

Lol, przecież tak ukryta fabuła to esencja Soulsów. Nie masz nic podsunięte pod nos, żeby natrafić na fabułę trzeba identyfikować otoczenie i czytać opisy przedmiotów. Tak samo jest z questami o których piszesz. To żadna wada. To zaleta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy jest mega fanem serii. Nie każdy ma ochotę przechodzić grę 3-5 razy. NIC sobie nie psuję, napisałem, że każdy etap przechodzę najpierw sam dla funu kilka razy, aż odkryję kolejne ognisko, potem z poradnikiem ostatni raz gdybym ewentualnie czegoś nie znalazł. Co do questów, a raczej sposobu ich "podania" w grze - koszmar i głupota. Wątpię czy prócz fanów ktoś będzie przechodził grę kolejne razy, żeby zrobić 2-3 questy. Zresztą skoro nie zerknie do poradnika to skąd będzie o nich wiedział? szach-mat.

 

Przeszedłem ok 75% gry, "dzięki" ukrytej fabule i esencji - nie mam kilku postaci w Kapliczce dzięki którym mogłem zaopatrzyć się w ciekawe/potrzebne czary/ithemy. Już widzę jak ktokolwiek na świecie prócz twórców przechodzi 1 grę, wszystko znajduje i odkrywa :1_grinning: Tu NIE chodzi o podanie na tacy i NIE ma wyboru. Jaśniej już nie potrafię...

 

P. S. Przynieście mi księgi napisane Brailem, będziecie mieć szerszy dostęp do moich SPRZEDAWANYCH czarów itp. Super! (tylko jak przyniesiecie jedną z tych ksiąg to ktoś ważny zginie, acha i NIE kupujcie nic u mnie, bo to też źle wpłynie gdzie indziej) - taka esencja...no litości :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ksiąg pisanych brailem były 2 rodzaje - 2 "dobre" i 2 "złe. O ile pamiętam było to w opisie przedmiotu, że te złe są złe (nie padało słowo "złe", ale można się było kontekstu domyłsić). I właśnie danie jej którejś z tych złych i kupienie takiego czaru wywoływało takie a nie inne wydarzenia.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym przejściem nie ma szans abyś nawet z poradnikiem wszystko znalazł i zrobił wszystkie questy. Jest to niemożliwe !!! Niektóre questy się wykluczają. I o to właśnie chodzi. Ktoś każe komuś przechodzić grę kilka razy? Nie. Jeden będzie ciekawy co by było gdyby.... A drugi przejdzie raz i interesować go to nie będzie. Tyle w temacie. A przechodzenie z poradnikiem (za 1 czy drugim razem) pozostawię bez komentarza.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, chyba najbardziej niektórych boli brak możliwości wbicia platyny w pierwszym przejściu i ot cały problem, nie doszukujmy się głębi tam gdzie jej nie ma...gdyby nie było trofeów to kolega odstawiłby grę po pierwszym przejściu, a tak będzie musiał się jeszcze męczyć ze zrypanymi mechanikami tej gry :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem Tomi915 jak Ci się gra nie podoba to po co w nią grasz ? Pięć razy mogę zmienić sobię postać podczas jednego przejścia, a mimo to tworzę nowe buildy. Gra jest bardzo ambitna i ma wiele ukrytych smaczków i to jest mega plus całej serii. Jak chcesz zagrać w coś lżejszego to proponuję jakieś kotleciki w stylu AC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Pytanie do znawców - po pierwszym spotkaniu z Anri, Sirris nie pojawiła mi się w Firelinku. Mam przeje... ten quest, czy jeszcze zdąży się pojawić? Plączę się po katedrze, do rosarii jeszcze nie przystąpiłem, gram na ostatnim update.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde pograłem trochę PvP i granie czarami to jest jakaś porażka na maksa. Nie wiem czy to wina zbugowanego rollowania czy to, że czary są za wolne. Jakie macie opinie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy grałem przeciwko magom i baty dostawałem wyłącznie od 100% piromantów, reszta słabawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam maga, 50 int i wygląda na to ze heretyk+10 to najlepszy staff dla mnie. Trochę to dziwne bo zdobyłem go dosyć dawno temu a późniejsze różdżki Logana, kryształowe itp na +10 dają mniejszy dmg niż ten co teraz mam, więc nie bardzo rozumiem czemu w środku gry dali najlepszego staffa a potem gorsze.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol teraz trochę pograłem gra multi jest nastawiona tylko i wyłącznie na parowaniu przeciwników, jednak to jest mega krok milowy wstecz w porównaniu do DS2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol teraz trochę pograłem gra multi jest nastawiona tylko i wyłącznie na parowaniu przeciwników, jednak to jest mega krok milowy wstecz w porównaniu do DS2.

Może na jakieś parry party trafiłeś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jakieś przecieki kiedy będzie dodatek, bo tak czekam i czekam. :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Jakieś przecieki kiedy będzie dodatek, bo tak czekam i czekam. :24_stuck_out_tongue:

Podobno w środę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze pospieszyć się z moim int buildem bo dopiero na początku ng+ jestem

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie.

Jeszcze nie wiadomo w którą środę.

Pewnie koło lutego '17.

Ale napewno w środę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie jedno DLC wychodzi za niedługo a drugie na początku 2017 roku. A to pierwsze wiadomo dokładną datę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie grane :1_grinning:

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Panowie będzie granie akurat mam chwilowo wolne. Mam nadzieję, że wyjdzie jakiś Covenant który będzie karać invajderów i jakieś sensowne mocne i szybkie czary. Areny też mają być więc gitarka :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą sobie invajdowałem ludzi na 100lvlu i nagle dostałem pół miliona dusz nie do wiary normalnie wtf ? To który lvl miał gościu ?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie-praw-do-po-dobne!!!!!

Trzeba dzwonić po muldera i scully

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×