Skocz do zawartości
redo

Monster Hunter: World

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o ten high rank to taki NG+. Niby fabuła idzie dalej, ale ubijamy potwory od tych najsłabszych tyle, że teraz są dużo silniejsze i maja nowe ciosy. Do tego dochodzą różnie odmiany kolorów niektórych potworów i ich sety dają inne skille. Dodatkowo możliwość wciskania dekoracji ze skillami w pancerze (coś jak kamyczki w diablo czy jakoś tak). Możliwość zmiany koloru opancerzenia itd... Ogólnie Low Rank to taki tutorial i tak zawsze było w serii Monster Hunter. Zastanawiam się tylko czy jest jeszcze G Rank. Dlatego nie ma sensu robić dużo opancerzenia na Low Ranku, bo byle jaka zbroja na High będzie lepsza. Chociaż ja już bije High Rathalosa, a biegam dalej w zbroi z Low Diablosa :24_stuck_out_tongue:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matkobosko, to ileś Ty chłopie już naciorał w to, ja dopiero wszedłem do koralowej krainy a mam 30h.

Udało mi się znaleźć, że od 6* to jest high rank, o ile to prawda. No to w sumie nie aż tak daleko już :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gdzieś na dniach wyczytałem, że można tworzyć sekcje 16 osobowe, które są przydzielone na stałe, o ile się nie mylę. 
Jeśli to prawda, to sugerowałbym, utworzyć jakiś "serwereK" dla naszych grajków :1_grinning: gdzie byśmy domyślnie się łączyli i można by było  Huncić :1_grinning:

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Fuviks napisał:

Gdzieś na dniach wyczytałem, że można tworzyć sekcje 16 osobowe, które są przydzielone na stałe, o ile się nie mylę. 
Je

Gdzieś na dniach wyczytałem, że można tworzyć sekcje 16 osobowe, które są przydzielone na stałe, o ile się nie mylę. 
Jeśli to prawda, to sugerowałbym, utworzyć jakiś "serwereK" dla naszych grajków :1_grinning: gdzie byśmy domyślnie się łączyli i można by było  Huncić :1_grinning:

To się chyba nazywa oddział, chyba że to coś innego. Na tym górnym statku się to zakłada.  My już z @manoszek mamy, więc jak coś to zapraszam :24_stuck_out_tongue:

I o ile się nie mylę przy logowaniu jest opcja sesje oddziału.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra kupiona,  dziewczyny w pracy do 18 bedzie grane :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego tę grę można bardziej przyrównać patrząc pod gameplay? 

 

Jest to bardziej Dark Souls, Skyrim, Wiedźmin czy coś jeszcze innego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do czego tę grę można bardziej przyrównać patrząc pod gameplay? 
 
Jest to bardziej Dark Souls, Skyrim, Wiedźmin czy coś jeszcze innego? 
Soulsy z dinozaurami i dawką japońskiego absurdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, r0oFie napisał:

Do czego tę grę można bardziej przyrównać patrząc pod gameplay? 

 

Jest to bardziej Dark Souls, Skyrim, Wiedźmin czy coś jeszcze innego? 

 

Jak pisze @SephiroT Dark Souls bardziej, no poza tym "rolki" są? Są ;)

 

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poziom trudności też dark soulsowy czy pod tym względem jest bardziej przystępnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej przystępnie, choć walka wymaga czasu bo potwory mają sporo HP i głównie przez to. 

 

Zna ktoś rozwiązanie problemu z grą online, minowicie wyszujuje mi sesje a do żadnej nie jestem w stanie dołączyć - bład 5038f-mw1. 

 

Od premiery ani razu nie udało mi się zagrać online... 

Edytowane przez ClareS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, r0oFie napisał:

Poziom trudności też dark soulsowy czy pod tym względem jest bardziej przystępnie?

Bardziej przystępnie. Możesz uciec, bo nie jesteś ograniczony do małej areny, poza walkami na arenie :24_stuck_out_tongue: No i raczej nie padasz od jednego czy dwóch gongów. Możesz się leczyć ile tylko uda Ci się mieć przedmiotów leczących w ekwipunku, uciec, nazbierać ziół, narobić potionów i wrócić do walki. 

Walki są o tyle wymagające, że trwają często 10, 15, 20 minut. Jedyne co, to ogranicza Cię czas na wykonanie misji (50 minut, łącznie ze znalezieniem potwora) oraz ilość omdleń (czyli zgonów), ale po omdleniu boss się nie leczy.

Jednym miniutrudnieniem w stosunku do soulsów jest brak paska zdrowia potwora. Tylko po jego zachowaniu jesteś w stanie oszacować w jakim jest stanie.

No i oczywiście może się zdarzyć, że przybiegnie inny potwór i zaczną się lutować ze sobą, a Ty oberwiesz przy okazji :24_stuck_out_tongue:

Edytowane przez xavris
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chooy chciałbym równolegle zrobić inna broń, z efektem paraliż... Dlaczego nie mogę jej skrafcic?

Mam same znaki zapytania... (a droga do broni odblokowana)



Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, DigitalMan_PL napisał:

Chooy chciałbym równolegle zrobić inna broń, z efektem paraliż... Dlaczego nie mogę jej skrafcic?
Mam same znaki zapytania... (a droga do broni odblokowana)

Bo nie masz jeszcze materiałów wymaganych najprawdopodobniej. W sensie  że w ogóle się z nimi nie zetknąłeś, np jakieś coś z potwora, z którym nie walczyłeś.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Koralowych terenach, powiedźcie co to jest do kurw.... ten Superuchowiec (czy jak to się pisze)... Mam na to zadanie, aby ubić 10 czy tam 12 sztuk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest jakies gowienko ktore zbierasz z muszli na tej mapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponad 30 godzin w grze, a ja dopiero załapałem do czego służy siatka do łapania... :xzibit: Minus dla twórców za brak tutoriala na to (chyba że jestem głupi i coś pominąłem). :24_stuck_out_tongue:

Siatki używamy do łapania wszelakich małych żyjątek na mapach. Czyli wszystkie te małe wiewiórki, jakieś latające meduzy,  ważki itp. łapiemy w sieć. Jeszcze nie wiem do czego one są potrzebne ale nałapać nie zaszkodzi.

 

Niestety tak długo jak nie zetkniemy się z danym materiałem chociaż raz, to na ekranie ulepszania broni nie będziemy widzieli co to jest za część która nam akurat brakuje.

Nie wiem czy traktować to jako + czy -, bo z jednej strony jest to fajne i wymusza trochę eksplorację żeby samemu wszystko odkrywać, a z drugiej chciałby człowiek wiedzieć czego mu brakuje i co ma farmić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te małe żyjątka dają Ci punkty badań. No i możesz je sobie wypuścić w pokoju, żeby sobie biegały :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy też nie macie glosow podczas dialogo, tylko napisy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, princ18 napisał:

Wy też nie macie glosow podczas dialogo, tylko napisy? 

Tylko niektóre dialogi są całe z głosami. Tak to większość to sam tekst.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, KOMARZYSKO napisał:

Tak. Często wokal zanika i kij wie czemu.

Nic nie znika. Po prostu nie nagrali tego - miedzy innymi dlatego fabula w tej grze zajmuje 60h. Do tego nie da sie przewijac cutscenek, tekst trzeba czytac... to zawsze zajmuje wiecej czasu :rofl: Ale i mniej wazy na dysku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak. Często wokal zanika i kij wie czemu.
Tylko niektóre dialogi są całe z głosami. Tak to większość to sam tekst.
Jak prawi@czacha79 wszystko działa :) postać "przebakuje" jakieś słowo pod nosem i tyle... Natomiast nie ma tu 100 voice actingu(czy jak się to zwie)...
Swoją drogą nie ma i już kminie co nie działa... Kiedyś nie było W OGÓLE i ludzie żyli...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wyglada to mega slabo, jak rpgi z szaraka. Zdanie ma kilkanascie słów a postać wymawia pierwsze trzy słowa a potem... czytaj tekst. Jedyny minus na tej perełce. Póki co.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa myslalem, ze to jakis blad bo niektore postacje ruszaja ustami ale nie ma glosu. 

 

No nic trzeba przywyknac 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez uwazam ze jest to glupie i wieje gatunkiem gier klasy B, gdzie dialogow sie nie nagrywa dla oszczednosci czasu i miejsca na nosniku. Ale tutaj mowimy o tytule AAA. I to ze nasza postac jest niema ...... serio? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×