Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh, młodość, naiwność... A gdzie "Narcos"?

A gdzie Rzym, Carnivale, Deadwood, Sopranos, Six Feet Under, BSG?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 sezon Homeland ,położył na łopatki wszystkie poprzednie. Jestem znokautowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Homeland za mną. Podtrzymuję opinie, że piąty sezon jest mega naciągany i przewidywalny, ale jednocześnie mega dobry. Pierwszych dwóch sezonów nie przebije, ale twórcom naprawdę udało się w tym sezonie zmienić klimat bez ogólnego uszczerbku dla serialu. Największym minusem tego sezonu jest zdecydowanie plejada głupich albo działających na nerwy postaci, między innymi Dar Adal - gdyby szef prawdziwego CIA był tak głupi i podatny na wpływ, USA już dawno by nie istniały :P Otto i Laura są niedaleko za nim. Reszta kreacji wyśmienita. Finał rewelacyjny - lepszy od finału Fargo, przyznaję bez bicia. Trochę złego, trochę dobrego, sugar-free - naprawdę doskonałe zakończenie. Największym plusem finału jest sposób, w jaki rozładował suspens - stopniowo i powoli, dzięki czemu zostawia widza usatysfakcjonowanego. Finał Fago natomiast przeszedł ze 100% suspensu do 0% - tak się nie robi. Tak więc do zobaczenia za rok, Homeland - Showtime na pewno nie odpuści i z takim poziomem nawet nie powinni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Rzym, Carnivale, Deadwood, Sopranos, Six Feet Under, BSG?

A Gomorra?! Dla mnie to killer.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowszych Ino Narcos, True Detective, Gomorra, Fargo i Pakt.

Ze starszych Rodzina Soprano, Miodowe Lata, Pitbull, Przyjaciele.

Reszta to przeżytek i niegodne tasiemce pokroju Zbuntowanego Anioła.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twin Peaks.

Reszta to przeżytek i niegodne tasiemce :-P

Jak by ktoś nie wiedział, to po 25 latach zaczęli kręcić 3 sezon. I nie, nie jest to skok na kasę. Jak ktoś zna ten serial, to wie jak się kończy i, że dokładne 25lat odgrywa tutaj duże znaczenie.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze starych Panowie, to Crime Story. Do dziś wspominam.

I chyba nikt już nigdy nie odważył się tak zakończyć serialu.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banshee niedlugo nadchodzi :) przekozacki serial, co prawda dla fantastów bo wiekszosc akcji jest tam totalnie z d. ale milo sie oglada :). Dziś nadrobie 10 odcinek Fargo i pomłuce sobie Man in the High Castle bo dopiero 6 odcinek za mna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ośmiu odcinka Człowieka z Wysokiego Zamku stwierdzam dwie rzeczy:

- Obergruppenführer John Smith to jeden z najlepszych czarnych charakterów jakich widziałem. Pierwsze zajmuje Pastor Justin Crowe z Carnivale.

- Człowiek z Wysokiego Zamku gdzieś w okolicach 6 odcinka zrobił się cholernie dobry.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ośmiu odcinka Człowieka z Wysokiego Zamku stwierdzam dwie rzeczy:

- Obergruppenführer John Smith to jeden z najlepszych czarnych charakterów jakich widziałem. Pierwsze zajmuje Pastor Justin Crowe z Carnivale.

- Człowiek z Wysokiego Zamku gdzieś w okolicach 6 odcinka zrobił się cholernie dobry.

Szkoda, że końcówka już taka nie jest :/

W sumie to już nie ma co oglądać - Człowiek obejrzany, Pakt się skończył, Pozostawieni tak samo. Chyba trzeba będzie sięgnąć do przeszłości i zaliczyć Twin Peaks albo X-Files. Jeszcze był taki całkiem przyjemny serial (w klimatach Archiwum) jak Millenium - ktoś oglądał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Millenium sobie darowałem po kilku odcinkach. Marny klon Archiwum i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że do Archiwum się nie umywał, ale jakiś tam mroczny klimat był - przynajmniej pierwszy sezon, bo potem było już tylko gorzej. I jeszcze przypomniał mi się jeden serial w podobnych klimatach - Mroczne Niebo. Też trzeba będzie sobie przypomnieć. Archiwum, Millenium, Dark Skies - coś jeszcze kojarzycie podobnego ze staroci? Z nowszych to chyba Strategia Przetrwania, ale zdjęli po chyba 9 odcinkach :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też trzeba będzie sobie przypomnieć. Archiwum, Millenium, Dark Skies - coś jeszcze kojarzycie podobnego ze staroci?

Space: Above And Beyond - dosyć szybko dostał cancela ale swego czasu bardzo go lubiłem.

SeaQuest też miał klimat jak na lata kiedy był emitowany.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam może 3 seriale do roku  " Walking dead, Gra o tron I Banshee" Jakoś szkoda mi czasu, niby te seriale to takie za przeproszeniem pierdoły. Nie moje sprawy, nie moje życie fabuła jakaś taka naciągana nawet  w tych sensacyjnych jak kiedyś lata temu Prison Break.człek już stary jest i można powiedzieć prawie wszystko w życiu widział. Ale o Banshee, nie pamiętam skąd mi się zaczęło go oglądać ale powolutku doszedłem do 3 sezonu i 3 odcinek. Hmm, wgniotło mnie w fotel. Czegoś tak dobrego dawno nie widziałem, popijając drineczka wieczorem obejrzałem ten sam odcinek drugi raz.Co mi się nigdy nie zdarzyło przy serialu. Już po drugim sezonie myślałem, a daruje sobie oglądanie seriali w ogóle, co tam jeszcze mogą wymyślić. A jednak , bardzo mi się podobało,tak że boję się na żywca obejrzeć następny odcinek bo pewnie będzie gorszy,heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tyle genialnych seriali do obejrzenia, że w tempie ich emisji ciężko będzie się wyrobić podczas jednego życia. Polecę ze spisu alfabetycznego to co ja widziałem lub oglądam i bym polecił jako BARDZO dobry serial. Średniaki ominę.

 

Alias

Aquarius

Banshee

Breaking Bad

Californication

Desperate Housewives

Dexter

Fargo

Fortitude

Homeland

House of Cards

Humans

Intruders

Jonathan Strange & Mr Norrell

Lost

Lucifer

Mr. Robot

Narcos

Once Upon a Time

Orphan Black

Penny Dreadful

Sherlock

Smallville

Sons of Anarchy

The Expanse

The Killing

The Man in the High Castle

The Originals

The Sopranos

The Strain

True Detective (tylko 1 sezon)

Vampire Diaries

Vikings

Wayward Pines

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tyle genialnych seriali do obejrzenia, że w tempie ich emisji ciężko będzie się wyrobić podczas jednego życia. Polecę ze spisu alfabetycznego to co ja widziałem lub oglądam i bym polecił jako BARDZO dobry serial. Średniaki ominę.

Moja lista jest kilka razy większa. Brak bardzo wielu seriali. Ale pod zdecydowaną większością propozycji się podpisuję i dlatego łapka w górę.

Fajnie że ktoś oprócz mnie i moich dziewczyn lubi też Dawno Dawno Temu.

 

Jednak od siebie dodam mini serię Lost Room. Najbardziej japoński z amerykańskich seriali w zaj.bistym klimacie Silent Hill.

 

Skończyłem Człowieka z Wysokiego Zamku i muszę uczciwie przyznać: ogromna niespodzianka tego sezonu. Cholernie mi się podobał pod każdym względem. Dziękuję ci Amazon za zamówienie drugiego sezonu.

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aktualnie jestem w polowie pierwszego sezonu banshee, poki co sie wkrecam ale jest calkiem dobrze. momentami dobija mnie tylko to jak rozedrgane potrafia byc ruchy kamery, nawet w statycznych ujeciach ze spokojnymi dialogami. wole jednak jak kamerzysta nie ma parkinsona.

Banshee rozkręca się w drugim sezonie tak więc najlepsze przed tobą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pękły 4 odcinki The Expanse i napiszę krótko: chcę więcej! I to jak najszybciej.

Czwarty oczywiście zapodał taki twist, że człowiek nie może się doczekać co dalej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W Polsce na Fox

Z Archiwum X (2016) - premiera na FOX! (4)

Dwudniowe wydarzenie telewizyjne – oglądaj premierę odcinka pierwszego „Z Archiwum X (2016)” w poniedziałek, 25 stycznia o godz. 21:00, a drugiego we wtorek, 26 stycznia o godz. 22:00.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×