Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Penny Dreadful sezon 3 za mną. Cóż mogę powiedzieć poza tym że to mało znany serial z fenomenalnym klimatem, świetnymi kostiumami, scenografią, zdjęciami i muzyką a dialogi i kreacje aktorskie są poza skalą. Jedynie całość psuje po całości zrąbany ostatni odcinek. Zgadzam się że ta opowieść musi mieć taki koniec, inny nie wchodzi w grę ale całość jest tak fatalnie napisana że zęby bolą.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 godziny temu, malpka napisał:

Penny Dreadful sezon 3 za mną. Cóż mogę powiedzieć poza tym że to mało znany serial z fenomenalnym klimatem, świetnymi kostiumami, scenografią, zdjęciami i muzyką a dialogi i kreacje aktorskie są poza skalą. Jedynie całość psuje po całości zrąbany ostatni odcinek. Zgadzam się że ta opowieść musi mieć taki koniec, inny nie wchodzi w grę ale całość jest tak fatalnie napisana że zęby bolą.

miałem podobne odczucia, serial oglądałem rok temu bo wiktoriańska anglia i gwiazdorska obsada, pierwsze dwa sezony były bardzo dobre i dosyć zaskakujące, wilk boży mnie rozłożył na łopatki nie spodziewałem się że to on! kolejny plus to że było dużo krwi gołe baby,  ostry sex, i tematycznie czerpali z różnych gatunków horrorów, od okultyzmu opętań po wampiry i różne wiedźmy, zakończenie było najsłabsze. Ale przynamniej ten serial dostał jakiś koniec, a wiele innych się obcina nagle i cześć. W oczekiwaniu na Punishera odpaliłem sobie pierwsze odcinki Wikingów, nigdy nie widziałem tego w takiej kopii, naprawdę technicznie plenery, czy stroje i bardzo realistyczne zrobione potyczki, naprawdę kawał solidnego filmidła. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
7 godzin temu, Malakay napisał:

W oczekiwaniu na Punishera odpaliłem sobie pierwsze odcinki Wikingów, nigdy nie widziałem tego w takiej kopii, naprawdę technicznie plenery, czy stroje i bardzo realistyczne zrobione potyczki, naprawdę kawał solidnego filmidła. 

Po Wikingach świetnie widać jak serial dostaje z sezonu na sezon większy budżet. Pierwszy sezon to taki Terminator 1. Ubogie dekoracje, sceny kameralne, kilku statystów na krzyż. Ostatni porównałbym do blockbustera AAA gdzie na planie statyści jadali ośmiorniczki.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Właśnie z żonką kończymy 2 sezon Black Mirror. Kapitalny serial a w zasadzie zbiór różnych opowieści. Formuła, że jeden odcinek to jedna osobna historia świetnie się sprawdza. Kto nie widział niech nadrabia. Warto.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
47 minut temu, Karaluch69 napisał:

Właśnie z żonką kończymy 2 sezon Black Mirror. Kapitalny serial a w zasadzie zbiór różnych opowieści. Formuła, że jeden odcinek to jedna osobna historia świetnie się sprawdza. Kto nie widział niech nadrabia. Warto.

Świetny serial, wprawdzie od 3 go sezonu i wykupienia przez Netflixa trochę się zamerykanizował ale i tak daje radę. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wiadomo coś o 4 sezonie Black Mirror? Miał być pod koniec roku, a tu poza jednym zwiastunem cisza.... Obstawiam jednak premierę w 2018 :frog:

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta