Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC 2

Rekomendowane odpowiedzi

Recenzja na ign jest koszmarna ocenili ja gorzej niz ufc 1 lol.

Gra zmierza w dobrym kierunku mniej staminy wieksza sila ciosu mniej spamu lepszy parter jednak dla amatorow moze byc zbyt trudna stad takie oceny.Nie wiadomo jak to teraz bedzie po takich recenzjach moga znowu wrocic na tory dla casuali to wkoncu Ea moga wymusic na studiu od ufc co chca.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że będzie jak z nową FIFĄ - na początku gameplay był świetny, ale zbyt trudny dla dzieciaków więc patch po patchu zmieniali go na gorszy (bardziej casualowy). Oby przy UFC było inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I Got This
Won a short notice fight in your career.

 

Wie ktoś za co jest to trofeum przyznawane  trzeba wygrać walkę  szybko czy o co chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Short notice to jest generalnie wzięcie walki z krótkim wyprzedzeniem. Nie wiem gdzie to ma zastosowanie, pewnie w jakiejś karierze - często zawodnicy np. na 2 tygodnie przed galą się wysypują i  wtedy konieczne jest zastępstwo. Jeśli ktoś weźmie walkę "on a short notice" - walka dochodzi skutku a zawodnik ma teoretycznie plus u promotora :) To tak w rzeczywistości, przełóż to sobie na grę. Na pewno określenie to nie ma nic wspólnego z przebiegiem konkretnej walki już po jej rozpoczęciu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikt ostatnio nie pisze, może wszyscy grają...nie wiem ale pozwolę sobie trochę opisać swoje wrażenia.

 

Ogólnie to się zastanawiam jak to jest, że EA robi już trzecią grę o MMA i nie może zaimplementować prostych dodatków jak staredowny z UFC od THQ które już znacząco by rozbudowały tryb kariery który znowu jest blady jak dupa. No ale cóż. I tak się ostatecznie gra, że się skipuje scenki więc EA poszło nam na rękę.

 

Wróćmy do początku, Nie wiem czy też macie wrażenie, że gra trochę tnie. Widzę tu podobieństwo w rozwoju co z FN4 do CHAMPION. To samo z replayami, też trochę mulą. Ta szybkość z UFC 1 mi bardzo odpowiadała a tutaj jestem trochę tym rozczarowany ale może właśnie tak jest realniej, nie wiem. AI przeciwników na PRO jest faktycznie blade ale nie że jakieś gorsze od tego co było w poprzedniej części ale zdecydowanie wymaga poprawy. Kombosy po ogłuszeniu wyglądają czasem bardzo komicznie jak machamy łapami i widać jak uderzamy przeciwnika przedramieniem. Trochę dziwny parter ale do ogarnięcia, na plus że dosyć płynnie się tam wszystko odbywa. Obrażenia i się podobają. Ragdolle również są super. Tryb ULTIMATE TEAM sprawdziłem tylko chwilkę i nie wiem czy grałem z prawdziwym graczem czy z AI :D Szkoda, że nie ma możliwość ściągnięcia kart eventów jak to było w naszym kochanym UFC od THQ ale trudno.

 

Gra mi się podoba ale czuję się trochę rozczarowany. Moja największa obawa to taka, że EA oleje sprawę i nic z tym nie zrobi albo zrobi ale nie wystarczająco bo w końcu nie będą łatać gry non stop, wdrożą parę rozwiązań których gracze się domagają a jak się to nie spodoba innym to dupa blada.\

 

Liczę na to, że pojawi się jakaś nasza mała społeczność do tej gry. Miło jest sobie pograć w UFC tak czy siak, czy to z kompem czy człowiekiem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie natomiast ta gra to petarda, nie ruszałem kariery, bo totalnie nie interesuje mnie gra z AI. Ciupie cały czas UT, dawno nie grałem w taką grę, żeby było się ciężko oderwać , syndrom kolejnej walki w tym trybie na mnie działą w 100%. Również kilka razy trafiłem walkę , gdzie lekko haczyło, jednak online, więc pewnie wina połączenia. Klimat jaki jest w tym trybie, cała otoczka itd. w słuchawkach na uszach,  - ciarki na plecach i pikawa wyskakuje. Super sprawa, musimy wygrać 3 czy 4 walki pod rząd, żeby walczyć o tytuł, każda przegrana cofa nas do początku i odejmuje pkt. także nie ma jak w 1 , że masz 10 walk na to żeby awansować dywizje wyżej. Po zdobyciu pasa, też nie jest powiedziane że awansujesz, jeżeli tych punktów Ci brakuje. Kiedy go już zdobędziemy, smaczku dodaje to, że analogicznie trzeba go bronić. Ostatni raz bawiłem się tak właśnie przy Fight Night Champion, tutaj jest troszkę bardziej rozbudowane . Zrobiłem lekkie korekty w swojej postaci, bo wyszedł mi karakan z nadwagą i , ogarnięci gracze mnie punktowali jak chcieli, nie do końca to przemyślałem, do tego nie mogłem patrzeć, na tą szczurowatą twarz, także musowo poprawiłem w kreatorze :) Poniżej , otoczka walki o pas, udało się również wskoczyć do 2 dywizji. Aha, gra w parterze również nie sprawia większych problemów, kto grał w 1 ogarnie raz dwa, praktycznie to samo , tylko mamy podpowiedzi, kto szybciej załaduje kółeczko wykonuje ruch, nie ma takiej traedii. ( zlać ciapatego, to jest dopiero frajda, trochę tych brodaczy już trafiłem;))

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie pczatkujacego, gram 1 raz w taga gre i bardzo mi sie podoba cos tam zaczynam ogarniac ale mam pytanie bo na grach treningowych broniac sie czy to w klinczu czy w  parterze pokazuje mi trzymac R2 i wtedy blokowanie prawym analogiem przejsc przeciwnika kiedy on chce jakies zastosowac a ja trzmam R2 wtedy widze w ktora strone mam wychylic analoga zeby zablokowac.

 

Czy grajac online tez bedziemy widziec trzymajac R2 jak mamy wychylic prawego analga by zablokowac przejscie przeciwnika czy to juz trzeba robic na wyczucie i nie bedzie juz pokazane ze np teaz w prawo albo w gore?

 

Pozdrawiam i jak dla mnie gra jest mega:)

 

W parterze chodzi o to zeby ustawic taka pozycje zeby miec latwy dostep to obicia mordki obonenta plus mozliwosc jakiejs dzwigienki ?:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blokowanie przejść wykonujesz na czuja. Obserwujesz co się dzieje na ekranie i jeśli widzisz, że gość zbiera się np. do przejścia połówki w prawą stronę do bocznej - blokujesz R2 + prawo, przy czym nie możesz po prostu trzymać tej kombinacji na zapas a zrobić to w tempo. Podpowiedzi nie ma.

 

Ja mam problem z jednoczesnym operowaniem R1 oraz R2. Zasadniczo, by móc reagować na ciosy na głowę a jednocześnie w razie potrzeby bronić przed sprowadzeniem trzeba mieć palce w okolicy w/w przycisków - u mnie to anatomicznie nie przechodzi :) Hej doświadczeni, jak Wy to robicie? Operujecie jednym palcem czy jednak macie oba palce w okolicy R1/R2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cieglo- ja jednym palcem, dla mnie też to problem dwoma.

Gra jest naprawdę dobra, żona mnie obudziła wczoraj w nocy z padem w rękach (Piwo + UFC) . Mam nadzieję, że nie usnąłem grając Online.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheh to ładnie, u mnie pewno też by się to tak skończyło, gdyby nie to, że jestem od miesiąca na diecie -  siłka i browar musiałem odstawić, cięzko jest ale narazie daje radę :D u mnie ta sama sytuacja, utrudnili sprawę z tymi dwoma blokami R1 i R2, też nie potrafię dwoma palcami i operuję jednym, przez co nie zawsze uda się zablokować sprowadzenie, Jednak z drugiej strony, myślę, że teraz jest lepiej bo jest większa losowość nie wystarczy trzymać bloku jak przeciwnik atakuje i nic sobie z tego nie robić, tylko wyczuć jego zamiary.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tez petarda

Kilka rzeczy do poprawy w online

Za latwo wejsc w muai thai klincz i odrazu sie jest w dominujacej pozycji

Gdy ktos jest rocked nie da sie dogonic jedyna taktyka to zlapac w klincz i skonczyc.

Jaby maja za mala moc nie zatrzymuja gosci ktorzy wykonuja akurat flying knee albo obrotowke Mctappera.

Ultimate nie ruszalem gram prawdziwymi zawodnikami bo wole niedlugo bd w 5 dywizji potem juz tylko 6.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za glupie pytanie laika ale co oznacza w tworzeniu gracza Stance mamy do wyboru Southpaw albo ortodox?

 

Prosze jeszce o podpowiedz na temat Ultimate Team, ktore rodzaje kart mozna ,,cofac'' i stosowac ponownie a ktore znikaja po zastosowaniu ?

Edytowane przez Piotrekj66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stance to postawa. Ortodox to lewa noga wykroczna (z przodu). Southpaw - odwrotnie, prawa z przodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego oznacza to lewo i praworęczny (southpaw - leworęczny, czyli lewa ręka z tyłu)

 

Jeśli chodzi o karty, to wszystkie boosty Staminy, i karty treningu znikają po zastosowaniu. Karty ruchów wiadomo, że nie znikają, po prostu wykupujesz kolejny cios. Jak dodajesz np. cios z Karate to widzisz , że np. kopnięcia idą na plus, jednak parter Ci ujmuje. Ale to nie przeszkadza w tym, żeby po kilku walkach dać mu kartę judo, wtedy jest odwrotnie lekko stójka spadnie a gleba wzrośnie, zależy jaki styl preferujesz, tak sobie ulepszasz zawodnika. Te karty też przepadają po użyciu, jednak masz je "w zawodniku". Jedyne karty , które nie  przepadają to PERKS - dodatkowe korzyści, tam masz takie okienka i możesz sobie 5 różnych wstawić kart, i po zmianie one nie znikają, sam sobie ustalasz i możesz kombinować.

 

Wczoraj troszkę popatrzałem na youtuberów, standardowo Pointsów nakupione, po 300 kart kupione, postać wyśrubiona na 74 OVR, w 2 dywizji, kombosów już jak w mortal kombat, a dzieciarnia siedzi na czacie i sie jara , jaki to on dobry i jak on to robi hehehe. Człowiek ma 67, 4 ciosy na krzyż i musi sobie radzić. Gra już ktoś z was w ten tryb ? Mam dylemat czy wytracić, te 20k coins na jednego zawodnika, czy rozłożyć na kilka wag :D póki co jest ok, ale 3-4 dywizja się pewnie zacznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego oznacza to lewo i praworęczny (southpaw - leworęczny, czyli lewa ręka z tyłu)

Nie ma takiego założenia. Praworęczni często walczą z odwrotnej a leworęczni - w lewej. Przykładem jest np. GSP.

Edytowane przez cieglo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiadomo, że można sobie nawet w czasie walki stance zmieniać. Jednak przecież to to samo ....  tlko inaczej napisane . Jak stanąć z prawą ręką z tyłu i prawą nogą z przodu  ?   :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, napisałem, że chodzi o stronę ale to nie ma nic wspólnego z tym czy ktoś jest lewo czy prawo ręczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic, jedziemy z tym koksem :D kawa na stole, odpalamy i atakujemy 3 dywizję, chyba jednak wpakuje te 20k w wagę lekką, bo dobrze się nim walczy tylko brakuje kombosów i szybkości trochę. Potem się będę martwił, może w wyższych dywizjach szybciej się coinsy nazbiera . Jaki styl preferujecie, bo ja walczę Kick-boxer. Dużo youtuberów  gra Boxer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoc boxer ma najlepsze umiejetnosci na poczatek dlatego nim graja.

Jak pisalem ja na razie cisne ranked , gra jest petarda w przeciwienstwie do fif nba czy nhl tutaj nie masz w swojej druzynie cpu wszystko zalezy od ciebie dlatego to tak wciaga, poza problemami ktore opisalem wczesniej jest super.

Jak z tym gameface ? Chce zrobic geralta z rivi xD i BigBossa

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Thetruth90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 15win 8 los, jestem teraz w 2 dywizji ale jak na razie tam 2 wygrałem i 3 przegrałem, w klinczu mnie strasznie mucą, za łatwo złapać a później kolana na głowe po których padam. Ja gram boxer, ręce dobre i dużo wygrałem prostymi ciosami ale reszta to totalna klapa. Niektórzy kolesie też mają takie latające nogi z zasięgiem 2m, że nie wiadomo na co się bronić. zastanawiam się nad mua thai ? da się zrestartować ultimate ? chociaż chyba odpuszcze ten tryb bo to nie tak jak w fifie, że można wygrać z dużo lepszym zawodnikiem . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to karty ciosow mozna wycofac i zastosowac u innego zawodnika o ile karta zgodna jest z jego kategoria, przepada stamina, trening oraz poprawa pkt atrybutow

 

 

Jak nas nawalaja w parterze po glowie to wciskac blokowanie zwykle czy jedynie pomaga zmiana pozycji z apomoca galki i czekania az koleczko sie zapelni?

Edytowane przez Piotrekj66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to karty ciosow mozna wycofac i zastosowac u innego zawodnika o ile karta zgodna jest z jego kategoria, przepada stamina, trening oraz poprawa pkt atrybutow

 

 

Jak nas nawalaja w parterze po glowie to wciskac blokowanie zwykle czy jedynie pomaga zmiana pozycji z apomoca galki i czekania az koleczko sie zapelni?

 

Blokujesz 1-2 razy i robisz przejscie wtedy koleczko szybciej sie zapelnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jak nawalaja w parterze, to trzymam R1 oczywiście, czekam na dorby moment i szybkie get up.Awansowałem do 3 dywizji, tam już inna bajka, widać, że zachód znowu leci na multipłatnościach i trafiłem kolesi co mieli od superman puch, latające kolana, i wiele innych ciosów w zestawie, dojść do tego się da, jednak jesteśmy skazani na lunty na początku póki, nie uzbieramy coinsów. Mimo wszystko mam chyba 32W-20L. Jedyne co mi się rzuca do poprawy na już, to tak jak kolega napisał KLINCZ !! Mega przesadzili, ewidentnie jest błąd i spamerzy mają pole do popisu, miałem przed chwilą walkę, gość wzrost maksymalny, waga minimalna, łapy jak goryl długie, ledwo się runda zaczęła, odrazu klincz, łokieć kolano i leże, dziwne bo przecież staminy full, no ale cóż. Zerknąłem po walce na jego staty, 47W-6L, jak widać podoba mu się takie wygrywanie, oby to poporawili. Oczywiście, coraz więcej pojawia sie bodyspamerow, jednak już patent na nich w miarę mam, w przeciwieństwie do tego klinczu, potrafię prowadzić klincz, tylko nieraz, nie zdąży człowiek nawet gałki odchylić a już leci kolano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie jak nawalaja w parterze, to trzymam R1 oczywiście, czekam na dorby moment i szybkie get up.Awansowałem do 3 dywizji, tam już inna bajka, widać, że zachód znowu leci na multipłatnościach i trafiłem kolesi co mieli od superman puch, latające kolana, i wiele innych ciosów w zestawie, dojść do tego się da, jednak jesteśmy skazani na lunty na początku póki, nie uzbieramy coinsów. Mimo wszystko mam chyba 32W-20L. Jedyne co mi się rzuca do poprawy na już, to tak jak kolega napisał KLINCZ !! Mega przesadzili, ewidentnie jest błąd i spamerzy mają pole do popisu, miałem przed chwilą walkę, gość wzrost maksymalny, waga minimalna, łapy jak goryl długie, ledwo się runda zaczęła, odrazu klincz, łokieć kolano i leże, dziwne bo przecież staminy full, no ale cóż. Zerknąłem po walce na jego staty, 47W-6L, jak widać podoba mu się takie wygrywanie, oby to poporawili. Oczywiście, coraz więcej pojawia sie bodyspamerow, jednak już patent na nich w miarę mam, w przeciwieństwie do tego klinczu, potrafię prowadzić klincz, tylko nieraz, nie zdąży człowiek nawet gałki odchylić a już leci kolano.

 

Musisz patrzec na animacje .

 

animacja kolana jest latwa do zablokowania po jednym bloku przechodzisz pozycje i sam idziesz w tai i bijesz takiego glaba.

 

Klincz nie jest OP po prostu nikt tam grac nie umie dlatego tamten koles mial taki bilans, tak samo parterowcy wchodza w mount i bija bo nikt nie umie bronic dla mnie to nie jest OP tak powinno byc.

Edytowane przez Thetruth90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, w tym EA pracują ludzie którzy są debilami. Nie rozmumiem jak można stwożyć system staminy który powoduje to że obaj zawodnicy się męczą jednocześnie. Co z tego że ja unikam ciosów, lecą w powietrze, a ja nawet nie muszę trzymać bloku. Potem kolejny cios z serii kontruję, a mój zawodnik nie jest w stanie udeżyć przeciwnika, bo jak się okazało ja mam prawie wyczerpaną stamine. Za przeproszeniem pytam się jak to możliwe, że ja blokując męczę się tak samo jak osoba atakująca? Durny system który ma na celu przedłużać sztucznie walke, bo większość osób atakujących na pałę, by była kończona po kilkunastu sekundach walki. Momentami czuję się w tej grze jakbym grał w tytuł od idiotów dla idiotów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×