Skocz do zawartości
kill

Final Fantasy XIV

Rekomendowane odpowiedzi

Siema pomocy skąd mam ogarnąć one time passwords ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema pomocy skąd mam ogarnąć one time passwords ?

Albo przez aplikacje na smartfona, albo kupujac security token, czyli taki maly breloczek ktory wyswietla te jednorazowe hasla

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś, to nie jest Ci to potrzebne, zeby ruchomic gre :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zdobył Foestriker's Tabar, 

Ubranko wygląda przekozacko i muszę go mieć :P, 6 razy podchodziłem dziś do początkowych dungeonów i żaden nie wydropił armora, już cholera mnie bierze tym bardziej że trafiałem na pokręcone grupy, w jednej Archer bawił się w sabotaż biegł cały czas do przodu i inicjował wszystkie walki w innym mieliśmy healer który.....nie leczył i i mało go obchodziło że grupa miała do niego pretensje, facet się oburzył że wymagamy od niego leczenia i jak na złość nie chciał sam wyjść :P  Mój pierwszy na Black List, powinno się wprowadzić jak w innych MMO vote to kick, grupa głosuje czy wyrzuca się gracza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mam jeszcze żadnego dungeona odblokowanego :sad: a szkoda ponieważ też mam ochotę na jakiś wypad.

 

Dzisiaj wieczorem Lecę na Sastasha ( Lvl 15 Dung ) jeżeli ktoś jest chętny to proszę pisać !

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mam jeszcze żadnego dungeona odblokowanego :sad: a szkoda ponieważ też mam ochotę na jakiś wypad.

 

Dzisiaj wieczorem Lecę na Sastasha ( Lvl 15 Dung ) jeżeli ktoś jest chętny to proszę pisać !

 

Ja z chęcią, ale mam tylko do zaoferowania pugilistę na tą chwilę... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po łącznie około 20 próbach (wczoraj 6-7 dziś na pewno ponad 10) zgarnąłem armora którego sobie tak wypatrzyłem i w sumie rzygam już Satasha, Tam Tara i Copperbel Mines, kazdy korytarz znam na pamięć i ukończyłbym z zamkniętymi oczami. Dziś już mnie kryzys brał i zaczynałem nienawidzić tą grę że tak mi partoli dropy

 

Jakby co mogę zaoferować Pugilistę na 28 lvl albo Thaumaturge'a na 15 ale myślę że z dps'ami problemów nie będzie

 

Ktoś ma namiar na osobę  która by mógła mi materie wrzucić w sprzęt i zbroję, mam dopiero 15lvl Leatherworker i jeszcze nie mogę tego osobiście robić

 

Ludziska dawajcie namiary na postacie, wrzuciłbym rodaków na Loadstone i friend listę w grze

 

Czytałem ostatnio że Moogle to nieoficjalnie serwer francuski i do spółki z jeszcze jednym ma najgorszą opinię w strefie EU

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam leatherworkera na 25 lvlu, jeżeli to wystarczy do wbicia materii w Twój armor, to z chęcią to zrobię :-)

 

Hmm, a najgorszy z jakiego powodu? Poziomu gry? Czy chodzi raczej o ludzi i ich zachowanie?

Edytowane przez TomekAchilles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jak kupię grę na ps3 to będę mógł również z tego konta grać na pc ? tą samą postacią?

jakby była taka możliwość to dla mnie rewelacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy jak kupię grę na ps3 to będę mógł również z tego konta grać na pc ? tą samą postacią?

jakby była taka możliwość to dla mnie rewelacja

 

Jest taka możliwość, rejestrując gre na PC przypisujesz ją do już istniejącego konta z PS3 i już :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam leatherworkera na 25 lvlu, jeżeli to wystarczy do wbicia materii w Twój armor, to z chęcią to zrobię :-)

 

Hmm, a najgorszy z jakiego powodu? Poziomu gry? Czy chodzi raczej o ludzi i ich zachow

 

 

Zabawa z materiami zaczyna się chyba od 20 lvl craterskiej klasy, jest jakiś quest na 19 lvl który w to wprowadza, do końca nie jestem pewien, poczytam trochę i się do ciebie zgłoszę, podaj mi swoją postać tutaj albo na privie to dodam cię do znajomych

 

Moogle jest najgorszy pod względem zachowania ludzi, jak znajdę ten wątek to wrzucę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wbijanie materii, to mam to obczajone łącznie z "advanced materia melding" który pozwala wbić więcej materii niż jest slotów, zobacz tylko w opisie Twojego armoru jaka klasa na jakim lvlu może wbić do niego materię.

 

A tu masz moją postać na Lodestone: http://eu.finalfantasyxiv.com/lodestone/character/1683265/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że zaszalałaś od wczoraj ;d Moja rada...zrób od razu drugą klasę jak chcesz tym WM grać ;D

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu od razu, nie moge najpierw zrobic 30 lvla? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi xd jak najpierw zrobisz ten niższy to potem przyjemniej robic ten wyższy xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedzcie czy warto kupić , bo mam dylemat. Jestem raczej zielony jeśli chodzi o MMO (EVE Online nie jest "normalnym" MMO), Beta była na prawdę fajna, ogólnie "kupowałbym", ale głównie chodzi mi o grę z innymi Polakami. Spotykacie wielu rodaków ? Na jakich gracie serwerach ? Czy gra obsługuje chat głosowy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czatu glosowego, niestety. Gra mi sie podoba, gram na moogle, jestem w polskim klanie ( duzy online ) Ogolnie, poza klanem nie udalo mi ie spotkac ani jednego polaka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie ustawisz ze znajomymi albo kumplami którzy zakupili grę to o spotkaniach możesz zapomnieć:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie na tym Moogole nei da się założyć postaci jest jakiś inny server polski ? a jak tak to można prosic nazwę gildi oraz jakieś namiary na ts :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś problemy ze serwerami?

MIałem zamiar dzisiaj kupić. Teraz to już w sumie nie wiem co robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problemów już nie ma tylko że niektóre są na chwile obecną zamknięte i nie przyjmują nowych graczy. Na moogle jest podobno Polaków najwięcej, przynajmniej panuje taka opinia, możesz spróbować na Fearie, ktoś tu ostatnio pisał że gra tam sporo naszych

Edytowane przez hitokiri pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie mi podpowiedzieć wbiłem 9 lvl i 50 % i nie mam żadnych q prócz arczerów magów etd czy moge unich robić q aby dobić ten 10 lvl ?Ale nie chce mieć jakiejś klasy lancer-mag etd ?
I od jakiego lvla sa dostepne insty :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×