Skocz do zawartości
cwir

Battlefield V

Rekomendowane odpowiedzi

@xavris Nie ma żadnej finezji podbiegasz podnosisz i cały czas rzucasz apteczki, najwięcej frajdy daje podnoszenie pod ostrzałem wroga i natychmiastowy zgon pacjenta :banderas: wielu kolegów  polegało kilka razy w tym samym miejscu, jest to smutne ale prawdziwe, więc trzeba troszkę ograniczyć chęć pomocy i dobrze rozpoznać sytuację, czasem więcej szkody można zrobić niż pomóc. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Revive train to najlepsza rzecz z BF3 xD
Na meterku gościu pada w szafkach, bo się wychylił, więc go podnosisz - bezpiecznie zza osłony. Typ znowu pada, to go znowu prądem :D Raz mi jakiś support nie chciał rzucić ammo to go tak podnosiłem aż wyszedł :banana:

Edyta:
Otwarta beta będzie na wszystkie platformy a alpha jest tylko na PC, bo mniej roboty :) - David Sirland, kolo z DICE

 

Górniak nr 2:

 

Tu jest dobry filmik i na początku piękna akcja - użycie rakiety V2

@xavris

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.06.2018 o 10:54, The_Siemek napisał:

 

Górniak nr 2:

 

Tu jest dobry filmik i na początku piękna akcja - użycie rakiety V2

To nie jest rakieta V2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to był trailer :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało być epicko i widowiskowo a wyszło jak zawsze, dobrze ze gameplay uratował sytuacje :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj trochę pooglądałem tej alphy, samej gry, bez pieprzenia komentujących. Już widać, że dźwięk będzie zrywał napleta. Fajne, takie ciężkie, metaliczne odgłosy broni, do tego słyszałem samolot przelatujący nisko nad głowami, odgłos silników przy jednoczesnym ostrzale, no poprostu bajka, na dobrych słuchawkach będzie orgazm. 

Wydaje mi się, że żołnierze biegają podobnie jak w battlefroncie, ale mi to nie przeszkadza, widać jaką ewolucję przeszły animacje biegu od czasów bf4. 

Co dało się zauważyć podczas tej alphy? Ktoś bardzo chciał grę zrobić realistycznie, masa "zasłonek" czyli domków płotów beczek wagonów górek drzew, to potencjalne schronienie, ale też pułapka,  bo może tam siedzieć przeciwnik. Widzę, że jest położony nacisk na pozycję, warto sobie dobrze ją ogarnąć, bo latanie po gołym terenie to szybki zgon (właśnie wczoraj odpaliłem sobie bf4, tam mogłem "kilometrami biegać i kosić rywali, nie potrzeba mi było różnej maści osłon, wystarczyło być w ruchu, tu w bf5, widać będzie troszkę inaczej). 

Wszystko idzie w dobrą stronę, wojna zaczyna wyglądać jak wojna, jest strach aby wychylić baniak spod osłony. Cieszą czołgi, które wróciły ciężkie i powolne. Wcześniej wspominałem na złożoność tekstur, mimo że mapa w jałowym klimacie, ciężko wypatrzeć nieruchomego wroga. No i chyba moja ulubiona zmiana, spotowanie, i nie chodzi mi o to że nie będzie randomowego spamowania, gdzie się zaznaczało na farcie pińcet osób na mapie. Teraz jak kolo biegnie i jak go przyspotujesz to nie widać ikonki gdzie biegnie dalej, tylko punkt spotowania stoi w miejscu, czyli wiadomo, że gdzieś tam w okolicy jest typ, ale nie mamy go jak na dłoni. To ukłon w stronę takich graczy jak ja, czyli serwerowych wiercipięt. Drażniło mnie to zawsze jak jakieś kampiące chuje wiedziały gdzie biegnę i często czekały na mnie z pompką za ścianą. Teraz tak nie będzie, taki chujek będzie się musiał pofatygować aby mnie znaleźć. Dobry ruch w stronę graczy aktywnych. 

Ogólnie gierka mi się coraz bardziej podoba, już zagiąłem na nią i nową konsolę parola, jeszcze tylko wakacje, potem we wrześniu miesiąc orki i zimą może śniegu ze trzy metry dowalić. Będę siekał na serwerach do wiosny :antonio:

Edytowane przez okoni
  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.06.2018 o 13:12, riddi_962 napisał:

To nie jest rakieta V2 :D

Czy tam V1. Jeden pies. I tak nie wiem po co tam jest, bo zalatuje CoDem na kilometr. Chociaż niby 40k pkt jako skład nie będzie łatwo wbić. 

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, Codem śmierdzi przeokrutnie, ale to chyba jedyny wabik na to aby być tym dowódcą. W bf 3,4 i 1, rezygnowalem z tej funkcji bo i tak wszyscy mieli w dupie moje rozkazy. To próba dalszego scalania ludzi do gry zespołowej, nabijesz punktów, bombka pomoże ci zrobić porządek z kamperami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubiłem być, bo sobie sam dawałem rozkaz na flagę i punkciki wpadały :27_sunglasses:

Przyznać trzeba, że wpływ na grę to ma zerowy. Wszyscy mają w pompie te rozkazy a jedyny pożytek to te dodatkowe punkty. 

Mi się w BF4 ten Commander średnio widział, chociaż on jakiś tam wpływ miał na mecz. Pograłem trochę, żeby wbić gwiazdki i starałem się ammo zrzucać na kampiących snajperów, bo była szansa, że zabije :jaro:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy filmik od LevelCapa w których chłopak podsumowuje co w alfie (a być może i w finalnej wersji) nie jest za dobre:

W skrócie - nacisk na piękną graficzkę osłabia widoczność (ale nas to nie dotyczy na konsolach xD); samoloty są praktycznie bezużyteczne i zabicie kogolwiek na mapie to fart; amunicji jest za mało (2 magazynki na start a 3 po pełnym uzupełnieniu) i zwłaszcza asaulty to odczuwają.

 

Czekałem na jego zdanie najbardziej, bo nie jest częścią programu Gamechanger, więc nie musi się z EA/DICE lizać po fiutach a jest jednym z najlepszych BFowych youtuberów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś zaczynam mieć wrażenie, że ta gra może się bardziej podobać nowym graczom, niż weteranom serii. Choć niekoniecznie taki jest zamiar twórców.

Wynika to z prostej rzeczy - taki ja nie ma się do czego odnieść :p 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 magazynki na start? dla mnie bomba :30vm3cw: ludzie moze w koncu zaczna szanowac ammo i strzelac madrze (albo kampic w kazdym zakamarku obsrany w gacie). Jesli to zostanie to zobaczycie, ze bedziemy ganiac saperka ludzi bez ammo. Mi sie podoba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TTK jest dużo lepszy niż w BF1 i porównywalny do BF3 i 4, ale wg mnie to przesada. Jak masz grać agresywnie jak po 3 trupach będzie zero ammo.
A przypuszczam, że nagle nie przybędzie ogarniętych supportów w ilościach hurtowych :)

Zobaczcie jak w 5:40 Krillan odpala Tayio-ken xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, The_Siemek napisał:

Zobaczcie jak w 5:40 Krillan odpala Tayio-ken xD

No i co im z tego przyjdzie, jak zaraz trzeba go będzie biec wskrzeszać a on i tak nikogo nie trafił? :P

 

Czy wśród tych wszystkich gameplayów jest pokazany ten tryb z celami? Nie pamiętam nazwy...grand operations? Bo nie ukrywam, że to właśnie on wywołuje u mnie jakieś 80% zainteresowania grą :)

I jeszcze jedno debilne pytanie. Czy ludzie w tych grach chętnie grają wszelkimi postaciami wsparcia i ogólnie robią co do nich należy? Czy większość ludzi to najchętniej snajper albo jakiś 'szturmowiec' i dzida do przodu? Jak mam kupić tą grę i oddać się bez reszty wspieraniu, to wolałbym, żebym nie był jedynym w całej milionosobowej drużynie :P Łaska w overwatchu ma taką kwestie 'czasami się zastanawiam, po co ja się w ogóle staram?' - spamuję często niestety :/

Edytowane przez xavris
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, odnośnie małej liczby amunicji, że oprócz skrzynek rzucanych przez żołnierzy, na mapie stoją stacjonarne zapasy, oraz dodatkową amunicję będzie można zbierać z trupa leżącego gdzieś obok. Imo, to może być fajne rozwiązanie, rzeczywiście ogranicza kamperskie leżakowanie i nakłania do częstszego ruchu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, pamiętam, ale i tak jakoś nie jestem przekonany do tego. Z trupa tylko część zdrowia i ammo można odzyskać.

@xavris - z tym to różnie bywa niestety. Są tacy, którzy bardzo kumacie grają i supportem, i medykiem, ale grając z niebieskimi randomami to najczęściej klikasz "give me ammo" albo inne "I need medic" a typ w ogóle nie wie o co chodzi. Skaczesz, kucasz, nożem machasz i nic. Większość z nas ma tutaj sporo złych doświadczeń pod tym względem. W każdej z ostatnich gier były z tym problemy. W BF3 może najmniej z medykami, bo to była najlepsza klasa a apteczka była obowiązkowa (albo to był refib?). W Hardlinie były skrzynki z ammo w niektórych miejscach i to była dobra opcja, bo większość pier.... dzbanów (już mam ciśnienie 200) biegało z tarczami na plecach zamiast z ammo...
Mam nadzieję, że teraz te punkty zaopatrzeń się to sprawdzą - chociaż wyczuwam dobre miejsce do zbierania łatwych fragów :)

Edytowane przez The_Siemek
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mówiąc najprościej - najlepiej grać w ekipie :) Przynajmniej jak się dostanie w dupę, to z honorem i się robiło co trzeba.

Słyszycie ibisy nawałki? :P

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki jest ogólny zamysł BF'a - gra zespołowa. Lubię sobie czasem pograć solo, ale chyba to będzie mocno utrudnione. Mam nadzieję, że nie zrobią klasycznego DICE na premierę i dołączenie do znajomych plus robienie zespołów będzie działało normalnie.


Niech dają szybciej betę, bo chyba z dwa czy trzy miesiące w BFa nie grałem i jestem wyposzczony a nie mam w planie instalować BF1 ani 4 znowu...

Edytka:
Gameplay z samolotu - jak trudno jest coś ubić; poza tym miodny dźwięk nalotu :obama: i na koniec bonus - da się wlecieć w rakietę i zniszczyć ją w powietrzu :notbad:

 

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnioski po alfie i różne info od DICE. 

Plus info w skrócie - auto-sportowanie po najechaniu celownikiem na przeciwnika to był bug w alfie.

 

Najważniejsze - otwarta beta ruszy na początku września!

 

Edytowane przez The_Siemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Początku września? O dżyzas

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładając ,że byłby to 1 września, to marketingowo to by był albo strzał w dychę albo w kolano xD

Jak dla mnie w dychę, ale są "wrazliwsi" na świecie niż ja :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może uda się zebrać fajną paczkę z forum do wspólnej gry, chętnie pobiegam razem z wami na polu chwały nowego mesjasza :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czułem niesmak po pierwszym "trailerze" tak z każdym info bardziej mi się podoba.
Mam nadzieję, że poprawią latanie, bo z tego co widziałem to niezły dramat.
Za to strzelanie ma przywrócić feeling z BF3 :listek:
Nagrody drużynowe mają zostać ograniczone/trudniejsze do osiągnięcia, żeby uniknąć spamu rakiet (co plus).
System ograniczonej ilości amunicji też będzie zmodyfikowany. Niektóre klasy/bronie (tego jeszcze nie wiedzą) dostaną więcej pestek, ale ogólnie i tak będzie mniej niż w poprzednich grach.
Na Gamesconie w DE ma być dostępny nowy build gry i prawdopodobnie nowe mapy, bronie itd. Przed otwartą betą (na początek chyba tylko dla preoderów) ma być też zamknięta beta.

Jakieś tam małe jaranko jest, bo nie ma w co postrzelać :siara:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wróciłem na chwilę do bf4, stara dobra szkoła strzelania i trollingu. 

Strasznie mi się to dłuży. Mógłby już być wrzesień :banderas:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×