Skocz do zawartości
kill

Ostatnio obejrzany film.

Rekomendowane odpowiedzi

"Chłopcy z ferajny" też za bardzo mi nie podpasowali. Ogólnie filmy mafijne/gangsterskie wychwalane przez wszystkich nie są moimi ulubionymi ;]. Tak już chyba mam i już ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

co kto lubi, dla mnie bardzo dobry film :)

 

Pacific Rim  - wczoraj nie moglem zasnac i zaczalem szukac jakiegos sci-fi na sen. Film to typowy średniak, fajne efekty, dupiate dialogi, szablonowe do bólu postacie. Jak ktoś nie ma co ogladac, to czemu nie. 

 

5/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agentka - dawno tak się nie uśmiałem. Genialna komedia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up dla mnie slabizna i wyłączyłem po paru minutach ale znam osoby co sobie chwala.

Klucz do wieczności - poszedłem z braku laku i w sumie spoko. Głodna historia o przezwyciężeniu śmierci dzięki technice. Jest parę fajnych scen ale nie nastawiajcie się na cuda. Rejnolds daje radę w scenach akcji, niestety gdy ma przejąć i wzruszyć widza jest dość komicznie. 6/10

- Wysłane z fona przez Tapatalk -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cop Car

 

Wydawało mi się, ze cienizna, ale sie rozkreca i jest z kazda chwila coraz lepszy. Cos innego. Polecam.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Get Hard - podchodziłem do tego filmu z lekkim dystansem i się nie zawiodłem. Film ma bardzo krótki wstęp i zakończenie ale to co się dzieje podczas środkowej części jest mega fajne. No i w tym filmie pada najlepszy pocisk w historii kina...

 

i put hashtag on your ass and see how many hits it will get

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa filmy, które ostatnio obejrzałem:

Mad Max - cholernie podobała mi się nowa wersja. Na pewno do jej wrócę jeszcze nie raz.

Film zrobiono pod fanów czterech kółek i post apo, co wyszło im fantastycznie. Cały klimat, efekty, postacie, naprawdę czuć że było to robione z głową.

Podoba mi się, że nie było żadnych dłużyzn, film praktycznie ogląda się od pościgu do pościgu, a te są zrobione po prostu genialnie. Ścieżka dźwiękowa, dopracowane efekty no i rzecz jasna same samochody, które dzięki bogu nie były robione w cgi tylko były to prawdziwe fury.

Jeśli komuś w Mad Maxie brakowało oktanów, to tu je dostanie z nawiązką!

No i ten koleś z gitarą, masakra XD

Jestem ciekaw czy pójdą w jakiś sequel, wg mnie warto bo super im to wyszło.

Gra Tajemnic - długo zwlekalem z tym filmem, ale w końcu się zebrałem.

Dość dobrze poprowadzony i gra aktorska również nie najgorsza, ale mimo wszystko parę razy mi się ziewło.

Jednak przedstawienie samej historii i postaci Turinga na duży plus. Nie wiedziałem, że był aż tak pokrzywiony.

Brytole nawet wyjątkowo wspomnieli o Polakach, co nigdy im się nie zdarza gdy chodzi o Enigme, cała zasługę zawsze sobie przypisują.

Co by nie było, dwa solidne filmy. Trzymający w napięciu Mad Max i ciekawy film historyczny. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio miałem zaszczyt obejrzeć Szybkich i wściekłych 7. Polecam 2/10. Ilość szarych komórek jaka mi obumarła podczas seansu znacznie przewyższa ilość wybuchów ze wszystkich części razem wziętych. Jak ktoś lubi się katować to naprawdę warto.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez gorąco polecam Get Hard, sympatyczna prześmieszna komedyjka na lato, no i jak się wielbi Will'a to już w ogóle  :biggrin:

Edytowane przez Wsioq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec Chrzestny

 

Po raz enty. Mistrzostwo. 11/10.

 

Chyba najlepsza scena jaką widziałem w życiu, jeśli chodzi o przeżycia emocjonalne. Za każdym razem gdy oglądam ten film od początku to na tej scenie jakoś przyspiesza mi serce.. Czuję jakbym to ja miał zaraz wstać i rozwalić dwóch gości przy ludziach. Majstersztyk.

Edytowane przez MichalEEEk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachęcony recenzjami forumowiczów obejrzałem wczoraj komedię "Get Hard". Niesamowicie śmieszna, 1/10  :wallbash:. 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojciec Chrzestny

 

Po raz enty. Mistrzostwo. 11/10.

Też tak miałem do momentu gdy obejrzałem Dawno Temu w Ameryce. Dla tego filmu brak skali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem do momentu gdy obejrzałem Dawno Temu w Ameryce. Dla tego filmu brak skali.

A dla mnie oba są genialne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie wróciłem z seansu Fantastycznej Czwórki...cała sala praktycznie pusta. Poza mną, dziołchą i naszą koleżanką była tylko jedna para na widowni. Od samego początku szedłem z nastawieniem "internetowym" czyli że film to crap nie warty funta kłaków.  No i przejechałem się...dosłownie. Od samego początku film zapowiadał się świetnie. Wprowadzenie bohaterów którzy są praktycznie jak z innego uniwersum. Nie przeszkadzało mnie totalnie, że śledzę przygody praktycznie dzieci. Czarny bohater jako "pochodnia" również mi nie przeszkadzał. Jednak poza Reed'em i może trochę Sue...nie da się lubić żadnej inne postaci. Po prostu tam są i nic nie wnoszą do opowieści poza faktem, że muszą tam być. Sama oś fabularna jest bardzo fajna. Porzucono staromodne wypady w kosmos i promieniowanie kosmiczne na rzecz podróży do innego wymiaru i mieszanie w jego przepływie energii. Główny antagonista bardzo mi przypasował. Można powiedzieć że miał wszystko czego spodziewałem się po Dr. Doom'ie...nie licząc mocy. Zrobili z niego jakiegoś psychopatycznego boga który może wszystko. No i to mi trochę nie odpowiadało. Normalnie był po prostu mądry i dziany. 

Efekty specjalne były wykonane w bardzo hoolywoodzkim stylu i tutaj nie mogę się do niczego doczepić. To co najbardziej mnie boli to fakt iż mieli w rękawie wielkiego asa z napisem "hit" a jedyne co zrobili to skopali całkowicie końcówkę filmu. Akcja w pewnym momencie bierze tłist który jest tak bezsensownie rozwiązany że nic go nie uratuje. Rozwiązanie filmu to dosłownie 7 minutowa sekwencja gdzie z "idzie nam zajebiście" robi się "wszystko się pierdzieli i ratujemy świat". Nie takiego zakończenia się spodziewałem i nie takiego potraktowania potencjału. 

 

Jednak ten film ma też więcej plusów które sprawiają że swobodnie mogę dać mu 7/10...Sam design Dr. Dooma i powód w jaki stał się taki jest bardzo fajny. Ben Grimm jest standardowy ale również nie kuje w oczy. Sposób w jaki Sue używa mocy jest taki w który jestem w stanie uwierzyć...tak samo Reed. Z chęcią zobaczyłbym kolejny film F4 jednak obstawiam iż nie dostaniemy takiego. Szkoda również że film został odcięty od Cinematic Universe.

 

Tak czy siak polecam każdemu obejrzeć...nie koniecznie jako priorytet ale jako ciekawostka przy której można się dobrze bawić. Jest to film na który zasługujemy jednak nie taki na który czekaliśmy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie minutę temu przeczytałem to samo gdzieś indziej i się zdziwiłem. No wiesz Jacku :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinią należy się dzielić wszędzie ;D ( czyt. jade spamem XD )

 

Mimo że większość ludzi krytykuje to mnie się film podobał...podszedłem do niego jak do Fabula Nova Crystalis. 

Ot co zupełny spin off od tego do czego jesteśmy przyzwyczajeni.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam komedię Vive la France, jak ktoś lubi humor z Borata + Goście, Goście to raczej się nie zawiedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

San Andreas - film świetny od strony realizacyjnej ale scenariusz durny aż zęby bolą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

San Andreas - film świetny od strony realizacyjnej ale scenariusz durny aż zęby bolą.

Serio? Mnie aż oczy bolały od kiepskich efektów specjalnych, nie trzymali się w ogóle rozmiarów i niektóre sceny wołały o pomstę o nieba (np. ta z helikopterem na początku). Ale całościowo fajny film do obejrzenia na raz :)

 

Little Boy - 9/10

Dawno nie było tak dobrego dramatu. Zdjęcia przepiękne, gra aktorska na wysokim poziomie, ciekawy scenariusz, klimatyczna muzyka. Nie wiem czy przypadkiem nie będzie nominacji do Oscara. Kilka razy podczas filmu może polecieć łezka, ale nie brakuje też humorystycznych scen. Film idealny dla kinomaniaków, polecam ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio? Mnie aż oczy bolały od kiepskich efektów specjalnych, nie trzymali się w ogóle rozmiarów i niektóre sceny wołały o pomstę o nieba (np. ta z helikopterem na początku). Ale całościowo fajny film do obejrzenia na raz :)

Efekty owszem, były raz lepsze raz gorsze ale suma sumarum nie było tragedii choć w takim Jurrasic World CGI było widać na kilometr.

 

Nocny Pościg czyli kolejny film akcji w którym Liam Neeson "szczela się" z tabunami bandziorów by ratować życie syna oraz swoje więzi rodzinne z nim. Obawiam się że ten kiedyś utalentowany aktor jest na dobrej drodze podzielenia losów Nickolasa Klatki. Jeszcze chwila i zapamiętamy go jako aktora jednej roli i jednej miny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Only God Forgives - sporo oczekiwałem po tej produkcji ze względu na reżysera (Bronson, Drive) i konkretnie się zawiodłem. Wizualnie i dźwiękowo wszystko fajnie, ale fabuła, tempo i ogólny brak koncepcji zabija film i chęć oglądania. 4/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terminator Genysis....totalne dno i kilogram mułu. Film jest totalnie nieudaną kontynuacją poprzedniej części która była wybitnie słaba. Zmienili się aktorzy grające znane nam role oraz cała linia czasowa wg. której było wszystko tworzone. Film nakręcony bez pomysłu a jedynie z nastawieniem na "zróbmy więcej wybuchów, dajmy więcej terminatorów i takie tam to się sprzeda". Ogólnie nie polecam nikomu chyba że ktoś urządza maraton kiczowatych filmów. Całkowicie 3/10...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Terminator Genysis....totalne dno i kilogram mułu. Film jest totalnie nieudaną kontynuacją poprzedniej części która była wybitnie słaba. Zmienili się aktorzy grające znane nam role oraz cała linia czasowa wg. której było wszystko tworzone. Film nakręcony bez pomysłu a jedynie z nastawieniem na "zróbmy więcej wybuchów, dajmy więcej terminatorów i takie tam to się sprzeda". Ogólnie nie polecam nikomu chyba że ktoś urządza maraton kiczowatych filmów. Całkowicie 3/10...

Pocieszę cię: w Chinach sprzedał się tak dobrze że zarobił w sumie na świecie ponad 500 mln $. Niestety ale jest szansa na kolejną część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam film Cztery Lwy - Dżihad Komando

"Omar marzy o męczeńskiej śmierci. W osiągnięciu celu pomogą mu jego pomysłowi przyjaciele."

komedia na czasie :)

Edytowane przez graqzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×