Skocz do zawartości
Siriondel

Spider-Man

Rekomendowane odpowiedzi

Na reddicie piszą, że przestępstwa dalej się pojawiają po zrobieniu 100%, także powinno być ok, tyle że dłużej Ci z tym zejdzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia który to :p

wszystkie oprócz kilku odblokowujesz za osiągnięcie konkretnego poziomu, ostatni z tych na 45.

z pozostalych: jeden jest za wszystkie plecaki, jeden za skończenie wszystkich dzielnic na 100%, jeden za misje czarnego kota, jeden za skończenie fabuły i jeden za wszystkie ukryte lokacje do fotografowania. O który konkretnie Ci chodzi nie mam pojęcia, bo gry już nie mam i nie policzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pykam kilka godzin w tego Spidermana i nie powiem niezły jest, ale na razie mnie jakoś nie powalił, może za wczesny etap gry i zdanie się zmieni. Jak bym sobie pykał w batmana tylko latającego na pajęczynie :) Co trzeba przyznać, że Nowy Jork zrobiony pięknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, xavris napisał:

Nie mam pojęcia który to :p

wszystkie oprócz kilku odblokowujesz za osiągnięcie konkretnego poziomu, ostatni z tych na 45.

z pozostalych: jeden jest za wszystkie plecaki, jeden za skończenie wszystkich dzielnic na 100%, jeden za misje czarnego kota, jeden za skończenie fabuły i jeden za wszystkie ukryte lokacje do fotografowania. O który konkretnie Ci chodzi nie mam pojęcia, bo gry już nie mam i nie policzę.

Dzięki za info już mam odblokowany to był ostatni strój który był przygotowany do .... nie będę zdradzał nie chcę psuć zabawy innym gracza 

Platyna Wbita 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Antari napisał:

Mam pytanie, co sądzicie o tej ofercie? Wałek?

 

https://allegro.pl/spider-man-i7603932571.html

 

Cena podejrzanie niska, opis dziwny no i zero zdjęć. Ale kupiło już z 50 osób :4_joy: Allegro gwarantuje zwrot środków jakby co więc nie wiem czy próbować?

Chcesz to bierz, ale gry na 99,99% nie zobaczysz ... i jeszcze DHLem wyśle za 3,50 ... lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Antari napisał:

Mam pytanie, co sądzicie o tej ofercie? Wałek?

 

https://allegro.pl/spider-man-i7603932571.html

 

Cena podejrzanie niska, opis dziwny no i zero zdjęć. Ale kupiło już z 50 osób :4_joy: Allegro gwarantuje zwrot środków jakby co więc nie wiem czy próbować?

Musisz być życiowym naiwniakiem, skoro w ogóle zawracasz sobie i nam dupę takimi fake ofertami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem jak wygląda ta gwarancja allegro, ale jak jest pewność, że kasę oddadzą to jest jakieś zabezpieczenie. Ale 40zł za taką grę to jakaś cena nieprawdopodobna :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cena jest trochę pojechana bo jak by było 150zł powiedzmy to jeszcze do uwierzenia choć też bardzo tanio, ale 40zł to już przesada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem tydzień temu za 190zł więc cena się trzyma jeszcze :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Mario1 napisał:

Ja nie wiem jak wygląda ta gwarancja allegro, ale jak jest pewność, że kasę oddadzą to jest jakieś zabezpieczenie. Ale 40zł za taką grę to jakaś cena nieprawdopodobna :1_grinning:

 

Inne jego aukcje. Jak widać naiwnych nadal sieją jak zborze.

 

https://allegro.pl/uzytkownik/krzysio_p2?order=m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mpluto napisał:

Co Ci z takiego zabezpieczenia jak i tak to jest jedna wielka ściema. 

To, że nic nie ryzykujesz. A szansa, zawsze jest. Wiadomo, pewnie to wałek, ale zawsze istnieje 0.001% szansy na to, że może tir się wywalił albo pracownik podprowadził z magazynu jakiegoś sklepu xD Myślę, że sporo osób wychodzi z takiego założenia, więc nie nazywałbym ich naiwniakami. Co innego gdyby istniał choć cień szansy, że kasę można stracić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Antari napisał:

To, że nic nie ryzykujesz. A szansa, zawsze jest. Wiadomo, pewnie to wałek, ale zawsze istnieje 0.001% szansy na to, że może tir się wywalił albo pracownik podprowadził z magazynu jakiegoś sklepu xD Myślę, że sporo osób wychodzi z takiego założenia, więc nie nazywałbym ich naiwniakami. Co innego gdyby istniał choć cień szansy, że kasę można stracić.

 

Poczytaj wpierw co musisz zrobić i ile odczekać by odzyskać te kilka złotych. Powodzenia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, malpka napisał:

 

Poczytaj wpierw co musisz zrobić i ile odczekać by odzyskać te kilka złotych. Powodzenia.

Nigdy nie przechodziłeś tej procedury? Bardzo sprawnie to przebiega. To już nie te czasy co parę lat temu na allegro, że ktoś mógł cie łatwo wydymać i mogłeś co najwyżej iść z kwitkiem na Policję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mario1 napisał:

Ja nie wiem jak wygląda ta gwarancja allegro, ale jak jest pewność, że kasę oddadzą to jest jakieś zabezpieczenie. Ale 40zł za taką grę to jakaś cena nieprawdopodobna :1_grinning:

 

Z tego co pamiętam, o zwrot kasy możesz starać się tylko wtedy, gdy zgłosisz sprawę na policję, taki jest (a przynajmniej kiedyś był) wymóg Allegro. Teraz sam odpowiedz sobie na pytanie, czy jest sens bujać się z tym dla 40zł. Kup używkę, ograj w tydzień i sprzedaj bez straty, bez kombinowania. Zresztą serio, nie nie piszę tego teraz z myślą o Tobie, ale jak można być tak naiwnym, żeby wierzyć, że koleś cokolwiek wyśle...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Bartek_Red napisał:

 

Z tego co pamiętam, o zwrot kasy możesz starać się tylko wtedy, gdy zgłosisz sprawę na policję, taki jest (a przynajmniej kiedyś był) wymóg Allegro. Teraz sam odpowiedz sobie na pytanie, czy jest sens bujać się z tym dla 40zł. Kup używkę, ograj w tydzień i sprzedaj bez straty, bez kombinowania. Zresztą serio, nie nie piszę tego teraz z myślą o Tobie, ale jak można być tak naiwnym, żeby wierzyć, że koleś cokolwiek wyśle...

Ha ha i kurier DHL za 3,5. Powodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w pajęczaku zmieniłem poziom na najwyższy i teraz pojawiło się jakieś wyzwanie w grze ten średni poziom zdecydowanie za łatwy :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Antari napisał:

To, że nic nie ryzykujesz. A szansa, zawsze jest. Wiadomo, pewnie to wałek, ale zawsze istnieje 0.001% szansy na to, że może tir się wywalił albo pracownik podprowadził z magazynu jakiegoś sklepu xD Myślę, że sporo osób wychodzi z takiego założenia, więc nie nazywałbym ich naiwniakami. Co innego gdyby istniał choć cień szansy, że kasę można stracić.

Gdybym miał być tym kimś kto ryzykuje i podprowadza z magazynu czy tira to na 100% bym tego nie opychał za 400% mniej niż jest to warte, ryzykować wiele aby zarobić grosze.

 

Konto już zawieszone ... nie wiem jak ktoś może wierzyć w takie "okazje"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie odnośnie walk z przestępcami. Wiadomo jest wezwanie wpadam na miejsce i jest szarpaczka z bandziorami, ale w każdej walce można wykonać zadania dodatkowe czyli np uderzyć 5 razy od tyłu. czy 3 osoby przykleić do ściany. Tylko jak sprawdzić co trzeba zrobić? Przy placach budowy na mapie jak się najedzie na koronę to pokazuje, ale właśnie przy zwykłych wezwaniach wyskakuje mi info po walce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy rodzaj wyzwań ma tylko jeden możliwy zestaw bonusów do zdobycia. W sensie jeśli w danej dzielnicy zrobiłeś dane przestępstwo (np okradanie sklepu przez bandytów) i wykonałeś cele dodatkowe, to kiedy następny raz będziesz robić dokładnie to samo przestępstwo w tej samej dzielnicy będziesz mógł zdobyć tylko jedna odznakę, a cele bonusowe będą z automatu oznaczone jako zaliczone.

Żeby sprawdzić co trzeba zrobić w trakcie walki to o ile pamiętam R3 trzeba wcisnąć.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×