Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY XV

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, zdun napisał:

 

Wielki skrót : złodziej porywa księżniczkę co chce być porwana, macocha to dziwka I chce zabić córkę, spotykasz drużynę, po drodze pojawia się kuja który na pierwszy rzut oka wygląda jak dobra dupa ale zauważasz po chwili że mówią o niej "he" potem drużyna naqurwia się ze wszystkimi. Mały mag chce być chłopcem ale jest marionetka a na koniec ostatni boss, wybuchy , sruuuu koniec gry ;) 

 

 

Z takim strzeszczeniem możesz grać po angielsku , w podziece chce plusa!  

 

Aaaaaa PLUSA chcesz na rok, czy na DWA? 

Nadkąsola rządzi, nadkąsola radzi, PRO konsola Ciebie nie zdradzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko ostrzegam że łatwo można wtopic nie znając angielskiego ;)pewnie byś myślał "ruchalbym" więc masz przyjacielska radę. Więc nie, nie ruchaj bo ma ona ma fiiiuta!!!

 

Kuja-final-fantasy-ix-17528549-853-2560.jpg

Edytowane przez zdun
zapomniana mysl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, zdun napisał:

Ja tylko ostrzegam że łatwo można wtopic nie znając angielskiego ;)pewnie byś myślał "ruchalbym" więc masz przyjacielska radę. Więc nie, nie ruchaj bo ma ona ma fiiiuta!!!

 

Kuja-final-fantasy-ix-17528549-853-2560.jpg

 

Ale z Ciebie gówniak ze zwichrowaną psychiką... Masakra... Weź kup Sobie psa i wychodź z nim na spacer, wyjdź do ludzi bo już dziczejesz od tej kąsoli, grania i forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Ale z Ciebie gówniak ze zwichrowaną psychiką... Masakra... Weź kup Sobie psa i wychodź z nim na spacer, wyjdź do ludzi bo już dziczejesz od tej kąsoli, grania i forum...

 

Ale digi! Przeze mnie nie ucierpi twa heteroseksualna duma! 

 

A tak poważnie I wracając do 15: im dalej tym ciekawiej, watek główny póki co daje rade I mam nadzieję na epickie zwroty akcji : jestem w 7 rozdziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, zdun napisał:

 

Ale digi! Przeze mnie nie ucierpi twa heteroseksualna duma! 

 

A tak poważnie I wracając do 15: im dalej tym ciekawiej, watek główny póki co daje rade I mam nadzieję na epickie zwroty akcji : jestem w 7 rozdziale.

 

Zdun serio ja tam jestem oczarowany grą, nawet te klimaty jRPG ( a średnio je trawię) tu są bardzo smakowicie i lekko strawnie zaserwowane :)

 

Jestem na 2/3 chapterze bo zamiast grać w fabułę latałem po mapie jak poje... Ale teraz ruszam fabułę aby odblokować WINCYJ wszystkiego... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panicze 2 gumki na pada i od wczoraj (a właściwie dziś od 1:18) Noctis wbija Survival... Sasasaasas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ja użyłem tego sposobu do wbicia Photography Level u Prompto. To ostatni trofik, który mi został, a nie chciało mi się samemu biegać i robić zdjęcia podczas walk, bo strasznie dużo czasu to zajmowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

No panicze 2 gumki na pada i od wczoraj (a właściwie dziś od 1:18) Noctis wbija Survival... Sasasaasas

 

5 minut temu, redo napisał:

Hehe, ja użyłem tego sposobu do wbicia Photography Level u Prompto. To ostatni trofik, który mi został, a nie chciało mi się samemu biegać i robić zdjęcia podczas walk, bo strasznie dużo czasu to zajmowało.

 

:O gumki na pada? Chyba jestem na to za stary ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zdun niestety nasz uczyli na biologii, że gumki zakłada się gdzie indziej ;D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gdybym chciał zacząć przygodę z serią FF, to od którego numeru zacząć? Numeracja ma znaczenie w fabule czy niekoniecznie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, hacker25 napisał:

Panowie gdybym chciał zacząć przygodę z serią FF, to od którego numeru zacząć? Numeracja ma znaczenie w fabule czy niekoniecznie? 

 

Absolutnie nie ma. To nazwa z różnymi światami I bohaterami, poza paroma wyjątkami typu 10-2 czy 13-2/3 to zupełnie inne twory mające jedynie wspólne pewne elementy jak żółte wielkie kurczaki zamiast konia czy przywolywanie bestii by wspomogly w walce. 

 

Ja jestem nieugiety I zapraszam na zakup ff7 z psn gdyż jest to klasyka równa z contra na pegazusa ;) 15 jest najbardziej casual I noon like I kiedy odstraszają cie archaizmy a chcesz biednego systemowo slashera z otwartym światem, inwestuj w 15ke. 

 

Osobiście ulubiona częścią jest 9ka do zassania na psn na ps3/vite lub android/ios.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każda część to inne Fantasy. No chyba, że jakaś kontynuacja.@DigitalMan_PL, ja grałem w spolszczonego roma od PS1, a nie wiem jak wygląda sytuacja z wersją na androida.

Cuja, pamiętam. Sam myślałem, że to pacjentka :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na andku w FF9 PL .

Wszystko śmiga pięknie, ale na tel to wiecie(5,5 cala mało)  może na jakimś tablecie lepiej.

Ja tam jestem zwolennikiem TV i gdybym tego nie ograł X razy grał bym na 50 '' bo emu działa cuda i gra wygląda bdb nadal a cała reszta to bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, schranz napisał:

Grałem na andku w FF9 PL .

Wszystko śmiga pięknie, ale na tel to wiecie(5,5 cala mało)  może na jakimś tablecie lepiej.

Ja tam jestem zwolennikiem TV i gdybym tego nie ograł X razy grał bym na 50 '' bo emu działa cuda i gra wygląda bdb nadal a cała reszta to bajka.

 

Hej a dasz namiar jakiś na FF9 w wersji PL na Andka na priv co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 chapter, chocobosy wbite na 10lv i fotki Prompto też, nie wiem o co ludzie psiocza w to gra się naprawdę dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Strife napisał:

7 chapter, chocobosy wbite na 10lv i fotki Prompto też, nie wiem o co ludzie psiocza w to gra się naprawdę dobrze.

 

 

Dla mnie jak najbardziej - jeśli idziesz wątkiem głównym, kiedy robisz mapę czułem się jakbym grał w kolejnego nudnego far crya czy assasina. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panicze jak to jest z AP??

 

U mnie początek 3 rozdziału z 14 lvl i punktów AP co kot napłakał i JAK tu odblokować 50 umiejętności??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odblokuj sobie skille co dają AP za każdą pierdołę. Tym sposobem bieganie, jeżdżenie, zabijanie warpem, noclegi itp itd dadzą Ci AP. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak pisze Trace. To są jedne z najważniejszych skilli które powinniśmy odblokować w pierwszej kolejności. Szczególnie AP za jazdę regalią, jazdę na chocobosie i zabijanie warpem. (staraj się wtedy żeby warp-strike zawsze był last hitem). Jeżeli robisz camp'y naprawdę często to ten też możesz odblokować, ale ja go sobie osobiście odpuściłem.

 

Mimo wszystko najprostrszą metodą na nabijanie AP, szczególnie na początku jest po prostu levelowanie postaci. Każdy level jednego z 4 bohaterów daje 3 AP.

W momencie kiedy dostaniesz przedmiot, który będzie pozwalał Ci w każdej chwili przyzywać bez końca przeciwników, to wtedy najszybszą metodą będzie oczywiście przyzywanie ich i zabijanie warp-strike'ami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam, jedyny prawilny "jutuber" w sieci wziął się za fajnala...

 

Kurde oglądając całość mam obawy o dalsze części gry... polecam niezdecydowanym a I przehajpowanym, ma gość rację... 

 

 

Najgorsze jest to, że jestem właśnie w miejscu o którym on wspomina gdzie podobno aż do końca gra się sypie niedomowieniami.... cóż oczyszczam umysł I będę naqurwial z otwartym umysłem...

Edytowane przez zdun
zapomniana mysl
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończcie już kurna wszyscy to zwiedzanie świata i robienie side-questów i weźcie się za przejście fabuły, co będzie można w końcu otwarcie normalnie podyskutować o historii. :24_stuck_out_tongue:  Do otwartego świata i całej reszty wrócicie sobie później.  (tym bardziej że po przejściu gry można odblokować latającą regalię, co bardzo urozmaici podróżowanie od questa do questa itp.) :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Nóżka napisał:

Skończcie już kurna wszyscy to zwiedzanie świata i robienie side-questów i weźcie się za przejście fabuły, co będzie można w końcu otwarcie normalnie podyskutować o historii. :24_stuck_out_tongue:  Do otwartego świata i całej reszty wrócicie sobie później.  (tym bardziej że po przejściu gry można odblokować latającą regalię, co bardzo urozmaici podróżowanie od questa do questa itp.) :) 

 

 

No ja właśnie to robię, co prawda nie wiem czy lvl 50ty m styknie aby zakończyć grę (taki wbilem gdy zacząłem wymiotowac na otwarty świat z nudnymi questami :p) teraz chce po sznureczku do końca :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, zdun napisał:

 

 

No ja właśnie to robię, co prawda nie wiem czy lvl 50ty m styknie aby zakończyć grę (taki wbilem gdy zacząłem wymiotowac na otwarty świat z nudnymi questami :p) teraz chce po sznureczku do końca :) 

 

Łojej, 50 to z palcem w nosie starczy :22_stuck_out_tongue_winking_eye: Niektórzy podobno przechodzili mając trochę ponad 30 lvl i nie mieli jakichś wielkich problemów. Tak naprawdę te wyższe levele od ok. 40-45+ to są już na post-game, jak będziemy chcieli odwiedzić wszystkie dostępne dungeony, pobawić się w high-level hunt'y, pokonać Adamantoise'a, albo tego wielkiego ptaka którego spotyka się z dwa razy na początku gry itp.

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Nóżka napisał:

 

Łojej, 50 to z palcem w nosie starczy :22_stuck_out_tongue_winking_eye: Niektórzy podobno przechodzili mając trochę ponad 30 lvl i nie mieli jakichś wielkich problemów. Tak naprawdę te wyższe levele od ok. 40-45+ to są już na post-game, jak będziemy chcieli odwiedzić wszystkie dostępne dungeony, pobawić się w high-level hunt'y, pokonać Adamantoise'a, albo tego wielkiego ptaka którego spotyka się z dwa razy na początku gry itp.

 

Dziwny ten fajnal z wątkiem głównym w takim razie... wcześniej poniżej 80 do ostatniego bossa nie podchodz a teraz 30+ I pyk.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, zdun napisał:

 

Dziwny ten fajnal z wątkiem głównym w takim razie... wcześniej poniżej 80 do ostatniego bossa nie podchodz a teraz 30+ I pyk.  

 

Dużą rolę gra tutaj fakt, że zdecydowaną większość ataków naszych przeciwników możemy uniknąć/zablokować, co w poprzednich grach z systemem turowym nie miało miejsca. Tam każdy nasz atak = atak od przeciwnika więc obrażenia były nieuniknione. Druga rzecz, która wpływa na łatwość gry to trochę chyba zbyt łatwy dostęp do potionów, elixirów, phoenix down itp. które można kupić w sklepikach w każdej mieścinie. Kasy wpada podczas gry całkiem sporo, więc jak ktoś chce to może zrobić sobie całkiem spory zapas. Ja akurat należę do osób, które nawet jak mają możliwość takiego leczenia się, to staram się przejść grę używając ich jak najmniej, więc niejednokrotnie po prostu nie używałem itemów, wolałem zginąć i podejść do bossa raz jeszcze. Nie wiem czy są inne osoby, które robią podobnie, ale ja stosuje takie podejście w większości gier w jakie gram, szczególnie jeśli wydają się trochę za łatwe.

 

Z drugiej strony tak jak przyznaje, że w większości poprzednich fajnali do finałowej walki faktycznie potrzebny był wyższy level, tak z tego co pamiętam i wpływało to na samą trudność tych walk. Były one zawsze dosyć długie, ale zawsze jakoś te finałowe potyczki przechodziłem za pierwszym razem. Może to dlatego, że zawsze na tym etapie postaci były już dosyć wykokszone. :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×