Skocz do zawartości
KopaczK

Dragon`s Dogma

Rekomendowane odpowiedzi

Nope...nie da sie wyłaczyć casta i ich akcji...inaczej to by sie równało z pozbawieniem animacji npc'ów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chodzi o te spowolnienia i zoomy na pionka jak np. łapie moba, to da się to wyłączyć w opcjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ale szału nie robi już postać ponieważ nie grałem pod koniec online i zamiast postaci na 120lvl zapisało pionka tylko na około 80lvl a to dużo Ci chyba nie da...

 

Ewt. kup sobie za kryształki jakąś silniejszą postać do pomocy.

Nie jest tak ważny poziom pionka, co jego Eq. Osobiście zawsze w wyszukiwarce zaznaczałem tylko striderów i sprawdzałem który ma lepsze staty. Przy odrobinie cierpliwości można było wynaleźć pionka o 80-90 lvl, z ponad 2k obrażeń. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kilku graczy na zagranicznych serwerach, ale po dodaniu ich jako znajomi albo nie mam ich na liście pionków znajomych, albo jak się pojawią to i tak nie mogę ich przywołać. Wszyscy by grali w dodatek? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dodawaj ich do znajomych a po prostu kup ich pionki za kryształy...tak jest lepiej.

 

Max lvl w jaki celuj to 120lvl ponieważ na tym poziomie kładziesz wszystko z podstawki bez problemu łącznie z UrDem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale 120 poziomy kosztują sporą ilość RC, których osobiście nie posiadam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

75. Był ambitny plan dodać sobie dwóch znajomych z jakimiś uber setami i przelecieć kilka razy Everfall dla kasy. Mam już 4 gości na liście, pokazują mi się w zakładce Friends, ale kiedy chcę ich przywołać coś tam kręci, kręci, no ale pojawiają się na końcu randomy, a nie czerwone pionki. 

EDIT:
I kolejne pytanie - czy kupując części ekwipunku pod trofeum, da się jakoś zobaczyć czy już posiadaliśmy dany przedmiot? Wiem, że najlepiej kupić wszystko i od razu sprzedać, no ale czasami mam wrażenie, że chyba mam dany item, no a nie chce mi się za każdym razem biegać do skrzyni. 

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy cały poradnik do DD w dziale ;D a co do eq...to po prostu kup i zobacz w statach czy podniosło Ci liczbe przy posiadanym eq. Jeżeli tak to znaczy ze nie miałes tego jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zygo, u sprzedawców pokazuje Ci czy masz dany iteam czy nie. I jak chcesz, to mnie zaproś do znajomków, mam 130 lvl. bodajże.

Edytowane przez Naruto_Uzumaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zygo, u sprzedawców pokazuje Ci czy masz dany iteam czy nie.

Tylko jeśli od początku gry nie sprawdzał listy dostępnych itemów u danego npca. Moja rada to farmić skrzynki w Chamber of Hope.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz ten trofik za eq to ja zrobiłem to tak...obleciałem wsio npc'ów i kupiłem u każdego wszystko i od razu sprzedałem.

 

Pamietaj tylko ze jest wiecej npc'ów niz w maistach,fortach i everfall...są też w dziczy.

 

Często podróżują albo mają własne małe obozy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też robię tak, że wybieram jednego NPC i kupuję od niego wszystko jak leci i następnie od razu sprzedaję. Problem polega tylko na tym, że czasami mam dziwne wrażenie, że w skrzyni, albo kiedyś na sobie miałem dany item, no ale nie jestem pewny i kupuję go np. za 500k, a pomimo skilla dającego 15% więcej za sprzedaż i tak jestem sporo stratny. Gdybym miał np. 100kk hajsu to bym się tym nie przejmował tylko poleciał wszystko od góry do dołu.
Przedmiot z tego co widzę tylko pokazywany jest jeżeli mamy go aktualnie w plecaku. Nawet nie pokazuje zawartości skrzyni, nie wspominając już o jakimś logu zanim np. sprzedałem dany item.
No nic. Pozostaje tylko farmić Wakestony w Everfall i kupować/sprzedawać kolejne części setu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jeśli od początku gry nie sprawdzał listy dostępnych itemów u danego npca. Moja rada to farmić skrzynki w Chamber of Hope.

NIe, to nie tak, że pogazuje nam "NEW". TYlko chodzi mi o to że obok przedmiotu mamy liczby. Jedna to ile zamawiamy towaru, druga ile mamy w depozycie. Ja tak robiłem, że nic nie sprzedawałem, zbierałem. 

Edytowane przez Naruto_Uzumaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze Naruto najlepiej nic nie sprzedawać, widać wtedy dokładnie ile przedmiotów mamy i ile jeszcze brakuje do 350.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nekromanta i jego przeklęty smok zrobili mi fatality. Jakieś porady/strategie na skubańców, poza oczywistym nie dać się zabić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykoksić pare leveli/zdobyć lepszy ekwipunek. W końcu to rpg i po coś ten rozwój postaci jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje temat - robiąc przerwę od Dark Souls 2 przeglądałem listę gier z Plusa i natrafiłem na to - fajne to to? Warto ograć? Wyczytałem, że to na około 50h grania więc może jednak być ciekawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje temat - robiąc przerwę od Dark Souls 2 przeglądałem listę gier z Plusa i natrafiłem na to - fajne to to? Warto ograć? Wyczytałem, że to na około 50h grania więc może jednak być ciekawe.

 

Fajne, fajne. Podstawka, jeśli wsiąkniesz, faktycznie starcza na jakieś 50h. Z tym, że wątek główny to lipa, a o zadaniach pobocznych nie warto wspominać. Ogólnie podstawka tylko dobra, jednak dodatek, który warto ruszyć na co najmniej 50 levelu (no chyba że lubisz wyzwania), to już cud malina - u mnie bez post game jakieś dwadzieścia godzin zabawy. Bitter Black Isle może Ci Soulsami zacuchnąć :)

Tak czy inaczej, sprawdź dodatek, bo kilka tutejszych osób zraziło się podstawką na tyle, że nawet na wyspę nie zajrzeli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuje temat - robiąc przerwę od Dark Souls 2 przeglądałem listę gier z Plusa i natrafiłem na to - fajne to to? Warto ograć? Wyczytałem, że to na około 50h grania więc może jednak być ciekawe.

 

Gra jest według mnie niedoceniona. Co prawda grałem tylko podstawkę, ale i tak było nieźle. Gra daje możliwość wypróbowania wszystkich klas postaci (przechodziłem grę dwa razy i łykałem z 6 klas rozwijając dalej level), a system walki jest bardzo racjcowny (wspinanie się na bestie, rulez). No i pawny, które dosłownie pomagają nam w grze (szybko orientują się o słabych punktach przeciwnika, informują nas podczas walki,  i podpowiadają gdy się zgubimy). Świat gry mógłby być trochę bardziej zróżnicowany, a fabuła bardziej pociągająca. 

 

Radze ci brać od razu Dark Arisen. :) polecam jeden z lepszych rpg-ów jakie miałem okazje zagrać, bardziej mnie wciągnął niż Skyrim.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, ja mam taki nietypowy problem z DD. Mam wersję podstawową, to jest zwykłe Dragon's Dogma, natomiast kiedy wchodzę w trofea gra jest oznaczona jako Dark Arisen. :O Jakim cudem, w jakiś cudowny sposób gra mi się zaktualizowała? Ma ktoś podobnie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to sprawka patcha. Niemniej jednak, podstawka bez DLC to cienkie siki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa patcha, jednak nic to nie zmienia poza nazwą i obrazkiem. Nie ma żadnych nowych trofików do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie szkoda, że świetny dodatek z Bitter Black Isle nie wprowadził żadnych dodatkowych trofeów, przydałaby mi się dodatkowa motywacja aby po Bitter Black Isle więcej pohasać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×