Skocz do zawartości
cwir

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

co ty chcesz, pogoń za kosą daje najwięcej zabawy ☺

cinkibolek, malo jeszcze wiesz. 1 milisekunda to nic, ale jak dodasz 250 ms input laga i 250 ms laga to juz pól sekundy bedzie. a to w fps bardzo duzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ebtlicaeq - Hehe, a nieraz czytalem ze tam debile pracuja, ze kodu nie potreafia napisac. Masz odpowiedz. A tak powaznie to input lag, input lagowi nie rowny, wiec sobie juz nie dodawaj swojego, bo ja nic takiego nie napisalem co mi wmawiasz.

W sumie to sie nasmiewam z 99 - 66 i ze kose sie lepiej wstawia. A pol sekundy to inna sprawa. Znowu patrzycie tylko zamiast czytac co pisze?

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tu widzę, że kolega Makgajwer pisze, że ping i input lag nie mają znaczenia jak ktoś jest wyklikany cokolwiek to oznacza. Także skomentowałem.


Bardzo mi się podoba jak zapisałeś mój nick "Ebtlicaeq". Tego jeszcze nie widziałem. :)

@Down

Nie trzeba przepraszać, ja się nie gniewam. ;)

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sorry, myslalem ze to do mnie cos.

Za nick tez przepraszam, jakos na tym durnym tablecie czasem cos mi nie wyjdzie jak sie spiesze.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znów się czepiasz  :laugh:

Kiedyś był w tym wątku dym, nie pamiętam o co i padło stwierdzenie, że gracz myszką z kółkiem na słomianej macie pokona każdego grającego padem, więc to było w tym kontekście. 

 

Ja tu widzę, że kolega Makgajwer pisze, że ping i input lag nie mają znaczenia jak ktoś jest wyklikany cokolwiek to oznacza. Także skomentowałem.
 

 

 

Edit.

Ciekawe, jak takim kontrolerem grało by się w BF)

http://iurl.no/p768o

Edytowane przez macgyverowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cinkibolek, malo jeszcze wiesz. 1 milisekunda to nic, ale jak dodasz 250 ms input laga i 250 ms laga to juz pól sekundy bedzie. a to w fps bardzo duzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ja wyżej napisałem? O patrz wklejam:

 

 

 W sumie to sie nasmiewam z 99 - 66 i ze kose sie lepiej wstawia. A pol sekundy to inna sprawa. 

 
Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie zaraz coś rozwale, pada pewnie. Chciałem zobaczyć m-tara no i muszę ukatrupić kogoś robotem saperskim, no nie umiem tym sterować, jedzie wszędzie tylko nie tam gdzie chce, co to za wynalazek ten robot to nie mam słów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź sobie na pusty serwer i tam potrenuj jazdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie zaraz coś rozwale, pada pewnie. Chciałem zobaczyć m-tara no i muszę ukatrupić kogoś robotem saperskim, no nie umiem tym sterować, jedzie wszędzie tylko nie tam gdzie chce, co to za wynalazek ten robot to nie mam słów.

A próbowałeś jeździć z perspektywy 3os ? wtedy łatwiutko się jeździ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ebtlicaeq - Hehe, a nieraz czytalem ze tam debile pracuja, ze kodu nie potreafia napisac. Masz odpowiedz. A tak powaznie to input lag, input lagowi nie rowny, wiec sobie juz nie dodawaj swojego, bo ja nic takiego nie napisalem co mi wmawiasz. W sumie to sie nasmiewam z 99 - 66 i ze kose sie lepiej wstawia. A pol sekundy to inna sprawa. Znowu patrzycie tylko zamiast czytac co pisze?

Piszesz, że 66-99ms to mało, to na hooy Ci mtar? Graj wolniejszymi broniami z time to kill rzędu 400ms to zobaczysz o co chodzi i czemu tylu ludzi dąży by zmniejszyć opóźnienie. Edytowane przez Jechu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że 66-99ms to mało, to na hooy Ci mtar? Graj wolniejszymi broniami z time to kill rzędu 400ms to zobaczysz o co chodzi i czemu tylu ludzi dąży by zmniejszyć opóźnienie.

Pierdzielisz jak poduczony, tyle Ci powiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż z ciekawości sprawdziłem ten time to kill, no i m-tar jest najszybszy dla inżyniera, pomijając PDW. Ale o dziwo, jednym z najwolniejszych jest scar-h, a to nim mam najlepszy wskaźnik KPM. Najwolniejszego qbz nie brałem pod uwagę, bo niedostępny dla mnie. Hmm, dziwne to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KPM zależy głównie od mapki na której grasz.

Pierdzielisz jak poduczony, tyle Ci powiem.

Głupoty to Ty pierdolisz od kilku dniu, znawca od podnoszenia i wygranych jednym kuponem.
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KPM zależy głównie od mapki na której grasz.

 

Gram te same mapy - Kaspian, Chark, Ognista Burza i czasami Kanały, a staty pochodzą z ok. 500 killsów, bo najpierw robię każdą bronią 5 gwiazdek, żeby odblokować blachy. Lubię mieć wszystko odblokowane)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż z ciekawości sprawdziłem ten time to kill, no i m-tar jest najszybszy dla inżyniera, pomijając PDW. Ale o dziwo, jednym z najwolniejszych jest scar-h, a to nim mam najlepszy wskaźnik KPM. Najwolniejszego qbz nie brałem pod uwagę, bo niedostępny dla mnie. Hmm, dziwne to wszystko.

 

Może dlatego, że scar-h ma większe obrażenia per kula.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wolniejszych pukawek swego czasu ump było ok. W nim kula zabierała bodajże 30 hp. Nie wiem jak teraz po tych wszystkich balansach, ale był czas ze sporo osób z tym latało.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z tych szybkich to taki sam jak mtar jest chyba acw-r, 900 kul/min. Tylko ze ma ich 20 w magazynku, a mtar chyba standardowo 30. Ale moglem cos pokrecic bo od paru dni przeciez pierdole glupoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego, że scar-h ma większe obrażenia per kula.

 

Nie dziwne, skoro ma większy kaliber, ale grać nim to był koszmar, odrzut jak cholera - pierwsza kula w korpus, a druga po wróblach w niebo) Bez chwytu przedniego nie szło nikogo ubić. Jakoś żadna z broni w BF3 nie ma takiego feelingu, jak rozpylacz w BFBC2, albo M1 Garand. Ten drugi, to dawał prawdziwą frajdę przy przeładowaniu.

 

@okoni

Ten UMP nadal daje radę, ale teraz latam z MP7 i też żyleta)

 

@cinkibolek

Faktycznie, pokręciłeś) Mowa o time to kill, a nie o szybkostrzelności. Masz w linku porównanie:

http://symthic.com/bf3-ttk-charts?class=2&mode=co

Edytowane przez macgyverowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za link, tak sobie patrze i u szturmowca famas ma 182, a kalach 279, an-94 powyzej 300. Tyle ze famas to wg mnie najgorszy z tych 3 jest.

Edytowane przez cinkibolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wolniejszych pukawek swego czasu ump było ok. W nim kula zabierała bodajże 30 hp. Nie wiem jak teraz po tych wszystkich balansach, ale był czas ze sporo osób z tym latało.

Po balansach z 30 zmieniło się na 34 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AK-74M, ostatnio dużo z tym biegam, polecam.

Edytowane przez Naruto_Uzumaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po balansach z 30 zmieniło się na 34 ;)

Do 5 m. jest 34, od 5 do 10 jest 28 i dalej stopniowo standardowo maleje. Przynajmniej wg Better Battleloga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×