Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Śmianie się z pierwszego trailera już jest niemodne, ale nie mogłem tego nie wrzucić xD

Wrzucam z telefonu, nie wiem czy się filmik będzie tak odpalał, najwyżej wklejenie później gołego linka.

Nadmieniam tez, że dla mnie trailer był spoko,ale ten filmik mnie rozwalił :p

Edytowane przez xavris
  • Thanks 1
  • Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@xavris

Gdyby tak wyglądał trailer to preoderek byłby w koszyku szybciej niż browar w piątek po robocie. 

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cicho jak na stypie u wujka Zenka.
Materiałów wypływ teraz od cholery i to od jakichś kompletnie nieznanych mi jutuberów:
1. o lataniu

2. pojazdy + holowanie

3. różne pierdoły tzn. to są właśnie te detale

Wywiad z Berlinem o supresji itd.

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest cicho bo po pierwszym trailerze wszyscy stwierdzili, że gra jest beznadziejna i mają na nią wyjebane. Czas przerzucić się na pokemony. 

Wczoraj poszukałem trochę filmików z gempleja, ale bez zbędnego pierdolenia, tylko czysta rozgrywka. Coraz bardziej mi się podoba. Nawet gra snajperem jakby trochę inna, ale wiadomo, wszystko wyjdzie w praniu, jak będę miał pada w łapie i grę w napędzie. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ja tam się jaram i biorę, martwią mnie te kosmetyki trochę, ale mam to szczerze w dupie. Chcę po prostu znowu II WŚ po tylu latach :3

Edytowane przez riddi_962

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mnie to nie martwi ani trochę, po pierwsze, nie zamierzam z tego korzystać, po drugie, było już info, że skórki nie przekroczą pewnych norm (pewnie będzie to wyglądać jak w bf1, fajne kamo na pukawki i pojazdy, tylko za kasę). 

Dawać mi tę grę, natentychmiast. 

Zresztą nawet ostatnio włączony przeze mnie bf4 stwierdził, że ma dosyć :D
DSC_0157.jpeg

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, okoni napisał:

Mnie to nie martwi ani trochę, po pierwsze, nie zamierzam z tego korzystać, po drugie, było już info, że skórki nie przekroczą pewnych norm (pewnie będzie to wyglądać jak w bf1, fajne kamo na pukawki i pojazdy, tylko za kasę). 

Dawać mi tę grę, natentychmiast. 

Zresztą nawet ostatnio włączony przeze mnie bf4 stwierdził, że ma dosyć :D
DSC_0157.jpeg

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

Przecież nie tylko pojazdy/ brońki ale postacie też.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, ale w ramach pewnego wojennego kanonu, bez różowych rajstop, ani takich tam poyebanych ciuszków. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 15.06.2018 o 09:12, okoni napisał:

Jest cicho bo po pierwszym trailerze wszyscy stwierdzili, że gra jest beznadziejna i mają na nią wyjebane. Czas przerzucić się na pokemony. 

Wczoraj poszukałem trochę filmików z gempleja, ale bez zbędnego pierdolenia, tylko czysta rozgrywka. Coraz bardziej mi się podoba. Nawet gra snajperem jakby trochę inna, ale wiadomo, wszystko wyjdzie w praniu, jak będę miał pada w łapie i grę w napędzie. 

Tu Cię rozczaruję Okoniu, bo nowe Pokemony też wyglądają chu... :( Nie ma walk z dzikimi Poksami tylko łapanie jak w Pokemon GO.

A w temacie:
Ta zamknięta alfa podobno ma być tylko na PC :/ i mają (uwaga!) dodać powietrzne takedowny tzn. coś w stylu zeskakiwania z nożem na przeciwnika - Mario style. Tym sposobem w pięknym stylu klamrą spinam post sponsorowany przez Nintendo.
(źródełko: BFBulletin na Twitterze - polecam)

PS. Wyciekły pierwsze nagrania nowych frakcji. Na początek francuscy spadochroniarze:
https://img-9gag-fun.9cache.com/photo/a3Kb2r5_460svvp9.webm

Edytowane przez The_Siemek
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem Wam, że jak zawsze leję ciepłym sikiem na singla w BFach tak ta historia jest całkiem ciekawa :)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi