Skocz do zawartości
Siriondel

Spider-Man

Rekomendowane odpowiedzi

W Stanach hype pełną parą.

Ajjj... czasem chciałoby się tam mieszkać i oglądać tego typu "smaczki" na żywo, nie wspominając już o masie imprez z rynku gier, na które można by się wybrać każdego roku.

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak można kurna szanować twórców i wierzyć w pieprzenie, że gry nie są pocięte przed premierą wcale a wcale, skoro jeszcze przed premierą gry wiadomo ile będzie dlc, jak się będą nazywać i kiedy będzie premiera pierwszego :/

https://pl.ign.com/marvels-spider-man/17765/news/marvels-spider-man-poznalismy-szczegoly-na-temat-pierwszego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to kiedyś twórcy tłumaczyli to tym, że DLC to efekt wypożyczania przez graczy gier na konsole. Ludzie pożyczali sobie gry zamiast je kupować, a tak... przynajmniej zysk jakiś będzie.

Z punktu widzenia biznesu ma to sens, jednak z punktu widzenia gracza to już niezbyt fajne rozwiązanie.

A patrząc na gameplay taki jak ten poniżej to nie dziwię się, że jest hype. Gra wygląda naprawdę dobrze.

 

 

Edytowane przez paweltpb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie polecacie kupić najtaniej  tę grę w Polsce?

Edytowane przez Antari

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Antari napisał:

Gdzie polecacie kupić najtaniej  tę grę w Polsce?

W pierwszym od góry sklepie z Ceneo, pomijając sklepy promowane :p

a tak serio to jest kwestia preferencji. Ceny premier to raczej się od siebie za bardzo nie różnią. Jedyny sklep, który mnie nie zawiodl pod kątem preorderow i premier to mediamarkt i to właśnie tam najwcześniej kupuje gry na dzień dobry.

jesli masz u siebie w mieście jakiś mały sklep z grami też warto sprawdzic. Kiedyś u mojego brajanusza kupiłem zdaje się ffxv jakieś 30zl taniej niż gdzie indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.08.2018 o 09:38, xavris napisał:

I jak można kurna szanować twórców i wierzyć w pieprzenie, że gry nie są pocięte przed premierą wcale a wcale, skoro jeszcze przed premierą gry wiadomo ile będzie dlc, jak się będą nazywać i kiedy będzie premiera pierwszego :/

https://pl.ign.com/marvels-spider-man/17765/news/marvels-spider-man-poznalismy-szczegoly-na-temat-pierwszego

Dlatego ja nie kupuje pre orderów, czekam aż wyjdzie edycja kompletna. Nie mam ciśnienia na granie od razu po premierze, spokojnie czekam i w tym czasie ogrywam inne tytuły które premierę miały rok lub dwa lata temu.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam przed odpalaniem gry je założyć:)

cd3a91176343ea0b0a412a4030e93909.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, wojcik_dan napisał:

Zapytam się też tu czy CUSA11993 ma chociaż polskie napisy?

 

Z tego co sprawdzałem, to niestety potwierdzonego info nie ma. Na 100% będzie wiadomo pewnie dopiero po premierze.

 

Natomiast jedno co jest pewne, to że CUSA11993 jest wersją gry na rynek australijski (podobnie jest w przypadku Detroit: Become Human).

W teorii, wydaje mi się że może to niestety oznaczać brak polskich napisów, ale głowy nie dam.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obadajcie jak kursor zmienia się w pająka

 

https://www.euro.com.pl/konsole-playstation-4,d3.bhtml

 

To jest niepojęte jak niedawno Ps4 Slim + God of War chodziło po 999 zł, a teraz ze Spider-Manem po ok 1539 zł

Edytowane przez beardo0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, beardo0 napisał:

To jest niepojęte jak niedawno Ps4 Slim + God of War chodziło po 999 zł, a teraz ze Spider-Manem po ok 1539 zł

Marvel kasuje za prawa do wlasnosci intelektualnej :P:P

 

 

W dniu 29.08.2018 o 09:38, xavris napisał:

I jak można kurna szanować twórców i wierzyć w pieprzenie, że gry nie są pocięte przed premierą wcale a wcale, skoro jeszcze przed premierą gry wiadomo ile będzie dlc, jak się będą nazywać i kiedy będzie premiera pierwszego :/

Zawartosc raczej tworzona w trakcie tworzenia gry. Takie zagrywki to jak kij co ma dwa konce. Gra pewnie i tak sprzeda sie swietnie, recki mowia HIT (choc bezpieczny i nieco powtarzalny ale dajacy mase funu). Z tym ze czesc z graczy (tych co maja co ogrywac - i nie maja uber cisnienia na czleko-pajaka) poczeka na komplete edt.

 

 

W dniu 29.08.2018 o 12:17, paweltpb napisał:

Z tego co pamiętam to kiedyś twórcy tłumaczyli to tym, że DLC to efekt wypożyczania przez graczy gier na konsole. Ludzie pożyczali sobie gry zamiast je kupować, a tak... przynajmniej zysk jakiś będzie.

Z punktu widzenia biznesu ma to sens, jednak z punktu widzenia gracza to już niezbyt fajne rozwiązanie.

 

Tak bo lepiej jest winic rynek wtorny i go zabijac (patrz PC) oraz traktowac jak piractwo (a i takie opinie slyszalem - bo przeciez to kopia ktorej ktos nie kupil wiec strata) i probowac z tym walczyc nizli zastosowac prosta zasade dobry produkt obroni sie sam i przyjac nieprzestrzelone wyniki sprzedazy.

Byla tego masa - od nieslawnych online passow w poprzedniej generacji (poszly w niepamiec) bo wlasnie DLC - ktore czesto jak i cale sezon passy sa po prostu marne (tryb hordy, tryb wyzwan i 2 moze 3 fabularne na 1,5 do 3h kazde, plus masa smiecia w postaci kosmetyki i ulatwiaczy np lepsy oreż w DLC).

W wypadku Spider-Man chodzi raczej o odsuniecie w czasie masowego zalewu gier z drugiej reki.

 

Jak pisalem powyzej takie podejscie moze zaowocowac tym ze czesc graczy wezmie na wstrzymanie.

 

Do tego nie oszukujmy sie z cyfra nie jest az tak prosto jak na reklamie Sony ktore pokazywalo samo jak mozna to plytkami sie wymieniac, ale da sie.

Co za problem miec paru zaufanych ziomkow kazdy kupuje inna gre kazdy na swiezym koncie i pozniej wymieniamy sie kontami. Mozna mozna?

Podobne cuda wianki mozna tez na innych platformach z PC wlacznie wiec na wszystko jest rada.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już odliczam dni do otrzymania swojej kopii gry, podjarany jak małolat dzisiejszymi recenzjami.

Jeśli o dlc chodzi, to absolutnie mi to nie robi i w żadnym stopniu nie ujmuje temu tytułowi. Dzisiaj praktycznie każda gra ma dodatkową zawartość płatną osobno, więc już się do tego przyzwyczaiłem. Tak długo jak podstawka zawiera pełną grę, spójną fabułę, i DLC nie musi łatać dziur (tak FF XV, myślę właśnie o tobie), tylko dodaje osobne historie, uważam że nie ma w tym nic złego. (Twórcy mają prawo próbować walczyć na swój sposób z używkami, tak działa rynek)

Wierzę, że podstawowa wersja gry i tak dostarczy już niesamowitych wrażeń i zaspokoi na trochę marzenia fanów, którzy zawsze chcieli być Spider-Man'em.

Jeśli okaże się, że DLC dostarczą ciekawy content, to się gdzieś tam kiedyś przycebuli.

 

Natomiast mam raczej dosyć wiarygodną, aczkolwiek dla wielu/niewielu pewnie smutną informację.

Według jednej z naszych rodzimych recenzji, gra pozwala tylko na granie albo w pełnej polskiej lokalizacji (dubbing + napisy), albo tak samo w angielskiej. Z tego co wyczytałem, to gra nie oferuje możliwości zagrania z angielską ścieżką dźwiękową i polskimi napisami, ponieważ dostosowuje się do języka systemu naszej konsoli.

Polski dubbing jest podobno strasznie kiepski, ale to żadna nowość. Akurat mi to absolutnie nie robi, bo i tak zawsze wolę oryginalny, angielski język zarówno w dźwięku jak i napisach. (wyjątkiem jest wiedźmin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie będę zmuszony do zmiany języka konsoli. Na dźwięk polskiego dubbingu plomby z zębów mi wypadają.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mesjasz w lateksie. kto by pomyślał :30vm3cw: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, malpka napisał:

Premiera za 16h a wyszedł patch 1.4.

Wcale mnie to nie dziwi. To raczej już standard.

 

A tymczasem wychodzi na to, że mamy nowego Kratosa.

jt97gq147fk11.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OleOle dało ciała z pre-orderem (zamówienie dzisiaj było ciągle "w kompletowaniu"), więc poszła szybka anulacja i kupiłem wersję Deluxe od kebabów. Nie będzie Janusz czekał dłużej żeby pograć! :janusz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Nóżka napisał:

OleOle dało ciała z pre-orderem (zamówienie dzisiaj było ciągle "w kompletowaniu"), więc poszła szybka anulacja i kupiłem wersję Deluxe od kebabów. Nie będzie Janusz czekał dłużej żeby pograć! :janusz:

I jest szansa na pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, wojcik_dan napisał:

I jest szansa na pl?

Inne CUSA. Wyższe o jeden numer. Podobnie jest z GoW ktory z tureckiego PSS ma tylko polskie napisy. Mi i tak wszystko jedno. Miałem zamiar grać z angielskim dubbingiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, malpka napisał:

Inne CUSA. Wyższe o jeden numer. Podobnie jest z GoW ktory z tureckiego PSS ma tylko polskie napisy. Mi i tak wszystko jedno. Miałem zamiar grać z angielskim dubbingiem.

No rozumiem ale czy mógłbyś potwierdzić czy są napisy polskie jak i tak kupiłeś? Będę wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×