Skocz do zawartości
kill

Ostatnio obejrzany film.

Rekomendowane odpowiedzi

Efekt Motyla (2004) - całkiem ciekawy film, bardzo ciekawiło mnie jak się skończył i skończył się jak przewidywalnie. Na swój sposób jest trochę bezsensu, jednak mogę polecić.

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do efektu motyla, nie wiem czy wiesz ale są dwa i to całkiem różne zakończenia. Jak coś poszukaj na YouTube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do efektu motyla, nie wiem czy wiesz ale są dwa i to całkiem różne zakończenia. Jak coś poszukaj na YouTube.

Nawet 4 :P Jest jedno, które trochę by zmienilo moje spojrzenie na film. Szukałem w necie, ale nigdzie tego obejrzeć nie można, bo to chyba tylko wersje reżyserskie czy cos, albo na inne kraje wypuszczane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dzisiaj The Interview - film, o którym z wiadomych względów było bardzo głośny, a który jednocześnie nie zbierał najlepszych recenzji. Mnie usatysfakcjonował połowicznie - jest śmieszny, w większości rodzaj humoru, który mi leży, ale mam wrażenie, że potencjał trochę zmarnowany. Mogło być śmieszniej i bardziej hardkorowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R100 - 12*/10* - Na początku wygląda to jak bardzo dobry film z dramatem rodzinnym w tle. Mąż żeby uciec od problemów zaczyna zataczać się w kręgi S&M. W owych kręgach panują jednak zasady. Po pierwsze nie wolno zerwać kontraktu z "klubem". Więc trzeba wytrzymać rok oraz nie wolno stosować przemocy wobec kobiet...później zaczyna się druga połowa filmu i dzieje się Japonia. Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć. 

 

 

*Co ja paczałem...przesilenie absurdu na metr kwadratowy podbiło ocenę.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Millennium: Dziewczyna, która igrała z ogniem - dobry film ale jednak gorszy od poprzedniej części

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez litości - przeciętne i do bólu przewidywalne kino o Denzelu, co czytał książki i w przerwach między rozdziałami bił po twarzach ruskich. Można obejrzeć, ale jednym okiem. 

Gość - wow, świetne połączenie kilku filmowych gatunków podlanych pysznym sosem z pastiszu. Momentami poruszający dramat, momentami debilne kino sensacyjne z ubiegłego stulecia. No i muza <3 Polecam

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Drop - fajne lekko gangsterskie kino ze świetną rolą Toma Hardy'ego.

Furia - dla miłośników wojen światowych jak znalazł, może to nie Szeregowiec Ryan, ale naprawdę dobre kino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Pod mocnym aniołem" - ekranizacja powieści Jerzego Pilcha autorstwa Wojciecha Smarzowskiego. Dość poruszający obraz choroby alkoholowej z wybitną rolą Roberta Więckiewicza oraz plejadą ulubionych aktorów autora "Drogówki". Trochę śmieszno, trochę straszno, plus miłość, która stanowi ostatnią deskę ratunku dla głównego bohatera przed całkowitym zatraceniem. 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ida

Po wszelkich ochach i ahah miałem dosyć wygórowane oczekiwania. Początek był naprawdę obiecujący, bo miał to coś - mimo, że nic się nie działo, to film jakoś czarował i przyciągał moją uwagę. Niestety w połowie się to skończyło i nie mogę powiedzieć żebym oglądał do końca z jakimś ogromnym zaciekawieniem.

Warto docenić "artyzm", bo rzeczywiści widać nawet dla laika, że była jakaś koncepcja jeśli chodzi o ujęcia i pracę kamery i została ona zrealizowana. Jednak cały film jest zbyt ascetyczny, przez co wszyscy i wszystko stało się dla widza obojętne.

Już po obejrzeniu Idy przeczytałem kilka recenzji, w których pojawiały się wątki ukazania dwóch przeciwstawnych podejść do życia. No było to w filmie, ale co z tego jak bohaterowie nie byli w stanie zaangażować widza choćby w minimalnym stopniu. Nawet dość drastyczna scena pozostała dla mnie obojętna, a po zakończeniu brak było jakichkolwiek głębszych przemyśleń.

Dla mnie film zdecydowanie rozdmuchany przez media, może mądre filmowe głowy docenią cały artyzm, ale dla mnie to za mało żeby uczynić z Idy niezapomniane dzieło polskiej kinematografii. Niemniej, warto obejrzeć chociażby po to żeby wyrobić sobie własne zdanie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R100 - 12*/10* - Na początku wygląda to jak bardzo dobry film z dramatem rodzinnym w tle. Mąż żeby uciec od problemów zaczyna zataczać się w kręgi S&M. W owych kręgach panują jednak zasady. Po pierwsze nie wolno zerwać kontraktu z "klubem". Więc trzeba wytrzymać rok oraz nie wolno stosować przemocy wobec kobiet...później zaczyna się druga połowa filmu i dzieje się Japonia. Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć. 

 

 

*Co ja paczałem...przesilenie absurdu na metr kwadratowy podbiło ocenę.

Da radę to gdzieś wyrwać w hd i z napisami? Sorki za takie pytanie, ale chwilowo nie mam dostępu do kompa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Często jest pokazywane na festiwalu pięciu kultur, można też było przez jakiś czas kupić na allegro ale tak to zostaje tylko sklep -100% zwany piratebay. Ewt. streamowanie go z jakiejś strony.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piratów niestety zamknęli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piratów niestety zamknęli ;)

Sprawdź na domenie .cr ;)

Oglądałem ten słynny już Wywiad ze słońcem narodu i trzeba napisac, że strasznie głupi ten film, bez odpowiedniego nastawienia nie ma szans obejrzeć a i tak jest z tym kiepsko. Parę razy śmiechłem więc daje 2 może 3/10 dla kontrastu napiszę, że głupie filmy mi nie straszne i Movie 43 ma u mnie 7.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź na domenie .cr ;)

 

Wielkie dzięki! Szybko się pozbierali i nawet widzę ulubionych uploaderów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

True "The Interwiev" jest totalnie słaby. 3/10 to maks ile powinien dostać. Są oczywiście fajne momenty ale to nie te momenty które miały być śmieszne i im nie wyszły. Scena z palcami to już w ogóle szczyt głupoty i klozetowego humoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ogląda dużo filmów 3D to polecam mu film pt. Legendy Przestworzy , film niesamowicie zrealizowany pod efekty trójwymiarowe ... jeden z lepszych materiałów na blu ray 3D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

Gość - wow, świetne połączenie kilku filmowych gatunków podlanych pysznym sosem z pastiszu. Momentami poruszający dramat, momentami debilne kino sensacyjne z ubiegłego stulecia. No i muza <3 Polecam

Zachęciłeś mnie i właśnie skończyłem. Film dobry, zwłaszcza pierwsza połowa. Potem, gdy wszystko zaczyna się wyjaśniać, zalatuje trochę głupotą.

Senasacja, jak zauważyłeś, iście debilna - efekty dźwiękowa przy zadawaniu ciosów albo gwałtownym odwracaniu głowy w stronę przeciwnika niszą system!

No i co do muzyki, też się zgadzam.

Chyba pierwszy film, w którym usłyszałem DAFa:

 

Ku podsumowaniu: The Guesta warto obejrzeć,  ale na hiper fajerwerki nie ma co liczyć. Jest poprawnie i film pomoże fajnie spędzić 100 minut życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wojownicze Żółwie Ninja - ciekawy film w którym jest masę akcji , piękna Megan F. w roli głównej :) Dla starych wyjadaczy powrót do dzieciństwa, Film dobry, można zobaczyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na tvp2 oglądałem film pod tytułem: Oszukana w reżyserii Clinta Eastwooda, świetny film - dramat . Oglądając film w połowie myślałem, że nie da się już nic pokazać ani zaskoczyć, a jednak trzyma w napięciu do końca. Serdecznie polecam!  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Whiplash - bardzo dobry film o dążeniu do perfekcji w graniu jazzu. Wielka szkoda że gdzieś po drodze zapodziała się miłość do muzyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dumb & Dumber To...niby miał być powrót do klasyki ale wyszło jak zwykle. Soldine 5/10 które mogło być 8/10 jakby się dobrze postarali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

What we do in the shadows 7/10

 

Bardzo fajna komedia rodem z Nowej Zelandii o grupce czterech wampirów mieszkających pod jednym dachem. Cała zabawa polega na tym, że przyjechała do nich ekipa telewizyjna, która kręci dokument o tym jak im się żyje, oczywiście mają zawieszone krzyże na szyjach aby wampiry ich nie zjadły :P Bardzo fajny humor, jest to przedstawione jako dokument, jeśli ktoś oglądał genialny serial The Office (us) ten będzie wiedział czego się mniej więcej spodziewać :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również obejrzałem dzisiaj Whiplash. Kapitalna rola J.K. Simmonsa, która powinna zostać doceniona nominacją do Oscara. Sam film także bardzo dobry i jak najbardziej polecam wszystkim miłośnikom kina i muzyki. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również obejrzałem dzisiaj Whiplash. Kapitalna rola J.K. Simmonsa, która powinna zostać doceniona nominacją do Oscara. Sam film także bardzo dobry i jak najbardziej polecam wszystkim miłośnikom kina i muzyki. 

Właśnie oglądając film byłem przekonany że już go gdzieś widziałem. I proszę, grał naczelnego gazety w Spiderman 1-3 od Raimiego.

Ale zarówno SImmons jak i Teller grają świenie. Teller z filmu na film robi się coraz lepszy. Ma chłopak talent. Byle nie rozmienił się na drobne jak Aaron Paul.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×