Skocz do zawartości
ONE

Red Dead Redemption

Rekomendowane odpowiedzi

Kopczak co zrobic towim. sam podwalem gdzies co trza na 100%. tylko chcialem wiedziecczy gdzies jest napisane ile BOUNTYsowmamy juz na koncie. Zebym nie czekal jak glupi az pojawi sie gdzie list gonczy... No nic to zaczne od czegos innego a brakujace bountysy na samym koncu...

W statystykach jest coś takiego jak bounty locations. Poszukaj dobrze, a znajdziesz je albo w GENERAL, albo w SCORE.

BTW trofik za zwierzaki już mi wpadł. Najwyraźniej z powodu jakiegoś błedu, lub cyrku z zapisami stanu gry, nie miałem bighorna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest w Score na samym końcu:) ja właśnie ukończyłem wszystkie challanges i strangers... zostało mi jeszcze ubić paru "bounties" i odblokaować stroje i ruszam z wątkiem głównym żeby go wkońcu ukończyć:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

małe pytanie jak wykona się jakiś challanges to coś wyskakuje że to zrobiliśmy czy nawet tego nie wiemy pytam się bo gry jeszcze nie posiadam a jutro już raczej będe pykał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daje. Za wymaksowanie zielarstwa zyskujemy możliwość wytwarzania wywaru leczącego (chyba). Za super strzelanie dostajemy szybciej ładujący się pasek dead-eye. Za skarby zwiększa nam się limit bagażu. Nie wiem co dostajemy w nagrodę za łowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zaobserwowałem pare dziwnych rzeczy w RDR... po pierwsze koń mi się blokował i nie mogłem jechać dalej a poza tym jadąc na nim nagle umierał a przez 3 minuty nie mogłem przywołać kolejnego:/ ale koniec końców przygotowałem sobie grunt pod to żeby po skończeniu głównego wątku dobić z łątwością do 100% to będzie mój pierwszy sandbox z takim wynikiem:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest ze strojami. Tzn. czy do 100% gry potrzeba wszystkich kostiumów, czy wystarczy 9, o czym gdzieś czytałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest ze strojami. Tzn. czy do 100% gry potrzeba wszystkich kostiumów, czy wystarczy 9, o czym gdzieś czytałem?

10.

* U.S. Army Outfit

* U.S. Marshal Outfit

* Elegant Suit

* Rancher Outfit

* Poncho Outfit

* Bollard Twins Outfit

* Treasure Hunter Outfit

* Bandito Outfit

* Mexican Rebel Outfit

* Legend of the West Outfit

... Nie wiem co dostajemy w nagrodę za łowy.

W Master Hunter Challenges po 5ciu dostajemy mozliwosc kupienia Buffalo Rifle w Gunsmith. Gdy mamy range 10 kompletna to po oskalopwywaniu zwierzakow dostajemy tzw. "Vittles" stuff ktory moze zregenerowac nam okolo 80% zdrowia. Podobnie jak te kupione u doktorka....

@Siux skonczylem glowny watek nie majac 100% i ....

NIE GRAM JADWIGA tylko JOHNEM.....

Mialem do zrobienia jeszcze niektore challenges, kilka bountys i kryjowki i stroje....

Co do samej gry jeszcze to oczywiscie sporo bugow napotkalem podczas przejscia niestety :( No ale nie zniechecilo mnie to do caloksztaltu jaki jest ZAJEFISTY tej GRY ! Ze smiesniejszych glitchow to ludzie jadacy niewidzialnymi wozami,bryczkami, koniami ;) Super szybko przemieszczajace sie konie ;) Sruuuu ;) Lub przeciwnicy w pokera w Armadilo ktorzy wygladali jak z robieni z origami same surowe tekstury czy jak to sie tam zwal heh ;)

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i 100% singla wpadło:) ogólnie gra rewelacyjna ale po skończeniu gry nie chce mi się już nic robić i zastanawiam sie czy nie sprzedac:) multi mnie w takich grach wogóle nie interesuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do zrobienia setki trzeba pokonać wszystkich przeciwników w minigrach? Tzn. zabawa z nożem jest dość trudna i mam spore kłopoty z pokonaniem więcej niż dwóch przeciwników. Na logikę tak, bo skoro pokonałem 2 i przegrałem z jednym powinno mi zaliczyć wygraną w dwóch wcześniejszych pojedynkach. Jak to działa? Jest jakiś sprytny sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, wystarczy wygrać choć raz... np. w siłowaniu na rękę wygrywasz z 1 przeciwnikiem i wychodzisz... tak samo w grze z nożem i palcami:P wygrać musisz jedynie raz w te noże (w jednej z lokacji w meksyku) żeby odblokować jeden strój potrzebny do zrobienia 100%...

Edytowane przez caligator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Meksyku próbowałem zdobyć strój. Wygrałem raz, potem pojawił się nowy przeciwnik i niestety nie zaliczyło mi tego jako wygranej, ani nie odfajkowało punktu wymaganego do zdobycia stroju... Spróbuję raz jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz wygrać z każdym przeciwnikiem żeby punkt od stroju odznaczyć. Nie wystarczy pokonać jednego i wyjść. Jak sobie nie radzisz to obstawiaj najniższe stawki wtedy jest łatwiej.

Edytowane przez K4mpain

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą to załatwiłem. Najpierw za 1, potem za 3, 10 i 25$. Niezła masakra, ale jakoś mi się udało wyciszyć i spokojnie, rytmicznie wciskać odpowiednie guziki na padzie. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@caligator co ostatnie przed platyna ci wpadlo ? z czym najwiecej sie meczyles?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostały mi tylko cztery lokacje z WANTED i będzie 100%. Potem pokerek powyżej 2000, rewolwerem i gatlingiem po 500, no i oba trofea za nabijanie bount, a potem jedynie multi, ale to raczej mi nie wyjdzie, bo ten tryb troszkę daje ciała...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie. Do odblokowania stroju Poszukiwacza Skarbów trzeba złapać bandziora z listu gończego w Rethlers Folk ( chyba tak sie to pisze ? ). Moje pytanie - gdzie ten lisy ?! Zapisuje gre po raz kolejny, czekam w miasteczku i sie nie pojawia... Podobnie mam w innych miastach. Ciężko się doczekać na ten list gończy. Jest może jakaś "przyjazna" godzina na wywieszanie tych listów ? I jeszcze jedno. Ponoć strój US Marshal gdy jest noszony to bandyci przy łapaniu poszukiwanego do ns nie strzelają. Gówno prawda bo do mnie strzelali... U Was to działa ?

Pozdrawiam Koniu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z listami gończymi sprawa była dziwna, ale załatwiłem to tak, że po odstawieniu delikwenta i zainkasowaniu nagrody, szedłem spać. Po czym udawałem się do miejsca, w którym wiesza się ogłoszenia i chwilkę po dotarciu na miejsce, pojawiał się człowiek z nowym listem. Wykonywałem zadanie i powtarzałem cała operację, dzięki czemu mam już 100% gry.

Teraz pracuję nad trofeami singlowymi i zaczynam zabawę w multi, ale tego w pojedynkę raczej nie zrobię...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z listami gończymi sprawa była dziwna, ale załatwiłem to tak, że po odstawieniu delikwenta i zainkasowaniu nagrody, szedłem spać. Po czym udawałem się do miejsca, w którym wiesza się ogłoszenia i chwilkę po dotarciu na miejsce, pojawiał się człowiek z nowym listem. Wykonywałem zadanie i powtarzałem cała operację, dzięki czemu mam już 100% gry.

Teraz pracuję nad trofeami singlowymi i zaczynam zabawę w multi, ale tego w pojedynkę raczej nie zrobię...

Trofea na multi są banalne, ja je sam zrobiłem, bez niczyjej pomocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest może jakaś "przyjazna" godzina na wywieszanie tych listów ?

Listy gończe są wywieszane między 7 a.m. a 9 p.m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ K4mpain dzieki za pomoc ;)

A jak u was z tym US Marshal outfit ? pomaga Wam cos z łapaniu poszukiwanych ? Do mnie za kazdym razem strzelaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea na multi są banalne, ja je sam zrobiłem, bez niczyjej pomocy.

Sam? Niby jak? Jest kilka, które wymagają kilku, nawet 7 innych graczy. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea na multi są banalne, ja je sam zrobiłem, bez niczyjej pomocy.

No to szacun jak udalo ci sie zrobic to z asystami bez zgrywania sie z kims specjalnie. W sumie z multi zostalo mi tylko ten 50lev. Z czasem wpadnie ;>

A co do stroju US MARSHALS to on sprawia ze stajecie sie tak jakby jednym z czlonkow US Strozow prawa i to przez nich nie bedziecie gonieni. Chyba tylko poza zrobieniem zadymyw Blackwater. Tam chyba beda gonic....

Dobra ide zrobic Bounty 5tys :> Trzymajta kciuki ;?>

A i pytanko. Mozna zagrac w pokera gdy siedzi przy nim 1 osoba bo dwie wybilem ? ;)Bo jakos nie moglem dosiascsie potem. Do pokera trzeba min3 ?

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i pytanko. Mozna zagrac w pokera gdy siedzi przy nim 1 osoba bo dwie wybilem ? ;)Bo jakos nie moglem dosiascsie potem. Do pokera trzeba min3 ?

Mozna, jesli 2 wybiles, to mozliwe ze ten 3ci jeszcze przezywal traume stad nie pojawila sie opcja i gra zwariowala :P

Edytowane przez siux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea na multi są banalne, ja je sam zrobiłem, bez niczyjej pomocy.

ciekawe jak zrobiłeś 10 asyst bez niczyjej pomocy

Mnie zostały 2 trofea w singlu i 3 w multi. Najtrudniejszym trofeum w multi jest ,,przeżyj 10 minut z nagroda za twoja głowę i ucieknij.

Jeśli to robisz w prywatnej grze to łatwizna ale grając z inny graczami zaczynając się schody.

Jak tylko zostanie wyznaczona nagroda większość graczy chce cie zabić.

Ja musiałem robić 2 razy bo mnie dopadli w 8 ale jest większą frajda robiac to z innymi.

I jeszcze porada dla tych co robia 5000 bounty i evade US Marshal on white bronco, najlepiej w armadilo obrabowac bank i schowac sie za lada w aptece.

Mozna tez zabić maszynistę w pociągu i w wagonie siedzieć w tedy więcej stróżów prawa przyjeżdża.

Jak osiągniesz 5000 bounty ucieknij na Hungarian Half Bred i wpadną 2 trofea.

Edytowane przez GoldenEye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×