Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC 2

Rekomendowane odpowiedzi

Taktyka ktora stosuje tweedy jeden z lepszych graczy

Jak wejda wam w klincz trzymacie r1 to blokuje lokcie poniewaz lokcie maja szybka animacje i nie zdarzycie tajmingowo.Kolana sa wolne i jak widzicie animacje kolana to blokujecie r2 po 1 bloku zyskujecie grapple advantage wiec pasek sie szybciej laduje, przechodzicie w single collar albo i w tai uwazajcie tez na obalenia r2 galka w dol w klinczu.

Co do tych kolan w ut jak macie slabego kolesia a inny typek dojebanego no to pomoc sie nie da te tryby zawsze tak wygladaja.Polecam grac rankedy prawdziwymi zawodnikami.

Tutorial jak wyjsc z full mount

Gdy zrobia posture up blokujecie 2 ciosy i wtedy przechodzicie do half guarda , gdy was z rockuja blokowanie ciosow nie dziala ostatnia nadzieja jest arm trap wykonuje sie go poprzez wyczucie ktora reka uderzy nas przeciwnik jak prawa no to r2 i galka w prawo dzieki temu mozecie zrobic sweepa.

Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Thetruth90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisano przez Baczek867 w 19 February 2016 - 09:59:18 w Sportowe

No szkoda, jednak czekam niecierpliwie na ten tytuł, biorę na premierę, tylko ze względu na tryb ultimate team, myślę że będzie fajna zabawa, ważne żeby to było dobrze zbilansowane, a nie w 90% skierowane na multi płatności, wyszukiwanie przeciwników na podobnym poziomie czy coś takiego, bo wiadomo że Zachód stać na to żeby ojrami  rzucać, ja nie mam zamiaru :biggrin:, wezmę wersję deluxe jak będzie na półkach.

 

 

No to chyba jednak wykrakałem :biggrin:

 

Biorę jutro urlop, żona też zostanie w domu i ćwiczymy klincz on live :D

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Napisano przez Baczek867 w 19 February 2016 - 09:59:18 w Sportowe

No szkoda, jednak czekam niecierpliwie na ten tytuł, biorę na premierę, tylko ze względu na tryb ultimate team, myślę że będzie fajna zabawa, ważne żeby to było dobrze zbilansowane, a nie w 90% skierowane na multi płatności, wyszukiwanie przeciwników na podobnym poziomie czy coś takiego, bo wiadomo że Zachód stać na to żeby ojrami  rzucać, ja nie mam zamiaru :biggrin:, wezmę wersję deluxe jak będzie na półkach.

 

 

No to chyba jednak wykrakałem :biggrin:

 

Biorę jutro urlop, żona też zostanie w domu i ćwiczymy klincz on live :biggrin:

 

 

 

 

Jest koles na xbox one ktory nie wydal ani grosza a osiagnal bilans 100-0 w UT wiec mysle ze sie da tam grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest koles na xbox one ktory nie wydal ani grosza a osiagnal bilans 100-0 w UT wiec mysle ze sie da tam grac.

No jak ktos ma czas zagrac 100 walk i jest przy tym bsrdzo dobry to sie da. Zarobil coinsy i rozwija postac. A jak zamiast 100 walk zagral 20-30 to zobacz jak daleko sie w tyle. Zreszta temat jest zbedny bo kazdy wie jak jest z mikroplatnosciami, na yt sa juz jutuberzy ktorzy otworzyli paczek za kilka tysiecy pkt i maja postac na powiedzmy 75 ovr na start

Co innego jak raz na jakis czas trafisz koksa z takim bilansem. Mozna z szacunek i uznaniem zebrac oklep. Ale nie w kilku walkach z rzedu trafiasz gosci z 20 walkami a postac odjebana jakby tych walka bylo 150

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak ktos ma czas zagrac 100 walk i jest przy tym bsrdzo dobry to sie da. Zarobil coinsy i rozwija postac. A jak zamiast 100 walk zagral 20-30 to zobacz jak daleko sie w tyle. Zreszta temat jest zbedny bo kazdy wie jak jest z mikroplatnosciami, na yt sa juz jutuberzy ktorzy otworzyli paczek za kilka tysiecy pkt i maja postac na powiedzmy 75 ovr na start

Co innego jak raz na jakis czas trafisz koksa z takim bilansem. Mozna z szacunek i uznaniem zebrac oklep. Ale nie w kilku walkach z rzedu trafiasz gosci z 20 walkami a postac odjebana jakby tych walka bylo 150

Pewnie ze oklep , mozna tam w tym ut nabijac coinsy grajac z kompem ?

Edytowane przez Thetruth90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest opcja single player, tak mi sie wydaje. Tylko nie wiem ile placa. Sa tez zadania dzienne za ktore jest extra kasa od 200 do 1000 coinsow. Paczka zwykla 2500 a premium 5000 kosztuje. Paczka dla danej wagi tez 5000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co z ta gra w parterze jest, ale to praktycznie nie działa. Wszystkie animacje sa za szybkie wg mnie i przez to zamiast walki wyglada jak kotłowanie sie. Ale gra mimo wszystko ma efekt jeszcze jednej walki i cieżko sie oderwać :P

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem nieco online i generalnie jest spoko. Pierwszą trafiłem na Bruce'a Lee i bałem się, że to jakiś magik będzie ale zlałem jak szmatę i już cieszyłem się ze zwycięstwa. Gość jednak w ostatniej rundzie odwrócił sytuację w parterze i przy braku bloku włożył kilka ciosów zza pleców. Porażka. Wyciągnąłem jednak wnioski i kolejne 3 albo 4 walki wygrałem dość spokojnie. Parter działa. Co prawda gorzej jest z blokowaniem przejść (w treningu wydaje mi się, że łatwiej można w tempo wejść) ale to pewnie do dopracowania. Jedyny minus jaki zauważyłem - co prawda w jednej walce ale zawsze - to mocne lagowanie, zwalnianie animacji (które się w pewnym momencie chyba uspokoiło). Nie widziałem jeszcze ucieczek, nikt mnie w klinczu nie prał (może dlatego, że sam wyłapuję głowę i sadzę kolana :) ) ale jeszcze pewnie swoje zobaczę.

 

Co do narzekania na spamowanie - możliwe, że niektóre kombinacje wchodzą z opóźnieniem w stosunku do gry offline (patrz to co pisałem powyżej o blokowaniu przejść). Być może trzeba się po prostu przystosować do gry online i wszystko będzie ok. Jeśli nie to zawsze możemy pograć we własnym gronie, to jest wciąż  aktualne - tutaj szybko wyjdzie jak kto gra i jakie są tego efekty. Będzie można łatwiej ustalić zasady i być może sklecić naszą ligę. Ale tutaj musi ludziom chyba przejść radocha na singla :) Potem możemy podyskutować o regułach: kiedy grać, w jakim systemie (liga ze sztywną tabelką czy bawić się w promotora), jak przydzielać zawodników i w jakich klasach itp. Oczywiście jeśli ktoś już teraz ma pomysł - niech się dzieli, będzie można komentować i dopieszczać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trochę wolnego rano i dobiłem 100 walk online, bilans 78-22, nie jest źle więc.

Jeśli chodzi o mnie to w sumie mógłbym grać tylko mistrzostwa, UT jest w porządku ale do momentu aż nie trafimy na jakiegoś gościa który "inwestuje" w swojego chłopka, widać wtedy gołym okiem że z reguły walka skończy się przegraną, bez realnej gotówki postać rozwija się bardzo wolno o czym pisałem wcześniej.

Kwestia do jakiejś poprawy, bo jeśli tak dalej będzie to ten tryb dla normalnych graczy będzie martwy.

Za to dywizje to miut, gra się wspaniale.

 

Ostatnie dwa dni jednak przechodzę nawał klinczowców (jak pewnie większość zresztą) co jest dość uciążliwe czasem.

Grałem z kilkoma najlepszymi zawodnikami z rankingu min. z Tweedyy'm czy jak mu tam, straszny klincz-spamer, nie dziwie się że ma statystyki jakie ma, ale mniejsza z tym.

Nie żeby mnie to bolało, bo gdy jakoś tego specjalnie nie nadużywa to spokojnie da się grać.

Mogli by troszku to zbalansować jakoś, bo widać że jest to lekko ponad inne płaszczyzny walki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej gram tym gra bardziej mnie do siebie przekonuje.

Nie wierzyłem, że kiedykolwiek to powiem zwłaszcza po bolesnych doświadczeniach z pierwszą częścią, ale... parter naprawdę daje radę. Mimo, że wciąż nie do końca ogarniam blokowania przejść to jednak naprawdę warto poświęcić trochę czasu na jego opanowanie gdyż akcję jakie można tam wykonywać sprawiają niemałą satysfakcję

Od siebie polecam trenować parter w walkach z SI dla wyrobienia pewnych nawyków oraz wyłączenie tego asystenta ruchów gdyż zwyczajnie rozprasza nie pozwalając skupić się na animacjach których odpowiednie "czytanie" odgrywa kluczową rolę w skutecznej walce w parterze.

 

W online jest nieźle 32-17. Dużo gorzej wypadają moje statystyki w "kanapowych" sparingach z żoną. To w jakim stopniu w kilka dni opanowała notabene dość skomplikowane parowanie ciosów jest po prostu niesamowite :shok:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra na prawde jest robiona przez debili... Obijam kolesia, macha cepami w powietrzu, męcze go. Posyłam trzy razy chłopa na deski, podbiegam zebym skończyć. Nie udaje się, no co zrobić. Kolejna runda koleś fartownie ma knodown, podbiega, moja postać nie reaguje w partrze, widze leci cios pięścią. Wciskam R1, moja postać nawet nie ma żadnej animacji żeby się broniła, żadnego ruchu, nic. Nie da się zmienić pozycji bo ladowanie paska za długo trwa w tej sytuacji. Więc próbuje obronić cioś i zdobyć advance na przejscie. Dwa ciosy dostaje, przed którymi nie można się obronić. Moj zawodnik rozkłada ręce i koniec. Gra posiada idiotyczny balans. Jest to w dużej mierze nieresponsywana kupa. Gra powstaje ewidentnie bez nadzoru odpowiedniej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety dla mnie UT jest nie grywalny na dluzsza mete. Super zalozenia trybu no ale sie nie da. Jedna walke wygrasz a w 5 dostaniesz od dojebanuch kolesi. Teraz trafiam na goscia ktory moal staminy na 6-8 ciosow, uderzen cale mnostwo, latajace kolana itp, wytrzymalosc bardzo duzo, szedl jak czolg.

Nie mam nic do mikroplatnosci, ea moglo by to rozwiazac bardzo prosto. Matchmaking po overallu. Np dobiera tylko do 2pkt roznicy w gore lub w dol. I juz mozna grac. Nie ma sensu gdy moim gosciem 67 ovr trafiam na typa 76. Absurd

Juz nie mowiac ze z paczek wypadaja treningi i mozesz 2 treningi wzmacniajace szczeke, korpus czy nogi wrzucic do kazdej walki. Paczka z treningami kosztuje 50 pointsow. To sobie pomyslcie ile treningow ma gosciu co wydal np 1000 pointsow w trening. Co walke +15 zdrowia na szczeke i korpus i powodzenia. Nie dziwne ze nie padaja

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety dla mnie UT jest nie grywalny na dluzsza mete. Super zalozenia trybu no ale sie nie da. Jedna walke wygrasz a w 5 dostaniesz od dojebanuch kolesi. Teraz trafiam na goscia ktory moal staminy na 6-8 ciosow, uderzen cale mnostwo, latajace kolana itp, wytrzymalosc bardzo duzo, szedl jak czolg.

Nie mam nic do mikroplatnosci, ea moglo by to rozwiazac bardzo prosto. Matchmaking po overallu. Np dobiera tylko do 2pkt roznicy w gore lub w dol. I juz mozna grac. Nie ma sensu gdy moim gosciem 67 ovr trafiam na typa 76. Absurd

Juz nie mowiac ze z paczek wypadaja treningi i mozesz 2 treningi wzmacniajace szczeke, korpus czy nogi wrzucic do kazdej walki. Paczka z treningami kosztuje 50 pointsow. To sobie pomyslcie ile treningow ma gosciu co wydal np 1000 pointsow w trening. Co walke +15 zdrowia na szczeke i korpus i powodzenia. Nie dziwne ze nie padaja

Absolutnie się zgadzam z tym zarzutem. Jednak znając pazerność EA jest to celowy zabieg mający stanowić "subtelną" zachętę do inwestowania w grę dodatkowych pieniędzy. Szkoda tylko, że tego typu praktyki mogą po czasie zniechęcić do jakby nie było innowacyjnego trybu jakim jest UT sporą część graczy.

A sam tytuł jest naprawdę świetny zwłaszcza biorąc pod uwagę mnogość trybów i poprawek wprowadzonych względem pierwszej odsłony. Dodajmy do tego ogromny rooster i wyjdzie nam z tego najlepsza gra poświęcona MMA od czasów UFC Undisputed 3.   

Edytowane przez Nautilus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No muszą popracować nad UT zdecydowanie, ja na razie dałem sobie spokój, co jakiś czas zagram kilka walk, ale nie przysiadam tak jak do mistrzostw.

Tryb zdecydowanie do poprawy, albo większość go oleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze co mi przeciwnik zrobil w kolejnej walce. 30 sekund napierdalanki w klinczu, staminy nie mial a dalej bil. Nie dzialal blok ani r1 ani r2, przejscia sie nie podswietlaly byly nieaktywne, obalenie tez nie. I tak wyglada 90% walk w UT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś poradzi, pozycja jak na zdjęciu, jestem na kolanach w pozycji leżącej i nie mam pojęcia jak z tej sytuacji wybrnąć, rzadko pomaga L1+lewa gałka wychylona w lewo bądź w prawo, ale to raz na 1/10, przeważnie nic nie mogę zrobić, nic się nie wyświetla, dostaję 10 ciosów a postać jest nieruchoma... macie na to jakieś rozwiązanie?

 

zdj_cie_7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakiś glitch chyba - u mnie pojawiają się opcje typu np. sprawl, pół garda. Ale niezbędny niezbędnik to blok (R1). Raz, że po strzałach lepiej przechodzić a dwa, że można szybko pójść spać bez  blokowania.

 

Ps Ale leżeć to na kolanach raczej się nie da ;)

Edytowane przez cieglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś poradzi, pozycja jak na zdjęciu, jestem na kolanach w pozycji leżącej i nie mam pojęcia jak z tej sytuacji wybrnąć, rzadko pomaga L1+lewa gałka wychylona w lewo bądź w prawo

 

zdj_cie_7.jpg

 

Blokujesz jeden/dwa ciosy i próbujesz zmienić pozycje, i nie dziwie się że L1+ machanie lewą gałką Ci nic nie pomogło, coś Ci się chyba pomytlało z klawiszami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze co mi przeciwnik zrobil w kolejnej walce. 30 sekund napierdalanki w klinczu, staminy nie mial a dalej bil. Nie dzialal blok ani r1 ani r2, przejscia sie nie podswietlaly byly nieaktywne, obalenie tez nie. I tak wyglada 90% walk w UT.

 

To jest bank jakiś glicz, zresztą tak wygląda w sumie.

Sam żeś pierwszy do klinczu wziął gościa a marudzisz potem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slucham ? To ze wzialem goscia to klinczu to znaczy ze sam jestem sobie winien ze gra jest zbugowana i mam nie marudzic? Ogarnij sie. Takie cos nie powinno miec miejsca a ma co jakis czas. To wina gry a nie tego ze ktos w klincz wchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wstac z parteru beda w dominujacej ?

L1 i prawa gała w górę (chyba).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slucham ? To ze wzialem goscia to klinczu to znaczy ze sam jestem sobie winien ze gra jest zbugowana i mam nie marudzic? Ogarnij sie. Takie cos nie powinno miec miejsca a ma co jakis czas. To wina gry a nie tego ze ktos w klincz wchodzi.

 

Oj tam oj tam, nie spinaj się tak, żartowałem tylko, coś taki napięty ;)

Wygląda na glicz i tyle, a skoro tak wygląda 90% twoich walk to mogę Ci współczuć i jednak gratuluje samozaparcia że dalej Ci się chce.

 

UT do poprawy zdecydowanie, bo będzie kicha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale to juz frustruje ta gra. Chcialem grac UT i ten tryb przewazyl ze kupilem ta gierke. Tam koksiarze spamuja takim klinczem i nic nie idzie zrobic. Zostalo "tylko" granie online normalnymi fajterami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×