Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, schranz napisał:

Tylko że nie znam cię na rynku PC i nie za bardzo wiem jakiego PC trzeba by złożyć i co się opłaca w kwestii cena/jakość .

 

Polecam http://www.purepc.pl/, a w szczególności: http://www.purepc.pl/zestawy_komputerowe/jaki_komputer_kupic_zestawy_komputerowe_na_wrzesien_2016, uaktualniane co miesiąc. 

 

Bez offtopu: Slim w Polsce będzie do kupienia za 1300 zł, więc Pro może za 1700 - 1800. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam trochę mniejszy problem bo tylko procek wezmę  i5 kartę radeon rx480 reszta jest i spokojnie starczy. Tym bardziej ,że po sprzedaży X1 już 1100 zł mam;-)Też bym pod tv podłączał. Wiadomo konsola wygodniej bo cały czas pod tv a z pc różnie. Ale pad elite jest, pod pc też działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale będzie beka z forumowiczów, którzy wymienią swoje PS4 na PS4 Neo. 

 

Beka

 

 

 

 

Beczunia 

 

 

 

 

Możesz już toczyć swoją beczułkę, bo w dniu premiery jadę do MM na zakupy.

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak co z tego że gpu ma 4.2 TF - chyba tyle ma gtx 970 jak cpu marniutkie. Cpu nie wykorzysta gpu , będzie się dusić. Tak myślę że poczekam na PS5 jeśli powstanie.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Grecky napisał:

Szanuj się :/

Każdy ma prawo kupować to na co ma ochotę. Brakiem szacunku jest obrażanie forumowiczów za to, że mają ochotę i pieniądze żeby wymienić swoją konsolę na nowszą. Nie zaglądaj nikomu do portfela i nie narzucaj swojej woli. Ja też zastanawiam się nad wersją Pro ale na chwilę obecną nie jestem jeszcze przekonany. Na plus przemawia do mnie to, że płynność gier powinna być w końcu stabilna. Obawiam się jednak, że przy tak dużym zapotrzebowaniu na prąd będzie to kolejna suszara.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ps pro pozwoli mi grać w 1080p w 60 fpsach i grafice dzisiejszych standardów to biorę Day one.

Ludzie mogą sobie grać w 8 k a ja tylko chce 1080/60 fps

Wyrypane mam w 4 k

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kazikosky napisał:

Jeśli ps pro pozwoli mi grać w 1080p w 60 fpsach i grafice dzisiejszych standardów to biorę Day one.

Ludzie mogą sobie grać w 8 k a ja tylko chce 1080/60 fps

Wyrypane mam w 4 k

To co wiadomo na dzień dzisiejszy to np. Rise of the Tomb Raider będzie miał opcje 1080p@30 FPS, 1080p@45-60 FPS lub 4K@30FPS ze zredukowanymi detalami. Teoretycznie konsola ma wykrywać, że nie masz ekranu 4K i wówczas wybierze profil z dopieszczoną grafiką i stabilniejszą płynnością ale nie wiadomo czy jeśli zwykłe PS4 będzie oferowało 30FPS to czy Pro będzie mogło śmigać w 60FPS. W multi na pewno nie ale czy w singlu to nie wiem.

Edytowane przez szparagu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najlepszej sytuacji są nowi świezi gracze,którzy dopiero co nabędą konsolę. Dla nich wszystko pięknie, lepsza i stabilniejsza moc zagwarantowana. (niby)

A starsi którzy z nową generacją są od premiery ( np. mój zakup na 01.2014) muszą czuć się wydymani.

Szkoda mi kasy na drugi zakup tej samej konsoli, mam tyle gier do ogrania że do końca żywota tej generacji wystarczy.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Mandi napisał:

W najlepszej sytuacji są nowi świezi gracze,którzy dopiero co nabędą konsolę. Dla nich wszystko pięknie, lepsza i stabilniejsza moc zagwarantowana. (niby)

A starsi którzy z nową generacją są od premiery ( np. mój zakup na 01.2014) muszą czuć się wydymani.

Szkoda mi kasy na drugi zakup tej samej konsoli, mam tyle gier do ogrania że do końca żywota tej generacji wystarczy.

 

 

Czyli ja.

Juz tyle czekałem na wersje slim, ograłem wszystko co chcialem na ps3 i teraz okazuje sie, że o wiele lepiej kupić wersje PRO. Juz nawet kupilem Uncharted 4, hehe...

Wciągam wersję Pro w dniu premiery, ewentualnie poczekam do świąt, może będzie taniej :) Do tego jeszcze nowy headset, tylko poczekam na ile go wycenią w Polsce. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam na oficjalu jak się wypowiadają producenci, jakie to PRO nie jest super! jak ich gry pięknie wyglądają na tym sprzęcie, mega rozdzielczość i widać detale nad którymi pracowali artyści - no ja po takich komentarzach, no stwierdzam że te same gry na ps4 wyglądają syfiasto :22_stuck_out_tongue_winking_eye: ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne żeby nei zachwalali czegoś na co wydają gry. To jednak bardziej strzał skierowany do posiadaczy WiiU/Xo niż tych którzy mają już Ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz rynek gier i liczne tytuły będą pojawiały się w zastraszającym tempie.

Developerzy mają w końcu możliwości potężne w postaci dwóch modelów konsol,które wyrabiają z wydajnością.

Hurra!  Watch dogs 2 będzie wyglądał jak zapowiadana 1 w trailerach!

Nie będzie 6 gb patchy jak AC Unity ażeby gra ruszyła.

A multiplayer w BF będzie wyglądał tak epicko jak w kompanii dla jednego gracza!

Czas wegetacji w postaci samych remasterów został zakończony.

Nadchodzi wymarzone PS4 które tak powinno wyglądać 3 lata temu :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Mandi napisał:

W najlepszej sytuacji są nowi świezi gracze,którzy dopiero co nabędą konsolę. Dla nich wszystko pięknie, lepsza i stabilniejsza moc zagwarantowana. (niby)

No właśnie "niby", żeby zaraz się nie okazało, że Ci co kupią PS4 Pro zostali bardziej wydymani, niż Ci którzy zostają przy "starej" konsoli. Ogólnie leje na to jak kto wydatkuje swoje pieniądze, ale na bazie wcześniejszych doświadczeń chciałbym doradzić tym, którzy są z góry zdecydowani na zakup nowej konsoli: przemyślcie to, poczekajcie i nie kupujcie kota w worku. Ja już w ten marketingowy bełkot na pewno nie uwierzę...

 

A i byłbym zapomniał...dla gracza najważniejsze są gry, a jak gier nie ma, to stara wersja wciąż ładniej się prezentuje na półce niż PS4 Pro.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaahaah fanboje Sony tryskały w kiblach spermą bo 4K, bo HDR itp. a UWAGA PS4PRO nie ma odtwarzacza 4k! więc wszystkie grube tytuły będą Full HD + lepsze tekstury, indyki bedo 4k i ŻADNA płyta nie będzie 4k!! (już potwierdzili, że Cyfra może mieć 4k, płyta już średnio)....

 

SONY wali w rzyć jak chce... Ja dziękuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, schranz napisał:

Też się zastanawiam nad stacjonarnym PC .

Grałem ostatnio w Firewatcha chociażby,na PC można podłączyć bezprzewodowo pada od ps4 a kompa pod TV ....

To już nie czasy klawiatur i monitorków 15"

Ps4 zostawić do RL i ciekawych indyków/mniejszych gier a na PC AAA.

Tylko że nie znam cię na rynku PC i nie za bardzo wiem jakiego PC trzeba by złożyć i co się opłaca w kwestii cena/jakość .

 

Też rok temu miałem podobne podejście, ale spokojnie podejdź do tematu, poczytaj. Na dobrym kompie przehulasz całą tą śmieszną generację a promocyjne ceny na steamie szybko zrekompensują ci kasę włożoną w hardware. Nie kupuj tylko gotowców bo są zawsze niedojebane. Porządne sklepy złożą ci co zechcesz i sprawdzą czy wsio działa.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hurra!  Watch dogs 2 będzie wyglądał jak zapowiadana 1 w trailerach!

Z tym WD to ja bym się tak nie rozpędzał ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym WD to ja bym się tak nie rozpędzał

No i widzisz głupia (bez obrazy) gawiedz już się cieszy (wiem wiem sarkazm Mode on było no ale :24_stuck_out_tongue:). Pamiętajcie UBI to UBI za 2 generację gry będą wyglądały jak WD1 w zapowiedziach

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piaskownice w ciemno to można brać od R☆ ;)

#watchdogsuczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam cichą nadzieję, że twórcy zamiast pójść w grafikę to wykorzystają "nową moc" do stworzenia jeszcze większych światów, lepszego AI, ciekawszej fabuły itp itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mi to PRO przypomina...

Te ich GT... Od 20 lat ten sam pisk opon jakby zarzynali Biedronia i te tępe odgłosy dzwonów... O reszcie nie wspominając.

Wszyscy czekali na nową odsłonę... To ma być wersja DEMO... W dodatku opóźniona... A ci co testowali to co już miało być wydane, dalej mówią o tym samym pisku opon i odgłosach stłuczek - no, niemożliwi są.

I problem polega, że tak samo z PRO - nie wiadomo co to ma być - konsola na kolejne 3-5 lat? Czy zastępczy produkt na max 1.5 roku... 0 jakiejś pewności, co dalej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
52 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Hahahahaahaah fanboje Sony tryskały w kiblach spermą bo 4K, bo HDR itp. a UWAGA PS4PRO nie ma odtwarzacza 4k! więc wszystkie grube tytuły będą Full HD + lepsze tekstury, indyki bedo 4k i ŻADNA płyta nie będzie 4k!! (już potwierdzili, że Cyfra może mieć 4k, płyta już średnio)....

 

SONY wali w rzyć jak chce... Ja dziękuję...

 

Mi się wydaje, że to dotyczy tylko video, gry normalnie będą w 4k, bo przecież i tak są kopiowane na dysk twardy i nie ma tutaj znaczenia nośnik, a jedynie ograniczona pojemność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MaxyM jeżeli generacja ma trwać tyle na ile ją zapowiadali, to Playstation4ProNeo4k będzie tylko końcową fazą. Ostatecznie wyjdzie na to, że nowa wersja będzie pomostem który ma złagodzić przesiadkę na PS5. W końcu mocniejsza wersja konsoli bedzie zdolna do odpalania gier w jakości podobnej do Ps5. Dla zwykłego gracza to nic nie znaczy, to o niczym nie świadczy. Dla tych którzy siedzą w tym bardziej jest to znak, że ryba psuje się od głowy. 

 

Tym razem nie dam się złapać i kupię Ps5.5 zamiast Ps5 w jakiś czas po premierze konsoli. 

 

@dreamtox fun fact...gry w 4k były już na Ps2. Dobrym przykładem było Okami. Od samego początku robione w 4k ale później niestety musiał pójść downgrade. #niezwiązanyzniczymfunfact

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Mi się wydaje, że to dotyczy tylko video, gry normalnie będą w 4k, bo przecież i tak są kopiowane na dysk twardy i nie ma tutaj znaczenia nośnik, a jedynie ograniczona pojemność.

Błagam i wierzysz że taki sprzęt ucieknie 4k?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×