Skocz do zawartości
redo

Monster Hunter: World

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Banan91PL napisał:

czy to prawda ze na jednej mapie może być 16 osób ? Nasza drużyna 4 osobowa plus 3 inne randomowe które tez sobie polują ?

 

Pierwsze slysze, na pewno 16 osob moze byc w hubie centralnym, nie wiem jak podczas samych huntow, jednak watpie troche.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem cyfrę
Za 6 minut będzie na dysku ale zagrać będę mógł dopiero za 7h i 30min dopiero.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem cyfre deluxe bo mnie games4you sosnowiec wyrukal w czoko wiec ich strata :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja objechałem miasto po pracy i jedyne co z tego mam to zimny obiad na stole...

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilem cyfre deluxe bo mnie games4you sosnowiec wyrukal w czoko wiec ich strata :24_stuck_out_tongue:
Ja kupiłem wersje standard bo 40zl trochę ciężko było mi dorzucić dla jakis fryzur, malowań, gestów i avatarow. Chyba, że było coś jeszcze o czym nie wiem ale podobno będzie można dokupić w razie co pakiet deluxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same smiecie, ale chcialem im troche wiecej pieniazkow do kabzy wpakowac za to ze wreszcie wyrwali sie ze szponow nintendo xd

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Frost Prime napisał:

Kurde...wysokie te noty dają tej grze...hmmm może by się jednak skusić na to...

 

tenor.gif

 

btw. bedzie spolszczenie, obstawiam ze mocno smieszne nazwy wymysla. xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, One Post Man napisał:

Ja kupilem cyfre deluxe bo mnie games4you sosnowiec wyrukal w czoko wiec ich strata :24_stuck_out_tongue:

 

coś bliżej możesz powiedzieć na ten temat? :1_grinning: Bo sam złożyłem rezerwacje w M1 Czeladź ale mam obawy, ze tego nie dostanę jutro :1_grinning: A jak coś to też zawijam cyfrę :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Lavvok napisał:

 

coś bliżej możesz powiedzieć na ten temat? :1_grinning: Bo sam złożyłem rezerwacje w M1 Czeladź ale mam obawy, ze tego nie dostanę jutro :1_grinning: A jak coś to też zawijam cyfrę :1_grinning:

 

Mieli miec dzisiaj na stanie a okazalo sie ze maja tylko wersje Xboxowe... xboxowe xd = moja reakcja https://youtu.be/cDphUib5iG4?t=4m36s

 

Na PS4 jutro niby maja byc ale pierdziele, nie czekam, chce dzisiaj juz pograc w nocy. :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z osób zamawiających w Media Expert dostał grę już dziś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Nóżka napisał:

Czy ktoś z osób zamawiających w Media Expert dostał grę już dziś?

Nie. Media Expert nigdy przed premierą nie puszcza gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Nóżka napisał:

Czy ktoś z osób zamawiających w Media Expert dostał grę już dziś?

 

Ktos chyba stronę wcześniej pisal, ze dostał. Ja się zaraz przekonam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, KwieciuJr napisał:

 

Ktos chyba stronę wcześniej pisal, ze dostał. Ja się zaraz przekonam

Ktoś pisał że dostał sms że Euro mozna odebrać ale nikt nie napisał że ma pudełko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to temat o grze czy temat gdzie dostać pudełko i czy wydają dzień przed premiera? kto ma a kto nie ma pudełka? Nie dziwie się ze forum umiera. Pozdrawiam 

Edytowane przez Banan91PL
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Banan91PL napisał:

Panowie to temat o grze czy temat gdzie dostać pudełko i czy wydają dzień przed premiera? kto ma a kto nie ma pudełka? Nie dziwie się ze forum umiera. Pozdrawiam 

Sam piszesz nie na temat zamiast zgłosić posty :24_stuck_out_tongue:

Ludzie przeżywają bo jest maga hit i każdy chce grać i kombinuje gdzie da się kupić.

 

A żeby było tematycznie to ciekawe jak wypada spolszczenie w grze bo w recenzji na gol widziałem że Palico (kot biegajacy z nami) to koleżkot :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolezkot to całkiem sympatyczne tłumaczenie :) polonizacja póki co spoko, ale pograłem na razie z godzine :) angielskie głosy bardzo przyjemne, bałem się że będą drętwe.

Jak na razie gra robi świetne wrażenie :)

Jutro rano napisze coś więcej, jak pogram trochę dłużej :)

I nie rozumiem tych oburzeń o pytania czy ktoś odebrał pudło czy nie. Ale co kto lubi.

Edit. Nie bardzo wiem skąd wziąć te bonusy za preorder... Tzn wiem gdzie je odebrać w grze, ale nie mam żadnego kodu w pudełku ani nic...

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Recenzja od weterana serii MH. Potwierdza że samo przejście fabuły zajmuje ponad 50 godzin (komuś kto serię już zna i wie co i jak), a później jest podobno jeszcze sporo dodatkowego contentu. Potworki z bety faktycznie były bardzo ułatwione i w pełnej wersji walki z nimi wyglądają zdecydowanie inaczej i niejednokrotnie się ginie.

 

Przeszedłem się do mojego pobliskiego ME w Bydgoszczy i dostałem informację że grę już mają na stanie, ale sprzedać dziś jeszcze niestety nie mogą. Za to Pan powiedział mi że mają aż całe 3 sztuki gry w wersji na PS4, także mimo iż nie jest to jakiś znany tytuł i nie spodziewam się tłumów rzucających się na grę, to pojadę jutro kupić z samego rana. :1_grinning:

 

Oceny też mówią same za siebie:

 

1h25ad8rd6c01.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, że jeden sklep wydaje a inny nie. Pytałem już o to @DigitalMan_PL na poprzedniej stronie, ale musiał nie zauważyć w edytowanym poście :24_stuck_out_tongue:

A skoro weteranom zejdzie w grze 40h, to śmiało mogę założyć, że mi zejdzie 2 razy tyle :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwne, że jeden sklep wydaje a inny nie. Pytałem już o to [mention=52712]DigitalMan_PL[/mention] na poprzedniej stronie, ale musiał nie zauważyć w edytowanym poście :24_stuck_out_tongue:
A skoro weteranom zejdzie w grze 40h, to śmiało mogę założyć, że mi zejdzie 2 razy tyle :24_stuck_out_tongue:
Zaraz się zwolni mój komp,to odpowiem na to pytanie... :) nie chce mnie się klepac z telefonu (odpowiedź na podstawie 12 lat obserwacji i doświadczenia, oraz współpracy z Cdp, cenega, UBI, EA + wieloma innymi, a nawet z City Interactive za czasów gdy w ofercie mieli tylko "gry do kosza" za 5zl :24_stuck_out_tongue:)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w euro nie wydali i dopiero w poniedzialek bede mogl kupic. Juz mi koles chcial wydac ale przelozony w ostatniej chwili sobie przypomnial, ze premier dopiero jutro. 

 

Napisy pl sa w patchu tak? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, princ18 napisał:

Mi w euro nie wydali i dopiero w poniedzialek bede mogl kupic. Juz mi koles chcial wydac ale przelozony w ostatniej chwili sobie przypomnial, ze premier dopiero jutro. 

 

Napisy pl sa w patchu tak? 

Serio? Niezłe jaja.

Napisy z tego co kojarzę są w patchu, ale sam patch jest całkiem mały jak na możliwości patchów day one, nieco ponad 800 mb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

26 minut temu, princ18 napisał:

Mi w euro nie wydali i dopiero w poniedzialek bede mogl kupic. Juz mi koles chcial wydac ale przelozony w ostatniej chwili sobie przypomnial, ze premier dopiero jutro. 

 

Napisy pl sa w patchu tak? 

 

17 minut temu, xavris napisał:

Serio? Niezłe jaja.

Napisy z tego co kojarzę są w patchu, ale sam patch jest całkiem mały jak na możliwości patchów day one, nieco ponad 800 mb.

 

Przeczytaj mój post, zrozumiesz... A swoją drogą wkurwia mnie takie gówniarskie myślenie.... (bez obrazy do WAS, nic nie mam bo nie rozumiecie jak ta branża działa)....

 

Godzinę temu, xavris napisał:

Dziwne, że jeden sklep wydaje a inny nie. Pytałem już o to @DigitalMan_PL na poprzedniej stronie, ale musiał nie zauważyć w edytowanym poście :24_stuck_out_tongue:

Łod początku bez zbędnego owijania w bawełnę ;)

 

Data premiery gry to 26, więc właśnie OD TEGO DNIA (słowo OD jest w tym kluczowe) gra powinna wylądować na sklepowych półkach...

 

Data premiery jest tak zwaną barierą po której tytuł trafia do sprzedaży dla klienta końcowego. Przed tym terminem obowiązuje embargo (tak jako ciekawostka to często obowiązuje ono także na np. recenzje i pomimo posiadania recenzji złych/dobrych portale NIE MOGĄ jej opublikować przed danym terminem, ma to chociażby na celu ograniczenie ZNIECHĘCENIA do danego tytułu złymi ocenami) za którego złamanie (czyli wystawienie do sprzedaży gry przed tym terminem) dana sieć może zostać obarczona karą pieniężną (często dotkliwą).... Tyle teorii ;)

 

W praktyce w Polsce bardzo często łamane jest embargo i gry lądują na półki przed premierą (lub są wydawane na kasie właśnie) i zaczyna się taka mini burza offtopu, gdzie kupiliście? wydali wam? nie mogę odebrać WTF, głpi hooy mi nie dał MOJEJ gry... itp. itd.

 

Przyjmijmy, że odbieracie grę przed terminem w sklepie EURO i właśnie ta sieć zostaje za to obarczona karą (bo embargo ma zapewnić taką samą dostępność tytułu, w dniu premiery dla każdego, oraz za pobiedź właśnie nieuczciwej konkurencji i sprzedażą gry przed terminem), koszty ,kary więc są kierowane w dół, czyli jakąś tam część ponoszą PRACOWNICY tego sklepu i KIEROWNIK. Jak to się mówi kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :24_stuck_out_tongue:

 

Więc pracownik sklepu wydaje towar bo albo jest nie świadomy zagrożenia/kary, lub ma tow dupie "bo przecież i tak tego nikt nie sprawdza" (a błąd bo faktycznie sprawdzają)...

 

Oczywiście są sklepy które NIE WYDAJĄ gry i masz takiego gówniaka co sra po siebie, lub co gorzej dorosłego faceta co "strzela z dupy" bo to JEGO gra (żadna jego kur!!! :P) i w imię czego obsada sklepu ma ryzykować, że im przez XX miesięcy będą po premii yebali + dostaną wpisy do akt (za łamanie regulaminu itp.)?? Niech spier... i przyjdzie jutro odebrać.kupić na premierę frajer....

 

Z mojej strony niejednokrotnie pamiętam wizyty przedstawiciela SCEP (Sony Computer Entertainment Polska dla mało ogarniętych), który to z 1-2 dni przed premierą potrafił objechać kilkadziesiąt sklepów (w MSHP) aby sprawdzić czy jest zatowarowanie i materiały marketingowe oraz czy nie ma za wcześnie na półce tego...

BTW: Pozdrawiam Paweł P. pamiętaj piliśmy razem wódkie w Hiltonie :24_stuck_out_tongue:

 

Inna kwestia to sprawa gdy embargo jest złamane EWIDENTNIE (często robił to Empik za czasów, gdy miał więcej gier, zresztą już i tak leżą i kwiczą :24_stuck_out_tongue: kolejny raz), a konkurencja nie śpi i wtedy ludzie kminią kurcze oni złamali i już zarabiają, a my co?? Gorsi? I leci lawina, każdy na szybkiego wystawia na półki i zaczyna się handel....

 

1 godzinę temu, Nóżka napisał:

Przeszedłem się do mojego pobliskiego ME w Bydgoszczy i dostałem informację że grę już mają na stanie, ale sprzedać dziś jeszcze niestety nie mogą. Za to Pan powiedział mi że mają aż całe 3 sztuki gry w wersji na PS4, także mimo iż nie jest to jakiś znany tytuł i nie spodziewam się tłumów rzucających się na grę, to pojadę jutro kupić z samego rana. :1_grinning:

 

Co do samego MediaExpert, główny problem tej sieci to ilość sklepów :24_stuck_out_tongue: jest ich ponad 400!! (nayebali jak bidronek), "zakupowiec" kupuje 1500-2000 szt, jednej gry, a premier w hooy przeca jest... I co to jest 3-4 szt. na sklep?? gówno, ale przecież zostało kupione aż 2k sztuk!! (3-4 a 2k robi różnicę :24_stuck_out_tongue: ). Poza tym ta sieć trzyma się daty premier embarga do tego stopnia, że jest wewnętrzna blokada systemowa i zeskanowanie na kasie gry nic nie daje, bo nawet ją posiadając, system jej nie pozwala skasować... Więc dupa, z odbiorem wcześniej w ME (no chyba, że preorder to gwarantuje, np. tak było z Fifa 18 Edycją Ronaldo...)

 

Na szybkiego i pokrótce :24_stuck_out_tongue: Pasi??

 

MODY, ADMINY przepraszam, ża offtop, ale kilka słów się przyda a i nadmiar wiedzy nikogo nie zabił...

Edytowane przez DigitalMan_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

 

 

 

Przeczytaj mój post, zrozumiesz... A swoją drogą wkurwia mnie takie gówniarskie myślenie.... (bez obrazy do WAS, nic nie mam bo nie rozumiecie jak ta branża działa)....

 

Łod początku bez zbędnego owijania w bawełnę ;)

 

Data premiery gry to 26, więc właśnie OD TEGO DNIA (słowo OD jest w tym kluczowe) gra powinna wylądować na sklepowych półkach...

 

Data premiery jest tak zwaną barierą po której tytuł trafia do sprzedaży dla klienta końcowego. Przed tym terminem obowiązuje embargo (tak jako ciekawostka to często obowiązuje ono także na np. recenzje i pomimo posiadania recenzji złych/dobrych portale NIE MOGĄ jej opublikować przed danym terminem, ma to chociażby na celu ograniczenie ZNIECHĘCENIA do danego tytułu złymi ocenami) za którego złamanie (czyli wystawienie do sprzedaży gry przed tym terminem) dana sieć może zostać obarczona karą pieniężną (często dotkliwą).... Tyle teorii ;)

 

W praktyce w Polsce bardzo często łamane jest embargo i gry lądują na półki przed premierą (lub są wydawane na kasie właśnie) i zaczyna się taka mini burza offtopu, gdzie kupiliście? wydali wam? nie mogę odebrać WTF, głpi hooy mi nie dał MOJEJ gry... itp. itd.

 

Przyjmijmy, że odbieracie grę przed terminem w sklepie EURO i właśnie ta sieć zostaje za to obarczona karą (bo embargo ma zapewnić taką samą dostępność tytułu, w dniu premiery dla każdego, oraz za pobiedź właśnie nieuczciwej konkurencji i sprzedażą gry przed terminem), koszty ,kary więc są kierowane w dół, czyli jakąś tam część ponoszą PRACOWNICY tego sklepu i KIEROWNIK. Jak to się mówi kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :24_stuck_out_tongue:

 

Więc pracownik sklepu wydaje towar bo albo jest nie świadomy zagrożenia/kary, lub ma tow dupie "bo przecież i tak tego nikt nie sprawdza" (a błąd bo faktycznie sprawdzają)...

 

Oczywiście są sklepy które NIE WYDAJĄ gry i masz takiego gówniaka co sra po siebie, lub co gorzej dorosłego faceta co "strzela z dupy" bo to JEGO gra (żadna jego kur!!! :P) i w imię czego obsada sklepu ma ryzykować, że im przez XX miesięcy będą po premii yebali + dostaną wpisy do akt (za łamanie regulaminu itp.)?? Niech spier... i przyjdzie jutro odebrać.kupić na premierę frajer....

 

Z mojej strony niejednokrotnie pamiętam wizyty przedstawiciela SCEP (Sony Computer Entertainment Polska dla mało ogarniętych), który to z 1-2 dni przed premierą potrafił objechać kilkadziesiąt sklepów (w MSHP) aby sprawdzić czy jest zatowarowanie i materiały marketingowe oraz czy nie ma za wcześnie na półce tego...

BTW: Pozdrawiam Paweł P. pamiętaj piliśmy razem wódkie w Hiltonie :24_stuck_out_tongue:

 

Inna kwestia to sprawa gdy embargo jest złamane EWIDENTNIE (często robił to Empik za czasów, gdy miał więcej gier, zresztą już i tak leżą i kwiczą :24_stuck_out_tongue: kolejny raz), a konkurencja nie śpi i wtedy ludzie kminią kurcze oni złamali i już zarabiają, a my co?? Gorsi? I leci lawina, każdy na szybkiego wystawia na półki i zaczyna się handel....

 

 

Co do samego MediaExpert, główny problem tej sieci to ilość sklepów :24_stuck_out_tongue: jest ich ponad 400!! (nayebali jak bidronek), "zakupowiec" kupuje 1500-2000 szt, jednej gry, a premier w hooy przeca jest... I co to jest 3-4 szt. na sklep?? gówno, ale przecież zostało kupione aż 2k sztuk!! (3-4 a 2k robi różnicę :24_stuck_out_tongue: ). Poza tym ta sieć trzyma się daty premier embarga do tego stopnia, że jest wewnętrzna blokada systemowa i zeskanowanie na kasie gry nic nie daje, bo nawet ją posiadając, system jej nie pozwala skasować... Więc dupa, z odbiorem wcześniej w ME (no chyba, że preorder to gwarantuje, np. tak było z Fifa 18 Edycją Ronaldo...)

 

Na szybkiego i pokrótce :24_stuck_out_tongue: Pasi??

 

MODY, ADMINY przepraszam, ża offtop, ale kilka słów się przyda a i nadmiar wiedzy nikogo nie zabił...

Digi bierzesz wersje na najlepsza konsole na świecie czy na ps4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×