Skocz do zawartości
cwir

Battlefield: Bad Company 2

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, bycie snajperem, dobrym snajperem, wymaga troche inteligencji. Najbardziej wkurzajace jest jak siedza snajperzy ktorzy maja widok na M_COMA i zamiast nie pozwalac nikomu podlozyc/rozbroic bomby to ci strzelaja byle gdzie zeby tylko te cholerne pkt zdobyc.

Punkty to zmowa dzisiejszych czasow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snjaper jest fajny tylko na tryb HARDCORE, na tym zwykłym nie da się grać ...

No i tak, faktycznie trzeba mieć logiki i cela :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocelot i w dodatku gdyby ten delikwent pomyslal chodz troche to dostal by wiecej pkt za killa kolesia ktory wlasnie uzbraja m'com. Defender m'com kill czy jakos tak sie to nazywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dreadnought1 mi przypomnial jak sobie gralem na Arica Harbor snajperem, stanalem sobie kolo wraku ciezarowki (attackers) i zdobylem 6 fragow z headshotow na defenderach snajperach skampionych w tyle bazy czy chocby na tych wiezyczkach strazniczych, wiecie ile mialem punktow po 6-ciu fragach ? 3.400 z hakiem, wszystko za marksman czapki (ok. 400-500 punktow za heda + 50 za fraga) - wiec na prawde, jak ktos snajperem ma wynik nie dobijajacy nawet tysiaka, to az zal patrzec. Bylo nawet fajnie, ale taka gra mnie nie satysfakcjonuje, i zaraz po odblokowaniu wszystkiego snajperem, wrocilem do inzyniera/assaulta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sie zgadza, tyle ze aby trafic takiego typa, trzeba bylo celowac tymi kropeczkami malutkimi pod skrzyzowaniem srodkowym lunety bo cel na prawde byl daleko :)

edit: tu masz to o czym mowie, spojrz ile punktow leci za heada (pierwszy jego head, 28 sekunda, reszty nie ogladalem)

Edytowane przez AlucardMZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj też żeby grać z ludzmi z listy friendsów(Nie zawsze pomaga ale przynajmniej nie dostajesz szału sam :P).

tylko ciezko znalezc takich, ktorzy chca zagrac w hardcore...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ciezko znalezc takich, ktorzy chca zagrac w hardcore...

właśnie...moi znajomi też wolą NORMAL zamiast HARDCORE ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo w hardcorze nawet wiecej snajperow, w koncu 1 strzal = trup, przez co ten tryb jest ... lipny, mimo duzego potencjalu (gdyby chociaz na hardcorze wprowadzili ograniczenie klasowe ... eh, marzenia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, śmieszne to ciśnienie trochę, bo podejrzewam, że każdy miał "snajperski" epizod ;)

Sniper, a Recon to dwa różne światy, także nie ma co przekreślać każdego liściastego ludka.

Osobiście grałem trochę po snajpersku na początku, ale to ze względu na to, że za czasów CSa byłem od AWP w klanie, kwestia przyzwyczajenia do lunety.

Teraz popylam wszystkimi klasami po trochu, rzadko Reconem, chociaż zdarzy mi się parę samobójczych rund biegania między przeciwnikami z czujkami, shotgunem i c4 :)

Pamiętajcie tylko, że gra to przede wszystkim zabawa - jeśli komuś sprawia przyjemność siedzenie w krzakach przez całą rundę, so be it, i tak nic na to nie poradzicie, więc lepiej spożytkować negatywną energię na atakowanie/bronienie.

Peace out!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zacząłem przygodę z Bad Company 2. Wciągnąłem się od samego początku. Szkoda, że misje nie są takie długie, no ale przeżyję to. Kupiłem tę grę aby przejść singiel, a potem długo bawić się na multi. Niestety na razie nie mam kodu VIP, ale na dniach go nabędę. Mam już jakieś staty naliczane, jednak czytałem gdzieś, że jak się wpisuje ten kod vip to wszystko zaczyna się od nowa. Prawda to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do gry snajperem, to uwazam ze kazdy powinien zapoznac sie z ta klasa. chodzi glownie o to zeby zagrac kilka gier na kazdej mapie, zarowno jako atakujacy jak i broniacy po to, aby poznac miejsca gdzie przewaznie snajperzy kampia, skad wzywaja mortara itp. pomaga to pozniej w grze i wiemy w ktorych miejscach jestesmy szczegolnie narazeni na ostrzal i gdzie mozemy sobie na chwilke spokojnie przysiac i przykładowo przeladowac magazynek...

a jak komus odpowiada gra snajperem czy tam reconembiggrin.gif to niech sobie gra. mi tam oni sami w sobie nie przeszkadzaja bo i tak naprawde rzadko przez nich gine... bardziej mnie drazni wsparcie artylerii zwlaszcza na tej mapce z wyspami... no ale wkoncu i tak ktos musi przyjsc podlozyc ladunki, a wtedy ja juz sie nim zajmeninja.gif

oczywiscie pomijam fakt ze z kilkoma snajperami w druzynie duzo ciezej podklada sie ladunki, no ale co zrobic. trzeba grac i liczyc na siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie tylko, że gra to przede wszystkim zabawa - jeśli komuś sprawia przyjemność siedzenie w krzakach przez całą rundę, so be it, i tak nic na to nie poradzicie, więc lepiej spożytkować negatywną energię na atakowanie/bronienie.

Peace out!

I za takie podejście do sprawy masz duży browar u mnie!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa!! U mnie masz też browar :)

Osobiście po "namaxowaniu" 3 pierwszych klas wziąłem się teraz za recona, ale kompletnie mi się nie podoba... tzn siedzenie w krzakach i czekanie aż ktoś wychyli łeb...

Dla samego dopakowania postaci wole złapać za shotguna i walnąć się w wir walki:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie, ale jaka satysfakcja, jak mnie zabije snajper np. na Valpariso(Rush) z tej latarni, i jak pokażą na niego widok, a tam się okazuje że ich kilku jest, to jak duma rozpiera gdy tam się zakradnę i wszystkim pchnę nóż w plecy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie, ale jaka satysfakcja, jak mnie zabije snajper np. na Valpariso(Rush) z tej latarni, i jak pokażą na niego widok, a tam się okazuje że ich kilku jest, to jak duma rozpiera gdy tam się zakradnę i wszystkim pchnę nóż w plecy;)

I w tym momencie jest lepszy tryb hardcore ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem z BC2 w trybie multi mianowicie rozegrałem około 7 h gry w pewnym momencie wylogowało mnie z psn i tym samym z gry. Zalogowałem się ponownie, ale po wejściu na serwer stwierdziłem,że staty mam wyczyszczone.Najlepsze jest w tym wszystkim to,że w menu mam zapisane wszystkie osiągnięcia,a na wszystkich trybach gry zaczynam od 0 lev spotkał się ktoś może z czymś takim?

Edytowane przez Nock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem z BC2 w trybie multi mianowicie rozegrałem około 7 h gry w pewnym momencie wylogowało mnie z psn i tym samym z gry. Zalogowałem się ponownie, ale po wejściu na serwer stwierdziłem,że staty mam wyczyszczone.Najlepsze jest w tym wszystkim to,że w menu mam zapisane wszystkie osiągnięcia,a na wszystkich trybach gry zaczynam od 0 lev spotkał się ktoś może z czymś takim?

teraz tak mam, czasami tak jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi się zdarzyła taka sytuacja... (przed chwilą około 5min temu)

Ktoś mnie zabił i tak jak by "przewróciłem się" i wszystko się zacięło ... no i niestety musiałem zresetować PS3,

i po zresetowaniu PS3 włączyłem BBC2 i patrze na staty i wszystko zniknęło... wszedłem na jakiś mecz od razu i patrze, że wszystko mi się przywróciło, i jeszcze raz wchodzę na statystyki wszystko jest przywrócone i znowu za chwile patrze i wszytsko wyczyszczone i za jakiś czas znowu patrze i wszystko jest (wiem dziwnie to opowiedziałem) Czy komuś to samo się zdarzyło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami tak, ale tym razem to coś im pizło, wszyscy z którymi aktualnie grałem byli bez rangi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasami tak, ale tym razem to coś im pizło, wszyscy z którymi aktualnie grałem byli bez rangi ...

akurat po tym jak zobaczyłem, że staty są wyczyszczone i wszedłem na mecz to dalej pisało, że mam 9lvl... (jak ostatni raz patrzałem w menu w staty, wszystko było na miejscu, oby tak zostało)

PS. http://bfbc2.elxx.net/ nie można wejść wpisuje nicka i wywala błąd, więc to chyba jakieś problemy na serwie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj udało mi się zdobyć pin dot. attack / defend order ale nie zaliczyło mi insygni dot. get all combat pins a mam je wszystkie. czy wiecie dlaczego?

Combat Pins

Combat Efficiency Pin: 100pts

In a round, reach a kill streak of 6.

Combat Excellence Pin: 200pts

In a round, reach a kill streak of 8.

Kill Assist Pin: 100pts

In a round, do 7 kill assists.

Savior Pin: 100pts

In a round, get 2 savior kills.

Avenger Pin: 100pts

In a round, do 2 avenger kills.

Marksman Pin: 100pts

In a round, do 5 headshots.

Ace Pin: 200pts

In a round, be the best player.

Gold Squad Pin: 200pts

In a round, be a part of the best squad.

Nemesis Pin: 200pts

In a round, kill an enemy 5 times.

Payback! Pin: 200pts

In a round, kill your nemesis.

Squad Member Pin: 200pts

In a round, obtain one attack and one defend order.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, jak zrobić w 1 rundzie obronę i atak? Chodzi tu o Conquest czy Rush?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×