Skocz do zawartości
KopaczK

Dragon`s Dogma

Rekomendowane odpowiedzi

Jest przecież całkiem przyjemne post-game, które urozmaica i przedłuża zabawę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała miejscówka jest jedną wielką motywacją ;d sam zasysam ponownie DD i idę tam :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała miejscówka jest jedną wielką motywacją ;d sam zasysam ponownie DD i idę tam :)

 

No w końcu - platynę dawno wbiłeś, poradnik napisałeś, ludziom doradzałeś, a najlepszego kawałka kodu z tej produkcji nawet nie ruszyłeś :P Koniecznie sprawdź post-game na wyspie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ja biegałem po świecie w DD to jeszcze nawet o dodatku nie myśleli XD i żałowałem że nie wydali DA jako osobne DLC tylko z całą grą. No ale w końcu w plusie było to można wrócić ;D zrobie nową postać, znowu przejdę grę i zawitam na wyspę ;D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zuch chłopak ;) Jeżeli dobrze pamiętam, to kolega Cuki miał właśnie fajnego pionka od walki w zwarciu (większość forumowiczów z listy dysponowała magami). No chyba, że preferujesz stricte solo experience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały jeden run zrobiłem solo a tak to drużyna pierścienia xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym sie różni granie online od offline? Jestem nowy w swiecie Dogmy i na razie zbieram lanie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak...grając offline masz tylko dostęp do pionków stworzonych przez siebie + twórców a grając online dochodzą Ci jeszcze pionki stworzone przez graczy.

No i walka z Urd'em się zmienia. W wersji Offline jest zawsze o tej samej sile a online, jego moc wzrasta z każdą generacją UrD'a. Czyli jak grasz online i zabity był już z 300x to znak że jest teraz silniejszy 300x od wersji offline.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiesz mi czy to tylko ja mam problem z 'czytaniem' questow. Zaznaczam, srednio wskazuje lokacje. O historii juz nawet nie mowie, ale bardziej sie blakam sie po swiecie niz lece do przodu z questami. Jak rozpoznac glowny i poboczny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiesz mi czy to tylko ja mam problem z 'czytaniem' questow. Zaznaczam, srednio wskazuje lokacje. O historii juz nawet nie mowie, ale bardziej sie blakam sie po swiecie niz lece do przodu z questami. Jak rozpoznac glowny i poboczny?

 

 

Wiki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Questy bierzesz z tablic albo od npc'ów. Jest tutaj nawet cały poradnik jak zaliczyć wsio questy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziennik jest taki sobie to fakt, ale tak czy inaczej main quest jest raczej łatwy do wylapania. Również polecam robić wszystkie questy i lepiej użyć wiki, żeby uniknąć nerwów na znikające questy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, tego nie przeskoczymy...dziennik jest toporem w oku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po stworzeniu postaci i rozpoczęciu gry jest później jeszcze jakaś możliwość edycji naszego hiroła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po stworzeniu postaci i rozpoczęciu gry jest później jeszcze jakaś możliwość edycji naszego hiroła?

 

Tak, w stolycy możesz zmienić to i owo, poza samą sylwetką, która ma wpływ na udźwig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój pawn (pomocnik, którego tworzysz obok głównej postaci) może być "wypożyczany" przez innych graczy. Jeśli się prześpisz będąc podłączonym do sieci, to jest szansa że co jakiś czas pawn będzie informował o tym, że został "wynajęty" - dostaniesz dodatkowe Rift Crystals. Jest także szansa, że z skapady takiej pawn wyniesie np. informacje o terenach i przeciwnikach z którymi się jeszcze nie spotkałeś (dlatego w czasie walki z nowo spotkanym potworem Twój pawn może nagle rzucić jakąś wskazówką). Inny gracz może też przez pawna przekazać prezent w postaci jakiegoś przedmiotu.

 

Ty z kolei możesz korzystać z Rift Stones, by przenieść się do The Rift, gdzie sam możesz wynajmować pomocników od innych. Za cudzych pawnów płacisz wspomnianymi Rift Crystals, chyba że masz kogoś na liście znajomych - wtedy pawn jest darmowy.

 

I to w zasadzie tyle w kwestii online w DD. Jeszcze jednym fajnym elementem związanym z online jest Ur Dragon.

Edytowane przez Numinex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś wyjaśnić jak działa całe to online w DD? :)

 

Niestety kooperacji nie ma w DD. Chodzi tylko o to, że możesz udostępniać swoje pionki innym graczom, jak również ich pożyczając.od innych. A robisz to wchodząc w interakcje ze specjalnym kamieniem za pomocą którego wyszukasz interesujących Cię pawnów (stworzonych przez userów jak i przez grę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy że Pawny swoich znajomych możesz wypożyczać za 0 kiedy pawny obcych ludzi lub twórców trzeba opłacać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy że Pawny swoich znajomych możesz wypożyczać za 0 kiedy pawny obcych ludzi lub twórców trzeba opłacać.

Przecież napisałem to wszystko ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tej grze bliżej do Demon's Souls czy Amalur?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej do Amalur - zręczność ma marginalne znaczenie i liczy się przede wszystkim pakowanie w odpowiednie umiejętności i sprzęt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×