Skocz do zawartości
Żywy

PlayStation 4

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko chcę nowego Wipeouta, nic innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uuuu, skoro WHD juz na PS3 chodzil w 1080p@60FPS, to az strach pomyslec jak wygladalby Wipeout na PS4. Szkoda tylko, ze zamkneli Studio Liverpool :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko, ze zamkneli Studio Liverpool :/

http://www.ps3site.pl/sony-wskrzesza-psygnosis/168380#more-168380

 

Nie dość, że Wipeout HD chodził w 1080p i 60 klatakch, to jeszcze wyglądał nieziemsko, do dziś ta gra robi wrażenie, a tryb Zone to jedno z lepszych przeżyć związanych z PS3. Genialna, wymagająca gra.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi akurat Wipeout nigdy nie robił dobrze, ale w Drakana i Discworldy to niejedną noc przerżnąłem.

wallpaper7.jpg

Myślicie że jest szansa na to żę wreszcie dostaniemy porządną gierę z lataniem na smokach? Bo o Lair można powiedzieć sporo rzeczy ale niekoniecznie pozytywnych. Swoją ciekawe czy kto tu pamięta że to była, obok Tomb Raidera, jedna z pierwszych gier reklamujących się pięknej urody babeczką w odpowiednim, skórzanym gieźle ;)

rynn_model_a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby byl nowy wipeout, to jest gra w którą gram chyba od początku i była praktycznie zawsze pierwszą grą jaką kupowałem na konsole. Ale marka Psygnosis to duuużo więcej ciekawych tytułów. Shadow of The Beast na ps4 ma być, może zrobią Walkera który rozłoży na łopatki Titanfalla :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a jak to będzie z grami na ps3? 

wiadomo dużo dobrych tytułów będzie jeszcze wychodzić na ps3...

Czy będą one dostępne w formie elektronicznej na ps4 czy będzie trzeba trzymać oby dwie konsole w domu:) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dużo dobrych powiadasz- mówisz o tych 2-3?

 

Gier z PS3 (płytowych czy z PSN) nie da się odpalić przez PS4.

Może kiedyś wydadzą jakieś wersje superHD albo wrzucą je do chmury ale to na razie plany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym Sony dąży do tego żeby mieć PS3 i PS4 w domu.

Już opracowali patent jak sprzedać 2 razy to samo :D - nowe tytuły na PS3 w formie płytowej będą "za dopłatą" mogły mieć upgrade do wersji cyfrowej dla PS4 (Oryginalna płyta z grą z PS3 w napędzie PS4 + cyfrowa PS4).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz dylemat czy sprzedać ps3 i czekać aż wydadzą te wersje hd

Czy trzymać oby dwie konsole heh .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wygląda następująco  z mojego punktu widzenia:

 

- PS4 jeszcze niema

- jak będzie to na start nie ma dużo tytułów

- Plus wykupiony więc będę nadal dostawał tytuły na PS3

- Nie wiadomo kiedy i czy ruszy w europie GaiKai

- nie wiadomo czy będą wersje HD (w założeniu ma być GaiKai)

- Mam jeszcze pełno tytułów nie ogranych na PS3

 

Jak na razie uważam że nie ma sensu pozbywać się PS3.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do 1080p/60FPS. Moim zdaniem trzeba poczekać ,aż twórcy skupią się w całości na next-genach ,bo dopóki będą wydawane gry na ps3/360 to będą musieli ciąć wersje przygotowywane także na ps4/Xbox One ,by current-geny dawały radę. Trzeba poczekać rok i myślę ,że 1080p będzie standardem,z framerate może być różnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sprzedaje ps3 , bo poco mi 2 konsole ? co miałem ograć to ograłem.

wydaje mi sie ze jak ktos ma zaległosci na ps3 i chce ja zostawić to lepiej wstrzymać sie z PS4

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co warto brać na premiera? Killzona pod multi kupie, ale na pewno nie odrazu. Coś pod singla, ale na pewno nie Assasina bo jestem haterem tej marki, Watch dogs też mnie jakoś nie jara, to multiplatformowiec i przezyje jak kupie go pozniej. Co radzicie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol to do singla zostanie Ci Knack lub Resogun :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamous Second Son jest jeszcze przecież, ale ja bym brał Resogun.

Dziwne, ale jest to właśnie gra na która jestem najbardziej napalony na start :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inf wchodzi w pierwszym kwartale 2014, na premierze go zabraknie o ile mnie pamiec nie myli.

@down

Tez fakt. No to Knack i indory :p

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po co kupować Resogun? Został przecież zapowiedziany jako druga gra dla PS4 w PS Plus ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę KZ i z Plusa Drive Club i Rosegun. Każda gra inna, a co najlepsze każda wystarczy na długie godziny. Już widzę tę wykrecanie najlepszych wynikow w Rosegun (z SSHD spędziłem masę godzin) czy DC, a KZ to głównie multi. Do premiery inFamous nuda mi nie grozi.

Edytowane przez ONE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://blog.eu.playstation.com/2013/10/03/shuhei-yoshida-shows-off-the-new-playstation-app/#more-149175

 

PlayStation App darmowa na Androida i iOS.

Będzie można między innymi:

- oglądać stream kolegów

- porównywać trofea

- kupować w PS Store i zdalnie aktywować ściąganie gier.

- prowadzić czat tekstowy i wysyłać wiadomości głosowe (mam nadzieję że będzie obsługiwany pełny voice chat).

- wysyłać zaproszenia do multi

- Nie trzeba będzie mieć PS Plus żeby z niej korzystać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bundle dostepne na amazon uk

zdaje sie oficjalne:

Bundle 1: Killzone Bundle (Sony PlayStation 4 + Killzone Shadow Fall + 1 x Sony PlayStation DualShock 4) - £389.00
Bundle 2: Watch Dogs Bundle (Sony PlayStation 4 + Watch Dogs + 1 x Sony PlayStation DualShock 4) - £389 .00
Bundle 3: Action Pack (Sony PlayStation 4 + Killzone Shadow Fall + Battlefield 4 + 1 x Sony PlayStation DualShock 4) - £429.00
Bundle 4: Adrenalin Pack (Sony PlayStation 4 + Killzone Shadow Fall + Need For Speed: Rivals + 1 x Sony PlayStation DualShock 4) - £429.00
Bundle 5: Gamer Pack (Sony PlayStation 4 + Killzone Shadow Fall + 2 x Sony PlayStation DualShock 4 +PS4 camera) - £449.00
Bundle 6: FIFA Mega Pack (Sony PlayStation 4 + Killzone Shadow Fall + 2 x Sony PlayStation DualShock 4 + PS4 camera + FIFA 14) - £489.00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bundle dostepne na amazon uk

zdaje sie oficjalne:

Bundle 1: Killzone Bundle (Sony PlayStation 4 + Killzone Shadow Fall + 1 x Sony PlayStation DualShock 4) - £389.00

Bundle 2: Watch Dogs Bundle (Sony PlayStation 4 + Watch Dogs + 1 x Sony PlayStation DualShock 4) - £389 .00

Bundle 3: Action Pack (Sony PlayStation 4 + Killzone Shadow Fall + Battlefield 4 + 1 x Sony PlayStation DualShock 4) - £429.00

Bundle 4: Adrenalin Pack (Sony PlayStation 4 + Killzone Shadow Fall + Need For Speed: Rivals + 1 x Sony PlayStation DualShock 4) - £429.00

Bundle 5: Gamer Pack (Sony PlayStation 4 + Killzone Shadow Fall + 2 x Sony PlayStation DualShock 4 +PS4 camera) - £449.00

Bundle 6: FIFA Mega Pack (Sony PlayStation 4 + Killzone Shadow Fall + 2 x Sony PlayStation DualShock 4 + PS4 camera + FIFA 14) - £489.00

Gdzie to na stronie Amazona UK widać? Patrze z poziomu fona ale widzę tylko goła konsolke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - ja też szukam od wczoraj i jedyne co znalazłem to oficjalny bundle z KillZone i rocznym Plusem ale bez ceny.

Albo były przez chwilę przedwcześnie albo to jakaś ściema ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W komentarzach na stronie produktu jest takie info:

 

"To claim, go to your order page, get your order number, then go to the PS4 product page, in the box stating the new bundles offer, click the 'click here' link for more info. Follow the instructions on the page, enter your order number, select your bundle and they will inform you in 7 days if you were successful."

 

Na to wychodzi, że najpierw zamawiamy "golasa", a po tym dopiero bundle :)

Edytowane przez haobao_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylo to ale usuneli jak sie okazało wstawili przez blad , najpierw mieli wyslac email do uzytkowników ktorzy zamowili pierwsi potem link z emaila mial nas zaprowadzic do tego wlasnie wyboru .

usuniete jest ale to oficialne bundle dostepne raczej tylko dla preorderowców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×