Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC 2

Rekomendowane odpowiedzi

Odstaw grę na chwilę, mi pomaga jak przegrywam "niesłusznie".

Nie licząc jakiś chamskich gliczów to niestety ale zawsze znajdzie się ktoś lepszy, a z reguły Ci najlepsi to najwięksi spamerzy czy stosowacze tychże właśnie. Ja gram po swojemu innych mam w dupie.

Grałem w kilkoma "liderami" i Ci ludzie nie walczą w normalny sposób niestety.

Przed tym nawałem "klinczowców" miałem serię ok. 20 obron pasa, byłem 3 w EU nawet przez chwilę, ale potem się posypało jakoś :D

Teraz jak obronię z 5 razy to się ciesze, takie życie ;)

Przerzuć się na dywizje, czekaj na pacza, nie wiem co tam jeszcze można zrobić, a sprzedać przecież, ale to chyba takie najbardziej radykalne zagranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie czy wstamine w UT mozna regenrowac tylk kartami z paczek czy tez jest jakis inny sposob na to np odpoczynek jakis, zagranie kims innym itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko paczki chyba. Gralem innym to sie nie regenerowalo. Za 1500 coinsow masz paczke samych teeningow + staminy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z trofeum

 

The Whole Crew
Complete a match with each of your featured fighters in Ranked Championships Mode in one day.

Znalazłem odpowiedź... You need to fight with the featured fighters and then complete an extra match for the trophy to pop. That's how I unlocked it anyway.

 

Tylko jak to mam rozumieć? Jaki ekstra mecz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że klincz powinien też służyć do odpoczynku, odbudowania staminy (przetrwania końcówki rundy) czy coś, a póki co to człowiek boi się tego w ogóle dotknąć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najśmieszniejsze jest to, że klincz powinien też służyć do odpoczynku, odbudowania staminy (przetrwania końcówki rundy) czy coś, a póki co to człowiek boi się tego w ogóle dotknąć :biggrin:

Ja jak trafie na kogos kto próbuje thai klinczu to odpoczywam. On robi przejścia, a ja w tym czasie nic, blok kolana i ucieczka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak trafie na kogos kto próbuje thai klinczu to odpoczywam. On robi przejścia, a ja w tym czasie nic, blok kolana i ucieczka :P

 

ale ja po bloku sam przechodze w thaia i wale lokcie nikt tego nie blokuje i jest po nich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale to jest loteria, nie raz gra pozwala, na blokowanie i jak dostajesz na głowę łokieć nic się nie dzieje, a nie raz jeden strzał przy pełnej staminie i Cie nie ma, także, też miewam walki, gdzie w klinczu się mocujemy dobrych parę chwil. Zresztą, dopiero jak bym zagrał zwykłe rankingi to bym stwierdził, jaka jest prawda, na razie tylko i wyłącznie bazuję na Ultimate Team, a tam szanse jak ż wiadomo są mega nie równe , tylko, że ja praktycznie tą grę dla tego tryb kupiłem heheh a tu taki klops. No nic będę zbierał oklep aż ulepszę postać. Dzisiaj dostałemm darmową paczkę, i pierwszy raz miałem w środk złotą kartę, cios Jones`a - łokieć z pół obrotem. Otworzyłem tych paczek już  z 20 , także widzę drop jak we Fifie :D Póki co mój zawodnik ma 69 OVR, najśmieszniejsze jest to, że władowałem w niego całe te 30k co mieliśm na start i jak tu zabrać się teraz za robienie nowej postaci totalnie od zera ?? Ja pierdole totalnie źle zbilansowali ten tryb, albo są tak zachłanni, że głowa mała :/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko paczki chyba. Gralem innym to sie nie regenerowalo. Za 1500 masz paczke samych teeningow + staminy.

A co jak juz nie mam coinsów na stamine? Game over czy płać hajs?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stamina kosztuje 1,500, więc grasz 3 walki bez staminy i na paczkę masz :D hahaha dali dupy z tym trybem, wątpie, że coś z tym zrobią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic trzeba przestać narzekać na parter tylko biorę się za ogarnianie go. Teraz jak włączyłem grę dostałem jeszcze prośbę o wypełnienie ankiety, gdzie miałęm ocenić grę w skali 1-10 jak godna polecenia jest i jakie są jej mankamenty. Ciekawe czy wyciągną z tego wnioski co dostaną od graczy.


No nic postać stworzona, może ktoś twarz rozpozna może nie. El Presidente mistrz Judo :P

jj7f5lacyabm.jpg

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli Smalec bierzesz się, za Ultimate Team ? (jaki styl wziąłeś ?) 1, 2 dywizja pójdzie jak po maśle w 3 się zacznie spammmm :biggrin:

 

edit: ok doczytałem, Judo.

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezle Ci wyszła ...ta twarz :) Chociaż dla mnie za Kwaśny ten żur ;) I brzuszek od horoby filipińskiej wyskoczył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w Ultimate praktycznie tylko. Teraz zrobie kariere parterowca i będę ogarniał, aż na pamięć wysztko będę kojażył. Ja rewelacji nie mam nawet w dywizji pierwszej z której nawet nie wychodzę, bo już na starcie masz zawodników rozwinietych bardziej niż twój starter. Do tego bugi i ludzie którzy nie mają ochoty grać w grę MMA tylko eksploitować wygrane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mhmmm. Myślę, że tak od 72-73 OVR, będzie można już w miarę normalnie rywalizować, z tymi co pokupili pointsy a że jestem strasznie uparty nie popuszczę, dopóki tego nie zrobię :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nic trzeba przestać narzekać na parter tylko biorę się za ogarnianie go. Teraz jak włączyłem grę dostałem jeszcze prośbę o wypełnienie ankiety, gdzie miałęm ocenić grę w skali 1-10 jak godna polecenia jest i jakie są jej mankamenty. Ciekawe czy wyciągną z tego wnioski co dostaną od graczy.

No nic postać stworzona, może ktoś twarz rozpozna może nie. El Presidente mistrz Judo :P

jj7f5lacyabm.jpg

 

Jak Wy robicie takie fajne osobistości? Tym kreatorem w grze czy cuś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej kreatorem, tylko fajnie by było gdyby można by udostępnić takiego cafa jak np w wwe2k. Czekam aż będzie klon Fedora. Byłbym nawet w stanie zapłacić za paczkę żeby doładować go na full a.

I tak, Fedor jest GOAT.

Samej gry jeszcze właściwie nie ruszyłem, nie mam czasu przez jebaną robotę, ale po tym co czytam, strach się bać, że skończę przygodę z UFC 2 z rekordem Najmana.

W UFC 1 nie grałem więc zero wprawy w sterowaniu EA.

Wysłane z mojego SM-N920I przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z was robil taki myl ze tworzyl nowa postac w TUF i startowa paczke wykorzystywal dla lepszej postaci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to wszystkie paczki startowe wykorzystałem dla jednej postaci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha nasz wódz jak żywy, tylko jakoś mało czerwony - może przed wypitkiem jeszcze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to wszystkie paczki startowe wykorzystałem dla jednej postaci.

A o co chodzi z tym single player w TUF? Walcze z AI ale ze stworzonymi graczami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to chyba wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to chyba wygląda.

A co podwyzsza staty naszej postaci na stale? Na pewno te paczki z ciosami i przejsciami ale te ktore mozemy wrzucic w dwa okna przed walka to one daja nam premie tylko na ta walke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwachu zrobiony był w gameface na stronie EA i zimportowany do gry. Jedno im trzeba przyznac w UFC dość wiernie przenosi twarz z kreatora do gry. Wystarczy kilka sliderow potem w sculpt i gotowe :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×