Skocz do zawartości
ONE

Need For Speed: Hot Pursuit

Rekomendowane odpowiedzi

Planowałem ograć zapowiadane DLC do najnowszego NfSa, ale jakoś nie wyszło.. bo do 20:30 na próżno było szukać tego w PSStore, no cóż... może jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planowałem ograć zapowiadane DLC do najnowszego NfSa, ale jakoś nie wyszło.. bo do 20:30 na próżno było szukać tego w PSStore, no cóż... może jutro.

Od 20.00 już można było ściągać DLC, najgorsze jest to że cena wzrosła z zapowiadanych 26 na 36zł :angry: a ja niestety nie byłem na to przygotowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...No to mnie nie pocieszyłeś, bo ja też nie... zostało mi coś 34zł, ehh... troszkę dużo jak za 13 nowych eventów.

Edit: Ufff... jednak 38, ale kurczę troszkę mi szkoda. Gra jest świetna, ale mało zawartości w stosunku do ceny ma to DLC.

Edytowane przez Flo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oszukali. Banda złodziei. Akurat mam w portfelu ostatnie 26 zł i miałem brać to dlc. A tak na 99% biorę pac-mana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupił ktoś oprócz mnie to DLC :D? Wróciłem do HP męcząc ostatnio Undercover, przeskok jest konkretny, jeszcze bardziej doceniam najnowszą odsłonę NfS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam dlc, czy mi się wydaje czy trudny jest ten nfs? Może to przez to że od kilku lat nie grałem w arcadowe wyścigi, ale jakoś nie zdobywam złotego medalu za każdym razem. Można jakoś zmniejszyć poziom trudności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale coś tam skilla wymaga skoro na liście wyników 7 gosci ma +/= 6s a jeden ma czas lepszy o 30s od 2;P Chyba z wprawy wypadłem:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo dynamiczna, w miarę łatwa chociaż czasem trochę się trzeba napocić, żeby wycisnąć dany czas :) Tylko szkoda, że nie dali Spli-Screena. Przecież aż się prosi ! Przestępca i policjant ! Może otrzymamy jakąś noworoczną aktualizację z tym trybem ? : < Liczę na to !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam dlc, czy mi się wydaje czy trudny jest ten nfs? Może to przez to że od kilku lat nie grałem w arcadowe wyścigi, ale jakoś nie zdobywam złotego medalu za każdym razem. Można jakoś zmniejszyć poziom trudności?

Także odniosłem takie wrażenie ale platyna już wbita więc widać że można zdobyć każde złoto :biggrin: Najtrudniejsze są czasówki dla kierowców bo te policyjne wystarczy po prostu przejechać bez rozbijania się. Ale co by nie mówić dzięki temu że gra trudniejsza bardziej się w to wkręciłem i na pewno starczy na dłużej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukasss tylko momentami ciężko jest o nic nie zahaczyć, dlatego według mnie najtrudniejsze są właśnie czasówki policją ;)

Momentami zdobycie złota jest wymagające, ale odpowiednia znajomość trasy, troszkę szczęścia wystarczy do zaliczenia. Z tym, że gra jest łatwa na pewno się nie zgodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukasss tylko momentami ciężko jest o nic nie zahaczyć, dlatego według mnie najtrudniejsze są właśnie czasówki policją ;)

Momentami zdobycie złota jest wymagające, ale odpowiednia znajomość trasy, troszkę szczęścia wystarczy do zaliczenia. Z tym, że gra jest łatwa na pewno się nie zgodzę.

Szczerze to jestem pozytywnie zaskoczony wysokim poziomem trudności tego NFSa, przed zakupem myślałem że ta gierka będzie tylko kilkugodzinną rozgrzewką przed zakupem GT5 ale na liczniku mam ponad 40 godzin i o dziwo gra mnie jeszcze nie znudziła :biggrin: Mam tylko nadzieję że będzie wspierana przez Criterion aż do wyjścia kolejnego NFSa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie reszta wyścigów jest ok, ale w tych z dlc jeszcze nie zdobyłem żadnego złota, pewnie trzeba poczekać na ulepszenie sprzętu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam mały problem. Jest jeszcze dostępne darmowe dlc do nfs, czy już nie. Jeśli jest dostępne to jak je pobrać bo wyskoczył mi komunikat o tym dlc i innych, przeszedłem do sklepu, a tam same płatne dlc. Zna ktoś rozwiązanie. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja mam glupie pytanie ale nie moge znalesc tego na forum,

czy tylko przez konsole moge dołdować konto na playstation store czy mozna jakosc na stronie www przez kompa?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja mam glupie pytanie ale nie moge znalesc tego na forum,

czy tylko przez konsole moge dołdować konto na playstation store czy mozna jakosc na stronie www przez kompa?

pozdrawiam

Można i przez kompa link Jeśli link nie przekieruje tam gdzie trzeba to logujesz się na http://pl.playstation.com/ i tam w 'Mój profil' masz link 'Edycja ustawień konta PlayStation Network'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi wytłumaczy dlaczego podczas w wyścigu walę w przeciwnika wyskakuje napis "ELIMINACJA" a po chwili ten sam samochód znowu jedzie dalej? To chyba jakiś bug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już o tym... elminacja powoduje spowolnienie przeciwnika, tak samo jak zderzenie itp. Nie da się ostatecznie wykluczyć SI z wyścigu, tak już jest i to żaden bug.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja to widziałem ostatnio był normalny wyścig online 7 kolesi i jadę patrze a tam kolo jedzie radiowozem na światłach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!!!

Ja od niedawna jestem szczęśliwym użytkownikiem NFSHP i po pierwszym kiepskim wrażeniu, muszę przyznać że gra jednak wciąga choć jest typową arcadówką. Ale to dobrze bo super można przy niej sie wyluzować.

Prosze o dodawanie chętnie pogram w sieci i porównam wyniki

PSN ID: ruffitarnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×