Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 czekam na wznowienie Wikingów,

Jak to czekasz? W ten piątek już drugi odcinek 4 sezonu :)

Zresztą polecam, bo już pierwszy zaczęli z przytupem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm wyleciało mi z głowy. Tzn pamiętałem o premierze, ale czekałem na napisy i jakoś tak wypadło mi z głowy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a ja Ci zazdroszczę. Czasu miałem tyle, że już wszystko warte obejrzenia za mną :/ oglądam to co wychodzi na bieżąco: Modern Family, Shameless, Big Bang Theory, Black Sails, Better Call Saul i czekam na wznowienie Wikingów, Peaky Blinders i OITNB. Mało. Tęsknię za czasami, gdzie z żoną siadaliśmy po pracy przed tv i oglądaliśmy hurtem jakiś ukończony już serial, pół sezonu dziennie :D

Ja mam o tyle dobrze, że co roku od listopada do marca mam praktycznie wolne. W tym roku nadrobiłem bardzo dużo produkcji. Miałem dwa sezony Homeland w plecy, trzy The Walking Dead, dwa CSI. Zacząłem Orange, bo polecaliście. Za sobą mam wiele klasyków, jak The Wire (oglądałem dwa razy, i jeszcze się skuszę), Breaking B, itd. Już widzę, że w kolejce czeka Fargo, Friends proszą się o kolejne ogrzanie. A zaraz czas będzie wrócić do pracy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Friendsy zawsze dobrze wchodzą :D Znam każdą sekundę i tekst na pamieć, a i tak ogląda się to genialnie.

Chociaż nie przepadam za 2 ostatnimi sezonami, bo mam wrażenie że strasznie przerysowali już tam niektóre postacie, szczególnie Joeya z którego zrobili głupka do kwadratu.

Mimo wszystko i tak ogląda się to genialnie po tylu latach. Najlepszy serial komediowy wszech czasów :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnich mieszanych odczuciach związanych z oglądaniem MrRobot wziąłem się za The Expanse. I pomimo, że to serial od SyFy to jestem bardzo miło zaskoczony. Póki co obejrzałem 5 odcinków i jest bardzo ciekawie. Na minus metroseksualny Holden, który bardziej by pasował do roli kapitana drużyny futbolowej w jakimś teen movie, ale za to dobrze równoważy go Thomas Jane  w roli Millera. Zobaczymy co będzie dalej bo to dopiero połowa sezonu, ale póki co jestem pozytywnie nastawiony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Archiwum X miało 7 sezonów ;) Reszta to jakieś dlc...

Coś w tym jest, chociaż ja traktowałbym wszystko po Fight The Future jako DLC - zmiana miejsca nagrywania z pochmurnej Kanady na słoneczne USA i luźniejsze podejście do tematu to już nie było to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taboo moze dac rade. Zapowiada sie ciekawie, ale premiera podobno dopiero w 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serial zapowiada się ciekawie ale tak jak lubie Hardiego to juz boje sie otworzyc lodowke zeby nie wyskoczyl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serial zapowiada się ciekawie ale tak jak lubie Hardiego to juz boje sie otworzyc lodowke zeby nie wyskoczyl...

 

To fakt. Ostatnio chyba załapał jakiegoś obrotnego managera  ;) Ale mi to jakoś nie przeszkadza, bo go lubię jako aktora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Making a Murderer- nowość od Netflixa, polecam!!

Potwierdzam i również polecam.

Jestem dopiero w połowie, ale wciąga jak bagno, w dodatku gdy obejrzycie z kimś, to dyskusja gwarantowana.

Serial utrzymany w formie dokumentalnej.

Więcej nie pisze, żeby nikomu nie popsuć "zabawy" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też oglądam, w połowie jestem i narazie dałem spokój. Trzeba sobie dawkowac ;-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy sezon XFiles jakie kuzwa główno,szkoda na to czasu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy sezon XFiles jakie kuzwa główno,szkoda na to czasu.

Nie pisz tak, bo zaraz Cię skarcą, ja mam takie same odczucia ale przecież się nie znam i nie czuję klimatu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego miałby go ktos skarcić? Przeciez po to jest ten wątek, zeby sie kazdy mogl wypowiedzieć na temat swoich opinii o danym serialu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejne seriale godne polecenia :D

 

The night manager (mini serial)

Billions

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Friday Night Lights. obowiązkowy dla fana footballu a i generalnie świetnie zagrany i napisany :). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
The night manager (mini serial)

Billions

Człowieku, jesteś wielki. Już wiem, że to są seriale dla mnie. Szczególnie ten The Night Manager, już po samej zajawce z IMDb jaram się, jak Nowy Jork w 1776. Dobra drama od BBC zawsze ma u mnie priorytet. Co bym nie oglądał od nich, zawsze wysoki poziom, nie robią tam byle czego z taśmy, jak często w hameryce. Billions jednak też łykam. Ja nie mogę, dlaczego Metacritic nie pokazuje tego w nowościach, tylko same bzdury. Nic dobrego stamtąd nie można wyciągnąć.

 

Panowie, dopiero w tej chwili dowiedziałem się, że czwarty sezon House of Cards za rogiem! Recki nie napawają mnie optymizmem - Claire gra teraz pierwsze skrzypce razem z Frankiem? Jeez, jak ja nie lubię tej aktorki. Może nie być lekko, a bardzo nie chciałbym, żeby House of Cards skończył jak wiele seriali, czyli na fali popularności wyżyłowany na zdecydowanie za wiele sezonów, każdy kolejny coraz gorszy :(

 

No ale będzie co oglądać po weekendzie, który spędzę na kasowaniu randomów w becie U4. Potem aż do Maja nie wychodzi nic, co mnie interesuje, także czas seriali się rozpoczyna na dobre. Teraz mam królewskie Better Call Saul i wreszcie powrót Gotham, a do tego zaraz House of Cards. No i biorę się za The Night Manager i Billions. Jeszcze raz dzięki, wolny92.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dopiero w tej chwili dowiedziałem się, że czwarty sezon House of Cards za rogiem! Recki nie napawają mnie optymizmem - Claire gra teraz pierwsze skrzypce razem z Frankiem? Jeez, jak ja nie lubię tej aktorki. Może nie być lekko, a bardzo nie chciałbym, żeby House of Cards skończył jak wiele seriali, czyli na fali popularności wyżyłowany na zdecydowanie za wiele sezonów, każdy kolejny coraz gorszy :sad:

Pierwotnie był zaplanowany na dwa sezony. Teraz rozciągają go do granic możliwości. O ile pierwszy był genialny tak już drugi wyraźnie gorszy. O trzecim szkoda gadać. Czwartego już nie oglądam. W zapowiedziach są kontynuacje lepszych seriali: Penny Dreadful, The Americans, Banshee i Vikings.

Edytowane przez malpka
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam teraz w najblizszych miesiącach na Banshee, HoC, GoT, Penny Dreadful a na jesieni będzie 3 sezon Peaky Blinders!! bardzo się ciesze.

 

uwielbiam muzyke z intro

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siriondel, spoko :D jak będę miał coś nowego to podrzucę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peaky Blinders jakoś mnie średnio kręci. Klimat jest jakiś dziwny i nie do końca mi pasuje. Ale za tę Irlandkę barmankę w 1 sezonie wielki plus :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie wsiąkłem w Peaky Blinders. Po 4 odcinkach rzuciłem. Stylistyka i Sam Neill mnie zmęczyły.

 

Teraz natomiast oglądam dobrą, angielską, kryminalną perełkę z 2014 - The Missing

 

Oczywiście 11.22.63 - genialna adaptacja Dallas '63 Stephena Kinga.

 

Night Manager - 1 odcinek był dobry, ale drugi utrzymany w nieco innym stylu był po prostu wyśmienity więc mam duże nadzieje na całość.

 

No i ofc Vikings :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Netflixie jest już całe House of Cards, od 1 do 4 sezonu, niestety jak na razie brak Polskich napisów lub lektora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×