Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jak jest  w końcu z tym HDR pisałem do playstation czy odpalę na zwykłej ps4 już jutro a oni że nie bo ps4 korzysta z 1.4 hdmi a trzeba ten lepszy pytanie to po co to w aktualizacji ?? czy ja cos źle pojąłem ?

Edytowane przez Aborygen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po to ze nie bedzie osobnych firmwarow do ps4 i do ps4p dlatego będziesz miec funkcje ktorych na ps4 poprostu niewykorzystasz

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje odpalić film z pena i przełączyć tv w tryb WideoHDR, a najlepiej taki co jeszcze jest z jego obsługą, nawet w menu konsoli zobaczysz różnice i to przed update do 4.0 , no chyba że ktoś jest pryszczaty na jedno oko to pewnie tego nie zauważy. Także nie wiem skąd masz informacje, że konsola musi posiadać hdmi 2.0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mają wyjścia. Będą musieli gonić Scorpio. Będziemy mieć raz w roku premierę nowej konsoli. W latach parzystych nowe PS a nie parzyste nowe Xpudło.

Chłopaki kompletnie się pogubili.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS4PRO pojawiło się dzisiaj jeszcze w Avansie, Electro.pl i Media Expert. Przedsprzedaż i wszędzie w okrutnej cenie 1999.99 zł. 

Ciekawe co zrobi Ultima jak tak dalej pójdzie. Zaraz się okaże, że ps4pro z partii za 1799 nie starczyło dla nikogo :)

Edytowane przez garob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS4PRO pojawiło się dzisiaj jeszcze w Avansie, Electro.pl i Media Expert. Przedsprzedaż i wszędzie w okrutnej cenie 1999.99 zł. 

Ciekawe co zrobi Ultima jak tak dalej pójdzie. Zaraz się okaże, że ps4pro z partii za 1799 nie starczyło dla nikogo

Poyebalo ich z tymi cenami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiele się pomyliłem pisząc, że w naszym skolonizowanym kraju będzie po 2100. Zresztą, jak będą małe dostawy to pewnie cena pójdzie jeszcze w górę.

 

 

55 minut temu, wojcik_dan napisał:

Jeszcze Muve ma za 1799zł

 

U tych dziadów już nic nie kupię. PS4 zamawiali w ciemno, i potem na premierę nie dostali żadnej sztuki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli gieje robią to samo co w 2013. Mało rzuca na rynek i ludzie się będą zabijać i nakręcać innych ;)

Jeszcze zobaczymy ile wywali MM i Euro

Zamówiłem z odbiorem w niemieckim MM za 399 euro. Mam 60km.

Jak będą tak przycinać to pojadę i kupię w DE - walić ich ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Pro będzie zupełnie inna sytuacja. Kupią ją tylko ludzie którzy wiedzą po co ją kupują. Janusz kupi slima, raz że taniej, a dwa że i tak pewnie nie ma pojęcia o hdr czy 4k :)

Wg mnie to Pro u nas będzie zalegać na półkach, a to może przełożyć się na fajne promocje na święta. Kupowanie tego w pre orderze to dla mnie paranoja :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kto woli.

Ja jakiś czas opylilem swoje PS4 za cenę PRO (normalną nie cebulową w PL;) specjalnie żeby kupić nową jak wyjdzie.

Więc ile punktów siedzenia tyle widzenia :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Patricko napisał:

 

Z Pro będzie zupełnie inna sytuacja. Kupią ją tylko ludzie którzy wiedzą po co ją kupują. Janusz kupi slima, raz że taniej, a dwa że i tak pewnie nie ma pojęcia o hdr czy 4k :)

 

Wg mnie to Pro u nas będzie zalegać na półkach, a to może przełożyć się na fajne promocje na święta. Kupowanie tego w pre orderze to dla mnie paranoja :)

 

Aj tam paroanoja :24_stuck_out_tongue: Bieda nie ma to nie kupi, Pancio przyjdzie i zapłaci kartą :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiak 2 kafle, nowy soniacz 4kHDR 6 kafli i w święta suchary z mlekiem zamiast karpia :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prosiak 2 kafle, nowy soniacz 4kHDR 6 kafli i w święta suchary z mlekiem zamiast karpia :1_grinning:

Damn stary u Was takie drogie karpie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciągle mnie zastanawia jedna rzecz z tym HDMI 2.0 i, że wymagane jest do HDR.

Nie jest przypadkiem tak, że HDMI 2.0 jest wymagane do HDR, ale w 4K?

W PS4 mamy HDMI 1.4, ale obraz już tylko 1080p. Skoro na HDMI 1.4 potrafi iść obraz 2x1080p (mam na myśli tryb 3D), to same 1080p z HDR nie powinno chyba sprawiać problemu szczególnie jak jeszcze można zaoszczędzić na przepustowości i puścić obraz gry w 30Hz czy filmu w 24Hz.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, darkowal710 napisał:

Ale beka :1_grinning: 

Gry takie jak GT będą wychodziły raz na 2 generacje i będą miały grafę z dupy na obecne standardy sprzętowe.

O takim FF XV nie wspomnę, raz na 4 generacje ?

Kierfa co się stanęło?

Przecież niedługo developing gry będzie trwał dłużej niż generacja konsol ....

Za chwilę będą gry na akord klepali co by tylko zdążyć ... paranoja.

To się musi wypier#$#@ kwestia czasu.

Edytowane przez schranz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli że co ? MS ma lepszą konsolę od Sony o jakieś 1/3 więc teraz Japończycy wydadzą Ps5 za dwa lata ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, TRaCeGuitar napisał:

Czyli że co ? MS ma lepszą konsolę od Sony o jakieś 1/3 więc teraz Japończycy wydadzą Ps5 za dwa lata ?

Zapewne tak bedzie. Nie beda mogli przeciez zostawic bez odpowiedzi rzadzacego na rynku skorpiona od microsoftu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, czeskimaster napisał:

Prawdą jest że ma być podobno kolejna ulepszona wersja the last of us? Remaster remastera?

 

Ulepszona raczej nie. Po prostu zaczną tłoczyć grę która na płycie będzie już miała w sobie ten darmowy patch do wersji PRo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, czeskimaster napisał:

Prawdą jest że ma być podobno kolejna ulepszona wersja the last of us? Remaster remastera?

Tak. W tej wersji cienie mają już być poprawione...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Frog__PL napisał:

Zapewne tak bedzie. Nie beda mogli przeciez zostawic bez odpowiedzi rzadzacego na rynku skorpiona od microsoftu.

 

To zalezy juz od MS - jezeli Scorpio bedzie oferowac 4K i 60FPS to faktycznie bedzie co gonic, ale jesli gry dalej beda chodzily w 30FPS to nie bedzie sensu zmiany konsoli z upscalowanych 4K do natywnych 4K, i Sony bedzie bezpieczne, tym bardziej z nizsza cena. PS4 Pro jest troche za wczesnie wypuszczone IMO, zeby nie powiedziec zbedne - procek ten sam, pamiec ta sama, jedynie GPU w nowej architekturze Polaris, natomiast w 2018 beda mogli zrobic pelen upgrade do CPU Zen oraz GPU Vega (na ktorych rowniez oparty bedzie Scorpio), a i pamiec G5X/HBM bedzie juz wtedy standardem.

 

Na szczescie dla nas graczy, coraz trudniej uzyskac coraz nizszy proces technologiczny, wiec postep bardzo spowolnil ostatnimi czasy - Nvidia w tym roku wypuscila Pascale a nastepna generacje GPU (Volta) wyjdzie dopiero w 2018, i podobnie ma sie sytuacja u AMD - w tym roku low-mid endowe GPU (Polaris), a w przyszlum high-endowe Vega, i na kolejna generacja znowu trzeba bedzie czekac 2-3 lata. Przy czym 4K bedzie na rynku jeszcze przez szmat czasu, wiec jesli tylko Scorpio/PS5 nie beda niedomagac juz na starcie to starcza na wiele lat i nie potrzebna bedzie jakas smieszna pol-generacja czy nowe konsole co 3-4 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×