Skocz do zawartości
matinx

Pro evolution soccer 2016

Rekomendowane odpowiedzi

No ja gram w Master League. Najbardziej co rzuca mi się w oczy w każdym meczu, to jest to ,że po strzeleniu gola w każdym meczu, drużyna przeciwna robi jedną i tą samą akcje. Mianowicie po wznowieniu gry robiąc dwa - trzy podania i długi lob wychodzi na czystą pozycję  ( gdyby nie to, że ogarnąłem jak wychodzić sam na sam do takich numerów, to każdy mecz w tyłek ). Zawsze tak samo. Choćbym nie wiem jak ustawił obronę i taktykę, to zawsze tak się dzieje. Jeszcze jedno choćbym nie wiem jak grał zawsze dochodzi do wielkiej kopaniny w środku i na przedpolu karnego. Fajnie się gra do pierwszego gola. Potem moi jak i sztuczna inteligencja zaczyna świrować. Nie wiem co o tym myśleć, ale no jeśli patch tego nie naprawi ( powtarzam po raz kolejny nie wróci do gameplay z dema) to do listopada i koniec z tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten PES mnie gwałci każdego dnia. Walczę z tymi Bayernami jak mogę, ale za każdym razem gdy mój obrońca straci piłkę obok 16m, czy wpierdolę sobie kuriozalnego swojaka, bo przecież przepasieńcom trzeba pomóc wygrać, to mam ochotę roz... pada i więcej tego gówno nie odpalić. 

 

Chyba się przerzucę na F1 offline i sobie będę pykał 100 okrążeń przez 2 godz. Przynajmniej tam wszystko zależy ode mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma wyjścia chyba i trzeba zmienić gre. Wątpię aby Konami zrezygnowało z tego chamskiego momentum. "Fajne" jest to jak wybijam bramkarzem piłeczkę do lini autowej po ziemi a ten podaje do środkowego napastnika przeciwnika. No juz chyba bardziej pluc w ryj się nie da.

Ja zastanawiam się nad FIFA 16 ale nie żadne fut czy 1v1 a pograć w klubie. Lub NBA 2016 do gry 1v1. Tylko czy ta gra jest wolna od momentum czy jest sensowny ladder gdzie noon jest w stanie odnaleźć się... Hmmm musze poczytać bo PES to bubel. Ale sam im szansę na naprawę do pierwszego pacza.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam żadnych różnic lub zmiany suwaków nie widzę. Tak jak była spierdolenie oskryptowaną ta gra tak jest nadal od premiery. Tego patcha to niech lepiej nie wypuszczają bo znając konami to mogą tylko i wyłącznie jeszcze bardziej zepsuć tę grę. Hańbą tego silnika jest to że tutaj overall zawodników gra główną rolę gdzie za ciebie odpierdalają wszystko. Miałem teraz  mecz ja juve a przygłup po drugiej stronie real. Obstrzelany został niemiłosiernie ale na koniec wynik 0:2 w plecy oczywiście. Nie było opcji wygrać. Na koniec on rating 388 mój 678 był naprawdę słabiutkim graczem już to widziałem w trakcie meczu a rating tylko to potwierdził pod koniec no ale wygrać bym nie wygrał choćbym nie wiem co zrobił w tym meczu. Mając ten real gra na to nie pozwoliła. Jest to najbardziej oskryptowany pes w historii gdzie najmniej zależy od umiejętności kto grał na bayern ten wie o czym się mówi i żadne modły fanów tutaj tego pesa nie zmienią tego że mamy do czynienia z najbardziej oscryptowaną piłeczką chyba w historii tej firmy. To już 15 radziła sobie dużo lepiej w tym aspekcie.

Edytowane przez vincent
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie będzie możliwość wrzucenia OF'a tak jak w przypadku PS3 czy nie?

Czy każdy team, każdy kit trzeba oddzielnie w edit mode robić?

 

Greetz,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie takiej możliwości. To nie zależy od Konami tylko od Sony które nie zluzuje dla 1 gry swojej polityki.

Trzeba wszystko robić ręcznie co nie zabiera dużo czasu. Bierzesz PC obok konsoli do porównania i jazda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moglby ktos mi napisac jak zrobic rabone? Probowalem R2 plus kółko i kierunek ale nie wychodzi w ogole...

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj Neymarem, on cały czas rabone robi... Wszystkie tutoriale pokazują tak jak mówisz... Może piłkarz musi spełniać jakieś warunki... Ja mam asystę zawodów i u mnie Neymar robi cały czas rabone aż czasami mnie to denerwuje. Wali i po ziemi i górą u innych aż tego tak nie zauważam

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Skrypt goni skrypt. Bayern to drużyna półautomatyczna co jest chyba ewenementem w grach sportowych drużynowych. Live Update to dno bo według logiki Konami jak napastnik strzeli gola to od razu dostaje strzałę w górę choćby miał statsy powyżej 90, a jak słabi obrońcy zachowają czyste konto z lepszą drużyną to dupa. Oczywiście Robben czy Messi zielona strzała zamiast w dół mimo że mają kontuzję. Ale osły tam pracują ! W Quick Match słabszymi drużynami meczu nie mogę znaleźć, w Ligach tylko Bayern. MyClub ma słaby gameplay przez TS, a i tak wszyscy mają koksow. Ale najbardziej wkurwia mnie w tej grze fizyka. Tak fizyka ! Bo piłka w wielu sytuacjach lata pod nogi przeciwnika. Robie wślizg i piłka zamiast gdzieś z impetem odlecieć dalej, nawet na aut to jak nie do Lewego to do Robbena. To samo z bramkarzami, strzelają mi w bramkarza petarde, a piłka toczy się pod nogę Lewego. Dzisiaj piłka 2 razy tak wróciła mu pod nogę, a potem strzelił. Ta pseudofizyka robi wszystko żeby Bayern wygrywał mecze. Ta gra to w tej chwili TEATRZYK.

Bayern to chyba jakiś eksperyment Konami i chcą sprawdzić jak na takiego samograja zareagują gracze, ich sposób żeby ściągać niedzielnych graczy z FIFY.

I napisze to kolejny raz, ograniczeń gwiazdkami w Ligach nie będzie, bo Bayern i lepsze punktowanie słabszych drużyn to sposób Konami żeby słabi gracze mogli wygrywać z lepszymi. Jak Arsenal jutro wygra z Bayernem to może liveupdate trochę zbalansuje ta drużynę, tak to online jest tragiczne. :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy u was w PES 2016 tez potrafi wam spadać FPS w. MENU? Naprzyklad w Master league?

Nie wiem czy coś nie tak z grą czy z ustawieniami TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prada Bayern to automat i gdy tylko gram Bayernem zaczynam praktycznie wszystko wygrywać(włacznie z 2 graczami z pierwszej 10 z rankingu gładko 3-0 i 3-1) Wybieram sobie Swansea i mam problemy z graczami z ratingiem około400 .te mocne zespoły to aytomaty.Za wygraną Bayernem powinni dawać 1 pkt max w dywizjach ,a za porażkę ze słabym -50pkt wtedy moze by sie to skończyło ,a tak mamy Bayern i długo długo nic......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć, jak wypierdzielić piłkę z rogu głową na połowę daleko za pole karne jak się bronię ?

Belgami leje wszystkie Bayerny jak leci ! Ale ja jestem w to dobry. Nawet skrypty im nie pomagają. Przegrywam tylko wtedy, gdy sam sobie bramki strzalam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś powiedzieć, jak wypierdzielić piłkę z rogu głową na połowę daleko za pole karne jak się bronię ?

Belgami leje wszystkie Bayerny jak leci ! Ale ja jestem w to dobry. Nawet skrypty im nie pomagają. Przegrywam tylko wtedy, gdy sam sobie bramki strzalam

Nic lepszego od wybijania kwadratem nie wymyślilisz.

Jedynie co możesz obczaić to wybicie kwadratem +L2 (kontrola manualna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Skrypt goni skrypt. Bayern to drużyna półautomatyczna co jest chyba ewenementem w grach sportowych drużynowych. Live Update to dno bo według logiki Konami jak napastnik strzeli gola to od razu dostaje strzałę w górę choćby miał statsy powyżej 90, a jak słabi obrońcy zachowają czyste konto z lepszą drużyną to dupa. Oczywiście Robben czy Messi zielona strzała zamiast w dół mimo że mają kontuzję. Ale osły tam pracują !

To jest właśnie problem. Żeby nie urazić dzieciarni to tych największych gwiazd z tych półautomatów nawet nie ruszają. Teraz gdy bayern niema żadnego przeciwnika w lidze niemieckiej i ładuje po te 5 bramek to zamiast przekokszonej drużyny będzie to jakiś kosmos. Dziś akurat mi tez bardzo dobrze poszło tym razem ....evertonem. gram własnie onlne competition zlana barcelona i 2 razy man city bilans bramek 13:0. Ale to chyba tez znowu skutkuje tym że ten everton po live update ma 6 czerwonych strzałek teraz w drużynie. Te online competition muszę pochwalić za jedną zmianę jaką wprowadzili. Otóż teraz wychodzi pierwsza 16 ale taka gdzie wychodzi tylko najlepsza drużyna. Chodzi o to że czym słabszą bierzemy drużynę tym mamy większą szanse na wyjście jesli w danym competition wezmiemy włąsnie np everton który mało kto bierze to jeśli okażemy się najlepszym evertonem z grupy ludzi którzy go wzięli to automatycznie jestesmy w najlepszej 16. Teraz tak mam jest nas w tym competition tylko 5 evertonów i ja jestem tym najlepszym i tym sposobem jestem w najlepszej 16. Za to jest pełno bayernów i jesli nawet wygrasz 3 mecze to możesz nie wyjśc bo znajdzie się ktoś kto bayernem jeszcze lepiej zagra tzn strzeli więcej bramek i cię wyprzedza. Polecam ten tryb bo jest akurat dość łaskawy i promuje słabsze drużyny żeby wskoczyć do 16. Nie wiem czy za chaotycznie to nie napisałem ale sprawdzcie sobie go. Są całkowicie nowe i według mnie lepsze zasady znalezienia się w najlepszej 16 które premiują słabsze drużyny. Takich bayernów w competition jest z 40-50 natomiast ten everton to wzięło 5 ludzi i dużo łatwiej jest awansować. Bardzo dobrze to rozwiązali. To wcześniej chyba tak nie funkcjonowało. Jeśli się mylę to poprawcie. 

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś link do jakiegoś dobrego materiału z ligą angielską i np bundesligą wraz z dobrym tutorialem jak to zrobić? Bo co znajdę coś na YT to różnie piszą, jedni twierdzą, że działa inni że nie.

A chce mieć pewność, że to co będę robił będzie git.

Będę wdzięczny.

I pytanie czy lepiej to robić teraz czy po 1 patch od Konami?

 

Greetz,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic lepszego od wybijania kwadratem nie wymyślilisz.

Jedynie co możesz obczaić to wybicie kwadratem +L2 (kontrola manualna)

Racja, tylko kwadrat! :)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic lepszego od wybijania kwadratem nie wymyślilisz.

Jedynie co możesz obczaić to wybicie kwadratem +L2 (kontrola manualna)

Co za durnota ! Jak jest róg rywala to gdy wygrał główkę, to powinienem wybić ją mniej więcej na środek boiska a nie w bok, gdzie zawsze do rywala mi leci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest lipa. Chociaż jak wybijam koksem typu Ramos to nie mam pytań gorzej jest jakimś ovr do 80. Ogólnie jest przepaść w każdym aspekcie piłkarskiego rzemiosła, między koksami a słabszymi piłkarzami, straszne niedorajdy. Trochę psuje to grę.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mam wszystko w dupie. Dzisiaj oglądam debatę, ligę mistrzów a jutro staje się plebsem i zaczynam grać online division Bayernem. Nie ma wyjścia.

Przecież nie kupię Assassin Creeda haha

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mam wszystko w dupie. Dzisiaj oglądam debatę, ligę mistrzów a jutro staje się plebsem i zaczynam grać online division Bayernem. Nie ma wyjścia.

Przecież nie kupię Assassin Creeda haha

Miałem podobne podejście do Ciebie, ale po 10 meczu Bayernem zacząłem tym rzygać i wziąłem coś innego, ustawiłem obronę jak trzeba i jakoś to leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bayernowi polecą strzałki, durnie zamiast zrobić random jak to było kiedyś to dodatkowo zniszczyli grę online. Dobrze, że offline można sobie przestawić i kombinować ze składami.

Ja wczoraj w tym online competiion pierwszy raz doszedłem do finału tym evertonem. zajebiście się grało w tej 16. Tam wyeliminowałem skillowego grajka co grał olipiakosem. szacunek. Potem ogarniętę porto jak i city którym już grał ktoś słabszy. No i przyszedł pierwszy finał w moim życiu. No ale tam już czekał na mnie najlepszy bayern z competition. No i popłynąłem 5:2. Nic temu bayernowi nie szło zrobić. Co ciekawe tylko jak zaczął się mecz to moi obrońcy uciekali do boku sami cała dziura w środku i ładował mi trójkąty. Fakt gracz był bardzo dobry po meczu jego rating to było 818 ale jestem pewny że gdyby nie miał bayernu to nawiązał bym walkę którą raczej był przegrał. Choć nie wiem bo ten bayern zakrzywia umiejętności gracza. No ale to co się działo w tym meczu to przechodziło pojęcie. Jak grałem z tą barca lub z city to gra tak mnie nie oszukiwała. Nagle jeb przyszedł ten bayern i moje chłopki zwariowali. podanie daję w całkiem inna stronę a mój zawodnik jeb tam gdzie sa zawodnicy bayernu. Na bayern sa nałożone magnesy niema opcji innej. Ci moje bidule z evertonu nie wiedzieli co się dzieje, głupieli latali nie wiadomo gdzie. Z barca i city tego nie było nagle bayern i jeb zostałem wchłonięty przez czarną dziurę. Konami powinno beknąć z tego handicapa którego nałożyli na zawodników bayernu. Dziś znów próbuję te competition bo to najbardziej rajcujący tryb z powodu tej zmiany kto do najlepszej 16 awansuje. Tylko ale muszę się modlić żeby po drodze nie trafiać na bayern lub żeby go ktoś w najlepszej 16 wyeliminował bo to ewidentnie drużyna która została wyciągnięta z innej gry i jest tam dla zgrywy i gimbusów żeby mogli się chwalić na dzielni że sa najlepsi. Jeszcze real jest też kosmiczny ale przy bayernie i tak jest nikim. Zniszczyli grę online przez te 2 drużyny. A wystarczyło osobne pokoje porobić dla tych śmieciowych drużyn. Konami to nikt :)

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj w tym online competiion pierwszy raz doszedłem do finału tym evertonem. zajebiście się grało w tej 16. Tam wyeliminowałem skillowego grajka co grał olipiakosem. szacunek. Potem ogarniętę porto jak i city którym już grał ktoś słabszy. No i przyszedł pierwszy finał w moim życiu. No ale tam już czekał na mnie najlepszy bayern z competition. No i popłynąłem 5:2. Nic temu bayernowi nie szło zrobić. Co ciekawe tylko jak zaczął się mecz to moi obrońcy uciekali do boku sami cała dziura w środku i ładował mi trójkąty. Fakt gracz był bardzo dobry po meczu jego rating to było 818 ale jestem pewny że gdyby nie miał bayernu to nawiązał bym walkę którą raczej był przegrał. Choć nie wiem bo ten bayern zakrzywia umiejętności gracza. No ale to co się działo w tym meczu to przechodziło pojęcie. Jak grałem z tą barca lub z city to gra tak mnie nie oszukiwała. Nagle jeb przyszedł ten bayern i moje chłopki zwariowali. podanie daję w całkiem inna stronę a mój zawodnik jeb tam gdzie sa zawodnicy bayernu. Na bayern sa nałożone magnesy niema opcji innej. Ci moje bidule z evertonu nie wiedzieli co się dzieje, głupieli latali nie wiadomo gdzie. Z barca i city tego nie było nagle bayern i jeb zostałem wchłonięty przez czarną dziurę. Konami powinno beknąć z tego handicapa którego nałożyli na zawodników bayernu. Dziś znów próbuję te competition bo to najbardziej rajcujący tryb z powodu tej zmiany kto do najlepszej 16 awansuje. Tylko ale muszę się modlić żeby po drodze nie trafiać na bayern lub żeby go ktoś w najlepszej 16 wyeliminował bo to ewidentnie drużyna która została wyciągnięta z innej gry i jest tam dla zgrywy i gimbusów żeby mogli się chwalić na dzielni że sa najlepsi. Jeszcze real jest też kosmiczny ale przy bayernie i tak jest nikim. Zniszczyli grę online przez te 2 drużyny. A wystarczyło osobne pokoje porobić dla tych śmieciowych drużyn. Konami to nikt :)

No to uciekania do boków obrońców jest skandalem. Ja nie wnikam co się dzieje w MyClub niech dają dzieciakom handicapy czy w online division, ale na miłość Boską kto wpadł na pomysł aby włączyć to w friendly lobby. W trybie w którym gra się turnieje, w którym umawiają się raczej ludzie świadomi tego z kim zagrają mecz.

Dlaczego pierwsze tygodnie było OK a nagle po konserwacji serwerów gram z ludźmi, prowadzimy wyrównane i cudowne mecze a tu nagle jeb! Od czwartku obrońcy biegają do boków zostawiając środek absolutnie pusty, piłkarze zatrzymują się, ja podaje bramkarzem do boku on do napastnika przeciwnika. Ja podaje w lewo piłkarz w prawo.

Ja się pytam czemu ma to służyć w prywatnych grach T_T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to uciekania do boków obrońców jest skandalem. Ja nie wnikam co się dzieje w MyClub niech dają dzieciakom handicapy czy w online division, ale na miłość Boską kto wpadł na pomysł aby włączyć to w friendly lobby. W trybie w którym gra się turnieje, w którym umawiają się raczej ludzie świadomi tego z kim zagrają mecz.

Dlaczego pierwsze tygodnie było OK a nagle po konserwacji serwerów gram z ludźmi, prowadzimy wyrównane i cudowne mecze a tu nagle jeb! Od czwartku obrońcy biegają do boków zostawiając środek absolutnie pusty, piłkarze zatrzymują się, ja podaje bramkarzem do boku on do napastnika przeciwnika. Ja podaje w lewo piłkarz w prawo.

Ja się pytam czemu ma to służyć w prywatnych grach T_T

No ja takich cyrków nie mam do czasu zagrania z bayernem lub realem. Cała reszta mam wszystko ok i nic mi nie uciekają. Dopiero po nałożeniu overalla zawodników bayernu na tych moich biduli z evertonu skutkowało tym że latali jak kurczaki bez głowy. Grałem też z typem dziś co grał włochami ustawieniem takim że wywrócił pesa do góry nogami. Grał tylko 2 obrońcami a tak to 2xdmf lmf rmf, lwf ss, rwf, cf. To dopiero był komiczny mecz. to wyglądało tak jakby konami nie spodziewało się że ktoś może tak pokopać ustawienie i ta gra wręcz sie gubiła żeby to złożyć w całość. Długo zapamiętam ten mecz.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest w PES z zapisem taktyki i loadem? np mam zapisane 433 Sevilli i później gdy wybiorę Tottenham i chciałbym zagrać swoją taktyka to ktoś mi kiedyś powiedział, że nie powinno się "loadować" np z Sevilli tylko lepiej zbudować ręcznie bo mogą wynikać jaja właśnie z wariującymi piłkarzami. To prawda?

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×