Skocz do zawartości
dreamtox

Pro Evolution Soccer 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jak wygląda kwestia gry online w sezonach? Czy coś zostało poprawione względem poprzednich edycji?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, januszp85 napisał:

Ja przed główkami się bronie w ten sposób że przełączam manualnie na obrońce i staram się przeciąć podanie. Z główek najmniej tracę bramek.

No, tak pewnie byłoby najrozsądniej. Po prostu po przesiadce jeszcze tego nie czuję. A ostatni PES jakiego ogrywałem to 6. Czasem naprawdę jestem autentycznie zdziwiony, kiedy piłka spada zupełnie nie tam gdzie się jej spodziewałem. :happy:

 

Inna rzecz, ktoś walczy w myClub? Zastanawiam się, czy jak skończą się te daily boosty GP to ludzie pójdą trochę po rozum do głowy i spasują z tymi cenami na aukcjach? Bo na ten moment to chyba delikatna przesada. Korzystając z okazji, że w końcu nie jestem ograniczony żadną chemią czy innymi wynalazkami miałem ambitny plan zrobienia sobie składu po swojemu, ale jak zobaczyłem, że żeby podpisać Lucasa Hernandeza potrzebuje wyłożyć +30 000, to trochę mnie 'rence opadli'. :4_joy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, MayheM_ napisał:

No, tak pewnie byłoby najrozsądniej. Po prostu po przesiadce jeszcze tego nie czuję. A ostatni PES jakiego ogrywałem to 6. Czasem naprawdę jestem autentycznie zdziwiony, kiedy piłka spada zupełnie nie tam gdzie się jej spodziewałem. :happy:

 

Inna rzecz, ktoś walczy w myClub? Zastanawiam się, czy jak skończą się te daily boosty GP to ludzie pójdą trochę po rozum do głowy i spasują z tymi cenami na aukcjach? Bo na ten moment to chyba delikatna przesada. Korzystając z okazji, że w końcu nie jestem ograniczony żadną chemią czy innymi wynalazkami miałem ambitny plan zrobienia sobie składu po swojemu, ale jak zobaczyłem, że żeby podpisać Lucasa Hernandeza potrzebuje wyłożyć +30 000, to trochę mnie 'rence opadli'. :4_joy:

Ja zacząłem grać.... Można swój skład zbudować??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn, w pewnym sensie. Nie w sposób zupełnie bezpośredni, ale jak dobrze zestawisz odpowiednich scoutów to możesz sobie znacznie pomóc w losowaniu. Czasem i do 100% skuteczności. Tam na ekranie scoutów masz opcje symulacji, pobaw się tym. ;- ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, krótkie pytanie i proszę o szybką i konkretną odpowiedź.

PES w tym roku jest na tyle dobry, że bez problemu można kupić cyfrowe czy lepiej kupić pudło, które daje możliwość odsprzedania :)

Korci mnie cyfrowka aby nie bawić się płytą ale z drugiej strony płyta tańsza i można ja pchnąć dalej w razie co :1_grinning:

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, MayheM_ napisał:

Tzn, w pewnym sensie. Nie w sposób zupełnie bezpośredni, ale jak dobrze zestawisz odpowiednich scoutów to możesz sobie znacznie pomóc w losowaniu. Czasem i do 100% skuteczności. Tam na ekranie scoutów masz opcje symulacji, pobaw się tym. ;- ) 

aaaa to czaje :) myślałem, że jakaś opcja kupna bezpośredniego jest :)

30 minut temu, Kolos28 napisał:

Panowie, krótkie pytanie i proszę o szybką i konkretną odpowiedź.

PES w tym roku jest na tyle dobry, że bez problemu można kupić cyfrowe czy lepiej kupić pudło, które daje możliwość odsprzedania :)

Korci mnie cyfrowka aby nie bawić się płytą ale z drugiej strony płyta tańsza i można ja pchnąć dalej w razie co :1_grinning:

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Dziwne pytanie. Kupujesz co Ci lepiej pasuje he

 

Pytasz się w temacie, w którym 80% pewnie gra tylko w pes :) to tak samo jak ja bym zapytał w temacie fify czy jest warta kupna:) większość i tak powie, że tak :1_grinning:

Ja zawsze kupuje pudełko. Lubie mieć grę w łapach:D

 

Co do samej gry nie powiem Ci czy jest warta bo np.kupisz a będziesz miał problem z netem i będziesz zły, że ci poleciłem hehe beka

 

Ogólnie jest warta. Pes to specyficzna gra kochasz ją i wku....     się na nią hehe 

 

W tym roku moim zdaniem jest warto kupić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@januszp85 Hahah, aż tak to nie, dlatego napisałem, że to ambitny plan. :4_joy: 

 

@Kolos28 Krótko i konkretnie? Proszę ja Ciebie - bierz. Oczywiście zwalniam się od jakiejkolwiek odpowiedzialności za Twoje dwie stówy z plusem. ;d Nie, tak całkiem poważnie to ze swojej strony polecam - content wiadomo, Konami. Natomiast gameplay jest autentycznie dobry. Sam kupiłem cyfrówkę, co śmieszniejsze - tylko i wyłącznie dlatego, że akurat miałem trochę wolniejszej gotówki i pomyślałem, że będzie mi się nudzić w oczekiwaniu na FIFE. Cóż, wyszło trochę tak, że teraz to już niespecjalnie na nią czekam. Tyle ode mnie. #czasdecyzji :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym dodawaniem punktów  za mecz. We wcześniejszych wersjach nawet jak grało się z kimś lepszym to po kilkanaście pkt dodawało i była frajda jak się do 500 dobiło a tutaj dostaje po 50 czy 60 za wygrany mecz i w moment można mieć np 600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Grassek napisał:

O co chodzi z tym dodawaniem punktów  za mecz. We wcześniejszych wersjach nawet jak grało się z kimś lepszym to po kilkanaście pkt dodawało i była frajda jak się do 500 dobiło a tutaj dostaje po 50 czy 60 za wygrany mecz i w moment można mieć np 600.

to tylko przez pierwsze 10 meczy,ustalają w ten sposób ratingy do póżniejszego losowania. Będziesz miał 600 to potem będzie losowało Ci kolesi ok.600 rating. Po tych 10 meczach wszystko wraca do stanu jak w 15 i 16. Słabo to napisałem ale może zrozumiesz;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, MayheM_ napisał:

 

Inna rzecz, ktoś walczy w myClub? Zastanawiam się, czy jak skończą się te daily boosty GP to ludzie pójdą trochę po rozum do głowy i spasują z tymi cenami na aukcjach? 

Celna uwaga. Sam zastanawiałem się, czy teraz nie uzbierać na jakiegoś super scouta, ale te ceny mnie rozwalają. Skąd ci ludzie mają tyle GPsów? Ostatnio grałem z typem co miał trójkę z przodu: Messi, Cristiano, Bale :) Co prawda w tym PESie skład jest mniej istotny od skilla, ale jednak mój atak to: Aleix Vidal, Musa, Remy, więc trochę słabiej, a i skill nie jest rewelacyjny. Niektórzy pewnie kupują coinsy, wydają je na przedłużanie kontraktów, a  GPsy zbierają na super agentów. Ale jak mówiłem skład sam nie gra :)

 

Mi w niedzielę też lagowała połowa z 4 meczy. Wcześniej było bardzo dobrze, na ok. 10 meczyków lagował tylko jeden, oczywiście z jakimś ruskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, januszp85 napisał:

Ja przed główkami się bronie w ten sposób że przełączam manualnie na obrońce i staram się przeciąć podanie. Z główek najmniej tracę bramek.

Dokładnie... Ja też w ogóle nie tracę bramek z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już pełna wersję i jest na prawdę fajnie ale staram się (być może nie potrzebnie) wychwytywac różne sprawy i porównuje je do FIFA.

Gameplayowo PES jest zdecydowanie lepszy i to nie podlega dyskusji.

Co do licencji to nie ma co się odnosić bo każdy wie jak jest.

Graficznie za pewne mała przewaga FIFA choć to zależy w jakim aspekcie. Dlatego dla mnie osobiście jest podobnie choć inaczej

Ale animacje zawodników poruszających się po boisku w PESie nie można nazwać czymś super. Kurcze grając Real Madryt w życiu bym nie rozpoznał, że gram C. Ronaldo, pepe itp. Oni wszyscy poruszają się tak samo, kiedy biegną, idą czy to z pilka czy bez w ogóle się przypominają siebie. Nie mówię o stałych fragmentach gry a o ruchach podczas meczu. Tutaj PES na prawdę wygląda biednie.

Nie mylcie tego z ogólna animacja zawodników tylko z animacja świadczącą, że to dany zawodnik...

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, 84siwy84 napisał:

Mówisz tylko o MyClub czy o wszystkich trybach online? 

MyClub chodzi ciężko,  nie tyle co lagi chociaż się zdarzają, ale spore opóźnienia, na boisku dużo przypadkowości. 

Natomiast online div i competition sprawuje się elegancko grałem u mnie z kumplem i on twierdzi,  tak samo. 

Stąd moje pytanie do Ciebie/Was. 

MyClub jest niegrywalny. W dywizjach różnie, ale najczęściej słabo działa.

Wszedłem na Twittera i pod wiadomościami konta PES masa ludzi piszę o lagach. Online to gówno w tej grze i tyle. 

Pamiętam jak mi PES 2015 działał idealnie i się dziwiłem, że tyle ludzi narzeka. 

Oni chcą odebrać trochę rynku FIFIE ? Powodzenia z online dla wybranych. Na PES 16 już chyba połowa graczy narzekała. Jak to musi fatalnie działać poza Europą. W Dywizjach w rankingu jest 25386 graczy. W tą serie chyba tylko grają jakieś niedobitki jak my xD Można zapomnieć, że dadzą serwery w różnych miejscach w Europie jak mają gry z porządnym Online. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem tylko z dwoma kolesiami idealne połączenie na dziesięciu bodajże i tylko wtedy da się grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na 20, może 2 mecze miałem lagi w MyClub, reszta była jak offline lub prawie. Wyszukiwanie LVL.3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Router wymieniłem przez pes 16, nic nie pomogło. Teraz może zmienię net na coś innego.

Chce należeć do elity, tych którym gra działa bardzo dobrze online. Gra ma zbyt dobry gameplay, aby grę po prostu olac. A offline nie dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema , ja ogrywam póki co myClub . Na zakup gry zdecydowałem się po tym jak zafascynował mnie darmowy myClub 2016.

Zakupu nie żałuję wręcz przeciwnie ,gra ma potencjał . Nie tylko tryb myClub ale całość. . Co do samego myClub ,to imo znacznie poprawiła się gra w obronie w porównaniu z poprzednią edycją . Teraz już nie ma przypadku ,że piłka przelatuje pod nogami obrońcy a on nie wie jak się ma zachować.. (2016 takie kwiatki miały miejsce)

Nie ma też jak ktoś wspomniał wyżej, koksiarzy ,bardziej liczy się skil. Co prawda klasowy zawodnik zrobi różnice ale meczu za nas nie wygra :)

W losowaniu Top player ,imo dużo trudniej trafić czarną piłkę .. ale to uważam akurat za plus .

Opcja "option files" super . Całość trwa od zapisania pena do wgrania na konsolę około 10min . Wizualnie nie muszę mówić chyba jaką robi różnicę np. gra Man. City zamiast Man Blue :)

Co do lagów oczywiście ,że się są ale nie jest też tak ,że gra jest nie grywalna . Osobiście mieszkam w sporym mieście i mam przyzwoity net ,mniej więcej 2/10 meczów potrafi przyciąć . Na spory plus w/g mnie jest to ,że jest jakaś regionalizacja przy połączeniach , około 70% przeciwników jak do tej pory miałem z polandu .

Opcja skautów faktycznie uległa rozbudowaniu co powoduje ,że możemy zawęzić nasze poszukiwania i jest w tym mniej przypadkowości. Fakt ,że licytacje na chwilę obecną są z kosmosu .. Może chociażby przez to ,że mamy na starcie ten bonus przedpremierowy czy też pudełkowy ,dający 10k przez 10 tygodni przy logowaniu raz na dobę.

To tyle refleksji póki co . Dla mnie ok ,zachęcam do kupna i grania .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie MyClub odpuszczam,  bo z TS50 za bardzo nie powalczę. Ja nie wiem jak kolesie mają już TS powyże 90 po kilku meczach, nie grając SIM, a mają już mocny skład ? Mniejsza z tym. 

Walczę w Dywizjach i po ustawieniu taktyki stwierdzam , że nie jestem znowu w stanie stracić bramki :22_stuck_out_tongue_winking_eye: 

Genialnie się gra w defensywie. Granie na pałę trójkątów czy L1 trójkąt już nic nie daje. Obrońcy kapitalnie wyprzedzają napastników i przecinają praktycznie każdą piłkę która jest zagrana w ich stronę. Messi jest bezużyteczny. W końcu czuć ogromną różnice fizyczną i mały karakon w życiu nie przepchnie dwóch toporów w obronie. Coś pięknego... 

A co do lagów to może miałem w dwóch meczach na ok 20. Dywizje gra się spoko, bo nie ma samych Realów i naprawdę rożnymi drużynami ludzie grają. 

Nic tylko odpalić competition tylko się boje, że na 5 min to już w ogóle bramki nie będą padać :)

Jednym słowej Z A J E B I S T Y  PES 2017 ! 

Kto się jeszcze zastanawia na kupnem, niech nie traci czasu, bo w to naprawdę trzeba nauczyć się grać i początkowy "niedzielny" Stefan nie będzie w stanie przeprowadzić dwóch składnych akcji na cały mecz z kimś kto ma skilla.  JEST MOC !!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, arboos napisał:

Ja na razie MyClub odpuszczam,  bo z TS50 za bardzo nie powalczę. Ja nie wiem jak kolesie mają już TS powyże 90 po kilku meczach, nie grając SIM, a mają już mocny skład ? Mniejsza z tym. 

 

Za coinsy(w jednej zakładce odbierz nagrody za wyzwania) bierzesz trenera jaki ci pasuje i w Squad M. masz takie duperele dla trenera i piłkarzy który szybko podnosi TS. Jak ci trener pasuje i użyjesz wszystkie jakie się dostaje na początku to spokojnie będzie z TS ponad 80, a wtedy już da się normalnie grać. Dwa wieczory i masz 99. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie duperele dla trenera ? Wziałem sobie chłopka za coinsy i TS spadl do 50. Skład mam cały, ale szybko stamina spada i jakoś TS nie rośnie przez mecze a z CPU grać mi się nie chce, bo to się mija z celem. 

W sumie to chyba i tak wolę online Division, bo przynajmniej gram taktyką jaką chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to się nazywa, ale to używasz i rośnie TS. Nie było tego w poprzedniej części. Wejdz w zarządzanie składem i tam trójkąt i znajdziesz to coś. Może to się nazywa "tactical trening", nie pamiętam, używa się tego jak stamina recovery. I tak samo na trenerze wcisnij przycisk i on ma "managment boost" i coś jeszcze. Miałem TS 60 użyłem połowe z tych boostów i minute później miałem TS 80. 

Jak ktoś teraz gra to może podać dokładne nazwy i gdzie to znaleźć. 

 

Ja gram dywizje i myClub na zmiane. Tzn najpierw tu gram 2 mecze, potem tam z 3 i wyłączam grę przez lagi. ;/

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniło się tempo rozgrywki względem dema? Caly czas pykam na -2...

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaję mi się, że tempo się nie zmieniło. Choć po rozegraniu 10 meczy z rzędu wydaję się być tempo nieco szybsze, ale to może tylko moje odczucia.

Jeśli w demie grasz na -2 to w pełnej wersji w online będzie dla Ciebie za szybko bo online nie zmienisz tempa rozgrywki czyli jest standardowo na 0.

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybsze tempo? Moim zdaniem jest wolniejsze, a w MyClub to chyba jeszcze wolniejsze. Najlepiej sebo zobacz na streamy online to będziesz miał porównanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×