Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, The_Siemek napisał:

W BF1 to był raczej wyjątek jeśli chodzi o broń - w BF3 i 4 medyk/szturmowiec miał karabiny szturmowe :)

No niech będzie, ale mojej opinii to nie zmienia nic a nic :P

Tyle, że muszę się przerzucić albo na fiodorowa albo na granie assaultem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle chyba EA rura zmiękła po wybitnych wynikach sprzedaży pre-orderów, bo LevelCap wrócił do łask.
Wcześniej go usunęli z grona "Gejm Czendżerów" za krytyczne opinie, ale jak się w dupce pali to jednego z TOP3 battlefieldowych jutuberów trzeba przeprosić :)

EDIT:
Filmik Westiego - fajnie pokazane fortyfikacje. Budowanie mostów wygląda bardzo fajnie.



OOO! Duża zmiana - strzykawka/defib jest na stałe przypisane do klasyka medyka i NIE zajmuje slota. To jest spora zmiana i mam nadzieję, że dzbany w grze się nauczą podnosić w końcu.

I nowa broń dla noobów - dubeltówka z trzecim wylotem na pocisk, nazwijmy go, snajperski. Ściąga na hita w łeb z kilkunastu metrów :vxoAZzf:

Edytowane przez The_Siemek
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, The_Siemek napisał:

OOO! Duża zmiana - strzykawka/defib jest na stałe przypisane do klasyka medyka i NIE zajmuje slota. To jest spora zmiana i mam nadzieję, że dzbany w grze się nauczą podnosić w końcu.

No i fajne jeszcze to, że każdy może nosić przy sobie jedną małą apteczke jeśli gdzieś dostał po drodze.

Ale o ile dobrze zrozumiałem to każdy może podnosić teraz członków drużyny.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, każdy może. Buddy Revive to się nazywa - nie podnosi na 100% życia i trwa dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, pablos_83 napisał:

 

Obsrane gacie przed RDR2

 

No i bardzo dobrze. RDR 2 trzeba będzie napierdzielać, a na odgrzanego BF przyjdzie czas :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co oni odjanapawlają to już nawet nie xD
Czy leci z nimi pilot?

Jeśli przesuwaniem premiery, obrażaniem fanów i robieniem ogólnie wszystkiego wbrew woli społeczności BFa chcą nadrobić te stracone pre-ordery to BRA-kurwa-WO :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim planującym premierę na październik / listopad od razu dać na późną wiosnę. rywalizacja nie ma sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie się obsrali ze strachu przed RDR i CoDem. Jeśli mają poprawić/usprawnić grę to spoko, ale od pierwszego trailera szli uparcie w złym kierunku.
Kiedy się te wszystkie korporacyjne barany nauczą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że EA wyrzuciło przez okno tych dzbanów od marketingu. Pewnie szef dopiero teraz zobaczył, że z jednej strony Rockstar, a z drugiej Activision :xzibit:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym samym dniu wychodzi symulator farmy 2019, szkoda mi bfa nie będzie z kim grać na premierę:siara:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby dali traktory w bfie to by mieli dwie pieczenie na jednym ogniu. Pod czołg pewnie też by się dało pług podczepić, ale nie ma pewnie regulacji, żeby głębiej orać, więc to nie to samo :(

 

 

 

Premiera przesunięta na 20 listopada.

Chyba dobrze, ale i tak szkoda :/

Edytowane przez xavris
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, przesunięcie premiery trochę martwi, ale wiem, że dzięki temu mój portfel trochę odpocznie. RDR 2 kupię choćby miał wyjść w wersji czarno białej. 

Film od Kromki mnie ucieszył(ten Rotterdam, bajka:listek:), zmiany idą w tę stronę którą prosili gracze. 

O dziwo, jak codziennie gadam z kumplami na headsecie, to wszyscy są nakręceni i czekają na bf5. Ich też cieszą poprawki. 

Mam wrażenie, że te internetowe stękanie jest nakręcane przez ludzi którzy nigdy w tę grę nie grali, lub szło im niezmiernie chujowo :30vm3cw:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, okoni napisał:

 

Mam wrażenie, że te internetowe stękanie jest nakręcane przez ludzi którzy nigdy w tę grę nie grali, lub szło im niezmiernie chujowo 

Ja za to mam wrażenie, że stękanie wywołuje możliwość gry babka z protezą. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś mnie zapytał po dwóch latach grania w bf1, jak wygląda medyk w tej grze, to bym Ci odpowiedział, że ma apteczkę na boku i chyba kule na plecach, ale tak mało wagi przywiązuje do customizacji postaci, że totalnie nie zwracam uwagi, czy żołnierz ma protezę, czy grabie na plecach. Ważne, aby pamiętać który kolor munduru to wróg, reszta to dla mnie mało istotny problem. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, okoni napisał:

No cóż, przesunięcie premiery trochę martwi, ale wiem, że dzięki temu mój portfel trochę odpocznie. RDR 2 kupię choćby miał wyjść w wersji czarno białej. 

Film od Kromki mnie ucieszył(ten Rotterdam, bajka:listek:), zmiany idą w tę stronę którą prosili gracze. 

O dziwo, jak codziennie gadam z kumplami na headsecie, to wszyscy są nakręceni i czekają na bf5. Ich też cieszą poprawki. 

Mam wrażenie, że te internetowe stękanie jest nakręcane przez ludzi którzy nigdy w tę grę nie grali, lub szło im niezmiernie chujowo :30vm3cw:

http://bf3stats.com/stats_pc/theoldfirmcasual

 

 

Coś tam się grało orłem na myszce nigdy nie byłem , ale graficzka w tamtych dniach się zgadzała oj zgadzała się :30vm3cw:

 

Edit: oczywiście bf v zapowiada się niezmiernie chujowo :) (wpis taktyczny) 

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem argumentów, brałeś udział w alfie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dadzą BC2 w jakiejś wersji remastered to nie wiem kto w VFV będzie grał :30vm3cw:

U mnie ten Rotterdam trochę hype zrobił i czekam na betę, ale zaraz go ukróciło przesunięcie premiery. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, okoni napisał:

Jakbyś mnie zapytał po dwóch latach grania w bf1, jak wygląda medyk w tej grze, to bym Ci odpowiedział, że ma apteczkę na boku i chyba kule na plecach, ale tak mało wagi przywiązuje do customizacji postaci, że totalnie nie zwracam uwagi, czy żołnierz ma protezę, czy grabie na plecach. Ważne, aby pamiętać który kolor munduru to wróg, reszta to dla mnie mało istotny problem. 

Sytuację znacząco komplikuje to, że często na różnych mapach wygląda inaczej, chyba że mi się mieni w oczach :p

W kwestii hajpu bez zmian. Preorder z płatnością na miejscu (najlepsze rozwiązanie na swiecie), na betę po poczekam i ograniczenia ile się da. Po niej się okaże, czy później pojadę odebrać zamówienie czy nie, ale też w sumie w tej becie to wiele nie będzie, więc z decyzją pewnie się wstrzymam :)

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dadzą BC2 w jakiejś wersji remastered to nie wiem kto w VFV będzie grał :30vm3cw:
U mnie ten Rotterdam trochę hype zrobił i czekam na betę, ale zaraz go ukróciło przesunięcie premiery. 

Po obejrzeniu tylko się przekonałem, że to bf1 na sterydach. Chciałem na premierę kupić, ale przesunięcie na listopad samo rozwiązało sytuację. Biorę RDR2, a BF moooże na święta, w najgorszym wypadku poczekam na EA Access

Ciekawe jak wypadnie nasz WW3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, The_Siemek napisał:

Jak dadzą BC2 w jakiejś wersji remastered to nie wiem kto w VFV będzie grał :30vm3cw:

U mnie ten Rotterdam trochę hype zrobił i czekam na betę, ale zaraz go ukróciło przesunięcie premiery. 

Tak ci się tylko wydaje, dali na X One  BC2 w kompatybilności i co z tego? Odpalisz na chwilę, powspominasz i wrócisz do tego co jest teraz grane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×