Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne debilne pytanie :P

Czy jedna część BF na tyle nie różni się od innych, że będąc wyjadaczem w jednej z automatu będzie się wyjadaczem w innej? Zastanawiam się, ile sensu by miało kupienie BF1 dla poćwiczenia przed BFV, zakładając że mam ze strzelania na konsoli blisko 500h doświadczenia z overwatcha :P Czy jednak zupełnie inne realia sprawią, że to będą zupełnie różne gry? Pomijam podobieństwo trybów gry oczywiście, bo to na pewno będzie jeden pies.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie trochę w tym prawdy jest, ale akurat cała mechanika strzelania ma być podobna bardziej do tego co było w BF3 i 4, więc BF1 to średni trening. Na pewno ogranie nie przeszkodzi - chociaż zdarzały się takie różnice między grami (zwłaszcza przy BF1), że sporo osób odrzucały.
Zakładam, że jednak sporo rozwiązań będzie podobnych do tego co zostało wprowadzone w BF1. No i różnica między Overwatchem a BFami jest bardzo duża. Chyba lepiej w BF4 poćwiczyć - taniej, sporo osób jeszcze gra i feeling strzelania bliższy temu co ma w BFV być.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat z przesiadką z jednego bfa, na drugi (bez różnicy która cześć), nie mam żadnych problemów. Gorzej mi idzie jak chcę pograć w coś innego, widocznie to już takie przyzwyczajenie w mięśniach rąk. 

I nigdy też nie przypominam sobie, że gdy wychodził nowy bf, miałem jakieś dłuższe problemy z klawiszologią i feelingiem. 

A co do poćwiczenia, rzeczywiście warto postrxelać się w bf4, jest do kupienia za grosze, serwery pełne, dużo Polaków, tylko grafa trochę szczypie w oczy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

O gurwa, właśnie zauważyłem, że na storze są battlefield 4, hardline i 1 z dodatkami za 79 zł wszystkie. W sumie niezgorsza okazja chyba :)

Single są jakieś przyjemne w tych grach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnie, na weekend do przejścia. Każda z gier ma jakiś tam wzniosły element przekazu, przyjaźń, dobro, szacunek, poświęcenie i takie tam blablablabla. Ja akurat wszystkie single zaliczyłem, ale ludzie ogólnie narzekali, że płytkie to strasznie. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, okoni napisał:

Średnie, na weekend do przejścia. Każda z gier ma jakiś tam wzniosły element przekazu, przyjaźń, dobro, szacunek, poświęcenie i takie tam blablablabla. Ja akurat wszystkie single zaliczyłem, ale ludzie ogólnie narzekali, że płytkie to strasznie. 

Nie no wiesz, ja się po fpsach nie spodziewam fabularnych przeżyć na poziomie lasf of us czy sileny hilla :) Chodziło mi o to, czy samo granie w nie jest przyjemne:) Ale z tego co piszesz to tak jest, więc trzeba będzie sprawę przeanalizować :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te single, to przede wszystkim dobre przygotowanie do multi. Wróg jest tępy i stoi jak słup soli. Można poćwiczyć ruchy, latanie, jeżdżenie, odrzuty i celność broni. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatniego singla w BC2 ukończyłem xD
W Hardlinie to nawet byłem blisko, bo były łatwe trofea, ale szkoda czasu na takie crapy :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, The_Siemek napisał:

Ostatniego singla w BC2 ukończyłem xD
W Hardlinie to nawet byłem blisko, bo były łatwe trofea, ale szkoda czasu na takie crapy :30vm3cw:

Z wielkim zaskoczeniem ostatnio musiałem przyznać, że singiel w cod wwII jest bardzo przyjemny i nawet jest tam jakaś angażująca historia bohatera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej imo wypada kampania w bf1, jest prowadzona przez narratora i w lekki sposób pokazuje jednak dość ciężki temat jakim jest wojna i ogólnie zabijanie ludzi. Tak się trochę poczułem jak w podstawówce, kiedy Wołoszański prowadził Sensacje XX wieku. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Single w Battlefieldach czy innych CoDach to zawsze to samo. Bezmyślna strzelanka na dwa wieczory. Pograć, zapomnieć i tyle.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wypłynęło info, że na premierę BV nie będzie miał tego trybu Wielkich Operacji o którym cały czas opowiadają i który był w alfie... hasztag typowe DICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, danken000 napisał:

Single w Battlefieldach czy innych CoDach to zawsze to samo. Bezmyślna strzelanka na dwa wieczory. Pograć, zapomnieć i tyle.

Jak mówię, kampania w ostatnim CoD mi się całkiem podobała :P

 

14 minut temu, The_Siemek napisał:

Właśnie wypłynęło info, że na premierę BV nie będzie miał tego trybu Wielkich Operacji o którym cały czas opowiadają i który był w alfie... hasztag typowe DICE

Widziałem to info. W zasadzie na ten tryb czekam najbardziej, więc jestem nieco zasmutkowany obrotem wydarzeń...

Z drugiej strony raczej jestem zdania, że lepiej wydać coś później ale to usprawnić, niż wydać stolec ale tydzień wcześniej :P

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie było czasem info, że właśnie te Wielkie Operacje mają zastąpić Premkę i być kalendarzowo odblokowywane jakimś systemem cyklicznym czy innym *huj wie czym? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, danken000 napisał:

Single w Battlefieldach czy innych CoDach to zawsze to samo. Bezmyślna strzelanka na dwa wieczory. Pograć, zapomnieć i tyle.

Dokładnie. Dlatego teraz kupiłem CoD Advance Warfare w promocji, aby sobie singla przejść. W ogóle te ceny activision za grę która była wypuszczona na początku generacji, to dla mnie jakieś kuriozum. 

 

Dlatego kupiłem ją za 22zł w Argentynie, bo tyle powinna być warta po takim czasie :smart:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie Wielkich Operacji ale nie ma się co dziwić, tyle zawartość na start przerosło studio, zawszę dawali wszystko w płatnych dlc, słowo "darmowe" podcina im skrzydła.

Czuję że to będzie tryb w którym spędzę sporo godzin, tylko nie wiem jeszcze kiedy.

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, manoszek napisał:

Nie będzie Wielkich Operacji ale nie ma się co dziwić, tyle zawartość na start przerosło studio, zawszę dawali wszystko w płatnych dlc, słowo "darmowe" podcina im skrzydła.

Czuję że to będzie tryb w którym spędzę sporo godzin, tylko nie wiem jeszcze kiedy.

Jednak będą Wielkie Operacje:

https://www.battlefield.com/pl-pl/news/battlefield-5-grand-operations-and-multiplayer-modes#__prclt=iQQfGaar

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra wiadomość, pewnie gracze coda siali negatywna propagandę na nowego Bfa :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak mają być na premierę pożyjemy zobaczymy.

Mogli napisać po naszemu. "kurłaa bedo operacje na premire" i było by wszystko jasne:janusz: korporacje:FailFish:

Edytowane przez manoszek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem wieści o crossplay'u:

http://www.playstationlifestyle.net/2018/07/27/ea-battlefield-v-could-support-cross-platform-play/#/slide/1

 

Fajnie by było. Wreszcie sprawdziłoby się @okoni w akcji :D 

Edytowane przez hacker25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma ze mną najmniejszych szans :P

Ale tak na poważnie, mieszanie graczy konsolowych i pecetowych to idiotyzm, każdy, nawet koks, grając na padzie ma marne szanse z typem który siedzi na kompie z myszką i klawiaturą. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie ma ze mną najmniejszych szans
Ale tak na poważnie, mieszanie graczy konsolowych i pecetowych to idiotyzm, każdy, nawet koks, grając na padzie ma marne szanse z typem który siedzi na kompie z myszką i klawiaturą. 

Racja. Powinni ograniczyć to do konsol. O ile mikromiętcy są otwarci to pewnie Sony będzie kręcić nosem. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na odpowiedź DICE :3
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×