Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY XV

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, bany4KHDR napisał:

Osobiscie nie potrafie sie przekonac do sandboxow. Zaczalem pierwszego assassina, wiedzmina 3 i wiele wiele innych i w kazdej z tych gier dochodzilem do momentu znudzenia chyba glownie przez powtarzalnosc misji i odleglosci jakie trzeba pokonwywac bez jakiej kolwiek akcji. Myslicie ze FF15 jest w stanie zmienic moje podejscie do sandboxkow?

Nie 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, bany4KHDR napisał:

Osobiscie nie potrafie sie przekonac do sandboxow. Zaczalem pierwszego assassina, wiedzmina 3 i wiele wiele innych i w kazdej z tych gier dochodzilem do momentu znudzenia chyba glownie przez powtarzalnosc misji i odleglosci jakie trzeba pokonwywac bez jakiej kolwiek akcji. Myslicie ze FF15 jest w stanie zmienic moje podejscie do sandboxkow?

 

Jak Wiedźmin 3 znudził Cię powtarzalnością misji to obawiam się, że żaden sandbox Ci nie podejdzie. Akurat w W3 aktywności były bardzo zróżnicowane w porównaniu do np. sandboxów od ubi. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie przetestuje w przyszlosci sandboxy w VR. Wydaje mi sie ze wtedy exploracja nabierze rumiencow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było że posiadacze XV nie krytykują tego mesjasza ;) to napiszę że hdr w tej grze jest mocno średni. Mam nadzieję że pomogłem w podjęciu decyzji odnośnie zakupu gry. Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako posiadacz tego tytułu nadal nie mogę go na 100% polecić 10 godzin za mną. Nie jest źle ale gra mesjaszem nie jest ;) - cały czas się zastanawiam czy nie bliżej takiej yakuzie do jrpga aniżeli nowemu ff ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kogoś interesują cyferki to Square-Enix podało, że gra w dniu premiery sprzedała się w ponad 5mln sztukach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to pierwsza część która wyszła równolegle na wszystkich kontynentach, więc pozostałym starszym grom z serii może skoczyć, bo tam debiut był najpierw w KKW a potem dopiero Hamrykanie i zadupie ludzkości Europa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sprzedała się tylko tyle mają zamówień cyfrowych i płyt zamówionych przez sklepy, więc ciężko powiedzieć ile już sprzedali.

Takie przechwałki co by wywołać jeszcze dodatkowe zainteresowanie, Angole to lubią, wow każdy kupuje kupię i ja !

Ja już nie chcę nic pisac o tej grze bo wyjdę na hejtera :1_grinning:

Ale piszą mi koledzy z listy same superlatywy .

A to że gejostwo, a to że ultima weapon jest reskinem w innym kolorze starej broni ....

I tak sobię myslę o co tu chodzi ?

2 miasta na krzyż, kilka summonów sprzętu mało,sphere grid dla ubogich, recycling broni(inny kolorek=nowa broń) i questy powtarzalne do bólu .

I to wszystko zatuszowane pod marką FF .... no zły jestem nie tak sobie wyobrażałem nowego FF .

Już ujj że sandboxa zrobili ale niech to będzie sandbox z prawdziwego zdarzenia z rozmachem do jakiego przyzwyczaiła seria .

Tak jak Zdun pisze, coraz mniej jrpg w jrpg .

Czekam strasznie na styczeń i Yakuzę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minut temu, schranz napisał:

Nie sprzedała się tylko tyle mają zamówień cyfrowych i płyt zamówionych przez sklepy, więc ciężko powiedzieć ile już sprzedali.

Takie przechwałki co by wywołać jeszcze dodatkowe zainteresowanie, Angole to lubią, wow każdy kupuje kupię i ja !

Ja już nie chcę nic pisac o tej grze bo wyjdę na hejtera :1_grinning:

Ale piszą mi koledzy z listy same superlatywy .

A to że gejostwo, a to że ultima weapon jest reskinem w innym kolorze starej broni ....

I tak sobię myslę o co tu chodzi ?

2 miasta na krzyż, kilka summonów sprzętu mało,sphere grid dla ubogich, recycling broni(inny kolorek=nowa broń) i questy powtarzalne do bólu .

I to wszystko zatuszowane pod marką FF .... no zły jestem nie tak sobie wyobrażałem nowego FF .

Już ujj że sandboxa zrobili ale niech to będzie sandbox z prawdziwego zdarzenia z rozmachem do jakiego przyzwyczaiła seria .

Tak jak Zdun pisze, coraz mniej jrpg w jrpg .

Czekam strasznie na styczeń i Yakuzę .

A w lutym Nier Automata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze  Nioh i inne gry a i kilka zaległości mam(dishonored2) 

Tak więc ten FF może u mnie nie zadebiutować chyba że mega cebula się trafi to nie pogardzę, ogram i do żyda :jaro:(Strife lubi te emotki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wręcz kocham !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Miło mnie łechtasz Schranz'cik :24_stuck_out_tongue: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, schranz napisał:

I jeszcze  Nioh i inne gry a i kilka zaległości mam(dishonored2) 

Tak więc ten FF może u mnie nie zadebiutować chyba że mega cebula się trafi to nie pogardzę, ogram i do żyda :jaro:(Strife lubi te emotki)

Poczekaj aż będzie w plusie :1_grinning:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buehahah banana mam na ryju przez Twoj post :) 

 

Ja wreszcie zaczynam grę której nie widziałem, skonczyłem to co w 3 demie i episode duscae, gra się fajnie i im dalej tym lepiej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Strife napisał:

Niech ktoś napiszę jak się prezentuje ilość broni i czy jest tego sporo czy znowu odwalili fuszerkę i mamy tylko kilka zabawek.

 

Malutko niestety...i bardzo łatwo można zrobić najpotężniejszą broń.

 

@Grecky dwa dni po premierze wszystkie soki ? :1_grinning: Ja w to grałem od 24 Listopada praktycznie mase godzin dziennie ponieważ byłem chory i nic innego nie miałem jak robić ;D Ogólnie nie pamiętam ile mi zajęło zanim stwierdziłem "koniec" ale o wiele za dużo godzin ;D Gra jest prawdziwym kolosem i naprawdę warto w nią zagrarć.

Edytowane przez TRaCeGuitar
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonczona i sprzedana.Wroce na pewno jak spadnie ponizej 80zl nowka.Tak zeby powbijac trofiki...

Dla mnie najgorszy system walki w calej serii.

Strife nie przeszkadza Ci chaos gdy walczysz z 5 i wiecej przeciwnikami? no i ta kamera?

 

Schranz zdaj relacje z Dishonored 2 w odpowiednim dziale bo tez sie napalam na niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

śmiechłem z osób które mają oburzenie że ktoś ocenia na youtubie grę :1_grinning: to nie VR i jeśli ktoś siedział na wcześniejszych częściach FF to ma prawo czegoś oczekiwać...

jeśli niektórym pasuje to że można łowić ryby i gotować to fajnie ale to było na ogół w jRPGach jako "festival" a nie podstawa. każda recka (każda) opisuje że fabuła to tu jest 1/4 gry...  więc sorry ale jak ktoś cieszy się tym sandboksem to fajnie... ale to nie jest final i tyle... i może każdy się podniecić że kupił grę na premierę, czego nie żałuje bo wole wydać na co innego hajs ;]

 

edit:

rozumiem jak by były questy w regali typu:

 

w pełną nie grałem bo widzę że mi nie podejdzie i kupie "kiedyś"  ... ale w każdych "pozytywnych" recenzjach piszą że fabuła jest maks "dobra" 

jednym wystarczy, innym nie i tyle...

Edytowane przez Traws

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabula jest dobra...jak na finale kiepska.

Dobry actionrpg ale chyba najgorszy z pelnoprawnych finali bo nie licze tutaj crisis core,lightning czy nawe reborna...

Z tego wyposzczenia zaczynam sie bardzo sklaniac ku Word of Ff.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poważnie panowie... Mam deja vu z tego co było po premierze Phantom Pain :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stru mi system walki odpowiada, fajnie sie robi uniki i bardzo ładne akcje z tego wychodza, 40hit combo minimum jak przeciwnik jest mocniejszy, ogólnie jestem zadowolony, a dopiero dorwałem chocobosy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się w sumie jeszcze ogarniam z tym systemem walki, ale w zasadzie mi się podoba. Właśnie tego systemu się najbardziej bałem, w sensie odejścia od tur, ale jest ok. Bardzo widowiskowy i też pozwala na jakieś lekkie kombinowanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzicie często w kime żeby lv zgarnąć czy trzymacie pulę na hotel żeby było x2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jak tylko odkryłem hotel z mnożnikiem x2 to zacząłem exp zbierać i zrobiłem w sumie dwie takie tury i dosyć spore zastrzyki lvli. Za pierwszym razem nabiłem ok 30k expa i poszedłem przenocować to podskoczyłem na ok 25 lvl, a za drugim razem jak uzbierałem znowu kasy na ten hotel to przez 9 dni nigdzie nie nocowałem, nabiłem ponad 60k expa (wykonałem zadania z wszystkich sidequestów jakie miałem na liście ale ich nie oddawałem, kupiłem raz jedzonko w restauracji które dawało boosta do expa i zacząłem wtedy wszystkie questy oddawać, więc jako że miałem aktywnego buffa to dostawałem więcej expa). Po przenocowaniu się w hotelu z ponad 60k expa na każdej postaci lvl podskoczył mi do 40.

 

Teraz lecę trochę z główną fabułą, bo już nie mogę się szczerze doczekać tego co będzie dalej a do zwiedzania wrócę najwyżej później albo po skończeniu gry, bo wiem że odkrywa się wtedy sporo nowych quest'ów a na pewno będę chciał zapolować na największe i najsilniejsze stworzenia jakie w tej grze są.

 

Czy ktoś z was znalazł dobry sposób na używanie broni royal arms i nie tracenie życia?

Czy jest jakaś umiejętność w drzewku, bądź coś do odblokowania w grze co spowoduje że nie będziemy tracić hp przy każdym ciosie jaki zadajemy tymi broniami?

Na chwilę obecną w ogóle tych broni nie używam, ponieważ każdy cios jaki zadamy zabiera nam hp, więc tak naprawdę sami się zabijamy.

 

 

 

 

Edytowane przez Nóżka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak nie używasz broni RA, to warto jedną nosić w slocie bo niektóre ładnie podnoszą staty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś blond pedau opowiedział mi wczoraj o swoim bliskim zaznajomieniu się z hejterami

Spoiler

Cyry7M3XUAA8-6T.jpg

 

 

 

Edytowane przez Madrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×