Skocz do zawartości
pablos_83

Days Gone

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, narzekacie wciąż na bydgoskiego importera chińskich okien i innych jego klonów, zamiast to normalnie zignorować. Ja już dawno mam tego typu pajaców zignorowanych i nie zaśmiecają oni wątków, przez co czytam wartościowe posty. Przecież oni się tym nakręcają, że zwracacie na nich uwagę... onanizują się czy nie wiem jakie inne rzeczy robią z radości. 

 

Nic nie boli tak jak ignorowanie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wjezdzam do obozu, zsiadam ze stalowego rumaka ktory lsni w promieniach ksiezyca i nagle w tle rozmowy przez radio slysze jakby .. niedzwiedzia!!! Twarde z nich skurczybyki, a w obozie nie da sie uzywac broni wiec mysle „no to po mnie” dajac susa w krzaki. Nasluchuje dalej i znow go slysze wyrwznie za sciana domku ..... puszczam skan ... a nie, to ktos po prostu chrapie :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest bardzo duża różnica między stwierdzeniem, ze coś w co się grało (oglądało, czytało, dotyczy wszystkiego) się nie podoba (z dowolnego powodu), a szukaniem opinii tak długo, aż trafi się na taką (negatywną), która pasuje.

10 minut temu, hacker25 napisał:

Nic nie boli tak jak ignorowanie.

W zasadzie masz rację, ale też nie można wychodzić z założenia, że każdy jest trollem. 

 

 Żeby wrócić do tematu gry.

Od platyny blokuje mnie jedno trofeum - driftowanie z nitro przez 5 sekund. Wczoraj przez dobre pół godziny próbowałem i nic, myślałem że mnie szlag trafi :P Tym niemniej reszta wątków zakończona, w pełni gotowości na podsumowanie.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, xavris napisał:

W zasadzie masz rację, ale też nie można wychodzić z założenia, że każdy jest trollem. 

Oczywiście, że nie. Ale ja nie mam tyle czasu, aby przekopywać się przez mnóstwo postów, które łechtają czyjeś ego. To jest forum o grach, a nie leczenie kompleksów. Takie rzeczy to się załatwia na sesjach u psychoterapeuty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest bardzo duża różnica między stwierdzeniem, ze coś w co się grało (oglądało, czytało, dotyczy wszystkiego) się nie podoba (z dowolnego powodu), a szukaniem opinii tak długo, aż trafi się na taką (negatywną), która pasuje.
W zasadzie masz rację, ale też nie można wychodzić z założenia, że każdy jest trollem. 
 
 Żeby wrócić do tematu gry.
Od platyny blokuje mnie jedno trofeum - driftowanie z nitro przez 5 sekund. Wczoraj przez dobre pół godziny próbowałem i nic, myślałem że mnie szlag trafi  Tym niemniej reszta wątków zakończona, w pełni gotowości na podsumowanie.
Czekam (ja gram i długo będę bo z doskoku pogrywam), zrobi tylko bez spojlerowa to od deski do deski przeczytam :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, MagEllan napisał:

Slowo komentarza - to jest zwyczajnie smutne, ze ktos komu gra sie podoba nie moze skumac ze komus innemu ta sama produkcja podobac sie nie musi. 

Ale przykladow tego jest wiele. Od Journey po TLOU - kazdy kto smial wyrazic swoja opinie inna niz zachwyt obrywal. Dziala tez to w druga strone gra powszechnie krytykowana moze sie komus podobac. I co z tego pozostaje takiej osobie zyczyc milej zabawy i mozna wyrazic swoje zdanie dla czego nam gra nie pasuje (ostani przyklad to Anthem). 

 

Ja nie wiem czemu ludzie odbieraja to jako atak to ze komus nie podoba sie jakas gra nie znaczy ze czyjas negatywna opinia ma umniejszac ich subiektywnie pojetej frajdy/radosci/zabawy z rozgrywki. 

 

Nie "trolluj" bo zaraz też padniesz ofiarą linczu. :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

Czekam (ja gram i długo będę bo z doskoku pogrywam), zrobi tylko bez spojlerowa to od deski do deski przeczytam :)

Spoilery zawsze oznaczam bardzo wyraźnie, więc możesz bez obawień czytać. Wieczorem do kanapeczki siąde i machnę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoilery zawsze oznaczam bardzo wyraźnie, więc możesz bez obawień czytać. Wieczorem do kanapeczki siąde i machnę
Tapa w tel ma w dupie spojlery i wszystko pokazuje Pamiętaj o tym :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, xavris napisał:

Jest bardzo duża różnica między stwierdzeniem, ze coś w co się grało (oglądało, czytało, dotyczy wszystkiego) się nie podoba (z dowolnego powodu), a szukaniem opinii tak długo, aż trafi się na taką (negatywną), która pasuje.

 

To sie jeszcze poszturchajmy. 

 

Ten cytat absolutnie nie licuje z tym co pisales w watku o anthem :) wlacznie z tym ze nawet nie zamierzasz sprawdzic nawet dema. 

:P :P :P

 

Opinie mozna wyrobic sobie takze na bazie dostepnych informacji (tak zdaje sie zrobiles w anthem). Co wiecej komentujac moje niepochebne opinie szukales tych niebochlebnych az trafiles na taka ktora Tobie pasuje. 

 

W dniu 17.02.2019 o 18:20, xavris napisał:

@MagEllan z jednej strony Cię podziwiam, że chciało Ci się przysiąść do gry, która raczej nie należy do Twojego ulubionego gatunku i napisać grubszego posta. Ale z drugiej strony sam dobrze wiedziałeś, że to szrot, ja Cię też ostrzegałem (i wszystkich innych już dawno; ale tu nie było wielkiej filozofii), więc nawet mi Cię nie żal xD

Może następnym razem odechce Ci się życia tracić na dziadostwo :p

 

Gra moze sie podobac lub nie. 

 

I dalej uwazam ze tutaj gdzie niegdzie poziom dyskusji spadl dramatycznie. 

Wiec wymiksowuje sie z tego watku. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy zjeżdżanie z górek bez gazowania oszczędza paliwo :axk28y: ? Robie tak od początku i w sumie nie wiem czy słusznie, bo nie mam porównania :zygmunt:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja tylko dodam, że nie mam żadnego problemu z tym, że komuś gra może się nie podobać, nawet jeśli w nią nie grał i nigdy nie będę za coś takiego nikogo jechał (chyba, że ktoś zaatakuje mnie pierwszy). Każdy z nas ma swój gust, każdego łechta w grach co innego i tak jak w jednym wątku możemy się wspólnie zachwywać danym tytułem, tak w kolejnym możemy mieć zupełnie inne zdanie.

 

Natomiast nie trawię ludzi, którzy poza wyrażeniem swojej opinii (do której mają prawo) bezpodstawnie obrażają innych. Jeśli przejrzycie dyskusję od momentu w którym włączył się główny zainteresowany, to zauważycie kto pierwszy zaczął kogo obrażać i to bez najmniejszego powodu. Gość w pierwszym swoim poście w temacie stwierdza że każdy kto po wypłynięciu "mieszanych" recenzji nadal broni gry, jest zwykłym betonem i broni gry tylko dlatego, bo nie potrafi przyznać się do błędu że wywalił kasę w błoto. Jako, że tekst był niebespośrednio skierowany do wielu osób, to odpowiedzi padło kilka. Ostatecznie jaśnie użytkownik o lepszym guście robi z siebie męczennika, jak gdybyśmy go tutaj tak dla sportu obrzucili kamieniami, bo przecież on tylko grzecznie zapytał i nie zrobił nic złego, a tak naprawdę dostał tylko niemiłe odpowiedzi na swój niemiły (chamski) komentarz.

 

Życie nauczyło, że "pety" się gasi. :P 

 

12 minut temu, bany® napisał:

Orientuje się ktoś czy zjeżdżanie z górek bez gazowania oszczędza paliwo :axk28y: ? Robie tak od początku i w sumie nie wiem czy słusznie, bo nie mam porównania :zygmunt:

 

Tak oszczędza, nawet w tych poradach pojawiających się podczas licznych loadingów jest o tym mowa. :D 

Edytowane przez Nóżka
  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
20 minut temu, Nóżka napisał:

Tak oszczędza, nawet w tych poradach pojawiających się podczas licznych loadingów jest o tym mowa. :D 

dzięki, czasem zdarza mi się czytać te porady ale na tą chyba jeszcze nie trafiłem 

 

19 minut temu, Nóżka napisał:

Natomiast nie trawię ludzi, którzy poza wyrażeniem swojej opinii (do której mają prawo) bezpodstawnie obrażają innych.

obrażanie innych nawet bez wygłoszenia jakiejkolwiek opini to częste zjawisko na tym forum, a gaszenie petów działa wtedy jak dolewanie oliwy do ognia dlatego lepiej odpuścić  

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

Tapa w tel ma w dupie spojlery i wszystko pokazuje emoji14.png Pamiętaj o tym :)

Chyba nigdy nie czytałeś moich wielkich postów :( pamiętam o tym i zaznaczam wyraźnie w tekście, dodatkowo jest ukrywane przez tag.

2 godziny temu, MagEllan napisał:

To sie jeszcze poszturchajmy. 

Proszę bardzo.

Rozumiem, że z Twojej perspektywy też nie ma różnicy między byciem uprzedzonym do fabularnej gry nowego studia a byciem, powiedzmy, sceptycznie nastawionym do looter shootera, robionym przez studio, które do tej pory robiło świetne rpgi, tylko że pozbawionego dwóch absolutnie kluczowych pracowników. Tak samo rozumiem, że nazywanie innych lemingami czy jak to tam było, nie chce mi się szukać, też jest ok.

No to niech będzie, że jestem hipokrytą, cóż począć.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Na jakich poziomach trudności gracie i jak "idzie"? Dzięki, pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Tomi915 napisał:

Cześć. Na jakich poziomach trudności gracie i jak "idzie"? Dzięki, pzdr.

Normalny, idzie bezproblemowo ale są momenty nieznacznie bardziej wymagające. Jak dla mnie idealnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Na jakich poziomach trudności gracie i jak "idzie"? Dzięki, pzdr.
Idzie z górki i na luzie, ale motór co najwyżej

Normal, tryb tylko skradankowy, choć chyba zmienię na harda aby noc była większym wyzwaniem.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na normalnym, ale jest dosc latwy. Rzadko padam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie odpaliłem i podobają mi się wybory moralne, czy zajebać małych sqrwysynów sztachetą czy bejzbolem :banderas:.

 

Klimacik pierwsza klasa i gram na hardzie, bo brzęczycie że normal za łatwy, zazdroszczę Wam tylko czasu :whyyy: skąd Wy go bierzecie :jaro:.

 

To może jakieś porady dla początkującego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
20 minut temu, Strife napisał:

To może jakieś porady dla początkującego

- Naprawianie broni białej złomem to najlepsza umiejętność w grze.

- Warto na początku spróbować zrobić kilka hord. Te pierwsze nie są za trudne, a za zrobienie 4 dostaniesz mały karabinek (broń boczna, nie główna), która będziesz używać przez całą grę, bo nic lepszego nie znajdziesz.

- Nie oddawaj roślin i grzybów na reputację, bo przydają się do koktajli później. Chyba że będziesz miał setki, to śmiało.

- Uszy i rośliny stackuja się do 999, więc jak ubijesz kilka hord to sprawdź ile masz uszu. Raczej warto ich używać tylko jak niewiele repy w obozie brakuje, bo okazji do nabiajnia repy jest dużo.

Jak mi coś jeszcze przyjdzie do głowy będę pisał.

Przyszło :p

- przejmuj obozy i punkty Nero jak tylko je będziesz znajdował. Obozu dają schematy, punkty Nero ulepszenie statystyk.

- kondycja to najprzydatniejsze ulepszenie. Później zdrowie, koncentracja na samym końcu. Na 3 punkty koncentracji 1 zdrowia i jest git. Zdrowie łatwo zaleczyć, kondycji przez spory czas nie masz w boju jak odnowić.

Edytowane przez xavris
  • Like 1
  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jak wariat sprzedaje uszy, grzybki i roślinki...
Uszy mają inne zastosowanie niż zaufanie w obozach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skill na roślinki na mapie i chuj żyłka zbieracza mode on...

Co do broni białej znalezliscie coś w chuj epickiego z czym biegacie jak pojebani?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam skilla na roślinki a wiec od tej pory będę chomikować jak szalony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

Skill na roślinki na mapie i chuj żyłka zbieracza mode on...

Co do broni białej znalezliscie coś w chuj epickiego z czym biegacie jak pojebani?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Mi najlepiej się nakurwia maczeta do tego skill wykupiony ze czasami jednym cięciem - maks dwoma i nie ma typa/swirusa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, DigitalMan_PL napisał:

Co do broni białej znalezliscie coś w chuj epickiego z czym biegacie jak pojebani

Tak, gdzieś tak w 2/3 gry znalazlem lekki ulepszony topór chyba się to nazywało. Baseball przerobiony na topór, pasek obrażeń i wytrzymałości maksymalny. Ale broń jest tylko do znalezienia, nie można jej wytworzyć, ale to najlepsza broń ręczna w grze.

 

Godzinę temu, Kolos28 napisał:

A ja jak wariat sprzedaje uszy, grzybki i roślinki...
Uszy mają inne zastosowanie niż zaufanie w obozach?

Uszy są tylko do sprzedaży w obozach. Tyle że nabijają tak niewielka ilość repy, że nie ma co na nie liczyć. 999 uszu najzwyklejszych robaczków to są 2k repy, czyli tyle ile daje byle horda która się robi w 10 minut. Ja używałem tylko jak mi niewiele brakowało, ale jak już to i tak polecam je zostawić na ostatnie 2 obozy.

A z roślinkami to może też niekoniecznie nie sprzedawać, ale nigdy nie sprzedawajcie wszystkich, bo nagle w walce z hordą uswiadomicie sobie, że skończyły wam się koktajle ma koncentrację a nie ma z czego zrobić ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co gra się bardzo przyjemnie, jakoś nie mam problemu z bakiem, bo paliwo jest rozesrane wszędzie, a jazda komarkiem daję radę, jest przyjemnie.

 

Lepsze wrażenie robi walka bronią białą niż szczelanie, ale na razie używałem samych kapiszonowców.

 

Dobrą robotę robią bluzgi, bo jakbym słyszał ciągle o cholera, albo motyla noga to by mnie qrwica trafiła.

 

Gra stoi przede wszystkim klimatem, jest lepiej niż się spodziewałem, a nawet hordy nie widziałem jeszcze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×