Skocz do zawartości
pablos_83

EA SPORTS UFC 2

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsze jest to że ciężko jest o zdjęcia zawodników czy ogólnie ludzi z profilu, w dobrej rozdzielczosci, z dobrym tlem, tak żeby dobrze wygenerować kształt głowy. Jednak GF to tylko dodatek lepiej niech EA weźmie się za patchowanie gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Az mam ochote zrobic Petru i Tuska i zbierac nimi baty, milo by bylo patrzec jak ich leja po mordkach:D

 

 

PS: o co chodzi w UT z team ernings? co dzien dostaje 500 monet za team bonus ale team fights mam 0 coins ktos wie jak to dziala i jak zwiekszac nagrody?

 

Udalo mi sie rafic dwie wealki z live events i jedna dokladnie wytypowac runde i rodzaj zakonczenia i dostalem jakas paczke do UT:)

Edytowane przez Piotrekj66

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj późnym wieczorem włączyłem dla sprawdzenia zwykłe walki rankingowe, efekt taki, że wszystkie 6 pierwszych wygrałem, fakt ,że to 1 dywizja, jednak, miałem taką przewagę, że się bawiłem z przeciwnikiem, klincz był niestraszny. Utwierdziło mnie to tylko w tym, jaką różnicę robi OVR w Ultimate Team, od razu po tym wróciłem do UT i czułem się jak bym walczył obsmarowany smołą :D

Wziąłem się troszkę na sposób i jak zaczyna walkę w UT, to staram się wejść szybko w klincz, żeby zmylić, spammerów ,że dobrze to ogarniam i żeby się za bardzo nie pchali w tą płaszczyznę walki :D:D heheh kombinuję na wszystkie strony już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Platyna wpadła po 3d 20h, nie spodziewałem się, że będzie tak łatwo. Przy optymalnym podejściu może wpaść i po 2 dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

zdj_cie_7.jpg

Kolejna walka gdzie mam wysokiego przeciwnika, używającego tylko kopnięć tak, że nie można się do niego zbliyżyć, lapiąc jego ciosy nie jestem w stanie wyprowadzić kontry bo nie mam przewagi szybkości i cios zanim mój zostanie wyprowadzony przeciwnik już trzyma gardę, po drugie większość ciosów nie jest w stanie sięgnąć twarzy przeciwnika ze względu że animacje są zwyczajnie spieprzone... Kończę walkę poprzez przypadkowy cios i padam. Robię recover i kończę w tej pozycji na zdjęciu powyżej, postać nie reaguje, blok nie działa, paski na zmienę pozycji nie ladują się wcale przy wychyleniu gałki. EA to największe patałachy branży, na prawdę. Nie posiadają już chyba żadnej gdy na którą mógłbym czekać i chcieć zakupić w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśleć, że mam w sumie Ps3 i Ps4 z 7 lat i ie mam żadnej platyny, totalnie mnie to nie jara :biggrin:, zwłaszcza, że grywam przeważnie w sportowe i online tylko. Nawet przechodząc jakąś przygodówkę nigdy nie zwracałem uwagi, na jakieś trofea. Kiedyś chyba czytałem, że w UFC 1 też była strasznie łatwa platyna.

 

 

Racja smalec wzrost 6,0 wzwyż i body kick z półobrotu, nagminne, jednak bardziej mnie klincz-spamerzy denerwuja, jak widzę, że ktoś tak walczy to podchhodzę, odskok w tył i odpowiadam również body kick, nie zawsze to działa, ale często. Ludzie dla wygranej, nie patrzą kompletnie na przyjemność z gry..

Edytowane przez Baczek867

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UFC 1 też była strasznie łatwa platyna.

 

 

 

Z tego co widzę, jest z goła odwrotnie, przy tym była ona bardzo czasochłonna. W UFC 2 jest za to tylko jedno takie trofeum, trzeba zarobić 100 tys Coins. Nic trudnego, skoro dostaje się je nawet za porażki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza aktualizacja, wjechała, coś w w gameplayu grzebali, trzeba przetestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to kupa, sprzedaje :P

 

Według mnie najlepsza gra sportowa od EA, dawno tak dobrze nie bawiłem się przed TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepsza gra sportowa od EA, dawno tak dobrze nie bawiłem się przed TV.

I o to chodzi, ważne są różne podejścia. Ut to walka dwóch wozów z węglem :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że wiele osób pisze o tzw. klincz-spamerach i o problemach z nimi związanych. Jednak jeśli ogarniamy zasady jakimi rządzi się gra to naprawdę tego typu graczy nie musimy się obawiać i z góry zakładać swojej porażki.

 

Po pierwsze klincz rządzi się takimi samymi prawami jak parter więc jak opanujemy jedno to i w drugim sobie poradzimy. Kluczowe tu jest odpowiednie "czytanie" animacji i rozsądne gospodarowanie staminą.

 

Po drugie zauważyłem, że większość graczy złapanych w klincz stara się z niego wyrwać, według mnie powinniśmy raczej wykorzystać nadarzającą się okazję aby wyprowadzić akcję której się być może nasz przeciwnik nie spodziewa. Ja w takich sytuacjach często staram się wykonać przejście za plecy rywala a następnie suplex i w ten oto sposób przechodzę w parter. Parter daje nam naprawdę szeroki wachlarz możliwości poprowadzenia walki. Najprostszą metodą szybkiego zakończenia starcia przed którą naprawdę wielu graczy nie potrafi się bronić jest przejście w top mount a następnie posture up i okładanie delikwenta po głowie, ale z głową. Starajmy się bić bez wyraźnego schematu aby utrudnić potencjalne złapanie nas w arm trap, uważajmy też na blok po którym przeciwnik może wykonać błyskawiczne przejście.

Ze swojej strony polecam też wykończenie takiego "klinczowca" przez submission. Przy przejściu w tajski klincz zamiast walić łokciami i kolanami czego się nasz przeciwnik na pewno spodziewa można spróbować go zaskoczyć wykonując flying submission dzięki czemu możemy skończyć walkę jeszcze szybciej.    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No napisałeś tak oczywiste oczywistości że ciężko się z tym nie zgodzić, ale może początkującym się przydać.

Również jestem zwolennikiem tego żeby nie trzymać się schematów, bo na dłuższą metę to nie działa.

Np. grałem troszku wczoraj już mało kto w ogóle dąży do klinczu, chyba że tylko do dobicia, tak to się szybko zmienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie poeknie tylko tyczy sie to normalnych walk online. Ludzie tu raczej narzekaja na Ultimate Team.

Jak Twoj fighter ma w klinczu 66 a przeciwnik 75 to mozesz w wiekszosci zapomniec o przejsciach za plecy i suplexach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ja UT odpuściłem właśnie dlatego, że dysproporcja między zawodnikami jest niekiedy tak duża, że nawet sama umiejętność grania nie wystarczy.

 

Zaś jeśli idzie o spamerów takich czy innych to spotykam ich dość często. Jaką przyjemność oni czerpią z takiego sposobu grania to ja nie wiem, ale widać że dla statystyk ludzie są gotowi na wszystko.

Edytowane przez Nautilus
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z Was wie o co chodzi w trybie Ultimate Team z Team Ernings teraz dostajemy po 500 monet co dzien ale jest tam tez team fiught i za to mam ciagle 0 coins jedynie team bonus to 500 juak na tym wiecej zarabiac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co robie nie tak ze gdy daje R2 i dol to w UT mnie i tak obalaja ? Czy to znow wina dysproporcji i tego ze mam male takedown defens ?

Oklepuje gosci 3 rundy a przefrywam na punkty bo maja kilka obalen..ehh uwzialem sie na ten tryb bo dla niego kupilem gre, nie chce ktos kupic gierki? Moze ktos jeszcze nie ma?

Kolejna walka i cala w parterze. Gosc do bocznej ja do polgardy, gosc do bocznej ja do polgardy i tak blokowalismy sobie przejscia az nagle.. 20 sekund obijania, nie dziala blok, nie aktywuje sie zadne przejscie w zadna strone, nie to ze gosc mi zerwal przejscie w polowie czy cos, po prostu kolko nawet sie nie pojawia. I KO. Super system przejsc w parterze, szkoda ze nie zawsze dziala.

No i gosciu bez staminy mnie wypunktowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest to o czym ja mówiłem, poprostu można odłożyć pada w takiej sytuacji. U mnie gra się też blokuje gdy jestem w tej pozycji i kończy się to biciem bezbronnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzyj inne moje filmiki 2-3 strony wstecz. To nie jedyna pozycja w ktorej wyswietlaja sie przejscia ale nie mozna ich aktywowac, blok r1 r2 nie dziala. Nic doslownie nie dziala 20-30 sekund obijania i ko. Mozna isc po piwo do lodowki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać tryb który miał być największą atrakcją tej gry pozostawia wiele do życzenia. Żeby jeszcze tylko jedynym problemem był matchmaking, ale żeby takie kwiatki w samym gameplay'u się zdarzały :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie generalnie wszystko gra, wiem co i jak ale najgorzej jest z poddaniami. O ile przy ataku po prostu w pewnym momencie chyba nie zdążam (bo jeszcze nawet jednego online nie zapiąłem) o tyle obrona to czarna magia. Jak to bronić? Tylko prawą gałką? Kiedy trzymać i w jakim kierunku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoim zadaniem jest tylko załadowanie jednego z kierunków w pełni (prawa gałka). Kiedy ktoś blokuje ci kierunek musisz go zmienic, bo nie będzie się napełniał. Kiedy na czas nie zaladujesz, przeciwnik dostaje możliwość przejścia w dalszącześć poddania, to automatycznie resetuje mini gre i od nowa ładujesz kierunki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak masz cienki parter to walno laduje, jak dobry defens submision to szybko laduje i ucuekasz. Dobrze mowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz OVR Paczino swojego zawodnika i jaka waga ? Ja dobiłem do 70 OVR, stójka 77, ground 66 chyba. Waga lekka. Jakie paczki kupujesz te za 5k premium? czy za 5k typowo pod swoją wagę ? ja biorę te wagowe , raz wziąłem premium to tylko jedna karta mi pasowała, także 5k w błoto. Obecnie 3 dywizja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 68 waga ciezka i 67 middle. 2 rownoczesnie jade. 2 dywizja ale koszmar sie gra. Klincz albo spamerzy jednego kopniecia. Mam nadzieje ze jak dobije do tego 70-72 ovr to da sie grac bo na razie przepasc i co raz czesciej olewam UT zeby pograc Rorym MacDonaldem czy lordem MCGregorem :) UT nniegrywalny w tej formie

W miedzy czasie zagralem 2 walki. Obie przegrane. Pierwsza po klincz spamerze, odrazu thai i kolana lokcie, czesto nie mozna nic zrobic prosze filmik :

Druga po 30 sekundowym obijaniu zza plecow, blok nie dziala , przejscia nieaktywne. Dzis juz wrzucalem filmik z taka sama akcja. Dlaczego tak spamuje? Zeby pokazac ze to niesporadyczne akcje tylko tryb jest zglichowany.

Gry nie polecam ale jak ktos sie uprze to sprzedam moja gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×