Skocz do zawartości
Szympek

"Co wybrać?"

Rekomendowane odpowiedzi

NBA live 2009 czy NBA 2k9

oczywiscie nba 2k9 :) zawsze mozesz dema sprawdzic sobie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój 9-letni syn dostał PS3 w prezencie.Ja grami nie interesuję się w ogóle ,nie mam pojęcia co mu kupić .

Jakie gry polecicie dla 9-latka???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój 9-letni syn dostał PS3 w prezencie.Ja grami nie interesuję się w ogóle ,nie mam pojęcia co mu kupić .

Jakie gry polecicie dla 9-latka???

Możesz mu kupić LBP albo Ratcheta - najlepiej obie części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LBP będzie za trudne moim zdaniem. Gierka świetna, ale samo dziecko sobie nie poradzi z wymaganiami, które gra będzie przed nim stawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Little Big Planet :) Możesz mu też kupić Virtua Fighter 5, Singstar, Motorstorm: Pacific Rift.

W te gry gra moja siostra 8,5letnia więc twój syn też sobie powinien poradzić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie najlepszym wyborem będzie gra: Ratchet & Clank: Tools of Destruction. LBP też świtne ale wtedy razem z nim powinien grać ktoś starszy. Świetne są też gry z serii Lego np: Lego Star Wars, czy Lego Batman. Mogą być też gry na podstawie filmów np: Kun-fu Panda czy Madagaskar 2.

Edytowane przez Torba_Piany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz mu kupić LBP albo Ratcheta - najlepiej obie części.

LBP może być zbyt dla niego nerwowe nie polecam. Ratchet pewnie, idealna gierka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup "MotorStorm" idealna gierka dla dzieciaka i dużo zabawy przy tym

Nie kupuj LBP bo nie bedzie grał

Edytowane przez PROT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie najlepszym wyborem będzie gra: Ratchet & Clank: Tools of Destruction. LBP też świtne ale wtedy razem z nim powinien grać ktoś starszy. Świetne są też gry z serii Lego np: Lego Star Wars, czy Lego Batman. Mogą być też gry na podstawie filmów np: Kun-fu Panda czy Madagaskar 2.

to jest moim zdaniem najlepsza odpowiedz. Trzymaj się jej przy wyborze gier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec roku szkolnego, w portfelu przybyło, trzeba się trochę zaopatrzyć. Na celowniku mam Grid'a i LBP. Gry odmienne gatunkowo, ale na oba mam cholercia chętkę. Po pierwsze i chyba najważniejsze, nie chcę się nudzić w szare, deszczowe popołudnia. O obu grach się tyle naczytałem, że mam mętlik. No chyba, że jakiś inny tytuł :D . Pieniążki w zasadzie nie grają większej roli.

PS. Trofea jednak trochę przyciągają w stronę LBP ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koniec roku szkolnego, w portfelu przybyło, trzeba się trochę zaopatrzyć. Na celowniku mam Grid'a i LBP. Gry odmienne gatunkowo, ale na oba mam cholercia chętkę. Po pierwsze i chyba najważniejsze, nie chcę się nudzić w szare, deszczowe popołudnia. O obu grach się tyle naczytałem, że mam mętlik. No chyba, że jakiś inny tytuł :D . Pieniążki w zasadzie nie grają większej roli.

PS. Trofea jednak trochę przyciągają w stronę LBP ;]

Jeżeli lubisz ściganki z dobrą grafą i świetnym trybem zniszczem to oczywiście bierz GRIDA ! Ta gra jest po prostu świetna ! Ja jak już ją przeszedłem, to lubię włączyć sobię wyścig i trochę się porozbijać ! Grida i LBP tanio dostaniesz na allegro. Nowego Grida widziałem już za 105 zł, a LBP za 78 zł więc masz w czym wybierać !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koniec roku szkolnego, w portfelu przybyło, trzeba się trochę zaopatrzyć. Na celowniku mam Grid'a i LBP. Gry odmienne gatunkowo, ale na oba mam cholercia chętkę. Po pierwsze i chyba najważniejsze, nie chcę się nudzić w szare, deszczowe popołudnia. O obu grach się tyle naczytałem, że mam mętlik. No chyba, że jakiś inny tytuł :D . Pieniążki w zasadzie nie grają większej roli.

PS. Trofea jednak trochę przyciągają w stronę LBP ;]

Jeżeli chcesz aby gra starczyła ci na długo to bierz LBP - no chyba, że nie kręci cie robienie własnych leveli...

Jeżeli jednak szukasz dobrych wyścigówi i dawki adrenaliny to bierz GRIDa który moim zdaniem jest razem w GT5 Prologue jedną z najlepszych ściganek na PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak zdecyduję się na Grid'a :) LBP w zasadzie nie jest drogie. Wczoraj pocisnąłem Burnouta, w tygodniu splatynuję Mirror's Edge (kilka pucharków zostało) i będą fundusze na LBP :) Aby tylko chęci starczyło :P

Edytowane przez GoTo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie pożałujesz GRID'a ! Gorąco polecam wszystkim fanom ściganek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w tygodniu splatynuję Mirror's Edge

hehe ^^

Ja niedawno mialem plan zrobic platynke w jeden wieczor, a tak sie zdenerwowalem, ze przez najblizsze dni w ogole na ta gre nie chce patrzec =D

Wszystko przez trofeum z 50 gwiazdkami time trial -_-

Moze poprostu kupie dodatek i te 50 gwiazdek pyknie samo...

Mimo wszystko zycze powodzenia =D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie może to się wam wydawać smieszne pytanie. Ale mam taki wewnętrzny dylemat czy jak kupuje grę i nieprzechodze SINGLE a gram tylko ONLINE to jest czego żałować? Bo Online troszke bardziej pociąga jednak. Jak wy to widzicie? Są ludzie którzy tak robią jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze najpierw przechodzę singla a później multi jak już. W singlu masz zróżnicowane misje, nad którym męczyli się programiści, a w multi masz zadanie typu : zabierz flagę i uciekaj / zabij wszystkich. W wyścigach to właściwie nie ma różnicy, bo fabuły zwykle tam nie ma i można przechodzić na zmianę. Niektóre gry nie mają multi, ale nie należy ich skreślać z tego powodu, ponieważ mogą nam zapewnić godziny dobrej rozrywki o fabule czasem porywającej jak film. Heavy rain raczej multi mieć nie będzie... :tongue: Jeżeli gra w multi ci się podoba, to zawsze możesz odpalić "w wolnej chwili" singla. Jak Cię wciągnie no to... grasz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre multi jest po to ze jak przejdziesz single np: w 5 godziń to nie wyrzucisz gry w kąt za

200 zł lub nie bedziesz musiał szukać kupca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja np. po przejściu jednego levelu i pograniu w multi, wciągnąłem się na 2 miechy w KZ2 Online. Zależy co kto lubi, nigdzie nie jest powiedziane, że musisz przejść singla i online. Oczywiście w końcu mi się znudziło multi to zacząłem singla ale to nie było to samo. W FPS sprawa wygląda tak, że single jest swego rodzaju wstępem do rozgrywki w sieci. W innych grach jest podobnie choć np. w ściganakach jak już wspomniał kolega wyżej single jak i multi przeważnie wygląda tak samo z tą różnicą, że ścigasz się z żywymi ludźmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hehe ^^

Ja niedawno mialem plan zrobic platynke w jeden wieczor, a tak sie zdenerwowalem, ze przez najblizsze dni w ogole na ta gre nie chce patrzec =D

Wszystko przez trofeum z 50 gwiazdkami time trial -_-

Moze poprostu kupie dodatek i te 50 gwiazdek pyknie samo...

Mimo wszystko zycze powodzenia =D

Trochę źle się wyraziłem, bo już sporo pucharków mam zaliczonych ;p (Paczki, gwiazdki etc = 57 %). Muszę na hardzie przejść grę i te wszystkie levele na czas (to mi się najbardziej nie podoba, chyba czasochłonne). Wtedy wskoczy platyna. A nad dodatkiem muszę się zastanowić, choć 100% w liście trophies kusi, oj kusi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać?

Ten zestaw:

Klik

czy ten:

Klik

W grę wchodzi też sama konsola w cenie oscylującej w granicach 1300 zł. Co byście wybrali na moim miejscu i czy te zestawy są w ogóle opłacalne? (zależy mi na szybkim kupnie konsoli [wakacje])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QFB i GT5P to raczej krótkie gry. R:FOM starczy na dłużej, ale w sumie jest już następca. Zależy, czy lubisz strzelaniny pierwszoosobowe na PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×