Skocz do zawartości
Padwee

FINAL FANTASY XV

Rekomendowane odpowiedzi

Ni chuja, gra mi tak podeszła że tak jak w Graces f sam wyniucham wszystkie trofki i wszystko wymaksuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Latająca Regalia odblokowuje się po skończeniu fabuły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Latająca Regalia odblokowuje się po skończeniu fabuły?

Nie no kurrrr swinio! To te auto lata??! Wtf?

A w regalii skill Survival idzie w górę? Lub na choboco?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież pokazywali w trailerach, że lata. Survival idzie w górę chyba tylko podczas biegania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież pokazywali w trailerach, że lata. Survival idzie w górę chyba tylko podczas biegania.

Pokazywali nie pokazywali, NIE OGLĄDAŁEM ani jednego trailera, a grę od tak z doskoku kupiłem (wcale nie planując i nie interesujące się nia)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie no kurrrr swinio! To te auto lata??! Wtf?

A w regalii skill Survival idzie w górę? Lub na choboco?

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Survival levelujesz tylko biegajac. Chocobosy maja swoj poziom, im wyzszy tym szbsze,wiecej staminy itp.

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz to opisane w linku który sam wrzuciłeś :1_grinning:

Taaa podejrzewam ale nie mam czasu i możliwości już sprawdzenia tylko tapa mi zostało...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pro tip. W taptoku też się da wejść w ten link

Bryke odblokujesz po głównym wątku i oczywiście wykonanym specjalnym quescie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, futszaq napisał:

No platynka wbita. Bardzo przyjemnie spedzone okolo 70 godzin. 

 

Jakieś rady dla początkującego (w progresie gry, jak i z serią FF, mój ostatni FF to 7 :P) celującego w platynkę??

 

Dałem temu gościowi skilla Snapshot tak? Bo on szybciej dobije do 10 lvl, dobrze kumam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Jakieś rady dla początkującego (w progresie gry, jak i z serią FF, mój ostatni FF to 7 :P) celującego w platynkę??

 

Dałem temu gościowi skilla Snapshot tak? Bo on szybciej dobije do 10 lvl, dobrze kumam?

Nie tyle szybciej dobije, co kontrolować kiedy robi, przydatne jak planujesz krótki dzień między odpoczynkami i nie będzie miał innych okazji do pstrykania. Mi się jeszcze udało gdzieś znaleźć albo kupić trinket, który zwiększa ilość zdjęć możliwych do zrobienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie tyle szybciej dobije, co kontrolować kiedy robi, przydatne jak planujesz krótki dzień między odpoczynkami i nie będzie miał innych okazji do pstrykania. Mi się jeszcze udało gdzieś znaleźć albo kupić trinket, który zwiększa ilość zdjęć możliwych do zrobienia.

A ja myślałem że każdy ma jakąś mega specjalizację i wbija szybciej skill /czy działa lepiej...

A kontrolować czyli wymusza użycie skilla tak? Przez R2 czy jak tak...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

A ja myślałem że każdy ma jakąś mega specjalizację i wbija szybciej skill /czy działa lepiej...

A kontrolować czyli wymusza użycie skilla tak? Przez R2 czy jak tak...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

to jest technika to używania w walce tylko i wyłącznie. L1 i w lewo na d-padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednym słowem robić foty i dużo chodzić + wybrać perk dający AP za jazdę Regalia + jazdę na Chocobo tak i będzie w miarę ok?

Czy poziom trudności ma wpływ na zdobywamy Exp? (ap)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Czyli jednym słowem robić foty i dużo chodzić + wybrać perk dający AP za jazdę Regalia + jazdę na Chocobo tak i będzie w miarę ok?

Czy poziom trudności ma wpływ na zdobywamy Exp? (ap)

 

Co do pierwszego to dokładnie tak. Do tego AP za campingi i dodatkowe ap za campingi :) Razem z tymi dwoma skillami będziesz dostawał 3 ap za każdy obóz.

Pamiętaj, że ignis gotuje tylko w obozach, ale hotele dają dodatkowy exp (np. mnożnik 1,5 za 300 gil, mnożnik 2 za 10 000 gil, które moim zdaniem się nie opłącza, bo raz że drogo, a dwa że za szybko się wtedy leveluje i robi się za łatwo). No i oczywiście dodatkowe AP za łowienie (polecam też następny skill, podwajający to co złowisz) i zrobić q rybackie i kupić kołowrotek lepszy. Lepsza wędka i kołowrotek na prawdę konkretnie ułatwiają sprawę.

I do farmienia ap w walce ulepszenie warp strike maksymalne, bo to najłatwiejszy sposób na AP.

Czy poziom trudności ma wpływ na xp nie wiem, ale pewnie niewielki. Zresztą.. mając do wyboru easy i normal nie wiem jak można grać na easy :) I tak jest dość prosto mówiąc szczerze, przynajmniej na razie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety jest za łatwo, szczególne wtedy gdy ma się 55 lvl w 4 rozdziale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany a już gdzieś czytałem że chco koopy wprowadzać ooo Jak coś postaram się źródło wyszperać....

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Końcówka bardzo dobra.

 

ale dlaczego pominęli wątek głównego złego czyli Iedolasa to nie potrafię zrozumieć, pojawił się na kilka sekund gdzieś na początku gry i przepadł razem z tym drugim przydupasem xD

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, redo napisał:

Końcówka bardzo dobra.

 

 

  Ukryj zawartość

ale dlaczego pominęli wątek głównego złego czyli Iedolasa to nie potrafię zrozumieć, pojawił się na kilka sekund gdzieś na początku gry i przepadł razem z tym drugim przydupasem xD

 

 

 

 

Owszem... 

Spoiler

Tym bardziej że w filmie Kingsglaive to on był robiony na głównego antagonistę. Widać wyraźnie, że sporo wątków zostało zwyczajnie wyciętych z gry. Szkoda naprawdę, bo gra byłaby o wiele lepsza gdyby lepiej dopracowali historię.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panicze chwilę pogralem, fajne to normalnie tylko jakoś trofikami sypia tam z rękawa za każdym zakrętem... Sam gameplay wiadac pod bardziej niedzielnego gracza klepany bo mi nawet podchodzi

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×