Skocz do zawartości
eXcumation

Batman: Arkham City

Rekomendowane odpowiedzi

święta prawda, ja sam podczas przechodzenia fabuły naparzałem jedynie :square: , dopiero po ukończeniu fabuły gdy zacząłem pykać w wyzwania medalowe to dopiero tam odkryłem piękno systemu walki, który naprawdę jest bardzo fajnie wykonany. I o ile w fabule wszelkie walki to przeważnie męka była to wyzwania medalowe związane z walką ukończyłem tak szybko że zorientowałem się dopiero przy ostatnim, więcej trudności już sprawiło mi kilka predatorów niż walk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spada kombo jak dobrze kontrujesz :triangle: tylko jak wciśniesz za wcześnie albo za późno.

ale to znaczy jak te 5 kresek nad głową będą największe?

grałem wczoraj na normal i to jest niebo a ziemia w porównaniu z hardem. przejdę grę na normal narazie i opanuję system walki, te porady i tutoriale też już czytałem pod :select: . dzięki za rady będę próbował :)

ps. co ulepszać na początku? bo myślę, że pancerz do walki wręcz na 50% a ptm od broni palnej do 100%?

ps2. jak z używaniem haków, żelów i batterangu w walce? bo pojedyńczy strzał mi wychodzi z batterangu, reszta nie bardzo. jakieś combosy z tym też są?

pozdro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz już mógł to ulepsz sobie zasięg deszyfratora (nie siłę). Im wcześniej tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego? on taki wazny (czyt. zasieg)? mozesz rozwinac swoja wypowiedz? co i w jakiej kolejności ulepszac wedlug was? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego? on taki wazny (czyt. zasieg)? mozesz rozwinac swoja wypowiedz? co i w jakiej kolejności ulepszac wedlug was? ;)

Zasięg czyli możesz jakiś zamek zhakować stojąc dużo dalej od niego. W jednym przypadku to nawet na sąsiednim budynku. Ja pierwsze co ulepszałem to pancerz. Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego? on taki wazny (czyt. zasieg)? mozesz rozwinac swoja wypowiedz? co i w jakiej kolejności ulepszac wedlug was? ;)

On się przydaje do niektórych zagadek od RIddlera, ale do zwykłej gry to nie był chyba zbytnio potrzebny.

Nie pamiętam czy była jakakolwiek misja, która wymagała lepszego zasięgu tego urządzonka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On się przydaje do niektórych zagadek od RIddlera, ale do zwykłej gry to nie był chyba zbytnio potrzebny.

Nie pamiętam czy była jakakolwiek misja, która wymagała lepszego zasięgu tego urządzonka.

Nie. Zasięgu nie, ale siła potrzebna i to bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ulepszałem zasięg, żeby zminimalizować chodzenie dwa razy w to samo miejsce (choć i tak nie da się tego uniknąć), a grę na normalu skończyłem bez ulepszonej siły deszyfratora (zostały mi już tylko misje poboczne). Do samych walk to może rzeczywiście pancerz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pancerze są dwa ;D dobra, na początku oba pancerze, potem siła tego cuda. biore się za granie, dzięki wam, będę pisał na bierząco :)

jeszcze jedno pytanie: jest 1 trofik który można przegapić: "ŁAP" i teraz czytam, że robi się go

po wyjściu z kościoła z akcją z dwoma twarzami jak mam iść do wierzy gdzie jest harleyquin, ale ja już jestem po tym (wieża wybuchła, mam szukać jokera) czy quest przepadł? koleś jeszcze gdzieś tam będzie?

EDIT:

Łap zrobiony, gram dalej, gra jest niezła, muszę się wciągnąć ;)

Edytowane przez DaaV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie trofeum "Mystery Stalker"

Jestem już po misji z Pingwinem i Mr. Freeze.

I Tajemniczy Obserwator był na tym wielkim Młynie,a koło sądu już go nie ma.

Pojawi się jeszcze w innych 3 miejscach,czy na nowym przejsciu gry muszę zrobić ten puchar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie trofeum "Mystery Stalker"

Jestem już po misji z Pingwinem i Mr. Freeze.

I Tajemniczy Obserwator był na tym wielkim Młynie,a koło sądu już go nie ma.

Pojawi się jeszcze w innych 3 miejscach,czy na nowym przejsciu gry muszę zrobić ten puchar?

Nie rozumiem o co Ci chodzi. Nic nie musisz. Gość się pojawia w różnych miejscach w mieście i jako misja poboczna jest również do zrobienia w NG+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Utkonołem na misji w której musimy uwolnić freeza i wejść do muzeum. A ja nie mogę tam się dostacć

Mam wersję pudełkową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czym dokladnie utknales? Byles juz w muzem i probowales uzyc deszyfratora?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na czym dokladnie utknales? Byles juz w muzem i probowales uzyc deszyfratora?

Sent from my iPhone using Tapatalk

No właśnie do muzeum nie mogę wejść, a deszyfratora też nie mogę użyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie użyjesz deszyfratora bo Pingwin używa urządzeń zakłucających. Musisz je zniszczyć. Wejdź do muzeum przez główne drzwi i wskocz przez szybe po prawej stronie i wszystko pójdzie już dobrze.

Edytowane przez Castiel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak mam wejść przez główne drzwi jak nie mogę ich otworzyć-.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wejściu do muzeum i przejściu przez ten "laser" wejście się zablokuje. Musisz wtedy wskoczyć przez okno po prawej stronie i spróbować użyć deszyfratora na panelu aby złamać zabezpieczenia. Nie uda Ci się i Batman wtedy zacznie skanować teren w poszukiwaniu anten blokujących sygnał salelit WayneTech. Wtedy będziesz mógł wyjść z powrotem na zewnątrz i spokojnie znaleźć te anteny przez tryb detektywistyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok spróbuje. Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie trofika z tym tajemniczym obserwatorem..

Jestem juz w Wonder Tower, czyli gra sie juz konczy, a nie pogadalem z nim pierwszy raz po uratowaniu kotka. mam wszystkie inne miejsca tylko nie to pierwsze, czy trofeum przepadlo? i tak samo misji co zleca harley, nie poszedlem tam a mi hute rozwalili, bede mial jak tam wrocic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnosnie trofika z tym tajemniczym obserwatorem..

Jestem juz w Wonder Tower, czyli gra sie juz konczy, a nie pogadalem z nim pierwszy raz po uratowaniu kotka. mam wszystkie inne miejsca tylko nie to pierwsze, czy trofeum przepadlo? i tak samo misji co zleca harley, nie poszedlem tam a mi hute rozwalili, bede mial jak tam wrocic?

Jedyne trofeum które możesz ominąć to Catch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bylo pytania ;)

Edytowane przez DaaV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to panowie teraz mam pytanko... jestem praktycznie na ukończeniu Batmana Gra + - ta trudniejsza cześć gry xD

Misje poboczne zrobione w 100 %,

Człowiek - Zagadka 99% i tu jest problem... W Dzielnicy Przemysłowej jest taka zagadka słowna by spojrzeć na to z innej perspektywy. Ogólny zarys to taki że DUŻY znak zapytania jest namalowany na ścianie, nad wodą miedzy dźwigami. Kropeczka z "?" znajduje się w wodzie w postaci "sekretu". I tu jest problem. Grając w gre nie byłem świadomy że są takie rzeczy jak sekrety, zagadki itp i nie robiłęm rzeczy po kolei. Zamiast najpierw rozwiązać zagadke słowną, zabrałem sobie trofeum "sekret" z wody. Przez ten błąd nie potrafię ukończyć jedynej zagadki słownej, ponieważ brakuje tej cholernej zielonej kropki. Macie jakieś rady co najlepiej zrobić ? ? Czy będe musiał całkowicie od nowa grać ? ? ://

Pozdro i czekam na jakieś rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to kropka do tego znaku jest na jednym z kominów, chyba tym niższym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drk2 juz lece sprawdzic xD xD Jeżeli tak jest to stary gadaj gdzie mieszkasz a jutro wyśle ci flaszke :biggrin: :biggrin:

EDIT:

Drk2 zgadza sie :)) Mam już wszystko od człowieka zagadki :)) Teraz trzeba jeszcze 3 wyzwania fizyczne ( czy jak sie to nazywa ) od Batmana zrobic, ukończyć PLUS'a, zdobyć medale i platyna wpada :D Cholera cieżki ten Batmanek :)) Ale każda minutka zagrana w tą gre to doobra minutka :))

Edytowane przez juza_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie trofeum, jak zdobyć : Znajdź kogoś z kim pobawisz się w łapanie zdalnego Batarangu i oddaj hołd. Zawsze z tymi najłatwiejszymi mam problem :laugh:

Edytowane przez TJHicks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×