Skocz do zawartości
redo

Gran Turismo Sport

Rekomendowane odpowiedzi

Co było tak dopracowane w GT6? Samochody i trasy z PS2? Dźwięki odkurzaczy? VGT bez widoków z wnętrza? Ta seria się stacza, przypomina mi kiedyś wielką Nokię, która nie patrzyła na ruchy konkurencji i w końcu zdechła. Jak PD się nie ogarnie w najbliższym czasie, to po GT zostaną tylko wspomnienia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się co kłócić panowie o to co jest lepsze (choć to chyba teraz oczywiste dla każdego) bo każdy tutaj widzi co się dzieje. Jak wspomniałem ja grałem we wszystkie części GT oprócz Prologue...i powiem tak - odległość na jaką Forza odstawiła GT jest przeogromna. Nie wiem czy oni są w stanie to odrobić, a szkoda bo na PlayStation też powinien być wyścigowy killer,a nie ledwo żywy i ledwo człapiący dziadyga. Konkurencja nie śpi i już "tylko" dobre czy tylko "bardzo dobre" Gran Turismo nie wystarczy by znowu zasiąść na tronie. 

Jak tylko sami macie jakiegoś znajomego co ma Xboxa to podejdzcie do niego i sprawdzcie sobie Forze żeby nie było że jakieś randomy w internetach wciskają wam kity i dissują GT.

Edytowane przez Frost Prime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczam nie gralem w Forze.

Ale serio @JackXP bez obrazy brzmisz jak fan boy. 

 

Zeby bylo jasne GT5 i GT6 daly mi mase dobrej zabawy, spedzilem w nich sporo godzin ale nie znaczy ze sa to gry rewelacyjne, bo w mojej opinii nie sa. Zadna z gier (niewazne sim czy nie) wyscigowych w ktore gralem nie dostala oceny rewelacja. 

Kazda gra ma swoje bolaczki. 

GT5 na premiere? spojrz tutaj na watek, ile narzekan ile patchy - to nie byl dopracowany produkt. (Bardziej) dopracownym produktem bylo GT5 Adacemy Edition. 

GT6 ktore bylo krokiem do przodu ale dosc malym. I cos co spowodowowalo ze gre kupilem z opoznieniem czyli sam fakt platnosci w grze bo te "mikro" raczej nie byly, tak wiem grajac sporo nie musze z tego korzystac a jednak razilo to troche. 

 

GTS - moim zdaniem poza szumem w kolo FIA, zostaje nieco z tylu. Brak dynamicznej pogody? toz to w online bylo w GT6, a chyba nawet GT5 doczekalo sie patcha ktory dodawal jakas zmiennosc pogody. 

Dynamiczna pogode ma arkadowy DriveClub, jak i stojacy po stronie sim pCARS. Z tego co pamietam nie tej opcji nie bedzie miec Assetto Corsa. Wiec GTS moim zdaniem robi krok w tyl. 

 

GTS moze miec cos za to szczerze polubilem serie GT czyli niski prog wejscia, siadasz podlaczasz kiere, odpalasz jedziesz. Tak pamietam moje doswiadczenia z GT5 i pozniej GT6, dopiero jak chce sie powalczyc o czasy a ktos nie jest orlem z tunningu to mozna siegnac po doslownie tysiace setupow. Lub samemu probowac nauczyc sie tuningowac auta. 

 

Dla porownania pCARS ktory daje tez sporo funu, tez mial pewne bolaczki tez byl latany (kupilem z opoznieniem wiec poczatkowe bolaczki mnie ominely), ale za to ma w mojej opinii wyzszy prog wejscia, przytlacza ustawieniami, co potrafi powodowac ze czyta sie strony wyjasnienien do dane ustawienie zmienia. I zamiast czerpac fun z gry spedza sie nascie godzin na dopasowaniu ustanien FF (nie mowie nawet o tunes bo tych w necie jest niepomiernie mniej nizli dla GT). 

 

Zarowno w GT5/6 jak i pCARS odnalazlem fun i bawie sie bardzo dobrze, ale nie sa to gry idealne. Tak wiec ja prywatnie nie obiecuje sobie niczego po GTS bo mimo iz moze to byc bardzo dobra produkcja (po nastu patchach bo jakze by inaczej) to nie sposob nie zauwazyc ze seria GT troszke skostniala, a juz brak dynamicznej pogody obecnej w poprzednich odslonach uznac mozna wrecz za downgrade ;)

 

Podsumowanie - bawilem sie dobrze w GT5/6, bawie sie dobrze w pCARS. Kupie pewnie i AC i GTS - ale nie na premiere, kupie je dlatego ze lubie tego typu gry i dlatego ze sam bede chcial empricznie porownac co kazda z nich oferuje, czego nie oferuje oraz jakie ma plusy i minusy. 

Niemniej nie oczekuje od GTS zbyt wiele...

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze może to być i luty 2017...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejna przesuwa.......

Przecież to było pewne jak 5-tka z W-F

Ah ci skośno Oki ściemniacze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jadę po AC

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mialbyc tytul prawie startowy na PS VR.... cos jak DriveClub na start konsoli.... :24_stuck_out_tongue:

Szczerze niby nie kopie sie lezacego, ale po prostu beka z Sony i PD.... ja rozumiem ze rozwijali GT6, ale to chyba nie cala ekipa ktora mogla pracowac juz nad kolejna odslona, GT.

 

Coz, ja tam sie z tego smieje.... :1_grinning::1_grinning:

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie cuda to tylko w Japonii. Dobrze, że jest AC i PCars. Moim zdaniem GTS będzie na jesieni 2017. 

 

Tak sobie pomyślałem, że Yamauchi pewnie zagrał w AC i stwierdził, że musi poprawić model jazdy, stąd to opóźnienie :)

Edytowane przez GrandeBombik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa straszna. Jak tak dalej to pojdzie to gt wyjdzie tuz przed premiera nextgeneration. Dla tej gry zrezygnowalem ze sprzedazy ps4.. Teraz chyba wroce do tego zamiaru i pojde w kierunku forzy..

Wysłane z mojego HTC One_E8 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, GrandeBombik napisał:

Takie cuda to tylko w Japonii. Dobrze, że jest AC i PCars. Moim zdaniem GTS będzie na jesieni 2017. 

 

Tak sobie pomyślałem, że Yamauchi pewnie zagrał w AC i stwierdził, że musi poprawić model jazdy, stąd to opóźnienie :)


Heheh to samo sobie pomyślałem. Do tego obczaił, że da radę zrobić grę z piszczącymi oponami, które nie brzmią jak z ps2. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Gran Turismo... ten swiety Gral wszystkich graczy. Fakt super gra super zabawa ale ja w wiek z 4 z przodu wejde predzej niz oni cos wydarza... Ja wogole zastanawiam sie jak mozna skladac preordery... Umrzec da sie szybciej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Driveclub przynajmniej wyszedł i grafiką urwał łeb i wyszły dodatki które wyszły spełniły oczekiwania i były warte kupna. Na bank stawiam, że to GT będzie okrojone, potem dodadzą płatne dodatki, potem pełne wydanie, potem pełnoprawna część gdzieś za 3 lata i w niej będzie wszystko to co w tym demie + jakieś inne bzdury jako dodatki i za kolejne 2 lata pełne wydanie.

W tym czasie będziemy na Xklocku ogrywać Forze 8.

Edytowane przez Frost Prime
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie masz rację, choć przeczuwam że GTS i tak sprzeda się lepiej od Forzy


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Frost Prime

Zapomniales o tym ze beda na pewno jakies platnosci :24_stuck_out_tongue: pewnie na miare tych z GT6.... 

Owszem wiem ze opcjonalne, wiem ze nie wplywaja na rozgrywke a jak ktos duzo jezdzi dla funu to nawet na nie spojrzy - ale sam fakt mnie razi...

(chyba za stary jestem i coraz wiecej rzeczy w dzisiejszej branzy growej mnie wkurza...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie wydawca GTS czeka na zyski z rekordem po premierze Neo Stawiam że VR jest do tego przystosowany. Musze rozejrzeć za dobrą kierownicą i monitorem 4K UHD do 32 cali.

( Wysłane z satelity Falcon 9 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę na WGW i muszę powiedzieć że graficznie jest całkiem ładnie, na Nurbie nawet bardzo ładnie.

Natomiast model jazdy i ffb to właściwie GT6.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pograłem na Warsaw Games Week i osobiście się rozczarowałem. Graficznie jest naprawdę spoko, chociaż przejechałem się po jakiejś miejskiej trasie i jej sterylność aż bije po oczach. Ale model jazdy - zgadzam się, że to są czasy GT5/6. Prędkości znowu nie czuć. Liczyłem, że wraz z wejściem serii na nową generację otrzymamy naprawdę znaczące zmiany - takie, które odczuje się na pierwszy rzut oka i które będą zdecydowanie na plus. A wyszło "stare dobre Gran Turismo" tylko takie, które pójdzie na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czyli bazując na dwóch ostanich postach tych co grali zdają sie potwierdzać moje przewidywania. Cos tam zmienia jak grafa czy dźwięki, a reszta moze zostać starym GT tyle ze dostępnym na obecna generacje. Jakos mnie to nie dziwi, poza moze faktem ze tyle lat im to zajęło, toz ile czasu potrzeba na projektowanie od zera aut? Bo chyba nie ponad 3 lata, tymbardziej ze cześć rzeczy mozna było wykorzystać i wyrenderwowac wyższej rozdzialce. Czy może to nowe menu i tryb foto im tyle czasu zajął

Czy kupie? Pewnie tak, czy kupie na premierę z pewnością nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy było, chyba nie :) Wygląda bardzo dobrze, brzmi całkiem ok.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×