Skocz do zawartości
Patricko

Shadows Die Twice

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie ze mozna pokombinowac z saveami jak w BB zeby zaliczyc trzy zakonczenia a ostatnie i tak na ng+ :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, krzyzak86 napisał:

Wiecie ze mozna pokombinowac z saveami jak w BB zeby zaliczyc trzy zakonczenia a ostatnie i tak na ng+ :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Panie toż to herezja. Prawilny fan soulsów przechodzi wszystko sam :D

Dziwi mnie trochę to, że nie ma jakichś bardzo skomplikowanych faktów. W sensie, że fabuła jest taka dosyć przynajmniej dla mnie przejrzysta. W Bloodborne wszystko było bardziej zagadkowe itp Teraz przede mną przeciwnik który ma 3 życia...:obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ze mozna pokombinowac z saveami jak w BB zeby zaliczyc trzy zakonczenia a ostatnie i tak na ng+ 12_slight_smile.png  

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Na XO, to chyba nie przejdzie bo nie wiem czy jest możliwość wgrywania save z pena. Akurat w tej grze to na plus!

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie gram i jedna rzecz nie daje mi spokoju.
Smoczy Mór.
Jeśli jakiś NPC zachoruje to tylko kaszle, czy mogą być poważniejsze następstwa?
Raz zdobyłem przedmiot do uleczenia tego przy ognisku, tzn posążku :)
Ale teraz mam goły ekwipunek.
Fascynująca gra, jak każda od FromSoftware w XXI wieku. Tylko czasu na granie brak.
Nocki w pracy, dzieciaki do komunii i co chwilę jakieś wizyty u pedo... tzn księdza.
Na przyszły tydzień z premedytacją idę na drugą zmianę i nocki z konsolą będą się kończyć o 7 rano myślę.
A logitech G29 zakupiona 3 tyg temu grzecznie odłożona do szafy.
Platyna w Soulsach ma priorytet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smoczy mór z tego co wiem nikogo nie zabije. Jedyne co robi, to blokuje questy u postaci, bo nie można z nimi rozmawiać o pierdolach.

Dynksy do usuwania tego dziadostwa są też ograniczone (nie wiem ile sztuk jest łącznie) ale też z tego co zrozumiałem raz użyte leczy wszystkiech chorych.

Choróbsko pieprzone znacząco komplikuje beztroskie uczenie się bossa :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




Choróbsko pieprzone znacząco komplikuje beztroskie uczenie się bossa


Ta choroba postępuje po zgonie czy po wskrzeszeniu?
Zawsze mam dylemat co wybrać w trakcie porażki i zawsze wybieram śmierć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, adick007 napisał:


 

 


Ta choroba postępuje po zgonie czy po wskrzeszeniu?
Zawsze mam dylemat co wybrać w trakcie porażki i zawsze wybieram śmierć.

 

Tylko po zgonie. Co mnie w sumie dziwi, bo spodziewałem się, że będzie następować po wskrzeszaniu 

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po każdym zgonie i tak następuje ostateczne wskrzeszenie przecież :smart:
Nie wiem czy takie ograniczone. Można kupić sobie (i podobno dalej w grze też bez problemu to wyleczysz). Przy walce z głównymi bossami zauważyłem, że jak mam wszystkich zdrowych to co drugi zgon przywołuje Boską Pomoc i w ogóle nie nakłada się Smoczy Mór na NPCów. Chyba, że tak mi się przyfarciło po prostu.

Wczoraj w ogóle miałem takie zagrania IQ200, że szkoda gadać :siara:
1. Mam sobie Brzemię nałożone, żeby pogrindować na mobkach i zapomniałem przed walką z bossem wyłączyć. DWA RAZY :xzibit:
2. Zabijam już bossa i zamiast wcisnąć ostateczne R1 na dobicie to sobie robiłem print screena, żeby kumplowi wysłać :LUL: Zgadnijcie jak się walka skończyła...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Wodna O’Rin nabija mi całą posture jednym kombo nawet jak zablokuje jej wszystkie uderzenia?:(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i kolejny wariat, co w 45 min gierkę skończył. Nie, no jak mam skończyć w jeden wieczór, to szkoda siana :vxoAZzf:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, krzyzak86 napisał:

Dlaczego Wodna O’Rin nabija mi całą posture jednym kombo nawet jak zablokuje jej wszystkie uderzenia?:(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jest moment w tym jej combo że ona ładuje ciężki atak to wtedy możesz skoczyć jej na głowę. To jakby nabije dmg na jej posturę która jest jakby hmmm nie stała tylko długo się trzyma. Coś zablokujesz, skoczysz na głowę kilka razy i załatwiona.

Ja jestem przed ostatnim bossem (mam nadzieje)...jest...ciężko. Załatwiłem nawet większość opcjonalnych. 

Dziwi mnie jedynie fakt, że to ostatnia lokacja a ja wciąż nie zdobyłem ani jednego przedmiotu do ostatecznego ulepszenia protez...

Aaaaa przeszukując Podzamcze trafiłem na ... jakby to powiedzieć - jak ktoś w Bloodborne walczył z Lawrencem to szybko skojarzy. MA-SA-KRA!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po walnięciu w dzwon utrudniający grę dostajemy automatycznie przedmiot do resetowania tego stanu.
Przy kolejnym walnięciu też wypada ten przedmiot lub jest on wielokrotnego użytku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak.

Doczytałem pytanie do końca xD przy każdym użyciu dzwonu dostajesz dynks do usunięcia buffa.

 

Ilość ścieżek do wyboru zaczyna mnie przerastać. Jestem jeszcze raczej na dość wczesnym etapie gry, mam tylko jednego głównego bossa ubitego, ale chyba 7 mniejszych. O ile dobrze liczę mam 4 drogi do wyboru, a pewnie każda gorsza od poprzedniej :p

 

dalej uważam, że gra jest trudniejsza niż ich wcześniejsze produkcję, do tego dalej uważam, że jest mniej sprawiedliwa. Jednocześnie dodanie linki i możliwość pełnej eksploracji poziomu, podchody na bossów itp dają taka frajdę, że głowa mała.

Edytowane przez xavris
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba trochę czasu poświęcić na naukę systemu parowania i robi się już nie tak strasznie.
A okienko czasowe na parry w porównaniu do DS jest ogromne.
Gra nie pomaga w ułatwieniu sobie rozgrywki tym, że bez ubijania głównych bossów nie podbijemy siły ataku.
A farming "dusz" daje "jedynie" nowe umiejętności.
Dla tych, którzy są na początku polecam wyuczyć się ciosu podczas skoku. Przydatne.
I jeszcze jedno, pewnie oczywiste - przy przytrzymaniu kółka jest sprint :)
Odkryłem to w jakiejś 10 godzinie gry LOL.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xavris napisał:

dodanie linki i możliwość pełnej eksploracji poziomu, podchody na bossów itp dają taka frajdę, że głowa mała.

Zabijanie po cichu daje niesamowitą satysfakcję. Momentami czuje się jak kiedyś pykajac w Tenchu. 

Właśnie ukończyłem bieganie po mt. Senpou i jest to jak do tej pory najbardziej klimatyczna miejscówka w całej grze. No po prostu piękna. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie każdy zauważył, że podczas animacji finishera jesteśmy te 3 sekundy nieśmiertelni.
Często to wykorzystuję w zwarciu z większą grupką przeciwników.
Ciekawe czy jakaś łatka usunie to ułatwienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to zastępuje klatki nieśmiertelności z turlania i zostanie w grze. Poza tym musieliby dodać animacje zgonu w trakcie wykonywania dobicia. 

 

Myślałem, że będzie gorzej, ale dzisiaj 3 minibossów pykniętych z rana. Siedem Włóczni, Lone Shadow i Ashina Elite w sumie bez obrażeń. Oczywiście taki cheese, że się Unia odezwała, że normy nabiałowe przekroczone :LUL:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guardian Ape gryzie piach. Kolejny świetny boss. Jakby ktoś miał problemy to

Spoiler

w pierwszej fazie petardy na protezie go ogłuszają, ale trzeba obiegać bo jebaniutki uderza łapami po ogłuszeniu. Druga faza to włócznia na protezie robi robotę. Jak zaczyna combo to blokować/parować i na koniec robi ogromny zamach znad głowy i trzeba sparować wtedy boss jest chwilę ogłuszony i można mu wcisnąć kilka ciosów, ale co lepsze to zaraz po sparowaniu zapodać mu włócznię 2 x r2 i to mu już grubo zjada energii i postawy. Powtórzyć ze 3 razy i bossa nie ma.

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też moim zdaniem nieśmiertelność przy dobijaniu przeciwnika jest celowa i jest takim samym ułatwieniem niż iframes. Jak dla mnie to wynika z tego, że tu walka z kilkoma przeciwnikami jest trudniejsza niż w bb i ds.

W ogóle to cholerstwo jest trudniejsze :p 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, xavris napisał:

Też moim zdaniem nieśmiertelność przy dobijaniu przeciwnika jest celowa i jest takim samym ułatwieniem niż iframes. Jak dla mnie to wynika z tego, że tu walka z kilkoma przeciwnikami jest trudniejsza niż w bb i ds.

W ogóle to cholerstwo jest trudniejsze :p 

Nie bez znaczenia jest też fakt, że później odblokowuje się skill który regeneruje trochę HP lub całe HP po finisherze. W grze jest jakieś 40 bossów i minibossów ogółem bo można zdobyć jakieś 40 koralików. Ja mam 8 grubych i 3 małe czyli jestem już w końcówce. Jeden boss natomiast powtarza się 3x, a drugi bodajże 5x. Zakończyłem quest karpia, ale co się ochodziłem to masakra. Na ostatnie rozwiązanie to w sumie trafiłem już przypadkiem bo byłem zrezygnowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany ja to nub jestem ale nie macie tak że jak ubijacie finisherem jakiego moba, to reszta (o ile macie jeszcze ze 2 czy 3 przeciwników) tak jak by na sekundę że zgroza się cofa?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pany ja to nub jestem ale nie macie tak że jak ubijacie finisherem jakiego moba, to reszta (o ile macie jeszcze ze 2 czy 3 przeciwników) tak jak by na sekundę że zgroza się cofa?

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka


No tak jest to skonstruowane.
Ułatwia nieco życie.
A i w sumie podczas finishera animacje ataku od przeciwników i przyjmowane ciosy byłyby pewnie komiczne.

Panowie, koraliki lecą tylko z mini bossów czy można też je znaleźć jako przedmiot do podniesienia?
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podnieść raczej nie ale można kupić:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, adick007 napisał:

Panowie, koraliki lecą tylko z mini bossów czy można też je znaleźć jako przedmiot do podniesienia?

Kilka można znaleźć, ale to nie więcej niż 3 sztuki o ile dobrze pamiętam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe sprostowanie, wlasnie jeden znalazłem:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×