Skocz do zawartości
DaraS

Frag Fx

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.youtube.com/watch?v=GOHlVXZ8krk...feature=related

jakościowo nie jest super (filmik)ale widać ze do killzone nie opłaca sie go kupować , z tego co widze działa jak by do myszki przyczepić ze 2 cegły ale to wina killzone

natomiast do cod :)

widać na początku szybkość reakcji ;)

poza tym czytając ten temat... ludzie kto chce to kupi fraga , i tak nie będziecie wiedzieli kto na nim gra , poza tym ci co opanowali granie na padzie na pewno nie będą mieli problemu z udupieniem kogoś kto gra na fragu

A co to ma do rzeczy, że nie będziemy wiedzieli kto na nim gra. Poza tym ja będę grał na padzie ktoś będzie mnie lał fragiem, a ja będe żył w błogiej nieświadomośći. Mnie to nie pociesza, bo ginąć nie lubię. A co do tych szans, to mijasz się z prawdą. Widzisz jak mu szybko celownik chodzi. Kilka razy szybciej niż na padzie i precyzja dużo większa. W bezpośrednim starciu grający padem nie zdąży przycelować nawet(zresztą widac to jak byk na twoim filmiku). Mam wrażenie, że ty multi na padzie w ogóle nie grasz, skoro takie bzdury opowiadasz. Poza tym nie tylko ja twierdzę, że frag to przegięcie. Twierdzą tak również czołowi polscy gracze (poszperaj na odpowiednich forach), więc coś jest na rzeczy. Ja nie rozumiem gości którym nie idzie granie w multi na padzie i kupują fraga i cieszy ich rozwalnaie gośći z padami. Dla mnie to zwykłe cwaniaki i idioci. Powinni ich za j... wieszać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Tak - cała ta dyskusja jest jak wytykanie garbatemu że dzieci ma proste....

Panowie - Szlachetni i tak bardzo za równymi szansami dla wszystkich .... przestańcie się oszukiwać - jesteście przeciw używaniu Fraga bo ułatwia on gre i tyle- Was nie stać na niego i żale wylewacie na innych jakie to 'be' jakie to oszustwo itd.

Frag = doping ??? co za bzdura - przecież gracz nie bieże stymulantów nie łyka sterydów ... To tak jak by Amerykańskim sportowcom zarzucac oszustwo bo na rozijanie sportu ładują miliardy dolarów a u nas kajakarze musza sami wiosła kupować...

Sam frag nie modyfikuje działania konsoli czy samej gry - więc o czym wogóle piszecie ??? 

prawda jest natomias taka że każdy kto choć trochę czasu spędził grając w fps'y na PC - ten siadając do pada jest załamany - sam kupiłem killzona w dniu premiery ... i .... i leży i zdycha gdyż granie w multi na padize jest poprostu nużące i męczące ( nie wspomnę o frustracji...).

Skoro jesteśmy za równouprawnieniem to może też ustalcie zasady na jakich TV można grć z Wami multi ? jaki LCD albo może tylko plazmy ? a może tylko CRT i nie większe niż 21' ? może ograniczmy do systemu mono i czarnobiałych starych rubinów???

ale najbardziej pro był tekst  (...) konsole kupuje się z padem (...) ... lol Chłopie ... a co mają zrobić Ci którzy kupili bundle np  bez pada ale za to z pilotem ? buuuhahah ubaw po pachy...

Cała ta dyskusja jest poprostu żałosna.. 

Takie bezsensowne dysputy kiedyś były prowadzone (kuuupe lat temu) na forach gdy zaczęły wchodzić pierwsze mychy dla graczy, podkładki i inne "sprzęta" które teraz sa normalnością a wtedy wzbudzały sprzeciw "tych szlachetnych"....

Panowie odpuście sobie - na Frag-userów najeżdżacie a sami chcąc jednego fraga więcej złapać dopuszczacie się wszelakich innych występków ( podkręcanie ustawień TV by kontrast podnieść ; by gamme zmniejszyć - by lepiej widzieć , zaciemniacie pokówj, podkręcacie sprzęt grający; montujecie nakładki na spusty na pada itd itd....)

PEACE  i pozdro...

PS REasumując

Wszyscy anty-Frag-userzy - umawiajcie się na własne granie bez Frag'a - i będzie OK.... ale nie wyzywajcie ludzi których stać na kupno i zorganizowanie sobie takiego stanowiska go gry że użytkowanie Frag'a czy normalnej wymiarowej klawiatury będzie komfortowe, N00bami czy cheater'ami- bo popierwsze to nieprawda; po drugie jest to delikatnie rzecz ujmując uwłaczające Waszej godności....

jeszcze raz PEACE i pozdro....

Edytowane przez Padaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu twojego pierwszego zdania moge tylko napisac ze wcinanie koxu pomaga w wygrywaniu zawodow silowych. Reszte sam sobie dokoncz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Padaka

Tak, tak... jasne.

Są dwa powody, dla których kupuje się fragfx.

-Jest się cienkim na padzie (słabym w grze, lub nieumiejącym się posługiwać nim w należytym stopniu)

-Chce się być lepszym od innych

I tylko do tego służy to urządzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G*** prawda. FragFX służy do grania a nie... Ja jestem osobiście dobry na padzie ale i tak mam zamiar kupic Fraga... i g**** mnie obchodzi zdanie innych...

Edytowane przez BrianPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
G*** prawda. FragFX służy do grania a nie... Ja jestem osobiście dobry na padzie ale i tak mam zamiar kupic Fraga... i g**** mnie obchodzi zdanie innych...

Granie myszka na konsoli to przelamerstwo... i g**** mnie obchodzi, ze sie wielu obrazi.

A Ci co to robia to niech lepiej siedza cicho przy biureczku, a nie wypisuja idiotyczne argumentacje. Panowie naprawde nie ma czym sie chwalic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są dwa powody, dla których kupuje się fragfx.

-Jest się cienkim na padzie (słabym w grze, lub nieumiejącym się posługiwać nim w należytym stopniu)

-Chce się być lepszym od innych

I tylko do tego służy to urządzenie.

Ale bzdura ;)

Ja sobie kiedyś kupię - raczej nie gram multiplayer w tych grach (a jesli juz to co-op), ale męczę się w singlu i mimo, że pada mam dobrze opanowanego, to odbiera mi on część funu z gry w FPSy.

Dlatego kupię to sobie (może, kiedyś, na razie mi sie nie pali), żeby po prostu lepiej sie bawić.

A gadanie, że chcę być lepszy od innych, lol... to trąci kompleksem :)

Przecież to tylko piksele, dżizas... grow up.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem Tak - cała ta dyskusja jest jak wytykanie garbatemu że dzieci ma proste....

Panowie - Szlachetni i tak bardzo za równymi szansami dla wszystkich .... przestańcie się oszukiwać - jesteście przeciw używaniu Fraga bo ułatwia on gre i tyle- Was nie stać na niego i żale wylewacie na innych jakie to 'be' jakie to oszustwo itd.

Frag = doping ??? co za bzdura - przecież gracz nie bieże stymulantów nie łyka sterydów ... To tak jak by Amerykańskim sportowcom zarzucac oszustwo bo na rozijanie sportu ładują miliardy dolarów a u nas kajakarze musza sami wiosła kupować...

Sam frag nie modyfikuje działania konsoli czy samej gry - więc o czym wogóle piszecie ??? 

prawda jest natomias taka że każdy kto choć trochę czasu spędził grając w fps'y na PC - ten siadając do pada jest załamany - sam kupiłem killzona w dniu premiery ... i .... i leży i zdycha gdyż granie w multi na padize jest poprostu nużące i męczące ( nie wspomnę o frustracji...).

Skoro jesteśmy za równouprawnieniem to może też ustalcie zasady na jakich TV można grć z Wami multi ? jaki LCD albo może tylko plazmy ? a może tylko CRT i nie większe niż 21' ? może ograniczmy do systemu mono i czarnobiałych starych rubinów???

ale najbardziej pro był tekst  (...) konsole kupuje się z padem (...) ... lol Chłopie ... a co mają zrobić Ci którzy kupili bundle np  bez pada ale za to z pilotem ? buuuhahah ubaw po pachy...

Cała ta dyskusja jest poprostu żałosna.. 

Takie bezsensowne dysputy kiedyś były prowadzone (kuuupe lat temu) na forach gdy zaczęły wchodzić pierwsze mychy dla graczy, podkładki i inne "sprzęta" które teraz sa normalnością a wtedy wzbudzały sprzeciw "tych szlachetnych"....

Panowie odpuście sobie - na Frag-userów najeżdżacie a sami chcąc jednego fraga więcej złapać dopuszczacie się wszelakich innych występków ( podkręcanie ustawień TV by kontrast podnieść ; by gamme zmniejszyć - by lepiej widzieć , zaciemniacie pokówj, podkręcacie sprzęt grający; montujecie nakładki na spusty na pada itd itd....)

PEACE  i pozdro...

PS REasumując

Wszyscy anty-Frag-userzy - umawiajcie się na własne granie bez Frag'a - i będzie OK.... ale nie wyzywajcie ludzi których stać na kupno i zorganizowanie sobie takiego stanowiska go gry że użytkowanie Frag'a czy normalnej wymiarowej klawiatury będzie komfortowe, N00bami czy cheater'ami- bo popierwsze to nieprawda; po drugie jest to delikatnie rzecz ujmując uwłaczające Waszej godności....

jeszcze raz PEACE i pozdro....

Człowieku to nie kwestia czy kogos stać na fraga czy nie. Poza tym on nie kosztuje fortune! Bo jak mam w domu kino domowe, PS3 i LCD to i na fraga mnie stać. Co do bundli bez pada to chłopie co ty pie.... ? Zielonego pojęcia o konsolach nie masz! Nie ma czegos takiego jak bundle bez pada (chyba, że na jarmarku). Jeśli ty kupiłeś gdzieś bundla bez pada to musisz być XXX przez wielkie X. Co do fraga i modyfikacji no to co z tego, że nie modyfikuje konsoli (widać, że masz typowo pecetowe podejście). To nie ma nic do rzeczy. Ważne jest to, że wpływa na rozgrywkę online. Ktoś ma przewagę nad innymi. Jeśli chodzi o ,,jasność" to takiego ,,argumentu"  w życiu nie słyszałem. Bo wiesz co kolego, sądze że każdy ma w swoim tv regulację jasnośći. Piszesz:,,granie w multi na padzie jest poprostu nużące i męczące ( nie wspomnę o frustracji...)"- no i to zdanie mówi o tobie całą prawdę. Jesteś poprostu zwykłym XXX nic więcej. Dlatego tak bronisz fraga.Bo ręczęcze ci - sterowanie padem gdy go opanujesz daje duża większą frajdę niż banalne sterowanie myszką  Ale i tak cię pewnie nie przekonam więc powiem kup sobie fraga, będziesz kozaczył pośród 99% grających graczy na padach. Bo nie ważne w jaki sposób ważne żeby wygrywać. Prawda? Na marginesie - sam piszesz, że granie na padzie w multi od razu cię odrzuciło(grałeś na pc). Skomentuje to tak- najwięcej mają do gadania ci którzy mają najmniejsze pojęcie o sprawie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kill no Ty natomiast wymieniłeś dwa powody dla których rzekomo fraga się kupuje i argumentów nie podałeś w ogóle. w myślach graczy którzy zakupili czytasz czy jak? daje se łeb uciać, że nie jeden gość który gra teraz na fragu zeżarł by Cię online na analogach bez popity, bo są też tacy którzy lubią korzystać ze wszystkich możliwości jakie daje im konsola i tyle, tak trudno to pojąć? skoro wymieniasz takie argumenty to odbieram je jako powody dla których Ty kupiłbyś fraga gdybyś tego potrzebował, nie mów za tych którzy je mają bo w niczyjej głowie nie siedzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kill no Ty natomiast wymieniłeś dwa powody dla których rzekomo fraga się kupuje i argumentów nie podałeś w ogóle.

Podałem wcześniej, ile razy mam to samo pisać?

w myślach graczy którzy zakupili czytasz czy jak?

Wyraziłem swoje zdanie na ten temat, nie odnosiłem się personalnie, w przeciwieństwie do innych.

daje se łeb uciać, że nie jeden gość który gra teraz na fragu zeżarł by Cię online na analogach bez popity,
Nie wiem skąd ten wniosek wysnułeś? Chciałeś być złośliwy?
bo są też tacy którzy lubią korzystać ze wszystkich możliwości jakie daje im konsola i tyle, tak trudno to pojąć?
To nie konsola daje te możliwości, tylko jakaś zakichana firma emulująca coś czego emulować nie powinna. Bo tak jak wcześniej napisałem, gra na konsole jest inaczej projektowana i na pewno nie z myślą o sterowaniu w niej myszką i klawiaturą.
skoro wymieniasz takie argumenty to odbieram je jako powody dla których Ty kupiłbyś fraga gdybyś tego potrzebował, nie mów za tych którzy je mają bo w niczyjej głowie nie siedzisz

A czy znasz inne powody dla których kupuje się fraga, oprócz "bo więcej czerpię przyjemności z fps" . Lol no to na cholerę kupować konsolę? PC jest od tego żeby czerpać przyjemności z gry na K/M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie konsola daje te możliwości, tylko jakaś zakichana firma emulująca coś czego emulować nie powinna. Bo tak jak wcześniej napisałem, gra na konsole jest inaczej projektowana i na pewno nie z myślą o sterowaniu w niej myszką i klawiaturą.

A czy znasz inne powody dla których kupuje się fraga, oprócz "bo więcej czerpię przyjemności z fps" . Lol no to na cholerę kupować konsolę? PC jest od tego żeby czerpać przyjemności z gry na K/M.

Bardzo dobrze to ujałęś. Szkoda, że te argumenty nie docierają do wszystkich. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są dwa powody, dla których kupuje się fragfx.

-Jest się cienkim na padzie (słabym w grze, lub nieumiejącym się posługiwać nim w należytym stopniu)

-Chce się być lepszym od innych

Jest jeszcze jeden, czerpanie czystej przyjemności z gry.

FPS powinny być przepełnione dynamiką a kontrola padem to kalectwo.

Nikt mnie nie przegada, grałem w klanie Q3 6 lat i jak już ktoś tu napisał, każdy kombinował ze wszystkim żeby tylko grało się lepiej, zaczynając od najlepszych myszek, klawy, cfg, gmeraniu w ustawieniach gry (r-picmip) kto grał ten wie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac te 6 lat troche ci mozg wypralo. Mimo ze Q3 i KZ2 to FPSy, to nijak podobne do siebie. W quaku akcja toczy sie tak szybko ze czasem nic nei widac jak graja pr0, natomiast KZ2 predzej bym porownal do CSa albo innego flashpointa. Skoro tak se wszyscy moga instalowac co chca zeby tylko bylo latwiej to moze niech instaluja aim-boty i inne wall-hacki, zeby gralo sie lepiej??? Bo wedlug waszego pojmowania wszechswiata jedyna zasada jest brak zasad. Jest pewna analogia miedzy Sportem i eSportem. Dlatego tez powinniscie dostrzec pewna zaleznosc miedzy jakimis regulami w graniu. Tylko o ile w oficjalnych zawodach (zarowno Sport jak i eSport) reguly sa jawnie podane na starcie i kazdy musi sie do nich stosowac, tak podczas grania domowego nikt wam na chate nie wejdzie i nie przetrzepie dupy, ale jest cos takiego jak swiadomosc i granice moralne, a tutaj jutr troche o moralnosc gracza chodzi.

PS. Czesto w regulaminie korzystania z internetu od ISP jest napisane ze mamy sie stosowac do tzw Netykiety. Czy netykieta jest gdziekolwiek oficjalnie sformulowana? Bo przyznam sie ze nie spoitkalem sie z czyms takim, a jak tu opierac formalne pismo, jakim jest regulamin korzystania z uslugi, na czyms nieformalnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lol no to na cholerę kupować konsolę? PC jest od tego żeby czerpać przyjemności z gry na K/M.

Nie którzy nie mają kasy na modernizacje kompa :yucky:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie którzy nie mają kasy na modernizacje kompa :yucky:

Niech dziekuja bogu ze maja na PS3+Frag (co daje prawie 2k, czyli nawet znosnego kompa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak se wszyscy moga instalowac co chca zeby tylko bylo latwiej to moze niech instaluja aim-boty i inne wall-hacki, zeby gralo sie lepiej??? Bo wedlug waszego pojmowania wszechswiata jedyna zasada jest brak zasad. Jest pewna analogia miedzy Sportem i eSportem. Dlatego tez powinniscie dostrzec pewna zaleznosc miedzy jakimis regulami w graniu. Tylko o ile w oficjalnych zawodach (zarowno Sport jak i eSport) reguly sa jawnie podane na starcie i kazdy musi sie do nich stosowac, tak podczas grania domowego nikt wam na chate nie wejdzie i nie przetrzepie dupy, ale jest cos takiego jak swiadomosc i granice moralne, a tutaj jutr troche o moralnosc gracza chodzi.

Stary...przeczytaj to co napisales i pomysl. Porownywanie kontrolera do programu trzeciego wymiata :D Widze, ze nie da sie Was przekonac do tego, ze frag to zadne oszustwo. Dobra, grajcie sobie na tych swoich padach, ale wszystkich porazek nie zwalajcie na "cziterstwo". Idac takim tokiem myslenia moge 90% graczy w fpsach na pc nazywac cziterami - bo przeciez maja lepsze myszki ode mnie! Och nie, co za cziterzy i w ogole lamy! Wasze argumenty mnie zaczynaja smieszyc :D

@Kjurowiec - to podaj mi (moze byc na priv) jakiekolwiek forum na ktorym "czolowy" gracz zle sie wypowiada o fragu. Jestem pewny, ze sami na nich graja tylko nie chce sie przyznac ;) Nie badzcie tacy naiwni, ludzie MYSLCIE czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę trzy grosze od siebie.

Jeżeli komuś naprawdę podoba się gra na Fragu i potrzebuje go do szczęścia, to niech sobie gra. Mi tym żadnej krzywdy nie robi, bo to ja mam się dobrze bawić dzięki grze, a nie dzięki przeciwnikom. Mam świadomość, że od najlepszego zawsze znajdzie się jeszcze lepszy i nawet ktoś z Fragiem dostanie bęcki od wymiatacza na padzie.

A nawet jeśli dojdzie do tego, że będą organizowane oficjalne turnieje w KZ to przecież wszyscy będą grać na padach bo organizator nie dopuści takich wynalazków do użytku.

Większym problemem nazwałbym tych co sobie w KZ2 ranking budują na "NPC", że tak to nazwę i później mają statsy dzienne typu - 1000 killsów, 0 śmierci i 999 headów.

Na sam koniec - wyluzujcie trochę. Chociaż to są pewnie moje pobożne życzenia, bo zawsze znajdą się przeciwnicy i zagorzali fani w/w sprzętu, którzy nie dadzą za wygraną. Tylko czy to jest odpowiedni temat do tak zażartych dyskusji ? Pogadajcie sobie o eutanazji i aborcji w Polsce :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro tak se wszyscy moga instalowac co chca zeby tylko bylo latwiej

Wszystko o czym napisałem było dozwolone, pro gracze stosowali wszystkie te ułatwienia w oficjalnych turniejach.

aim-boty i inne wall-hacki

To już czit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skąd ten wniosek wysnułeś? Chciałeś być złośliwy?

Chciałem Ci udowodnić, że nie jedna osoba kupująca fraga, gdzie Ty uważasz, że robi to bo nie potrafi gra na analogu, i tak by Cie pokonała grając właśnie na nim. Mówiąc krótko miałem na myśli, że nie trafne jest hasło, że fraga kupią tylko Ci którzy nie umieją grać na padzie.

Qgar Ty weź proszę wyluzuj bo jeszcze chwila i sprowadzisz rozmowę na jakieś podłoże mistycyzmu :/ to tylko gra, mało tego, to tylko kontroler więc po co wprowadzać tutaj jakieś zasady moralności? Mogę Ci polecić parę książek jeśli chcesz w których pisarze udowadniają, że zabijanie nie jest złe moralnie a Ty tutaj z takiej błachostki robisz coś za co pójdziemy do piekła. Z tym ciągłym porównywaniem do dopingu w sporcie to też śmieszna sprawa, skoro fraga do tego porównać to do czego porównasz naspidowanego gracza który ma max wyostrzone zmysły i przyśpieszoną reakcje na bodźce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qgar; i cała reszta fanatyków - weźcie się rozpędźcie a drzewo samo się znajdzie - ideologie tworzyć potraficie - szkoda że tak bezsensowne.... jesteście tak zaślepieni swoją postawą że nie potraficie zrozumieć jednego - nie wszyscy lubią się katować i mówić zę to przyjemne - niektórzy po prostu chcą się dobrze bawić i korzystać z dobrodziejstw jakie im daje postęp...

kjurowiec - a Twojego komentarza do mojego posta nie będę komentował - szkoda czasu - jak widać Twoje ps3 i Twoje pucharki są dla Ciebie wartością nad wartości - więc dyskusja nie ma sensu....

Poza tym wkładasz w to tyle emocji że zaczynam się obawiać o Twoje zdrowie... i to czy będziesz mógł spać po dobranocce... :)

Mimo ze Q3 i KZ2 to FPSy, to nijak podobne do siebie. 
W quaku akcja toczy sie tak szybko ze czasem nic nei widac jak graja pr0,
 natomiast KZ2 predzej bym porownal do CSa albo innego flashpointa.

lol a co to za różnica ??? skoro na FragFX gra się lepiej w jedno i w drugi ? co za różnica skoro w obu przypadkach grając padem tak samo wooolno i nieprecyzyjnie się steruje a grając na Frag'u znacznie przyjemniej ??? Zaraz ... zaraz zaraz ... czyżbyś chcia powiedzieć że Frag jes beee jeśli chodzi o czysty fps ale inny ... mieszany fps będzie już ok??? analogicznie kierownice też na stos ? gitary też do śmieci ???

To nie konsola daje te możliwości, tylko jakaś zakichana firma emulująca coś czego emulować nie powinna. Bo tak jak wcześniej napisałem, gra na konsole jest inaczej projektowana i na pewno nie z myślą o sterowaniu w niej myszką i klawiaturą.

szkoda że nie pomyślałeś o tym że konsola po prostu nie jest najlepszym rozwiązaniem dla FPS'ów - i aby ułatwić i uprzyjemnić zabawę tworzy się właśnie takie rozwiązania jak FRAG'FX.....

FRAG for ALL......

zabawna banda fanbojów poprawności grania w fps'y.....

Edytowane przez Padaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałem Ci udowodnić, że nie jedna osoba kupująca fraga, gdzie Ty uważasz, że robi to bo nie potrafi gra na analogu, i tak by Cie pokonała grając właśnie na nim. Mówiąc krótko miałem na myśli, że nie trafne jest hasło, że fraga kupią tylko Ci którzy nie umieją grać na padzie.

Qgar Ty weź proszę wyluzuj bo jeszcze chwila i sprowadzisz rozmowę na jakieś podłoże mistycyzmu :/ to tylko gra, mało tego, to tylko kontroler więc po co wprowadzać tutaj jakieś zasady moralności? Mogę Ci polecić parę książek jeśli chcesz w których pisarze udowadniają, że zabijanie nie jest złe moralnie a Ty tutaj z takiej błachostki robisz coś za co pójdziemy do piekła. Z tym ciągłym porównywaniem do dopingu w sporcie to też śmieszna sprawa, skoro fraga do tego porównać to do czego porównasz naspidowanego gracza który ma max wyostrzone zmysły i przyśpieszoną reakcje na bodźce?

HAHA wystarczy mieć wyskoki poziom adrenaliny :rofl:

Edytowane przez BrianPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wypowiem się ja. FPS'y są to gry bardzo dynamiczne i na padzie nie zrobisz bunny hopingu takiego jak ja Ci mogę zrobić w BF2, w którego gram już 2 lata, tu się kombinuje z myszkami słuchawkami itp, dużo osób sięga po CFG, jak ja. Tak samo CS w którego też gram. Na PC podchodzę bardziej do gry e-sportowo, w BF2 mam przegrane ponad 1200 godzin przez rok. Pierwszego roku bfa nie licze, gra na piracie, rankingowe serwery itp. Jestem maniakiem FPS i wiem jakie możliwości daje myszka, u mnie w klanie dużo osób ma PS3 tak samo scena BF'a. Frag jest dla nas zbawieniem, a że ktoś dostaje to trudno, będę noobem i będę grał na Fragu bo nie chce się uczyć od podstaw na padzie, czyli celowanie. Bo poruszanie się w każdej grze FPS jest takie same, nie chodź środkiem nie kamp itd. Jeśli wykorzystam skilla zgromadzonego w tych FPS jakich grałem poważniej na PC, jak każdy kto ma Fraga zostanie wyzwany od lam. Podchodzę do tego w troszkę inny sposób, nie obchodzą mnie inni, ważny jestem ja, czyli nie obchodzi mnie to, że ktoś dostaje odemnie grając na Fragu, martwię się sobą żebym ja nie wyłapał heada od padowca. Co do FPS na konsole, owszem da się to opanować tylko trzeba cierpliwości i czasu (ja niestety nie mam). Trochę współczuje padowcom no nic trudno, pretensje do kogoś innego, trochę z drugiej strony to nie za fajnie bo każdy powinnien grać na padzie. Dla wielu jest to udręka, dla niektórych przyjemność. Osobiście chciałbym opanować perfekcyjnie pada i mieć się czym chwalić, że ooo mam skilla na padzie i jedźę fragowca jak chcę, napewno się znajdą, są maniacy padów i myszek. Mi pozostaje czekać na Fraga i pozazdrościć skilla padowcom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy, aż frag będzie kosztował 100 zł i skończy się dyskusja bo będzie go miał każdy lub coś do niego podobnego i każdy będzie happy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kjurowiec - a Twojego komentarza do mojego posta nie będę komentował - szkoda czasu - jak widać Twoje ps3 i Twoje pucharki są dla Ciebie wartością nad wartości - więc dyskusja nie ma sensu....

Poza tym wkładasz w to tyle emocji że zaczynam się obawiać o Twoje zdrowie... i to czy będziesz mógł spać po dobranocce... :)

Nie wiem dlaczego moderacja ingerowała w mój post. Ręcze ci, że najcieższe określenie jakie padło w miejscu tych xxx pod twoim adresem było słowo ,,noob" i ,,frajer"(to drugie nie miało na celu obrazić ciebie) . A co do pucharków to ich nie zbieram, mało tego mam je gdzieś, bo dla mnie liczy się fun z gry, a nie jakieś duperele.

Edytowane przez kjurowiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×