Skocz do zawartości
cwir

Pes Vs Fifa

PES vs FIFA  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Którą grę kupujesz w tym roku?



Rekomendowane odpowiedzi

Pare lat temu powiedziałbym że Pes ale teraz lepsza jest fifa, bo ma licencję na kluby graczy, dobry gameplay, a wpesie np. sędziowie za często dają kartki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez gralem w pesa wiecej ale fifa 10 pozamiatala tegorocznego pesa moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównując tegorocznego Pes'a i Fife , Fifa wygrywa.

Grajac w Pesa po jakimś czasie zaczynam się nudzić -_- , a grając w Fife myślę , że cały czas się coś dzieje , jest jakaś akcja itd. :D

Znalazłbym jeszcze kilka argumentów ale Fifa pobija Pes'a w wiekszości przypadków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra pany a w tym roku, co lepsze?

wiecie ze Fifa ten engine uzywała chyba juz z 4 razy? a Pes ma nówka sztuka :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wieki wiekow rezygnowalem z PESA bo mial zawsze animacje do dupy, bramkarze to podskakujace kroliki a ludziki to male roboty, widzac teraz bete 2011 widze jest tak samo. Zatem wybiore FIFKE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku PES może wreszcie będzie mógł konkurowac z FIFą. Zmian jest naprawde dużo i rzeczywiście gra się lepiej (opinie z PSX) Kto wie, może w tym roku PES wypadnie może nawet lepiej od gry Eelektroników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no sam nie wiem

moim zdaniem FIFA 10 jest lepsza od PES 2010 za to 2009 PES o niebo lepszy

Edytowane przez erwines

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fifa jest dla metroseksualnych :)

pes jest dla prawdziwych mężczyzn, piwo i piłka jak z dziada pradziada

tyle na temat :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES 11... czekam na premierę. Piłka nożna to tylko od konami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To porównanie jest z d..... No każdy wie z czego. Losowo wybrane akcje, przy kij wie jakim ustawieniu taktycznym defensywy. W dodatku jeden przykład z PES'a . Przykłady z meczów w FIFE bezsensowne, to nie wina AI tylko jakiegoś gracza, który nie ma pojęcia jak kierować defensywą. Tam nikt sam za Ciebie wszystkiego nie zrobi. Naprawdę ten filmik nic nie pokazuje i jest mocno tendencyjny. Już abstrahując od tego, że zaprezentowano nam jedną akcję z PES, gdzie cała linia defensywna była na swojej połowie. W akcjach z FIFY to bardziej wyglądało na kontry i sytuacje 3 na 2 ewentualnie 2 na 2. Taka analiza jak z koziej d.... trąbka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




To tak samo mozna zmontowac filmik o PESie.

Chociazby na tym filmiku naszego forumowego kolegi szermana. W 4:15 obrona stoi jak kolki.


Tu i tu czasami takie gafy beda padac, ze smiech na sali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszym ograniu obu dem musze z wielkim zalem na sercu stwierdzic ze fifa zapowiada sie duuuuzo lepiej niz pes, naprawde czulem sie jakbym ogladam transmisje w tv. Fakt, jest duza poprawa w pes'ie ale to co pogralem w fife uraczylo mnie wrecz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da sie z Toba dyskuowac bo nie masz pojecia o czym piszesz, nie dziwi mnie to bo grajac w fife nie mozesz wiedziec jak wyglada fun plynacy z dobrej gry pilkarskiej - piszesz o rzeczach kompletnie nie istotnych panie znawco ala jacek gmoch - czy ktos biega tak czy srak nie o to w tej grze chodzi - chodzi o to ze ta gra to czysty fun i tacy jak ty tego nie zrozumieja - wracaj jarac sie fifa.

Naprawde nie da sie juz czytac tego pierd..

Hehe ludzie, czy wojenki wam się nie znudzą? Wy doskonale wiecie (tak jak udzielający się w temacie fify), że nie przekonacie drugiej strony, bo każdy z was ma już konkretne oczekiwania, które ukształtowały się pod wpływem obcowania z poprzednimi edycjami gier? Nie wiem jaka tu jest średnia wieku, ale piszecie jak jakieś małolaty, które bezsensownie się licytują. Jeśli ktoś jest zatwardziałym pesowcem to nie przekona się do nowej fify i na odwrót. Zwrot mogą wykonać gracze tacy jak np. ja, którzy nie są przywiązani do serii, a cenią dobrą rozgrywkę. O ile przez kilka lat pasowało mi to co prezentowało EA, teraz jestem tym zmęczony i postanowiłem się (po ograniu świetnego demka) przerzucić na pesa. I chyba tylko ta grupa ludzi może jakoś "migrować" pomiędzy dwoma tytułami. Po cóż urządzać słowne wyprawy krzyżowe skoro wiadomo, że skończą się na niczym? Chyba cholernie lubicie ten sport ;) (czyt. przekonywanie nie dających się przekonać)

A odnosząc się bezpośrednio do posta UniteD - jak możesz wogóle oceniać co dla niego jest czystym funem a co nie jest? Wyraźnie przecież wynika z jego wypowiedzi, że rozgrywka w stylu FIFA pasuje mu bardziej ;) A to, że czepia się szczegółów? Dlaczego nie, skoro można się do czegoś przyczepić (o ile ma to uzasadnienie)? Pewnie, że nie chodzi o to jak piłkarz biega, ale brzydka animacja biegu jednak zniechęca. To raczej logiczne, że kupując grę chcesz mieć wszystko dopracowane. Każdy ma inne priorytety. Podobały mi się wypowiedzi osób, które ograły oba dema i wysiliły się na obiektywizm - wypunktowały co jest ok co jest be i wszystko jest ok. Nie da się? ;)

Edytowane przez Rotting
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wstepie krotka historia moich przygod z pilkami kopanymi;)

Pierwszy kontakt z kopanymi to fify 1998-2004, pozniej przerzucilem sie na Pes'a 4 i tak kolejno gralem az do tego spod numerka 2008, ktory byl juz mega crapem.

Przed wakacjami nabylem World Cup 2010 i znow zaczalem przychylnym okiem spogladac na produkty spod szyldu EA Sports, az do dzis;)

Gram na zmiane w oba dema i musze przyznac ze PES w tym roku wypada zdecydowanie lepiej. Grafika coprawda nie zachwyca (pilkarze wygladaja jak z filmu "Swit zywych trupow', maja sinawo rozowa barwe skory),

tak samo koslawe animacje (przyklejona pilka do nogi,. Tu zdecdowanie odskoczyla Fifka, gdzie fizyka zawodnikow i prowadzenie przez nich pilki stoi na najwyzszym poziomie.

GAMEPLAY - to slowo klucz;) O ile w WC2010 az tak mi nie przeszkadzalo pinballow'e rozgrywanie pilki, tak po zagraniu w demko PES'a i Fify stwierdzam ze rozgrywka w PESie jest mega miodna. Tutaj sie czuje ze gra sie na boisku do nogi, a nie na hali, system strzalow i podan jest wysmienity. Po mimo wyzej wymienionych minusow stawiac raczej bede w tym roku na PES'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, pół nieprzespanej nocy, ściągnięte obydwa dema (FIFA i PES).

Na początek powiem, że byłoem zdecydowanym fanem FIFY na konsolę i PES na PC.

Po zagraniu w obydwa dema stwierdzam, że ogromny postęp jeśli chodzi o oprawę gry zrobiło ... KONAMI. FIFA wygląda identycznie jak 10, jeśli nie gorzej (płynność animacji).

Na szybko WADY i ZALETY:

ZALETY:

Fifa:

+ wzbogacone zagrania

PES:

+ wzbogacone zagrania

+ animacja postaci (już nie są to garbate sztywniaki)

+ poprawiona animacja w powtórkach (wygląda bardzo realistycznie, zwłaszcza faule)

+ poprawiona wyraźnie grafika (m.in. dodano efekt blur)

WADY:

Fifa:

- nie poprawienie rażących braków w grafice (chociażby pikseloza na trybunach, brak animacji siatki przy dotykaniu przez sędziego czy wpadania weń piłkarza)

- słaba płynność animacji, zwłaszcza w powtórkach ale też w gameplayu (fps)

- piłkarze wyglądają z bliska bardzo sztucznie, wydaje mi się, że gorzej niż w poprzedniczce

- duszki (znikająca piłka, postacie, oby to była tylko przypadłość Demo)

PES:

- poprawa grafiki spowodowała spadek płynności (nie ma już 60 fps na gameplayu, powtórki też mogłyby być płynniejsze, chociaż jest dużo lepiej niż w Fifie)

- duszki (j.w. oby to tylko demo)

Nie wypowiadam się na temat mitycznej grywalności i symulacji. Tu są zwolennicy jednej i drugiej gry.

Na pewno nie zmienię Fify 10 na 11. Ale zastanowię się nad PES 11. Wygląda obiecująco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu postów w temacie FiFY oraz PESA postanowiłem napisać swojego pierwszego posta odnośnie tej drugiej produkcji. Na samym początku dodam,że z serią konami jestem od części z 98 roku aż po edycje FIFY 10, która co tu dużo mówić rok temu zdeklasowała konkurencje. Nie o tym mam pisać więc przejdźmy do meritum. W tym roku powiem szczerze,że zbyt wiele od produkcji konami nie oczekiwałem. Po poprzedniej edycji,która w niczym nie przypominała dawnej "piłkarskiej poezji" , nie wierzyłem w kolejne zapowiedzi twórców o wielkich zmianach itp. Oglądając jednak filmiki i czytając wasze wypowiedzi, po ściągnięciu dema fify postanowiłem pograć też w nowego pesa. Po tak długiej przerwie ustawiłem sobie poziom professional i ruszamy. Pierwsza rzecz, która rzuciła się w oczy to nowa kamera, która osobiście jest dla mnie bardzo ciekawa ( trochę świeżości ). Pierwsze podane piłki wypadły znakomicie, takie podania to jest to dzięki czemu można konstruować cudne i miodne akcje. Jednakże po chwili gry masa ( niedociągnięć ? ), nie wiem jakim słowem można to określić... Animacja jest krótko mówiąc beznadziejna.. Ponownie śmiesznie biegający karełek z Argentyny, piłka, która podczas sprintu przykleja się co chwilę do nogi. Powiedzcie mi co to za przyjemność wyprowadzać szybką kontrę, kiedy zawodnik prowadzi piłkę tak kulawo i powolnie. W dawnych edycjach to właśnie szybkość prowadzenia piłki i możliwość wyprowadzenia błyskawicznej i w świetnym tempie kontry była olbrzymim atutem PESA. Na chwilę obecną jest to jeden z największych minusów. O animacjach odbioru piłki, mijania zwodami itp nie będę się rozpisywać bo tutaj sprawa wygląda podobnie. Czasem mijanie zawodnika wygląda naprawdę dobrze, wręcz pięknie.. niestety w większości przypadków zawodnicy dziwnie przechodzą, odbijają się od siebie.. jednym słowem wygląda to po prostu bardzo nienaturalnie. Olbrzymia swoboda, którą mamy na boisku pozwala nam stwarzać świetne akcje, zwody, strzały z dystansu. Możliwości jest naprawdę wiele. Pytam się tylko dlaczego jest tak łatwo ? Grając w demo FiFy ( podkreślę tutaj,że w całą poprzednią edycje rozegrałem ponad 600 spotkań online ), na poziomie worldclass ustrzelić więcej niż dwie, ba czasem nawet jedną bramkę podczas meczu jest trudno. Komputer gra zwodami, świetnie broni, podwaja, jest naprawdę wymagający. Wiadomo,że zasadniczą rolę odgrywa tutaj czas połowy, który w fifie jest ustawiony tylko na 3 minuty. Tak czy inaczej pierwszy mecz w pesie na professionalu i 6-0... komputer oddał jeden strzał kiedy bawiłem się zwodami. Wystarczy gra z L1 + sprint i można wyminąć każdego bez żadnych problemów. Ustawiam na poziom wyższy i tutaj już jest lepiej.Komputer przynajmniej zaczyna bronić i trochę fauluję i nie daję się wymijać jak tak łatwo.Co z tego skoro znowu oddał 2-3 strzały , a kiedy dostał prostopadłe podanie na sam na sam, to biegł tak pokracznie,że dogonić go nie było żadnego problemu. Jednym słowem, rywalizacja i końcowy wynik opiera się na tym ile sytuacji ja wykorzystam,a nie jak mecz będzie przebiegał. Co z tego,że to wszystko jest takie miodne, skoro sklejenie nawet pięknej akcji nie da nam tyle satysfakcji, gdyż przychodzi nam to w bardzo łatwy sposób. ( Mówię tutaj oczywiście o fanatykach serii, którzy znają ją od młodych lat :))) Nie miałem możliwości rozegrania meczu z żywym przeciwnikiem więc może to by załatwiło sprawę. Dla mnie jedynym minusem fify jest właśnie brak tej swobody, która występuje w pesie. Tutaj wypracowanie czystej pozycji na strzał z dystansu jest banalne w porównaniu z produkcją ea sports. W dawnych edycjach pesa zdobycie pięknej bramki dostarczało tyle emocji,że można było czasem eksplodować przed telewizorem. Nie muszę wam chyba mówić co się działo podczas organizowanych turniejów w domu i emocją jakim im towarzyszyły. Teraz ładna bramka nie wzbudziła we mnie praktycznie żadnych emocji.. ot fajnie to wygląda i tyle. Wydaje mi się,że to najlepszy obraz kolejnej odsłony PESA : Ślicznie to wygląda, miodnie, cudnie, dużo lepiej niż w FIFIE 11 ale sama rozgrywka dostarcza dużo, dużo mniej satysfakcji niż produkcja ea sports.

FIFA 11 zbyt wiele nowego nie wniosła do serii, ot kosmetyczne zmiany, które wpływają tylko na plus tej produkcji. Konami musiało zmienić wiele i tak też zrobiło. Niestety w dalszym ciągu jest sporo do zrobienia i obawiam się,że na tym silniku rewolucji już nie będzie. Jako wieloletni fan i zwolennik pesa z bólem muszę stwierdzić,że kolejny rok będę musiał spędzić z FiFĄ, która jest po prostu lepsza. Jedynym powodem, który przemawia za PESEM są podania. O online nie będę się wypowiadał, ponieważ na ps3 jeszcze nie miałem przyjemności grać w PESA. Na PC było kiepsko, więc mam nadzieję,że tutaj jest lepiej Jeżeli ktoś nie lubi systemu gry jaki posiada fifa musi zostać przy pesie i czerpać przyjemność z tejże rozgrywki. Sam wam muszę powiedzieć,że przestawić się było baaardzo ciężko, teraz jednak porównanie tych dwóch produkcji jest dla mnie zgoła inne niż jeszcze rok temu, kiedy byłem fanatykiem pesa :)

Napisałem tutaj porównanie dwóch dem, w którym nie miałem na celu promowania konkurencji, więc nie odbierajcie tego w ten sposób :) Czekam na edycję 2012 !!

Moim zdaniem plusy nowego PESA

+ Menu

+ ustawienia drużyny, formacji itp

+ Grafika z bliska

+ Podania

+ Łatwość wykonywania zwodów

+ Swoboda na boisku

+kamera

Minusy

- Animacja gorsza niż w poprzednich edycjach ( oprócz 2010, gdzie była totalna katastrofa)

- Poziom CPU w porównaniu tym z przed paru lat jest wręcz komiczny ... Tak wiem, wiem teraz gry robione są dla niedzielnych graczy :)

- Tempo gry ślamazarne

- za duża swoboda :) - na podjęcie decyzji mamy zbyt dużo czasu

- Nie będę więcej pisał ze względu na olbrzymi szacunek i garść wspomnień związanych z serią :)

Edytowane przez Wrobel1337

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównując dema: PES 2011 i FIFA 11 mogę tylko powiedzieć, że PES to porażka. Gra nie jest jakaś super, grafika to jakieś żarty kompletne. Poza tym wygląd piłkarzy no umówmy się jest troszkę dziwny. A co do samego gameplay'u to za duży chaos, tzn. duży rzeczy dzieje się przypadkiem. Ogólnie robiłem tyle kos piłkarzom, od tyłu, od boku, od przodu, jak tylko się dało i ani razu nie otrzymałem czerwonej kartki. Podsumowując, maksymalne za tą grę jestem w stanie zapłacić 50zł. PES nie umywa się do FIFY. Była to w 100% obiektywna wypowiedź. I nie wiem kto wybrałby PES'a mająć do wyboru jedną z tych 2 gier.

Pozdrawiam :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Pes`a tegorocznego rozegrałem dwa mecze. Nie będę mówił dlaczego tylko dwa bo zaraz więszkość będzie próbowała się na mnie rzucić przez monitor dlatego, że urażam ich gierkę... :whistling:

Więc podczas tych dwóch meczyków dostałem dwie czerwienie i parę żółtych. W Fifie natomiast sędzia wie, że piłkarze grają w PIŁKĘ NOŻNĄ, a nie w szachy i pozwala grać: barkiem, rękami, nogami (najlepsze są krzesełka zakładane napastnikom kto grał kiedykolwiek w realu w piłkę to będzie wiedział o co chodzi). Co do samej gry no to jak zwykle animacje sę tną ale to nie jest problem dla ludzi którzy lubią tą serię. Wiem bo sam tak miałem do pewnego czasu gdy jeszcze grałem w Pes`a 2010 na PC, gdy nie miałem konsoli. Grafika jest myślę w porządku jak na demo i nie ma się co czepiać ale co do strzałów to piłkarze przypominają roboty. Leciutko naciskam strzał a piłka jest poza stadionem... Tak to chyba nie powinno być? :rolleyes: Najlepsze jest to, że gdy piłkarz biegnie to robi to tak jakby mu ktoś włożył jakiegoś kija za koszulkę i nie mógł się ruszać tylko biegnie sztywno.

Nie mnie jednak każdy wybierze swoją kopankę. Wybaczcie ale mi PES na konsolę nie odpowiada. Co innego na kompie bo na PC jest dużo lepszy od Fify.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczam, acz (moje subiektywne odczucie) piszesz "bzdury". Ale jak Ci bardziej pasują "realistyczne" zapasy, itp., to miłego grania życzę. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze bys najpierw wlaczyl zagrania reka w opcjach? Bo u mnie zagrania reka sa i sedzia nie puszcza plazem kontaktow pilki z gornymi konczynami.

Figury woskowe to tylko i wylacznie w przypadku zawodnikow slabo odwzorowanych. Ja swoj tv ustawilem pod fife i ww efekt wystepuje przy zawodnikach o generowanych twarzach. Kazdy zawodnik, ktory bral udzial w nowej sesji zdjeciowej ma twarz odwzrorowana jak najbardziej reczywiscie(na interview widzialem i kazdy taki zawodnik mial wykonanych sporo zdjeci z roznych ujec). A efekt plastiku wzgledem 10 zostal znacznie poprawiony - przydalo by sie tylko lepsze oswietlenie.

EA wymienia silnik regularnie, nie sadze zeby Ci to przeszkadzalo. Konkurecja obecnie wymienila silnik(a raczej wyglada to na gruntowa przebudowe) od niepamietnych czasow.

włączyć zagrania ręką? za późno, nima już dema ;) ... co do grafiki, to jak ktoś lubi, dla mnie fotorealistyczne tekstury nawet przy niskiej rozdzielczości są o niebo lepsze niż świecące się ryje. Co do tak szczegółowego odwzorowania twarzy jaki opisujesz, to nie daję ci wiary, znaczy skoro w Fifie się w tym roku postarali, to co zrobili w Pesie chyba staneli na głowie i zastepowali z sukcesem oczywoście ... jeżeli ty nie widzisz różnicy w podobieństwie gwiazd, to ci dam takie porównanie, w Pesie wygladają identycznie, w Fifie tylko jak ich bracia, ... podobni lecz nie kropla w krople, ...

... Smalec za ta kalibracją specjlanie pod grę to nieźle odpłynąłeś, ty to może kup se specjalnego Tvka, na którym będziesz grał tylko w tą najlepszą na śweicie grę, co? nie będzie łatwiej, potem wiesz jak będziesz chciał oglądać tv albo jakiś film, żebyś nie musiał od nowa wiesz grzebać - przynajmniej rozważ taką opcję, przecież gra jest warta każdych pieniędzy! :thumbsup: ...

Edytowane przez 1908borsuk
ostatnie porównanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malakay weź spieprzaj do tematu FIFA vs. PES i tam kontynuuj swoje wywody na temat tego ....................., bo przez twoje posty znowu przestaje wierzyć w rodzaj ludzki. Definicji merytorycznej dyskusji nie będę Ci przytaczał, bo za pewne i tak nie zrozumiesz.

Piszę to ze świadomością, że to OT, ale o ile w temacie o PES ktoś zamiata, to tutaj chyba granica tolerancji na łamanie zasad jest przesunięta... :whistling:

Edytowane przez 1908borsuk
złagodziłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*** ciach ***

sk316fx nie bój nic! Nie wiem ile mi to zajmie, ale zrobię Ekstraklasę oraz Bundesligę i gwarantuję Ci, że piłkarze będą się między sobą różnili. ;)

Tak więc głowa do góry i bądź pozytywnie nastawiony w stosunku do nowego PESa, bo panowie z Konami naprawdę w końcu wzięli się do roboty.

Ps. Sorry za wszelkie błędy lub niezrozumiałe zdania, ale kumpel miał dziś urodziny i jestem lekko zawiany. :D

Bzdury piszecie Panowie. Twarze twarzami, ale statystyki statystykiami. To, ze ekstraklasa w fifie nie jest tak dobrze odwzrorowana nie znaczy, ze wszyscy maja przypadkowe statystyki... Jeszcze jesli wziac ilosc odwzorowanych zawodnikow i lig to PES wcale nie ma sie czym popisac. Przy duzych liczbach(licencje i ilosc zawodnikow) fifa nie wypada zle, a nawet w polskiej lidze, zawodnicy maja przypisane cechy personality+ i raczej(choc moge sie mylic, bo nigdy tego nie porownywalem) fifa tych zawodnikow i lig dopracownych ma wiecej niz produk konami. Rownie dobrze ja bym mogl powiedziec "PES nie ma licencji, nie ma koszulek, a niektorzy zawodnicy wcale nie sa dobrze odzorowani. Porazka!"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. No cóż, do premiery kilka dni. Poczekam i zapytam jeszcze raz o lagi. Szkoda wydawać 2 stówy i potem być zawiedzionym. Dzięki za odp ;)

A właśnie wiecie kiedy będzie premiera. Wiem na necie piszą 8.10., w sklepie dla wariatów ustaliłem, że w Europie była 30.09. W Polsce był problem z dogadaniem się między dystrybutorem a Konami i premiera ma być na początku listopada.

Może macie jakieś wiarygodne informacje.

Pograłem w FIFę i PES-a na demach i na początku naprawdę miałem wielki problem z wyborem ( od ISS gram wyłącznie na PES ). Jednak po kilkudziesięciu meczykach na obu wybór pozostał jeden jak zwykle PES. Dlaczego ????? Subiektywnie oceniając dla mnie PES jest bardziej grywalny, bardziej naturalny, bardziej widowiskowy i jak gdzieś przeczytałem z czym się w 100% zgadzam : "Fifa jest grą, tylko grą, Grając w PES-a ma się wrażenie oglądania relacji z meczu w TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A właśnie wiecie kiedy będzie premiera. Wiem na necie piszą 8.10., w sklepie dla wariatów ustaliłem, że w Europie była 30.09. W Polsce był problem z dogadaniem się między dystrybutorem a Konami i premiera ma być na początku listopada.

Może macie jakieś wiarygodne informacje.

Pograłem w FIFę i PES-a na demach i na początku naprawdę miałem wielki problem z wyborem ( od ISS gram wyłącznie na PES ). Jednak po kilkudziesięciu meczykach na obu wybór pozostał jeden jak zwykle PES. Dlaczego ????? Subiektywnie oceniając dla mnie PES jest bardziej grywalny, bardziej naturalny, bardziej widowiskowy i jak gdzieś przeczytałem z czym się w 100% zgadzam : "Fifa jest grą, tylko grą, Grając w PES-a ma się wrażenie oglądania relacji z meczu w TV.

Zgadzam się z tobą w 100% stawiam na pesa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×