Skocz do zawartości
BulletPOL

Kompatybilność wsteczna Xbox One.

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Wam, że Alan Wake to nie ma się co wstydzić upływu czasu. Podbić trochę rozdziałke i można spokojnie sprzedawać na current geny. Ukończyłem dzisiaj z wielką przyjemnością pierwszy rozdział i polecam każdemu. Remedy to taki odpowiednik ND, tylko, że dla MS.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam zgromadzonych. Od pewnego czasu czaję się na Gearsy 2 i 3, ale nie wiem jak z ich płynnoscią, niby na filmikach ok, ale chciałbym poznać opinie grających, czy działa to w miarę przyzwoicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam zgromadzonych. Od pewnego czasu czaję się na Gearsy 2 i 3, ale nie wiem jak z ich płynnoscią, niby na filmikach ok, ale chciałbym poznać opinie grających, czy działa to w miarę przyzwoicie.

Ja nie narzekam. Jest dobrze.

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gyrosy dwójeczka GOTY już wychwycona za 20 złociszy. Co jak co, ale BC to jedna z najwspanialszych rzeczy jaka mogła mnie spotkać, wszystkie exy nieograne z 360 mogę bezproblemowo ograć na łoniaku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 3.06.2016 o 19:52, SephiroT napisał:

Wersja cyfrowa powinna się ściągnąć w wersji takiej w jakiej masz region konsoli jeżeli gra obsługiwała dany język.

Tak dla potomności. Wersja cyfrowa ściąga się w wersji takiej jakiej jest pudełko. Czyli w moim przypadku nadal po francusku.No ale Black Opsa kupiłem za 14zł więc nie ma tregadii a wszyscy już będą wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z językiem Polskim we wstecznej? bo coś tam czytałem o fallout nv, że nie ma pl mimo, że na płycie jest. Od czego to zależy? czy może wszytskie gry we wstecznej są po Angielsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od wersji cyfrowej na ich serwerach.

AC1 mam po angielsku a AC2 już z napisami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idzie toi gdzies sprawdzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku M$ nigdzie, ryzyk fizyk, albo pytasz na forum

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 8.06.2016 o 19:46, wojcik_dan napisał:

Tak dla potomności. Wersja cyfrowa ściąga się w wersji takiej jakiej jest pudełko. Czyli w moim przypadku nadal po francusku.No ale Black Opsa kupiłem za 14zł więc nie ma tregadii a wszyscy już będą wiedzieć.

Ten cytat mnie trochę zmylił ;) generalnie wsteczna to duża zaleta xboxa tylko szkoda, że w Polsce kuleje w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety zawsze jest ryzyko. Na forum było powiedziane że powinno być po polsku ale niestety nie było. No chyba że faktycznie ktoś już będzie miał jakąś gre to wtedy jest pewniak. Tak jak teraz z Black Opsem. Na 100% będzie w takiej wersji językowej w jakiej jest w pudełku.

Wiem bo mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam AC1 i AC2 niemieckie a AC 1 haft tylko angielski a AC2 ma już polskie napisy więc teoria "jakie pudełko taka gra" chyba się nie sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zakupiłem na storze, niecałe 25 zeta. Będzie grane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minut temu, Sithman napisał:

Aaaaaa! Czyli to będzie pierwsza pozycja jaką zaliczę z TB Elite 800X! Coś pięknego :1_grinning: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 3.07.2016 o 17:19, SephiroT napisał:

Ja mam AC1 i AC2 niemieckie a AC 1 haft tylko angielski a AC2 ma już polskie napisy więc teoria "jakie pudełko taka gra" chyba się nie sprawdza.

No może i tak. Ale teoria że jak gra u nas ma język polski to w takim ma się ściągnąć też jest nie prawdziwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty 2 od kilkudziesięciu h jest obsługiwane w bc , multi nawet działa :) Gra się po prostu fenomenalnie zwłaszcza czekając na bf-a , dla mnie zdecydowanie najlepsza część serii jeżeli chodzi o klimacik a Xbox ma już dwie cześci kompatybilne z emu , jeszczd by się przydało BiA

 

 

cena niestety 70 dyszek na markecie , co odczułem ostatnio na vicie seria na wszystkich "frontach" trzyma cenę nawet wiele lat po pre 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Call of Duty 3 we wstecznej , bardzo ciekawa cześć polecam się przyjrzeć występują w tej części między innymi Polacy (misję z czołgami) mamy pierwsze próby qte , ogólńie przeszła w swoim czasie bez echa a bardzo przyjemnie się gra , no i WW II ( nie było wersji PC , a ps3 ssała aż miło )

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę kupować gry z BC prosto na XO z Marketplace? Wybieram grę i na jej stronie znajduje się przycisk "See price". No więc klikam go, przycisk zmienia się na "Working", ekran się przyciemnia i tak zostaje, nic się nie dzieje. Tak powinno być? Mam dodaną kartę. Czy powinna być dodana na X360, a może to problem z regionem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy mogę kupować gry z BC prosto na XO z Marketplace? Wybieram grę i na jej stronie znajduje się przycisk "See price". No więc klikam go, przycisk zmienia się na "Working", ekran się przyciemnia i tak zostaje, nic się nie dzieje. Tak powinno być? Mam dodaną kartę. Czy powinna być dodana na X360, a może to problem z regionem?

Zmień przeglądarkę na jedyna słuszna IE, lub Edge...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Co M$ to M$... Ja tak miałem na Operze...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jak startowało BC , mówiłem komuś że Call of Duty to jest jedyne IP które z cała pewnością NIE WEJDZIE do tego programu i mogę się o to założyć :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×