Skocz do zawartości
KopaczK

Dragon`s Dogma

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera, gdzie się nie pójdzie to spotyka się jakiegoś skurczybyka, który robi z nas tatara. Cyklopy dostają po dupie, chimery, i generalnie wszystko. Mają po 2 paski życia i schodzi to na kilka serii z łuku. Ale schodzę schodami w dół i natykam się na 2 wielkie szkielety. Spoko, jakoś sobie z nimi szybko radzimy. później harpie do piachu. Ale na końcu schodami w dół i rift stone naprawiamy, a za chwilę wychodzi minotaur w wielkim młotem.

 

Nawet jakoś sobie radziliśmy, ale w końcu gdy został mu 1 z 4 pasków życia skończyły się nam zioła, potiony i reszta. Jeden strzał podczas reanimacji mojej Angeli i poszedłem do piachu. Po 20 minutach walki, już tuż tuż byliśmy.

 

Czy moja broń tak zasysa? Cholera, przecież bazyliszki i reszta ekipy to mięso do rozwalania. Chyba czas na podróż do Everfall i podbicie tych kilkunastu poziomów połaczone z zakupami porządnych sprzętów na i porządnej broni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ,zaczynam te zacna gierke i chciałem sie zapytac bardziej Doswiadczonych Kol.czy gdy wchodze przez kamien w "swiat pionków"moge wybierac obojetnie jaka postac i na jakim levelu jest?czy jest to za darmo?i ilu pionków mozna pozyskac,i jeszcze jedno czy broń mozna udoskonalic [miecz tarcze]bo jak na razie to nie mam sposobnosci.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ,zaczynam te zacna gierke i chciałem sie zapytac bardziej Doswiadczonych Kol.czy gdy wchodze przez kamien w "swiat pionków"moge wybierac obojetnie jaka postac i na jakim levelu jest?czy jest to za darmo?i ilu pionków mozna pozyskac,i jeszcze jedno czy broń mozna udoskonalic [miecz tarcze]bo jak na razie to nie mam sposobnosci.Pozdrawiam

1. Za darmo możesz wynająć pionka o poziomie nie wyższym niż level Twojej głównej postaci. Za pionki z levelem wyższym od Twojego płacisz RC (Rift Coins).

2. W drużynie można mieć 2 pionki wynajęte + Twojego głównego pionka.

3. Można enchant'ować bronie u npc, aby to zrobić potrzebna jest kasa i materiały - maksymalny enchant tym sposobem to +3. Są jeszcze jakieś inne sposoby zapewne, ale ja póki co jeszcze ich nie odkryłem.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypożyczać pionki możesz ogólnie na każdym poziomie. Pionki od znajomych z PSN masz za free, za pozostałe płacisz - cennik u pionka, zależy od jego levelu. Broń możesz udoskonalać do trzech gwiazdek u poszczególnych postaci/sprzedawców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za pomoc ,gra mnie sie trudniej bo ciezko z angielskim,niestety uczyłem sie za moich czasów rosyjskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to i moja subiektywna opinia, ale i tak nic nie tracisz. W głównym wątku póki co wieje nudą, a pionki i NPC potrafią zanudzić na śmierć. Dialogi i zadania poboczne są sztampowe - przynieś, wynieś, pozamiataj. Co nie zmienia faktu, że dobrze mi się w to gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą akurat w DD różne akcenty i słownictwo dość znacznie odbiega od standardu przyjętego w grach. Czasami sam się gubiłem a coś tan człowiek chyba potrafi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to i moja subiektywna opinia, ale i tak nic nie tracisz. W głównym wątku póki co wieje nudą, a pionki i NPC potrafią zanudzić na śmierć. Dialogi i zadania poboczne są sztampowe - przynieś, wynieś, pozamiataj. Co nie zmienia faktu, że dobrze mi się w to gra.

tak tylko jest cała masa przeróznych znajdziek ,probuje na "pałe"łaczyc i cos tam z tego wychodzi ale nie wiem czy nie maja lepszego zastosowania..Mysle ze z czasem ogarne  wszystko tak jak to było w demons souls .Szkoda ze tego typu gry nie maja polskich nap.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero jestem przy transportowaniu łba hydry, więc początek, fajnie się gra, ale ciężko jest mi się zmusić do włączenia gry potem już idzie i jest zabawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko jest cała masa przeróznych znajdziek ,probuje na "pałe"łaczyc i cos tam z tego wychodzi ale nie wiem czy nie maja lepszego zastosowania..Mysle ze z czasem ogarne  wszystko tak jak to było w demons souls .Szkoda ze tego typu gry nie maja polskich nap.

 

Chodzi Ci o łącznie przedmiotów? To wal na dragon's dogma wiki. Tak jak w DS ;)

 

Ja miałem przedwczesną podnietę, jak dorwałem klucz otwierający zamknięte pomieszczenia w katakumbach, ale nie miałem zielonego poczęcia, że to jednorazówka i innych drzwi już nie otworzy. Wrzucili mnie do pierdla i klucz przepadł, ehh. Teraz sępię po jednym dziennie w Black Cat na zapas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jednak po dłuzszym graniu wciaga ja bagno,na poczatku byłem troche sceptycznie nastawiony ale po dłuzszym ograniu coraz bardziej mnie sie podoba.Fajne walki z 'bosami'gryf ,dziwny lew :) itp widowiskowo i miodnie,szczególnie noca,jedno co mi sie nie podoba to wszedzie trzeba dojsc pieszo i te same tereny ci sami resp.przeciwnicy to troche denerwuje,ale ogolnie pozytyw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedno co mi sie nie podoba to wszedzie trzeba dojsc pieszo i te same tereny ci sami resp.przeciwnicy to troche denerwuje,ale ogolnie pozytyw.

 

Heh, na początku to irytuje ale potem się przyzwyczaisz. Ja tak na serio dopiero w NG + zacząłem korzystać z Fast travelów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A we mnie coś entuzjazm oklapł. Nie ruszyłem Dogmy od niemal tygodnia. Boje się, że jak w weekend się nie wkręcę, to odłożę ją na "kiedyś" i przepadnie. Chętnie poczłapałbym już na wyspę, ale z moim levelem ok 30-stki pewnie od razu padnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już powoli będe kończył przygode z DD, mam w skrzyni jeszcze niewykorzystane 3 sztuki Bitterblack Weapon lv.3 i chyba ze 2 sztuki Armor lv.3, jakby ktoś chciał to moge oddać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już powoli będe kończył przygode z DD, mam w skrzyni jeszcze niewykorzystane 3 sztuki Bitterblack Weapon lv.3 i chyba ze 2 sztuki Armor lv.3, jakby ktoś chciał to moge oddać.

Ja poproszę, a co :P ? Jestem na NG+ i chciałem wyruszyć na wyspę. Chyba, że jestem wyklęty z tego tematu na zawsze :sweat:

No i pewnie masz jakiegoś wykokszonego pawna więc tez się przyda :biggrin:

 

P.S. Ja, tak jak Strife, nie mogę się przemóc żeby włączyć Dogmę, ale jak włączę to wciąga. Jednak przerwa od Gransys dobrze mi zrobiła, bo kiedy miałem pudełkową wersję nie mogłem już patrzeć na tę gierkę.

Edytowane przez MarcinX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A we mnie coś entuzjazm oklapł. Nie ruszyłem Dogmy od niemal tygodnia. Boje się, że jak w weekend się nie wkręcę, to odłożę ją na "kiedyś" i przepadnie. Chętnie poczłapałbym już na wyspę, ale z moim levelem ok 30-stki pewnie od razu padnę.

 

Poszedłem w tam na 51 poziomie. Podbiłem chyba okolice 70tego - ale nadal padlinożerna hiena mnie jednym chapnięciem załatwiła. Jednym. Półgodzinna pierwsza walka z minotaurem tez była ciężka. Teraz idzie łatwiej. 

 

Bawię się z maksowanie nowych klas. Everfall to jest dopiero zabawa - kwintesencja i wisienka na torcie... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem zamiar trochę pograć i skończyło się na 4h, jakby ta gra miała multi to by było mistrzostwo świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem zamiar trochę pograć i skończyło się na 4h, jakby ta gra miała multi to by było mistrzostwo świata.

Chyba już kiedyś o tym wspominałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem zamiar trochę pograć i skończyło się na 4h, jakby ta gra miała multi to by było mistrzostwo świata.

Nic tylko pogratulować speed run'a ^^ A tak na serio daj tej grze szanse na rozwinięcie skrzydeł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z braku czasu 4h u mnie to naprawdę sporo, a przy dzieciach nie gram w tak "brutalne" gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis grałem od 18 ,dobrze miec wyrozumiała Kobiete :) ,mysle ze gra rozwija sie przy długich sesjach ale naprawde pozytyw ,co chwile odkrywam nowe smaczki i juz wiem ze spedze długie godziny z nią [bo na bete DS2 sie nie załapałem] .Dopiero mam 26 level  zmieniłem klase na assasyna podrasowałem broń  ,Gierka przypomina mi troche DS poniewaz karze za lekkomyslnosc i jeszcze jedno podobienstwo to ze kupie wersje pudełkowa jak w przypadku DS .A tak ten dziwny lew to juz teraz wiem ze chimera :) Widze tu te same Osoby co pomagały mi podpowiedzia gdy zaczynałem DS wiec gierka musi miec to coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma to coś jak nic :) Ja mimo platynki ponownie się za nią zabieram, trza wkońcu wyspę z dlc spenetrować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kilka razy posłał mnie do piachu Dark Bishop. Twój pionek chyba w okolicach 95 poziomu - ja na 75 nie czuję się na wysepce zbyt pewnie ;) - także enjoy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kończę "na raty" główny wątek .

Pare razy już mi się wydawało że zaraz gra zaskoczy że się wkręcę na maxa  ale niestety .

Pomimo faktu że idealnie pasują mi takie klimaty gra zawiodła mnie w wielu aspektach z systemem walki i kukłowatymi pawnami na czele .

Klimat gdzieś uleciał ta kraina nie ma swojej historii głębi klimatu wg mnie, główny wątek też puki co jest mega słaby ....

Questy czy NPC w takim Skyrim miały swoje osobne wciągające często historie i charyzmatyczne postacie .

W DD nie podam nazwy nawet 1 ciekawego NPca czy to ze story czy z sub questów .

Mam ze 20h i męczę po 1 main queście żeby dowlec się do końca, na wyspę w ogóle się nie wybieram choć mam grę z plusa z dodatkiem .

EDIT

1500 post w temacie :P

Edytowane przez schranz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×