Skocz do zawartości
redo

Monster Hunter: World

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Banan91PL napisał:

Tak jest a jeśli chodzi o potwory jest upoluj lub zlap

No nie, nie chce tu spoilerowac ale sa duze potwory ktore trzeba zabic, a nie zlapac.

 

A moje cytaty pochodza z oficjalnej instrukcji gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Banan91PL napisał:

A jak szybko ukończyć śledztwo z dowodami na Rathiane? Łaziłem wszędzie zbierałem te łuski a dopiero połowa ;/

Nie jestem pewien czy o to Ci chodzi, ale może pomoże.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Banan91PL napisał:

Kurczę różowa rathiana trochę daje mi w kość ;<

 

Nie jest tak starsznie trudna :24_stuck_out_tongue: Zabilem przed walką z różową kilka zielonych i wiedziałem jak się do niej zabrać. Padła przy pierwszym podejsciu, ale postać po walce sprawdzała czy jaj nie odgryzla :)

 

Nergigante natomiast wyciera mną podłogę, a już myślałem, że poziom trodności wcale nie jest taki wysoki :24_stuck_out_tongue:

 

27173511_1546291222073979_2077908314387848739_o.jpg

Edytowane przez SmaleC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nergigane udało mi się pokonać dopiero za 3 razem po ulepszeniu ekwipunku i zabraniu ze sobą wszelkich możliwych boostów. Ogólnie ginąłem tylko przez ten atak gdzie unosi się w powietrze i potem szybko nurkuje prosto w Ciebie. Całe życie na jednego hita... Gram młotkiem i niestety nie można się z nim bronić, a jak już udało mi się go schować to brakowało czasu żeby odskoczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można jeszcze usunąć z niego kolce, wtedy chyba nie wykona tego ataku. Jesli dobrze pamiętam, kiedy kolce robia się czarne będzie gotowy do wykonania tego ataku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, SmaleC napisał:

Zawsze można jeszcze usunąć z niego kolce, wtedy chyba nie wykona tego ataku. Jesli dobrze pamiętam, kiedy kolce robia się czarne będzie gotowy do wykonania tego ataku.

Kolce mu chyba odrastają, ale już nie jestem pewien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, odrastają, ale można je zniszczyć podczas walki i rosną od nowa. a wtedy nie może wykonać ataku. Przyjamniej tak mi się wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kur.... Co ten tobi yachi wariat. Czuje, ze do niego bedzie pare podejsc :1_grinning:

 

No i po problemie, jakies dobre raandomy pomogly :)

Edytowane przez princ18

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Pany,

 

warto kupić tą gre w obecnej cenie czy poczekać? Obecnie gram w the division i nie wiem czy mi podpasuje, pozatym jak z bugami?glitchami? gra grywalna czy może warto wstrzymać sie do patchy/hotfixów?

 

jest tutaj pvp? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jak najbardziej godna polecenia o ile lubisz takie klimaty i nie odstrasza cię farmienie itemkow. 

 

Z bugów to najbardziej denerwujący to problemy z online. Mi od premiery tylko wczoraj udało się pograc online, dziś znowu lipa. Z nikkm nie łączy i wywala bład online. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od premiery caly czas online z kolegami i zadnych problemów nie mieliśmy, mamy swój serwer klanowy ;) i codziennie na nim gramy. Gra jest genialna i masakrycznie pożera czas. U mnie Division poszło w odstawkę... Póki co żadnych błędów, zwiech itp nie uświadczylem. Juz nawet do braku pełnego voice actingu się przyzwyczaiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy mamy serwer klanowy? na ps4? 

jak wygląda budowanie postaci? jest jakiś podział na klasy typu warrior, archer, rouge, druid itp?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwoju postaci jako takiego nie ma. Masz tylko różne bronie (14 chyba rodzajów), które możesz w różny sposób ulepszać i mnóstwo pancerzy z różnymi statami.

Raczej warto się przesiąść z division :24_stuck_out_tongue: dziwne że w ogóle jeszcze ktoś w to gra, myślałem że nic już z tą grą nie robią.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak działają flary na Xboxie to jest inna bajka. 

Czy ktoś wie jak daleko trzeba pchnąć fabułę żeby pojawił się kot w dolinie? Wiem gdzie ma być, mam tam już odstęp a kota jak nie było tak nie ma. W poprzednich lokacjach zrobiłem sobie ich mini questy bez problemu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 niestety ze względu na liczne obowiązki zagram dopiero w łikend, ale nurtuje mnie kilka pytań.

Istnieje podział na dostępność przedmiotów (broni, armorów) coś jak rzadkie/unikalne/legendarne, lub takie które baaaardzo trudno zdobyć?

czy jest dostępny handel między graczami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, erazel napisał:

 niestety ze względu na liczne obowiązki zagram dopiero w łikend, ale nurtuje mnie kilka pytań.

Istnieje podział na dostępność przedmiotów (broni, armorów) coś jak rzadkie/unikalne/legendarne, lub takie które baaaardzo trudno zdobyć?

czy jest dostępny handel między graczami?

Tak są rzadkie bronię chuba najlepsza to pomarańczowa ikonka poziom 8 ja aktualne mam poziom 6 unikatu i już daje grubo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, SephiroT napisał:

Teraz jak działają flary na Xboxie to jest inna bajka. 

Czy ktoś wie jak daleko trzeba pchnąć fabułę żeby pojawił się kot w dolinie? Wiem gdzie ma być, mam tam już odstęp a kota jak nie było tak nie ma. W poprzednich lokacjach zrobiłem sobie ich mini questy bez problemu.

 

Mam nadzieję, że nie przeszkadza że po angielsku ale to znalazłem na reddicie:

Spoiler


to trigger the event you have to meet 4 criteria:

  • Single player expedition only
  • You must have advanced the story to unlock the depths of rotten vale
  • There must be an Odogaron spawned
  • A Legiana corpse has to spawn in area 6. Periodically dead wyvern corpses will fall to this location, sometimes it’s a Legiana.

Once all 4 of these criteria are met, when you spawn into the map the Odogaron will walk from his nest in area 13 to area 6 to grab the corpse. Make sure you don’t get in his way or attract his attention. He will then grab the corpse and take it back to his nest, and then leave. At this point, visiting his nest in area 13 will trigger the grimalkyne to spawn, and then run away. Go get a raw meat, and then head to area 15 where you’ll find him again, and then just follow your pallico’s instructions to join the plunderers.

Edit: So to answer a couple questions:

  • I say single player expedition because, like all the grimalkyne quests, your pallico is required to talk to the grimalkyne, and you leave them behind in parties of 3+. I did not have any luck getting this to work in a party of 2, but one person below says they did (but only for 1 of them and not the other), so YMMV.
  • There's not a whole lot you can do to force Odogaron to pick up the Legiana corpse, he just will if he feels like it. Someone said you could fight it in area 6 and it will eventually grab the corpse when it runs away, but I have not confirmed it. I do know that when I encountered Odogaron in area 6 once, my handler told me "It looks hungry, it's probably hunting for it's next meal," so I just left it alone.


 

 

Od siebie dodam w skrócie że u mnie kotek się pojawił zaraz po Queście w którym pierwszy raz spotkało się i trzeba było zabić  Odogarona.

Wróciłem do tej lokacji w trybie solo ekspedycji i kotek od razu tam był.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się robić te dodatkowe zadania (opisane jak opcjonalne)? Nie wiem czy robić je,czy lecieć dalej z fabułą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, KwieciuJr napisał:

Opłaca się robić te dodatkowe zadania (opisane jak opcjonalne)? Nie wiem czy robić je,czy lecieć dalej z fabułą

Opłaca się. Rób fabułę do póki dajesz sobie z nią radę. 

A tak to Śledztwa i opcjonalne misje i zbieranie na nowy ekwipunek.

 

@Nóżka

Dzięki, chodzę tam sam od kiedy spełniłem 2 pierwsze warunki.

Dzięki za tipa! Nie sądziłem że jest to aż tak randomowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, KwieciuJr napisał:

Opłaca się robić te dodatkowe zadania (opisane jak opcjonalne)? Nie wiem czy robić je,czy lecieć dalej z fabułą

Opcjonalne zadania często dodają coś w kantynie albo coś przy drzewie, gdzie hodujesz rośliny. Także zdecydowanie warto. Wystarczy je tylko raz zrobić, a tak to tłuc śledztwa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy analizę gierki od digital foundary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co to znaczy mamy serwer klanowy? na ps4? 
jak wygląda budowanie postaci? jest jakiś podział na klasy typu warrior, archer, rouge, druid itp?
 
Jak logujesz się online do gry, to gra przydziela Cie do losowo wybranej sesji sieciowej, może tam być max 16 graczy. Można założyć sobie prywatną sesję sieciową, nazwać ją i zaprosić do niej znajomych z którymi najczesciej grasz. Przy nastepnym uruchaminiu gry, łączysz się już do tej sesji i grasz z ziomkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakaś strona z buildami albo coś podobnego? Szukam powoli jakiegoś konkretnego ustawienia armoru pod switch axe bo odkryłem już high rank i trzeba się jakoś sensownie ubierać, a kupowanie kolejnych setów nie wchodzi w grę bo za dużo kasy już wszystko kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×