Skocz do zawartości
gniewosz

Żony A Konsole

Rekomendowane odpowiedzi

Ona gra w BF'a XD poza tym moja dziewoja raz miała 9h maraton z Uncharted xD więc wiem jak to jest xD

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha! To Teoj filmik? Czy masz go z internetu? :)

tak to jest moj filmik i zapraszam na nasz kanal games4funps3 na wiecej glupot ;)

Edytowane przez lemieuxleeds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie :) Nie jestem sam :P

Szkoda ,że nie mam jak nakręcić filmu ;) To byście moją zobaczyli jak w Shanka 2 , albo Ratchet-a Wszyscy za Jednego męczy :P

Emocji jest co nie miara :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Telefonem? Aparatem? Ja tez musze nagrac jak moja dziewczyna gra w Gran Turismo! Emocje przy wyprzedzaniu-bezcenne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skrócie mogę powiedzieć tyle od zakupy PS3 , jakoś dziwnym trafem to ona zaczęła do mnie częściej przychodzić, zawsze to ja musiałem a teraz sama nalega "bo u Ciebie to jakoś teraz tak fajniej się siedzi niż u mnie" Little Big Planet 2, Fifa 13, UFC 3, i nie ma jej :D A gdybym kupił move to pewnie by nie chciała wgl już wychodzić ode mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, czy to takie dobre :D Zaraz będę musiał drugi telewizor i konsole kupować :D A spotykać będziemy sie w co opach hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, czy to takie dobre :biggrin: Zaraz będę musiał drugi telewizor i konsole kupować :biggrin: A spotykać będziemy sie w co opach hehe

W sumie to masz przerąbane :D wyobraź sobie co będzie, jak razem zamieszkacie. Faktycznie - dwa telewizory i dwie konsole, bo w innym wypadku, to się pozabijacie ^^

Moja panna do grania kulturalnie podchodzi, oby tylko nabijała jak najwięcej trofików w LBP2, to będę szczęśliwy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja dziewczyna jest tak samo łasa na trofea jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że jak czytam ten wątek to mnie trochę duma rozpiera . Sama ma wbite teraz u siebie 6 platyn , 12 całaków na x360 , więc więcej niż nie jeden użytkownik tutaj. Plus wszystkie co-opy offline na moim koncie mamy ograne wspólnie, Jak gram w weekendy i ona potrzebuje trochę uwagi to się dosiada , albo coś proponuje od siebie i sam nie jestem na tym stratny :D Także u nas w domu się żyje w pełnej symbiozie z grami i w pełnym zrozumieniu w tej materii . Nie musiałem je do niczego namawiać, bo była fankom pokemonów na gameboya, mirrorwinda i herosów, więc jedyne co trzeba było zrobić , to podrzucić konsole pod telewizor i się zaczęło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam muszę wydać pare groszy na dobra książkę i mam spokój heheh na pare dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to czyzbym tylko ja trafil na taka zolze?!

Moje 'kochanie' jest swiecie przekonana ze gry wymyslil szatan zeby mezow odwiezc od tak fascynujacych zajec dla prawdziwych mezczyzn jak np ma jej , w d...pe pie....ny zaj...any tatus ... Lazi tylko po domu i patrzy co by tu naprawic (emeryt bo wczesniej tylko spal po pracy ale detal) a jak mu malo to w okolo bloku!! Czaicie?! Nosz cholera czlowieka bierze jak 25 latka mowi do 26 letniego meza ze by wkoncu wydoroslal i zajal sie czym pozytecznym jak jej pier...ny tatus albo (stary kawaler, wiecznie browar i koledzy) braciszek ktory w sumie to nic nie robi i oprocz naprawiania aut nic nie umie ale chlop miodzio bo po sobie ciuszki sklada na kosteczke :|

mowie wam nic nie dziala! Zadne little planety, buzy , tance, moovy i inne swinstwa widzi mnie pinda z padem to wscieklizny dostaje :P

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam muszę wydać pare groszy na dobra książkę i mam spokój heheh na pare dni

Stosuję ten sam patent, a i sam na książkach korzystam :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Wigilię żonie dałem ekspres ciśnieniowy do kawy + osiem kaw. Była tak szczęśliwa że nawet nie zauważyła jak Vitę wyjmuję spod choinki. Do tego dałem jej ukochane Lumines (grała wcześniej na PSP, PS3 i X360).

Grunt to odpowiednie podejście. Ale ostatnio w dużym pokoju jest scena moich marzeń: ja gram na PS3, starsza córka lat 11 na swoim tablecie lub PSP, młodsza lat 4 na DS a żona siedzi w necie na netbooku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scena marzeń ? Jak dla mnie to koszmar. Tylko patrzeć jak przestaniecie się do siebie odzywać, a będziecie tylko patrzeć się w swoje kolorowe ekraniki :biggrin:

Moja Madzia nie gra w gry wideo i nie mam zamiaru jej do tego przekonywać. Każdy ma swoje hobby i zainteresowania, ale rodzina powinna być na pierwszym miejscu. Nie w sensie rozmów telefonicznych czy rywalizacji na ekranie TV ale w zwykłej rozmowie. Gdy ona jest u mnie konsola stoi nieużywana. Włączę ją przy niej dopiero kiedy dostanę Atlas Chmur na Blu-ray :happy:

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dojdzie do tego ze zwykle rozmowy miedzy czlonkami rodziny w jednym pokoju beda sie odbywaly mailami/GG/Skype albo co gorsza na facebook'u! :/

Ja swoja dziewczyne tez trzymam z dala od konsoli. Jedyne co to czasami odpali sobie fitness albo wlaczy kinomaniak'a w przegladarce internetowej i wrzuci jakies romansidlo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doprawdy, dziwne są te wasze obawy. Przyznaję, że sam wielokrotnie dzwoniłem do kogoś, kto znajdował się akurat w innym pomieszczeniu, wówczas gdy czegoś potrzebowałem.

Fenomenu niewtajemniczania dziewczyn w swoje zainteresowania, również pojąć nie mogę. Obecnie nie jestem w żadnym związku, aczkolwiek uważam że wspólne pasje w dużym stopniu pomagają w nawiązaniu ciekawszych relacji między sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ja nie widzę nic złego w tym aby "oswajać" kobiety z konsolą... Moja żona coś tam pogrywa czasem, nawet ze mną, frajda jak cholera:) !!

Wprawdzie spacer i wspólne chwile, między pracą a tym całym zabieganiem w życiu są najważniejsze i cenię je ponad wszystko to sam fakt zgrania ze swoją ukochaną to też miła alternatywa, więc jak ktoś ma możliwość to czemu nie...

Moja żona "nie gryzie" gdy widzi konsolę i oby tak zostało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PonurakPS3: zgadzam sie z Toba nt nie wtajemniczanie drugich polowek w swiat ps3 ale tez bez przesady! Jezeli sluzy to zabawie (jak w moim przypadku Singstar, DanceStar Party) to nie widze problemu, ale jezeli jest to na zasadzie: "wpadam do domu, wlaczam konsole, siadam w butach na fotelu z padem w reku i gram do rana nic nie robiac w domu" to przyznasz ze jest to tez troche chore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×