Skocz do zawartości
Patricko

Battlefield 1

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że gra jest trudniejsza. W bf4 brałeś m416 i kozak byłeś na każda odległość. Tutaj styl trzeba dobierać pod klase i broń. Trzeba się umiejetniej przemieszczać a nie biegać i skakać. A do tego nie widać na mapie jak ktoś strzela.

Największy minus tej gry jak dla mnie to mniejsza ilość opcji ustawiania czułości celowania. Mam na myśli, że w bf4 mogłeś sobie ustawić, że na bliski dystans miałeś inna czułość niz na średni i daleki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na conquest zacząłem lać ciepłym moczem, kompletny chaos, rozpier*ol i bieganie jak kot z pęcherzem po wielkiej, opancerzonej kuwecie. 

Za to w Rush się zakochałem, jakież to było moje zdumienie, gdy po zostaniu squad liderem oznaczyłem jako cel B i moi kompani razem ze mną się rzucili w szaleńczym ataku na stacje telegraficzną, no coś niesamowitego. Większość pozytywnych emocji z tej gry daje mi właśnie Rush, w tym drugim to tylko nerwica i uczenie się rozszerzonej polskojęzycznej łaciny. W dodatku gra lepiej sobie radzi ze stabilnością. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie da się grać, ciągle komunikat o nieznanym problem z dolaczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytając wasze posty obawiałem się cyrku, jednak po dosłownie paru próbach naciskania kwadratu, połączyłem się całkiem normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CS:Source na PC, M.A.G na PS3, Hardline i R6 na PS4 - to moje klimaty i tysiące godzin z życia. B1 mi nie podeszło. Uczciwie, że była beta i mogłem ograć - nie wydając kasy w ciemno po premierze. Tyle.

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kazdemu musi sie podobac, mnie zawsze bf jaral i bf1 jeden niczym nie ustepuje poprzedniczka. Beta jest mozna zdanie sobie wyrobic, ja wiem ze preodera biore. Odczucie przebywania na polu walki w tej grze jest jak w zadnej innej. Ale mogli by te elitarne klasy wyrzucić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i zbyt szybko pochwaliłem.... Wybieram CQ i mam Matchmaking Failed...

 

No tak, jaki ja głupi :22_stuck_out_tongue_winking_eye: jak się wybierze ręcznie serwer to wszystko działa normalnie ;)

 

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej Pany, co to jest za deal że kolo ma jakąś zbroję,  zdejmuję mnie jakby z miniguna, i jest pancerny jak moja teściowa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ej Pany, co to jest za deal że kolo ma jakąś zbroję,  zdejmuję mnie jakby z miniguna, i jest pancerny jak moja teściowa .

Broń do podniesienia na punkcie F ;)

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tej mapie w becie są na pewno 3 klasy elitarne (tyle znalazłem), opancerzony z minigunem na F, na B pancerny z miotaczem i na E jest taki z taką bronią przeciwpancerną chyba (taki karabin z mega długą lufą).

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeci dzień się zagrywam (na PC, wsio ultra) i po prostu jestem zachwycony. Czasem Cię wyrzuci bez żadnych broni, ale wtedy wystarczy zmienić serwer i jest ok, wiadomo beta. Dynamika gry, dźwięki i grafika mistrzostwo. To wszystko falami wylewa się z ekranu i głośników/słuchawek. Jak na początku bardzo sceptycznie podchodziłem do tej gry, całkowita zmiana klimatu z czasów współczesnych na I WŚ, olałem wszystkie trailery, tak teraz w sumie mnie to za bardzo nie obchodzi, gra się niesamowicie przyjemnie, a przecież o to chodzi. Może w Battlefield 5 wróci współczesność:tongue:

Zmienne warunki pogodowe to już w ogóle mistrzostwo, jak się rozpęta burza piaskowa to po prostu :mog:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rush jest cudowny, natomiast podbój na tej mapie to tragedia,  chaos i nic więcej. Anyway,  feeling strzelania świetny,  zmienne warunki atmosferyczne też na plus. Ogólnie jestem zadowolony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem o co chodzi ale nagralem jak wpakowalem ze snajperki w typa ktory nam robil plecy z 5 pociskow i zabieralo mu po 15-20 hp... gosc byl w ruchu wiec nie mogl rzucic pod siebie apteczki... wtf?

no i spotowanie dziala tylko na czolgi... jest bezuzyteczne

zagralem teraz w ekipie pierwszy raz rush i nie wiem co sie teraz dzieje ale blad na bledzie... zwiechy gry po rundzie, brak tabelki, czarne ekrany i ogolnie wszystko tak zamula ze szkoda gadac : p


aktualnie nie ma zadnych europejskich serwerow, liczba oczekujacych po 20-30 ludzi na serwer...

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, SkibaPL napisał:

nie wiem o co chodzi ale nagralem jak wpakowalem ze snajperki w typa ktory nam robil plecy z 5 pociskow i zabieralo mu po 15-20 hp... gosc byl w ruchu wiec nie mogl rzucic pod siebie apteczki... wtf?

 

Facet musiał grać tą klasą z pancerzem (elitarna, podniesiona ze skrzynki na mapie). Jak ma pancerz to ze snajperki zabierasz mu 15-20 hp zwykłą amunicją. Masz jeszcze tą ppanc ale nie wiem ile ona zabiera tym opancerzonym.

Edytowane przez Scooby-Doo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dys is batlefild!

1cdba6f30368c19c48d663d549028a69.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ta klasa mozna normalnie smigac i na koniu? bo sadzilem ze to koles ktory sztywno chodzi z kolkiem w dupie i sieka wszystkich z jakiegos ciezkiego karabinu

masakracja jak to teraz chodzi...

 

polowa to chyba z coda przyleciala do tego bfa... jest rush i jestem w czolgu na srodku mapy... przeciwnicy mnie ignoruja biegaja obok a ja kazdego z osobna czestuje pestka.. hmmm

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bagno znów nie chodzi.

Sent from my m2 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, SkibaPL napisał:

ale ta klasa mozna normalnie smigac i na koniu?

masakracja jak to teraz chodzi...


Tak, jak tworzysz się bezpośrednio na koniu to masz inną klasę i ta klasa ma chyba pancerz na klacie. Nie tak jak te inne które mają chyba też na głowie (gostek z minigunem?). Tylko akurat jeśli chodzi o te klasy elitarne jedna rzecz mi się nie podoba. W tej chwili mogą wsiadać do pojazdów, a moim zdaniem powinno być to zablokowane, choćby z takiego powodu że wejdzie taki elitarny do pojazdu i siedzi całą rundę a przez to nikt inny nie skorzysta z tej klasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serwery znowu padły. nigdzie od godziny nie mogę dołączyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo serwery w siedzibie DICE napędza gostek na rowerku, ale o 23:00 kończy pracę, gasi światło i serwery leżą :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dziś w końcu, przed chwilą skończyłem dwugodzinną sesję. W rush rzeczywiście gra się wyśmienicie, mam tu na myśli oprawę audio wideo oraz stałe 60fps, całość robi bardzo dobrą robotę. Conquest niestety sporo traci przed dropy, które niby nie są jakieś duże, ale po kilku rundach w rush'u czuć sporą różnicę.

 

Czołgi zrobili chyba z myślą o niedzielnych graczach. Ta ciężka jednostka to jakiś samograj jest, zwłaszcza, jeśli ma się kumpla, który siedzi na bocznym dziale. Z przodu sieczka karabinem, do tego naprawa bez wychodzenia na zewnątrz lol, chowasz się za winkiel, chwila moment i wracasz mając pełne hp. Pewnie osłabią ciężki sprzęt do premiery. Snajperka również zdecydowanie OP, jak na razie.

 

Mapa rzeczywiście jest ogromna, conquest to bieganie na pałę, ale w rush'u wszystko już ładnie i poziom jest zaprojektowany z wyobraźnią, choć dający sporą przewagę snajperom z górki na środku.

 

Gra na pewno ma potencjał, ale jeszcze dużo pracy przed DICE, aby to wszystko dobrze zoptymalizować (fps w conquest) i zbalansować (bronie i sprzęt). 

 

Z minusów na pewno wymienię hitboxy, odstawiono tu jakąś konkretną popelinę. Nie trzeba się nawet jakoś specjalnie przykładać przy strzelaniu z daleka (mówię na przykładzie snajperki), fragi wchodzą na miękko.

 

PS. Szarża z szablą na koniu niczym ułan, to jest to! :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzizas ale ta gra jest nudna,mdła grafika śjakaś taka sztuczna,statyczna mało realistyczna i wszystko uproszczone do maksimum,Ja podzękuję.

 

Edytowane przez Vin___cent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×